Aktivovanie 5. článku zmluvy NATO

Kedže Ukrajina dnes svojvoľne a nevyprovokovane zastavila tranzitné dodávky plynu do Európy,  a konkrétne na Slovensko, plynu, ktorý je pre hospodárske prežitie viacerých krajín nevyhnutný,  je treba tento jej nepriateľský akt považovať za jasný akt vojny proti  Slovenskej republike a ostatným štátom EU.

Je preto  nutné požiadať o aktiváciu 5. článku zmluvy NATO, ktorý zaručí, že Ukrajina bude za tento svoj akt vojny potrestaná, a to spoločným úsilím všetkých krajín NATO.

Žiadna krajina na svete, nieto ešte taká mocná, ako spolok EU, predsa nemôže dovoliť nechať cudziu moc rozhodovať o tom, či jej svojvoľne dovolí či nedovolí dovoz energonosičov. Zvlášť, ak sa jedná o taký gangsterský upadnutý štát, akoje Ukrajina.

Ukrajina sa tak dopustila proti EU aktu agresie a EU sa musí voči Ukrajine brániť a ju potrestať. V prípade potreby aj vojenskými akciami.

 

Zelenský v slovenskom parlamente

Ukrajina nám zastavila plyn. Z vlastnej vôle, čiste z vlastného rozhodnutia, ako to aj už dlhšie  naznačoval Zelensky. Včera bol v našom parlamente na obrazovke, a robil si z prítomných, hlavne poslancov vládnej koalície, srandu - pretože vedel, že práve zastavuje plyn pre týchto submisívnych hlupákov.

A oni mu ešte dali aj minútové standing ovation. Po vypnutí kamery sa na nich musel rehotať. To nebolo zo Zelenského strany poďakovanie, ale naplutie do ksichtu celej vládnej koalícii, respektíve každému, kto v tej dobe v sále slovenského parlamentu sedel.

To má vládna koalícia za dodávanie S-300 protilietadlového systému, za dodávanie stíhačiek, za dodávanie delostrelectva a obrnených vozidiel (všetko tajné, bez akéhokoľvek verejného konsenzu, niečo z toho len vštádiu prípravy).

Slovensko zostáva vojensky neschopné obrany a hospodársky v kolapse.

 

ďalšie k téme
 
 
slaven1

Spamätaj sa :) NATO je kritickí príbeh pre presun vojsk USA a Commonwealth-u po európskom kontinente.

Norman

vysvetlím ti to tak:
keď príde do môjho domu lupič a donesie si zbraň, ale mne sa podarí mu ju zobrať, tak mu ňou rád rozstrelím gebulu - napriek tomu, že ju pôvodne priniesol na iný účel.
Prečo by sa vojská krajín NATO nemohli použiť na rozdrbanie Banderostanu? Taký dôvod nejestvuje - a možno sa to Poliakom aj podarií začať.

nové