Chcete aj vy byť odjebaní ako v Paríži?

Toto je veta, ktorá dnes má byť odpoveďou na akékoľvek pokusy o ďalšiu manipuláciu s verejnosťou, odpoveďou na zvyšky pokusov o ideologické umŕtvovanie verejnosti do pasívneho stavu, odpoveď na akýkoľvek defetizmus. Je to veta, ktorá má byť jednoznačnou odpoveďou na reči o "nenávisti", "strachu" a podobné bláboly. Je to jediná primeraná veta, lebo si treba uvedomiť, že sa bavíme so zvyškami slniečkových dobrosráčov, ktorých teórie sa ukázali ako totálne nepravdivé, zámerne lživé. Ich ideologickí vodcovia v Bruseli a New Yorku už sami sklapli a prerábajú svoje klamstvá - ale naš kreténkovia typu Smetisko a DrbníkN, bez vlastného mozgu len zo zotrvačnosti, ležiac už ochromení na zemi, stále zo seba tlačia posledné zvyšky tamtej starej špiny.

"Chcete byť zastrelení ako v Paríži" je slušnejšia verzia jedineho možného prístupu k tamtomu politickému odpadu. Nič iné, len neustále im strkať čumák do krvi, mozgu a vnútorností stoviek parížskych obetí - pretože oni sú priamo za ne vinní. Títo obhajovači multikulti a tolerancie voči extrémistickému náboženskému zlu, náboženskej krutosti a fanatizmu spôsobili túto smrť a ešte stovky a tisíce ďalších smrtí spomedzi nás všetkých, ktoré budú onedlho nasledovať (neviem si predstaviť, že by niekto predpovedal niečo iné, ako ďalší násilný vojnový vývoj). Spolu s Merkelovou, Hollandom, Obamom a ich kolaborantskými politikmi sú za masakre v našich  mestách zodpovední aj obhajovači zdrojovej ideológie zla, zdegenrovaných kultúr a etník, v týchto dňoch napríklad:

Martin Šimečka, Matúš Kostolný, Beáta Balogová,  Jakub Filo,   Márius Kopcsay  a viacerí iní dobre známi.

Vždy, ak vám bude niekto skúšať nahovoriť, že divošské etnikum alebo cudzie abrahámovské náboženstvo je obohatením našej spoločnosti, spýtajte sa ho, či chce byť zavraždehný ako tí v Paríži. Ak nie, povedzte mu, nech drží hubu. Informujte tých ľudí, čo im hrozí. Ak vám povedia, že ste plní "nenávisti" a "strachu", napľujte im do ksichtu s tým, že radšej nech vaše dieťa nenávidí svojho vraha, ako by malo byť zabité. Uvedomte si, že tieto tupé kreatúry ohrozujú svojimi kecmi nielen seba, ale aj vás, vašu rodinu, komunitu, národ, aj celé etnikum. A celú kultúru a výsledky tvorby všetkých našich predošlých generácií. Zdá sa vám to málo, zdá sa vám to ako maličkosť, ako niečo, čo možno pripustiť, riskovať? Nie je to len vaša možnosť ich zahriaknuť a verejne nimi demonštračne opovrhovať ako morálnou spodinou, ktorou naozaj sú - je to vaša povinnosť.

My sme slušní a vzdelaní, my máme svoje práva a zdopovednosť - oni sú tupé nezodpovedné prostitútky, predávajúce za tridsať strieborných nielen svoje telo aj dušu, ale skúšajúce predať aj telá a duše nás všetkých.

To im nikdy neprejde.

Spolupráca s teroristami a na genocíde je nepremlčateľná.

 

paris masacre

 

 

Ema

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Martin-Koller-dohrava-...

Zde je cestou pouze singapurský princip zásluh. Podporu od státu dostávají pouze ti, kteří žijí civilizovaně, zvyšují si studiem kvalifikaci, řádně pracují, podílejí se na blahobytu státu a neporušují zákony. Přistěhovalci nemají nárok na nic. Jestliže přišli za prací, ať pracují a postaví se na vlastní nohy. Ostatní ať jsou hlídáni policií a deportováni, odkud přišli. Podobný systém by měla urychleně převzít celá EU. Necivilizované rodiny, jejichž členové nemají dlouhodobě zájem o práci, podílejí se opakovaně na kriminální činnosti a parazitují na sociálním systému, by měly dostat pouze omezenou sociální podporu, a nanejvýš na dvě děti, protože preferováni mají být ti občané, kteří přispěli k rozvoji státu. Měli bychom dost pro civilizované a možná i na důchody pro ty, kteří celý život poctivě pracovali. Jakási vesmírná morálka, jak řekl krásně pan Robejšek, ale také vesmírná láska s neomezenými zdroji peněz, prostě neexistují. Je třeba preferovat vlast, národ a civilizovanou, perspektivní rodinu, pořádek, spravedlnost, úctu k práci, znalostem a zkušenostem jako v celé dosavadní pozitivní evropské historii.

-------------------

Mimochodom, francúzsky minister vnútra sa už vyjadril, že budeme naďalej odjebávaní - nech si zvykneme. Až sem to dotiahla EÚ. K tomuto snáď len pridať to, čo povedal Václav Klaus mladší - to je ako keby po útoku Nemcov na Londýn britskí politici smoklili ako profesionálne pohrebné rozplakávačky, pálili sviečky a mávali všelijakými stupídnymi symbolmi a dobroseri - slniečkari by vybľakovali, že nie všetci Nemci sú nacisti...

Apropo symboly - tie sú v tejto skurvenej buzerantskej marketingovej dobe na manipuláciu emočne labilných sráčov veľmi dôležité. A tak netrvalo dlho a masaker v Paríži dostal svoje logo. S eifelovkou, vraj odvodené od hippie znaku.
Nie. To logo má najbližšie - k znaku anarchistov. Anarchia. Chaos.
Ako dobre sa k tomu hodí aktuálny titulok článku z Pravdy: http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/374012-islamsky-stat-monstrum-ziviac... Samotný text je grc - nečudo, že nie je ani podpísaný. Autor by sa zrejme pomočil od strachu, že mu Daeš strčí kalacha do sprostého pysku.

Pé es, aby sa nezabudlo: telefonáty so známymi v Paríži potvrdili, že ľudia sú už úplne a totálne rozzúrení na celú ich vládu, celú EÚ a celú centrálu tohto bordelu v USA. K tomu by som len toľko - až TAKTO nasierať Francúzov sa (aj historicky videné) neopláca.

buko

Odpoved na teror je "více multikulturalismu a humanismu"

Odkazuje akysi potulny kazatel Jandourek: "Pokud to někomu není jasné, terorismus bude"

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/67468/teror-potrebujeme-vice-multi...

Norman

Tamto je nič, odpadový úchyl multikulti, smradlavá zombia, ktorá sa nevie zastaviť ani zmeniť smer.
Ale Lidovky sa pokúsili o úplný premet. Proruskí teroristi. Citujem:
Nicméně tragédie dokonale zapadá do strategie „multiplicity konfliktů“, kterou metodicky realizuje Moskva.
http://www.lidovky.cz/samus-po-masakru-v-parizi-by-mel-zapad-prestat-fli...
Odporúčam len pre pevné nervy. Proste Lidovky. Trikolora france a eifelovka v peace hippie znaku - hnus pokrytectva.

Norman

a ich aktivite pri vpúštaní imigrantskej invázie, reakcia na masker v Paríži:

„Přijde mi to neuvěřitelné. Místo, aby se někteří lidé chytili za nos a začali konečně myslet, co svým jednáním vlastně způsobují, mají tu drzost ještě házet vinu na někoho jiného. To je, jako kdyby nějaký ekolog vypustil bednu hadů do mateřské školky a argumentoval tím, že přece nejsou všichni jedovatí a máme povinnost se o ně starat, živit je a poskytnout jim teplé bydlení, protože jde o ohrožené druhy,"

http://domaci.eurozpravy.cz/spolecnost/137183-multikulturalni-kreteni-o-...

Sinuhe

ako prototyp zmrdského zmýšľania sme tu už viackrát preberali. (mimochodom, v smetiarni píšu, že je to filozof ... nuž to ti je na zaplakanie). Na ukážku, do akého bahna vie klesnúť propagandista, stačí si prečítať kúsok z tohto jeho výplodu:

http://komentare.sme.sk/c/8071596/asad-je-horsi-ako-islamsky-stat.html

Ale je to celkom v duchu pretláčanej doktríny, ktorú nám dennodene naši malí propagandisti typu Naď a spol zo všakovakých príživníckych organizácií typu CEPI as za asistencie televíznych tvárí natláčajú do hláv. teraz je hitom podsúvanie ovciam, že teroristické útoky v Paríži boli "naplánované v Sýrii". Alebo ustavičné omieľanie, že ten či onen západný zmrd vyzýva Putina, aby sa konečne pridal k vojne proti IS ... Pripomína mi to, že takto bezducho, klamársky, prekrútene sa prejavoval aj bývalý režim vo svojich predsmrtných kŕčoch. A tak ako vtedy, aj teraz mám pocit, že sa blíži veľká zmena.

Norman

Henry-Levy je najťažší kaliber v ideologickej špine, ten článok je znôška absurdných arogantných lží, ake naozaj dokáže vykotiť iba žid. Iba ten dokáže kydať otvorené nezmysly, bez ohľadu na to, že je to voči jeho myšlienke kontraproduktívne - ale nedokáže sa ovládnuť.
Henry-Levy je ich železná rezerva - ale čo píšu ostatní?

Čo sa týka Naďa a ostatných CEPI osôb - pripomínam - to sú explicitne platení agenti a zrejme aj prisahali ozbrojeným zložkám buď USA, alebo iného štátu (asi ani sami nevedia, komu vlastne). Že ich manipuluje Mossad ani nie je treba písať, to je v princípe isté. Oni musia na pokyn jednať, inak im hrozí zastrelenie. I keď to im hrozí tak či tak. To sú tiež posledné zálohy ideológov, ktoré donedávna ešte nepotrebovali. Oni vlastne ani ideológovia nie sú, mali by sa držať v pozadí - ale systém situáciu podcenil, keď týchto agentov znova a znova masmedializuje.

Priame vyvraždenie cirka 150 osôb v hlavnom mste Európy je udalosť, ktorá indikuje "menšiu krízu". (150 frikulínov, lebo mnohí zranení zrejme ešte zomrú) Kríza hodnôt - lebo žiaden frikulín si nemôže byť istý už ani životom. Hm... kto teraz ešte podporuje systém? henry-Levy, ale nemá už v peňaženke letenku do Izraela, alebo ešte lepšie, napríklad do Austrálie? kto vie?

Ema

filozofom, nech sa Francúzi nečudujú, v akej žumpe sa ocitli.

Inak, jeho kolega - francúzsky "nový filozof", inak starý prašivý židoboľševik André Glucksmann otrčil pred týždňom kopytá. Zostala po tomto rumunsko-českom židovi odchovanom na marxizme (francúzsky filozof, muhehe) kopa sračiek, ktoré hádzal na Rusko - čo bola jediná náplň jeho primitívneho života.

Grigoriy Ilmoran

Poviedky o slavnych filozofoch
Autor: Grigoriy
24.08.2008, 20:24 Link | Reaguj | skryť/zobraziť
Levy a Glucksmann su velmi dobrou ukazkou priemyselne vyrabanych "vplyvnych židovských filozofov, intelektualov alebo politologov".
Kedze za normalnych okolnosti by ich zvasty zostali nepovsimnute, musi ich najskor po znamosti zviditelnit jeden bratranec v nejakych novinach alebo v televizii, potom dalsi bratranec tvrdiac, ze ide o znameho intelektuala,vyda jeho knihu, treti, ktory pracuje na ministerstve skolstva vybavi, aby tie zvasty boli povinnym citanim na skolach, a stvrty, z ministerstva kultury, na zaklade predchadzajuceho vybavi, aby kazda verejna kniznica v krajine povinne zakupila tieto idiotizmy (za peniaze od danovych poplatnikov).
Levyho a Glucksmannove knihy poznam: casto ich vidam vo velkych drevenych skatuliach pred vchodmi do velkych knihkupectiev v zapadnych metropolach. Sedia tam spolu s roznymi leporelami o Spidermanovi a Elvisovi Presley, navrsene na velkych kopach spolu s inymi nezmyslami a predavaju sa obycajne v cene len malo prevysujucej trhovu hodnotu pouziteho papiera. Povodne nominalne ceny su obycajne medzi $25 - $40, a mozete si ich tam ako nepotrebny brak zakupit za $2.99, alebo vam ich prilozia zdarma, ak si kupite dve lacnejsie zalozky do knihy.

Náhodný okoloidúci

Afinabul priniesol z nečitateľného fejsbúku na čitateľný svoj web krátku analýzu Kláry Samkovej ohľadom piatku 13.11. 2015 v Paríži. Tá pani, ak to má zo svojej hlavy, rozhodne nie je hlúpa.
V článku je dokonca hypertextový odkaz na Nadhľad. Žeby pani Klára čítala Nadhľad? Pozdravujeme a ďakujeme za podnetný názor.

http://afinabul.blog.cz/1511/shrnuti-akce-patek-trinacteho

nové