Bodka za adopciami do USA

V januári 2013 zavraždili adoptívni rodičia Shattovci v Texase trojročného Maxima Kuzmina. Dieťa, vyvezené z Ruska v roku 2012, jeho náhradná matka napchávala veľkými dávkami Risperdalu, používaného na liečbu schizofrénie u dospelých a nakoniec ho dobila na smrť.

 Dvojica Laura a Alan Shattovci údajne nie sú zatknutí a v ich príkladnej rodičovskej starostlivosti sa nachádza Maximov mladší brat, dvojročný Kyrill. Ten je teraz údajne u svojich "starých rodičov". Adoptívny otec má k nemu plný prístup, matke vraj súd nariadil len obmedzený kontakt. Keď ju však zbaví obvinení, vráti sa dvojročné ruské dieťa do jej milujúcej risperdalovej náruče. O zavraždení v poradí dvadsiateho adoptovaného ruského dieťaťa náhradnými rodičmi v USA informoval detský ombudsman Ruskej federácie Pavel Astachov s tým, že administratíva USA sa snažila vraždu dieťaťa - ruského občana Maxima Kuzmina zamlčať. Navyše, Astachovovi úmyselne komplikuje prácu pri objasňovaní prípadu a urýchlenom návrate malého Kyrilla späť do Ruska. Ako povedal Astachov, "USA urobia všetko pre to, aby návrat Kyrilla späť do Ruska zablokovali". Dôvodom neochoty poskytnúť Astachovovi prístup ku všetkým informáciám o prípade a vrátiť ruského občana späť do Ruska je aj to, že USA ako jedna z dvoch krajín sveta - spolu so Somálskom - nepodpísali Dohovor o právach dieťaťa. Odporuje vraj "americkým hodnotám".

O siroty vyvezené do Spojených štátov amerických sa začal detský ombudsman Pavel Astachov - skúsený právnik, ktorý študoval aj v Pittsburgu, a otec troch synov - zaujímať hneď po nástupe do funkcie v roku 2009. Bolo to krátko po smrti 21-mesačného Dmitrija Jakovleva, ktorého jeho adoptívny otec "zabudol" 9 hodín v pekelnom úpeku v aute a za tento zločin bol v USA zbavený akejkoľvek viny. Za štyri roky pátrania po osudoch ruských detí u ich adoptívnych rodičov v USA zozbieral Astachov množstvo otrasných svedectiev o zlom zaobchádzaní. Tieto materiály boli tiež dôvodom prijatia zákona, pomenovaného po malom Dmitrijovi Jakovlevovi, ktorý zakazuje adopcie ruských detí do USA. Vďaka jeho monitorovacej skupine, ktorá vyhodnocuje informácie v médiach - americká administratíva odmieta poskytovať Ruskej federácii informácie o adoptovaných deťoch - sa podarilo odhaliť aj nedávnu vraždu Maxima Kuzmina.

 

 

21-mesačný Dmitrij Jakovlev a 3-ročný Maxim Kuzmin.Obidve deti zhodou okolností pochádzali z rovnakého detského domova v Pskovskej oblasti, čo naznačuje, že tam operovala medzinárodná mafia, zabezpečujúca "tovar" pre Američanov. Ak sa už v USA všetky siroty na adopciu minuli, môžu sa predsa detichtiví Američania s dôverou obrátiť napríklad na Irak, kde je vďaka ich exportu slobody a demokracie okolo 4,5 miliona osirelých detí.

 

V slovenských korporátnych mediálnych splaškoch nebolo o tomto prípade ani ň. Až kým sa neobjavil slint známej psychopatky Procházkovej, ktorá vstúpila do dejín etiky žurnalistiky výsmechom mamám detí utýraných teroristami v Beslane. Ani tento raz piča nesklamala. Rusi využívajú smrť chlapčeka v Amerike. A sú dokonca tak drzí, že chcú za vraždu dieťaťa trest pre vrahyňu.

Mimochodom, je to typická totalita. Nedozviete sa nejakú správu, ale len jej ohováranie.

Tlačová agentúra RIA Novosti zverejnila rozsiahly článok Rusko je šokované ďalšou vraždou adoptovaného dieťaťa. "Vražda malého Maxima Kuzmina sa stala dvadsiatym doteraz známym prípadom smrti ruského dieťaťa v USA. Rozhorčenie vyvolala aj snaha americkej administratívy prípad ututlať - v Rusku sa o vražde dozvedeli s mesačným oneskorením a administratíva USA nebola ruským konzulom nijako nápomocná. Ruská Duma vyzvala veľvyslanca USA Michaela v Rusku McFaula, aby prípad objasnil a predseda zahraničného výboru Dumy Alexej Puškov skonštatoval, že táto vražda urobila bodku za otázkou adopcie ruských detí do USA."

 

V jednom rade s Procházkovej manipulatívnym svinstvom je v smetiarni ešte iný text o Rusku. Obchodovanie s orgánmi v Kosove začalo vyšetrovať aj Rusko. Odhliadnuc od toho, že na fotografii k článku mali byť spolu s austronézskym mäsiarom Thacim aj Bernard Kouchnier a Wesley Clark, správa úmyselne splieta dve nesúvisiace udalosti: porcovanie ulovených ľudí (medzi nimi aj Rusov) na veľký medzinárodný kšeft s orgánmi, riadený vysokými západnými a izraelskými politikmi a biznismenmi, počas vytvárania mafiánskeho Kosovaru a podstatne neskorší prípad turecko-židovského dua nechutných provinčných ojebálkov, ktoré nasľubovalo chudobným darcom obličiek z Rumunska, Moldavska a Ukrajiny peniaze a potom im ukázalo prostredník. Akože podnikanie.

Rusko má o zverstvách západných štátov a Izraela spáchaných najmä na Srboch presné a jasné informácie. Podľa nich už dlho riadi aj svoju zahraničnú politiku. S mäsiarmi porcujúcimi ľudí sa nevyjednáva - a nemiliskuje. Ani s tými, ktorí za zabitie dieťaťa neudelia trest.

 
slaven1

Článok dáva niekoľko podnetov a ja si vyberiem ako prvý tento:

"jeho náhradná matka napchávala veľkými dávkami Risperdalu"

Žalostný je stav tej ohlúpnutej spoločnosti (rovnaký smer má aj Európa). Viď video:

Chlap chodil po pláži a pýtal sa či chce oslovený radšej $5 bankovku alebo $1 strieborný dolár (cca $35 hodnota). Nikto nechcel striebro.

Záverom neglosuje ako sú bežný ľudia vypláchnutý (berú radšej bezcenný papier ako striebro), ale hovorí: "..Slále mám svoj strieborný dolár. Nemôžem ani len rozdať peniaze. Týto ľudia sú tak vystrašený z cudzincov, tak skeptický... ani si len nechcú zobrať peniaze od cudzinca..."

N

Poslanci Dumy pripravujú návrh zákona na úplny zákaz adopciíí do zahraničia. Amerika bola "uprednostnená" pretože neumožnila ruským orgánom zistiť situáciu adoptovaných detí. Také Taliansko spolupracovalo, ale výsledky tohto "bádania" sú hrozné- ruské deti majú zdravé orgány, ako stvorené na transplantácie. Článok, čo som sem dala v ruštine, vyšiel nedávno preložený na zvedavcovi. Odporúčam prečítať.

http://www.zvedavec.org/komentare/2013/02/5358-zakon-na-ochranu-detskych...

Okrem adopcií a nelegálnych transplantácií sa stále plíživejšie prikráda problém odoberania detí z normálnych funkčných rodín pre malicherné príčiny (dieťa bolo smutné, dostalo tlapnutie po zadku...). Deje sa to po celej EU. Špičkou sú Fínsko a Nórsko. V kurze sú zase najmä ruské deti.  Zoberú aj dieťa z pôrodnice, lebo starší súrodenec  napr. nemal na desiatu ovocie, ale len rožok.Volá sa to juvenílna justícia.

http://cs.gloria.tv/?media=354082&fullscreen

http://afinabul.blog.cz/1301/juvenilni-justice

Ukradnutie si vlastnej dcéry poľskými rodičmi späť po tom, ako im bola odobratá: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A3RDaTB0YpI

Prípadov ruských matiek je veľa, ale nejdem to už zahlcovať ďalšími linkami, poľštine je dobre rozumieť.

Norman

sám si spôsobil aj modriny, údery, sám si roztrhol tepnu.

Toľko aspoň tvrdí americká prokuratúra.

Ja sa nečudujem, že vyšli tisíce rusov do ulíc, ja sa nečudujem, že tie americké svine sú v cudzine tiež vraždené.

Všetci už majú dosť ich americkej "židokresťanskej kultúry".

 

Len v Bratislave, tam je to ináč, tam dovolili americký sviniam, aby mali ohradené parkovisko priamo na pešej zóne pred Národným divadlom pri soche Hviezdoslava. Bratislavčania sú proste kopa zbabelých hovien, keď toto svinstvo nechali dopustiť a už to nikomu ani nevadí

 
slaven1

V januári 2013 zavraždili adoptívni rodičia Shattovci v Texase trojročného Maxima Kuzmina. Dieťa, vyvezené z Ruska v roku 2012, jeho náhradná matka napchávala veľkými dávkami Risperdalu, používaného na liečbu schizofrénie u dospelých a nakoniec ho dobila na smrť.

Tak a máme rozsudok. "Matka" sfetovaná psychotropnými liekymi nebude potrestaná, 3-ročný chlapec sa na smrť dobil sám.

U.S. court convinced Maxim Kuzmin's death accidental.

Xanax makes me a better mom

N

V súvislosti s chystajúcou sa legalizáciou homosobášov vo Francúzsku sa nechal počuť Sergej Lavrov a vyzval k bdelosti a kontrole potencionálnych rodičov. Rusko pravdepodobne urobí ochranné kroky, aby sa ruské deti nedostali do takýchto "rodín".

Súčasne poukázal na sledovanie adoptovaných detí v UsA - 4 deti Živodrových (Sergej, Leonid, Elena, Kristina), na ktorých bolo páchané násilie, prešli psychologickou rehabilitáciou a vracajú sa do školy, Rusko sa snaží o trestné stíhanie násilných pestúnov.

Vyšetrujú sa tiež  ďalšie podobné trestné činy páchané na deťoch (Sergej Nakonečny,Nikita Chorjakov, Dmitrij Jakovlev, Kseňa Antonova, Daniil Kričun, Iľja Kargincev, Anna Počiotna, Ivan Skorobogatov a Maksim Babaev)

Zdroje: http://ria.ru/world/20130322/928526881.html

http://telegrafist.org/2013/03/22/47164/