Zavraždení iránski vedci

Vraždiť civilov a nevinných je vždy odporné, ale Západ bol nakazený úbohosťou už pred sto rokmi, a tak už nie je nik, kto by sa čudoval, alebo bránil. Ani ja sa nečudujem.

Karmické zákony akcie a reakcie spôsobili návrat zavraždených iráckych vedcov a zavraždených afgánskych civilov vo forme, ktorá tu ešte nebola. Áno, hovorím o zastrelenom rabínovi a troch židovských deťoch v Toulouse (podľa mojich aktuálnych informácií)

Očividne sa brejvikovia a/lebo islámski radikáli  dostávajú na inú úroveň. Na západnú úroveň.

Viac zatial niet čo dodať, dokonca ani spiegel nedostal ešte pokyny, ako to interpretovať a akým spôsobom začať vrešťať.

 

ema redaktor

"Naučili nás, že máme jebať na zabité palestínske deti, že sú bezcenné. Že máme jebať na deti zmasakrované v Srbsku, Iraku, Afganistane, Líbyi... že sa nemáme starať, pretože sú to ľudské bytosti nehodné našej pozornosti. A tak teraz jebeme na zabité židovské deti. Zvykli sme si."

S čím sa Západ zahrával vonku, domov sa mu vráti.

 

Mimochodom, pobavilo ma, že francúzski vojaci nemajú v súvislosti s predošlým útokom v Toulouse nosiť na ulici uniformy. Hrdinovia.

 

Nedalo mi nenakopírovať sem odstavec zo smetiarne od trasľavého zmrda a zabijaka Šarkozyho + ďalšieho tzv. francúzskeho pajáca, pre ktorého je útok na židovskú školu doslova národnou tragédiou:

"Francúzsky prezident Nicolas Sarkozy označil útok za "národnú tragédiu". V utorok si podľa neho obete pripomenú minútou ticha vo všetkých školách v krajine.

Sarkozy poukázal na zrejmú podobnosť činov a uistil, že vyšetrovatelia urobia všetko pre vypátranie vraha. Vyšetrovanie prevzalo protiteroristické oddelenie prokuratúry v Paríži.

"Nájdeme ho," povedal Sarkozy rodičom detí v škole Ozar Hatorah, ktorú navštívil v sprievode viacerých ministrov a francúzskeho veľkého rabína.

"Barbarstvo, divokosť a krutosť nemôžu zvíťaziť. Nenávisť nemôže zvíťaziť. Republika je oveľa silnejšia," vyhlásil.

Francúzsky premiér Francois Fillon oznámil, že požiadal o zabezpečenie všetkých škôl a náboženských inštitúcií v krajine. Vyhlásil tiež, že terčom útoku je celé Francúzsko."

 

ema redaktor

aby do smetiarne napísala, že sú si Francúzi (pardon, židia) sami vinní.

Tak ako písala o deťoch v Beslane.

Norman

Zrušili sme diskusiu, pretože väčšina príspevkov porušila Kódex diskutujúceho.

Toto sa zjavilo na Sme pod všetkými článkami o tejto udalosti.

 

Keď Bielorusko pred pár dňami popravilo dvoch teroristov, ktorí spôsobili smrť 15 ľudí, vyjadrii sa aj oficiálni európski predstavitelia priam neuveriťelne, že je im to ľúto tej popravy.

Keby sa niekto vyjadril, že je mu ľúto, ak potrestajú pôvodcu vraždy týchto 4 ľudí (v Sme ich stále volajú "židia"), tak by sa čo stalo? Europa (ale ešte viac Amerika) pod židokresťanským vedením si sere do vlastnej huby a tak aj zákonite dopadne - zadusí sa.

 

Zrušili diskusie - prečo asi? Pretože na reakciach ľudí vidno, čo si už naozaj myslia. Táto udalosť zas posunie vnímanie ľudí - špeciál, ak budú sionisti nervačiť a budú robiť teror. Tí štyria židia sú len štvrtina tých ľudí, čo pred pár dnei vyvraždil americký sviniar a nebol daný na súd krajine, v ktorej svoj mega zločin brejvikovských dimenzií spáchal.

Títo štyria židia nie sú viac - aj medzi Afgáncami sú obeťe najčastejšie deti.

Západ len žne, čo zasial, Sionisti žnú to, čo zasiali.

ema redaktor

je o Šarkozyho hustých rečiacho sprísnení imigračnej politiky a nechcení "cudzích prvkov".

Mimochodom, všetci štyria zavraždení mali izraelské občianstvo. Keďže Šarkozy hovorí o "národnej tragédii", zjavne to nevníma ako cudzí prvok.

Asi by sme mali dostať zoznam našich a cudzích prvkov a návod, ako ich rozlišovať.

Norman

Určite budú vyžadovať vyjadrenie nekonečnej poslušnosti voči holokaustovému náboženstvu od politikov každého razenia. Ten cirkus, ktorý sa robil na Slovensku okolo smrti zmrda Válka je samozrejme nič proti tomu, čo sa bude robiť teraz.

Zaujímavá otázka je aj to, či sa im podarí vypátrať vinníka, alebo budú naháňať francúzskeho binládina (i keď toto, vhzľadom na  predošlé obete a štýl, vôbec nenaznačuje moslimskú ruku).

Ztiaľ je prekvapivé ticho, nie? Asi ako vždy masmédia naoazaj čakajú na presné pokyny od ústredia. A ústredie plánuje vojnu, to chvílu potrvá.

 

ema redaktor

Bodies of Toulouse attack victims on way to Israel in French presidential plane (Haaretz).

A Aštonová zas nič nepochopila, keď porovnala zavraždenie detí v Toulouse s vraždením detí v Gaze. Vlastne, pochopila veľmi rýchlo, pretože rev, čo sa ozval, nemohla prepočuť.

'My remarks on Toulouse attack grossly distorted'

http://www.jpost.com/DiplomacyAndPolitics/Article.aspx?id=262615

idar

sa síce dá povedať aj rafinovanejšie, ale pánbozaplať aspoň za to. V Eurosajuze už prišli na to, že reči o nadprodukcii ropy sú čisto imaginárnej povahy, zato ich zdroj je celkom reálny. Čísla nakoniec presvedčia každého idiota, aj keď je už neskoro.

A pritom je riešenie také jednoduché, vysrať sa konečne na celý Usrael. Bez nás tu vojnu neurobia. No neurobia, môžu mať nukesy nasadené v každej zahradkárskej kolónii. My tu v Podkarpatí sme už každopádne svojou troškou proti šíreniu psychopatizmu prispeli. A odteraz sa už budeme pozerať iba na Východ, odkiaľ prichádza inšpirácia a nie prosperita geniálnych zelených núl krytá našou krvou.

Ema

Síce zamekotala, že média jej slová distortovali, ale na požiadavku ministra hnilého vnútra Izraela Eliho Lišaja, aby okamžite odstúpila, už nijako nezareagovala.

Vedel veru francúzsky sionista Žumpé, prečo ju kritizoval skôr, ako si dovolila čo i len spomenúť deti zavraždené židmi v Gaze.

http://www.sme.sk/c/6292617/juppe-kritizoval-ashtonovu.html

Je tá Aštonová potuteľný typ. Sionisti sa na ňu nemôžu na 100 % spoľahnúť, ako sa aj ukázalo teraz.

ema redaktor

a používa najsilnejšie termíny

http://www.jpost.com/Headlines/Article.aspx?id=262566

Neviem si akosi spomenúť, že by minulý týždeň kondoloval najsilnejšími termínmi afganským rodinám 9 detí, zavraždených americkým prasaťom (prípadne viacerými).

Norman

Myslel som, že chytili toho Toulousana, ale nie, niekto iný je podozrivý. Tento má na svedomí 9, slovom deveť detí.

 

"Americký vojak podozrivý zo zabitia 16 afganských civilistov vrátane deviatich detí má na noc, keď sa masakra odohrala, iba útržkovité spomienky, uviedol dnes jeho obhajca John Henry Browne.

Ako upresnil, 38-ročný rotmajster Robert Bales si pamätá niektoré detaily z obdobia pred a po vraždení, veľmi málo však zo samotného priebehu masakry."

 

Takže podozrivý, hm.... prichytený priamo pri čine, mrtvol na mraky, ale "podozrivy". V tom prípade vraždy z Toulouse nemôžu vyšetriť nikdy, lebo nikoho nechytili pri čine - ako to môže naše plutokraticko demokraticko liberálne zriadenie neikomu zavesiť na nos?

 

A ešte k tomu PanKi Munovi - už vykadril najhlbšiu sústrasť afgánskemu ľudu?

 

Všetko si pamätáme, všetko bude raz zrátané, aj s úrokmi.

 

 

nové