Smer presadil ministra vnútra

Ako všetci konštatujú, veci sa navrátili do normálu. Za ministra vnútra nastúpi overená osoba zo Smeru - doterajšia námestníčka Saková. Samozrejme, vždy sa môžu prejaviť slabosti, ale druhý Drucker to nebude. 

Dúfajme, že mnohí pochopili, čo znamená dnešná opozícia. Nie sú to žiadne detičky, aké predstrkujú pred kamery vo forme Farskej či ako sa tí pubertálni sráči volajú - dnešná opozícia je napojená na zámorie  a tečie im po paprčiach Kuciakova krv. Preto azda aj malomestskí oportunisti ale aj zaseknutí ľavičiari pochopia, že musia robiť aj nepríjemné veci, že sa musí pozametať, vyčistiť chliev.

Samozrejme, nepochopia to všetci a tak sa na Slovensku bude politika krútiť v kruhu so svojimi kocúrkovskými pseudoproblémami. Nakoniec, to je aj ciel lokálnej politiky, nech majú ľudia hry. Chleb ešte majú.

Slovenská vláda je teda stabilná (jej najslabší článok a riziko je samotný nový predseda). Vo vláde sú už 4 ženy, a možno povedať, empiricky videné aj u susedov, že ženy v politike sú húževnatejšie a zaťatejšie, ako ich mužskí kolegovia. A nie je dôvod, aby táto vláda nejako kolísala či sa oslabovala.

Pravda, treba pripomenúť, že za vonkajšími kulisami je skutočná moc, ktorá má iné páky na ľudí, než aké sú verejne viditeľné. Anglosionistické sekty nedokážu všetko, nedokážu zomlieť všetkých, ale jedného áno, ak sa koncentrujú iba na neho. Preto treba držať spolu a nepodliehať masmediálnym klamstvám a manipuláciam. Áno, drahí šlojmovia, píšte svoje jedy, čím viac budete písať, tým viac bude váš pušný prach slabší.  A nijako nemožno ľudí presvedčiť o pravdivosti anglosionistického monštra lepšie, ako tým, že sa bude prejavovať. Ich ksichty sa síce snažia neobjavovať sa vo verejnosti, ale je ich vidno. Je ich vidno na manifestáciách, kde si môžete aj ruku podať s Mesežnikovom, lebo treba prísť televíznym prestitútom naznačiť ako a čo majú vysielať. Je ich vidno kdekoľvek, kde sa niečo deje, len sa pozrite aj vy okolo seba.

Už ich vidíte?

 

 

 

 
Autor: 
forma: 
vrbovčan

Matovič behal s pásmom po poli tuná za humnom.
To je samozrejme vtip, ale počítam, že do pondelka niečo vymyslí. Ak nie na ňu, tak na jej psa.
Keď už je niečoho veľa, poto sa to začne parodovať. To na vysvetlenie toho vtipu.

Jozef Novak

Ešte sa ani naujala svojej práce a už po nej vyštartovali ako slepice po flusu. Vraj kaliňák v sukni. Ona sa voči tomu ohradila, žeby bolo čestnejšie ju kritizovať podla pracovných výsledkov a nie podla príslušnosti k politickej strane. Bol to výrok Galka, ktorého zvnútra zožiera závisť aj rakovina. Tak nech len odpočúva v pokoji, ako sa na správneho demokrata patrí.