Nový minister zahraničia USA

Nový minister zahraničia USA John Kerry začne svoje zahraničné cesty. Navštívi najprv Veľkú Britániu, Nemecko, Francúzsko a Taliansko.  Pri druhom okruhu urobí prelet Blízkym východom, navštívi Turecko, Egypt, Saudov, Katar  a podobne. Napodiv, nenavštívi Izrael. Ten totiž nemá zostavenú vládu.

Po pôsobení Hillary Clinton na tomto poste už asi niet čo pokaziť. Obraz političky rehotajúcej sa nad barbarským zavraždením líbyjského politika sa navždy zapíše do histórie.

Ale človek nevie, či hromotĺk Kerry (foto naľavo) nespôsobí ešte niečo horšie.

Na snímke vpravo je počas svojho predošlého pôsobenia ako plukovník Frank Drebin v službách polície (táto informácia o jeho minulosti ale nie je zaručená)

 

        

Konie-ckoncov, komediant ako komediant (nech mi pán Leslie Nielsen odpustí).

 

PS. serióznejšie o Kerryho koreňoch a o jeho roli v mafii

 
Autor: 
slaven1

Secretary of State John Kerry pushes for central bank collusion between U.S. and Europe - AP.org

Čo myslíte, spojí sa EU a USA do jednej hospodárskej (vládnej) jednotky?

Podľa mňa sa spoja - Rockefellers and Rothschilds unite (FT.com)

Two of the best-known business dynasties in Europe and the US will come together after Lord Jacob Rothschild’s listed investment trust and Rockefeller Financial Services agreed to form a strategic partnership. 

.....

The transatlantic union brings together David Rockefeller, 96, and Lord Rothschild, 76 – two family patriarchs whose personal relationship spans five decades. 

Aj etrend.sk to preložil Rothschildovci a Rockefellerovci spoja sily.

Norman

"Stal sa tiež prvým Američanom, ktorého hodnota majetku prekročila miliardu dolárov a okrem biznisu zasvätil svoj život filantropii."

Je neuveriteľné, že takúto tupú vetu môže niekto dať na záver článku v serióznych médiach. To od čias Leninov a Brežnevov azda nebolo. (aj v diskusii tam na to ľudia reagujú)

 

Čo sa týka spojenia, masonická sekta spojila svoje siete už dávno. Toto sú len nové formy americkej snahy vyciciavať a ničiť Európu.

Amerika je ako decko, rozmaznané dvadsaťročné či staršie decko, ktoré stále, napriek bohatstvu kontinentu, čo dostalo, stále visí na cecku svojej už nevládnej matere. Nechutné dementné decko, ktoré sa moc nepodarilo a teraz je zaplavované čiernomexickou idiokraciou, o masonickom finačnom víruse škoda hovoriť.

Je len jedna otázka - to monštrum praskne, alebo postupne zhorí?

 

 

 

 

slaven1

Moze byt Mr. Kyrkazachstan iniciátor zahraničnej politiky, alebo je to len bábka, ktorá ovára ústa a vydáva vopred dohodnuté zvuky? http://youtu.be/Oe1M2wUOORc?t=1m3s

Norman

NIE je iniciátorom žiadnej politiky. Sú len vykonávatelia zámerov silných v pozadí.

Jediné, čo sa im občas podarí, je zdeformovať ešte aj tie plány, a potom sa to už všetko rúca totálne.