Bojoval proti Matovičovi ... a dnes je mŕtvy

Toto napísal do svojeho textu na FB premiér slovenskej vlády.

Ako podnet mu slúži údajný (zatiaľ anonymný) prípad  úmrtia nejakého človeka, ktorý bol na protestoch 17. novembra. V týchto dňoch údajne umrel na covid-19.

"Bojoval proti Matovičovi, a dnes je mŕtvy". 

Toto napísal premiér, oficiálne, verejne. Cítite tam tú nadutosť, tú drzosť psychopatického politika, ťažký úpadok na úroveň vraha pyšného na svoje dielo? 

 

Ak by to o smrti dotyčného aj bola pravda, na protestoch sa zomlelo okolo 20 tisíc ľudí, takže je priam štatistika, žiaľ, že za skoro mesiac od protestov niekto z nich zomrie aj na covid-19. Súhlasím, že množstvo ľudi tam tvorilo riziko - a videl som tam naozaj aj mnoho starších ľudí. Ale ako som už tu napísal - toto riziko je súčasť boja proti despocii blázna. Sviatok demokracie sa nedal odignorovať.

Premiér Matovič sa ale nezamýšla na svojom podiele viny, nezamýšla sa aj na takejto ujme z radov ľudí, ktorú v prvom rade on spôsobil. Namiesto toho sa vyžíva v naozaj lacnom bonmote. Ak aj je to pravda, ten dotyčný je hrdina, je to doslovne neznámy vojak, ktorý padol v boji proti tyranii. Aj preto v jeho mene, a v mene jeho rodiny, treba nechutný bonmot otočiť:

"Matovič bojoval proti ľudu, a dnes je mŕtvy"

Takmer všetci Slováci dúfajú, že to bude čoskoro.

 

pravda

 
Roland Edvardsen

On sa naozaj správa tak, akoby to chcel položiť. Ale to by sme chceli asi moc. Pravdepodobnejšie je, že je to len normálny debil s chorou povahou a bude sa tam držať ako kliešť. Mentálne nastavenie týchto choromyseľných diktátorských typov totiž nepustí - ja, ja a ja! A 95 pročkov ho bude stále tupo držať.

Norman

aj Mečiar, aj Fico, aj Danko - ale keď niekomu zachutí moc - a potom, kam má ísť? Okrem toho sa už bojí odísť z politiky.
Ale verím, že on už je na hrane zrútenia a viacerí, minimálne jeho doktori, mu vážne radia, aby odišiel.
My mu radíme, aby zostal, kým ho celkom nedrbna.
Chvílu som váhal nad tým želaním, ale myslím, že je to naozaj tak. Tu už ide mnohým z ľudí naozaj o život.
Obávam sa, že trocha dramatizujem, ale racio mi hovorí, že som naopak ešte príliš opatrný a že veci budú dramatickejšie, ako teraz v reále očakávame.

Mimochodom, Magorič už naozaj pripomína svoje alterego Jokera - raz môže nejaká tlačovka skončiť aj takto
(ten text je tam seno, celý film je sračka, ten som videl už dávno, ale toto je mentalita Matoviča)
https://www.youtube.com/watch?v=axWt4HVT7iY

Roland Edvardsen

Matovič naozaj charakter či archetyp Jokera stelesňuje. Dokonca aj fyziologicky je tam silná podobnosť - taký ten astenický, zvláštne zženštilý typ. Typ odpudivého, uplakaného psychopata, ktorému nikto nechce porozumieť (a nesmeje sa jeho trápnemu "humoru") a tak sa za to bude mstiť.

By ma zaujímalo aké mal detstvo, ale normálne to asi neprebiehalo, keď vlastnému otcovi dokázal chorobne závidieť obyčajnú kožku z kuraťa: https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/matovic-plakal-kozkou-kurata
A skutočnosť, že jeho vlastná sestra dáva verejne od neho ruky preč tiež o niečom vypovedá. S kým ten človek dokáže vôbec vychádzať?

Norman

hej, psychologický profil je determinovaný aj telesnom. Všimni si jeho drobných záchvatov chichotavého smiechu - sú krátke, ale chorobné.

Náhodou mi teraz padol zrak na starý článok, našu starú debatu
http://www.nadhlad.com/comment/27968#comment-27968

stojí za to si všimnúť, ako presne sme ich videli už roku 2018, a určite aj predtým.

To s tým kurčaťom je typické, to som nepoznal - hej, bol to vždy pacient.

sandro

tak takyto psychologicky profil, ako ste tu teraz dali vy dvaja, to cumim. Neda sa polemizovat ani s jednym vasim slovom - dokonale. Tie veci treba takto popisat, to je naozaj dolezite. Napriklad ten jeho blaznivy smiech - o tom clovek podvedome aj vie, ale naplno som si to uvedomil, az ked sa to tu explicitne takto vyberie a spomenie. Len sa obavam, ze v jeho pripade uz bude naozaj potrebny odbornik specializujuci sa konkretne na forenznu psychologiu.

Náhodný okoloidúci

Kto sa smeje bez príčiny, je buď blázon alebo milučké dievčatko. A on ako milučké dievčatko nevyzerá. Možno by sme Igorkovi mali každý týždeň priniesť plnú misu prepečených kožiek z kuraťa, tak 7 - 8 kíl, aby sme zažehnali jeho traumu z detstva.

Ema

Mikulec (minister vnútra) s ukňučaným kukučom pred chvíľou mraučal o epidemiologickej situácii, aby ho vzápätí vystriedal Mikas (hlavný hygienik), ktorý s odhodlaným podbradkom štekal o trestaní neposlušných majiteľov reštaurácii.
Tu sa už naozaj každý zhliadol v agende, ktorá mu nepatrí.

Matovič je hlavne sadista. Pozor na to.

slaven1

Veľa z nás má známych v majiteľoch alebo prevádzkovateľoch reštaurácií. Títo ľudia majú príbehy ako si hygienu "vedia vybaviť". Niečo ako "vedieť si vybaviť" STK-čku :D

Mikas, hlavný nehygienik (človek, ktorý rozhoduje o presune armády nie je hygienik, lebo to so zdravým alebo čistotou nemá nič spoločné) oznamuje regionálnym hygienikom svojim štekotom objednávku na zaklincovanie Košickej vzbury prevádzkovateľov reštaurácií.

A teraz si predstavte tie mlynské kolesá, v ktorom sa ocitol radový košický mestský hygienik. Na jednej strane na neho kričí coronaprotektor aby šiel a dal také pokuty, že sa prevádzkovatelia môžu rovno odsťahovať z krajiny. Na druhej strane sú ľudia, ktorý majú na neho dosť kompromitačného materiálu ohrozujúceho nenáročný zdroj príjmov tohto úradníka a navyše sa u nich prudko znížil počet vecí, čo môžu stratiť.

Hehehe...

https://zemavek.sk/identita-odbornikov-pandemickej-komisie-vlady-sr-odha...

slaven1

Radoví hygienici sú dosť nasratí na "pandemickú komisiu" a hlavného koronaprotektora. Nepáči sa im, ako ich tento pes pomáha jebať zo zadku (lebo je väčší).

Regionálnym hygienikom zavreli kšeft

Vec je taká, že budú mať chudobnejšie Vianoce než sú po iné roky zvyknutí. Darčeky sa musia kúpiť iba zo mzdy úradníka. Za posledné mesiace sa im nepodarilo takmer nič vyzbierať od majiteľov a prevádzkovateľov reštaurácií. Koronaprotektor a pandemická komisia (95% politikov-neodborníkov, viď zoznam), prevádzky zavrela. Prísť si teraz od nejakého rozvozu vypýtať, je tak na facku hneď vo dverách :D Kšeft nejde.

https://zemavek.sk/wp-content/uploads/2020/12/1pk.jpg
https://zemavek.sk/wp-content/uploads/2020/12/2pk.jpg
https://zemavek.sk/wp-content/uploads/2020/12/3p-nk.jpg

nové