Čierňava

V Líbyi čaká podľa kvalifikovaných odhadov na vpád do Európy 700 000 až 1 000 000 černochov. Každý deň po tisíckach pribúdajú ďalší. Pochádzajú z Nigérie, Libérie, Čadu, Gambie... a takmer všetko sú to mladí muži, ochotní urobiť čokoľvek, len aby sa dostali do zeme zasľúbenej, odkiaľ im ich šťastnejší súkmeňovci posielajú po sieti správy a obrázky o skvelom živote. Kým sa v Líbyi zahusťujú hordy nájazdníkov, OSN tlačí na realizáciu deklarácie z roku 2016 o "ochrane ľudských práv utečencov a zvyšovní humanitárnej pomoci, ako aj počtov presídlených utečencov", estónske predsedníctvo EÚ vyvíja sytém "nového rozdeľovania migrantov", vyše 15 000 vedcov síce zatiaľ decentným, ale jednoznačným slovníkom oznamuje, že ak ľudstvo nezastaví šialené premnožovanie, je stratené a Merkelka s Macronom začínajú v panike sľubovať na zastavenie čiernej cunami možné aj nemožné. Zo všetkých riešení, ktoré nám už zostali len zlé a ešte horšie, sa nakoniec humanistické duo merkelmakrón rozhodli pre to najhoršie. Na deportáciu ilegálov z Líbye do ich domovských stanovíšť a ochranu líbyjských hraníc bude využitá slávna súkromná armáda Blackwater, medzitým zmutovaná na Academy - Frontier Services Group. V Iraku si ju dobre pamätajú. Zabijaci Blackwateru tak tuho bojovali o srdcia a mysle Iračanov, že štyroch z nich Iračania vo Fallúdži od samej vďaky dobili, vláčili mestom a nakoniec vyvesili na most cez Eufrat. Žoldnieri z Blackwater sa odvtedy poučili na vlastných chybách a dnes je z nich parta nekompromisných vrahov. Netreba mať obavu, že by nevedeli dostať mladých nadupaných černochov na palubu lietadiel na "dobrovoľnej" báze.

Európu to bude stáť riadny balík peňazí. Nemá však na výber. Nemôže poslať do Líbye svoje regulárne armády. Ľudskoprávne organizácie by spustili taký škrek, že by na starom kontinente nezostal kameň na kameni.

Tieto manévre však neriešia príčinu čierňavy, zaťahujúcej sa nad Európou. Kým európski byrokrati kecajú a Academi finalizuje ponuku do libyjského tendra, v Afrike pokračuje horor premnožovania. Ako v Simpsonovcoch, kde sa jeden zelenoslizotný alien pýta druhého, či naozaj existuje veľká rodiaca matka. Ten ho zavedie k zelenej slizote, z ktorej v krátkych intervaloch vypadávajú chuchvalce stoviek alienov. A stále a stále a stále.

Nech by slabošskí úchyli sformovaní v bandách vítačov migrantov a momentálne mocní psychopati odhodlaní zničiť belošský genofond Európy robili čokoľvek, mysle zdravých ľudí neprerobia. Všetci hlboko podvedome chápeme, že ak sa niečo divoko rozmnožuje do takmer zničeného environmentu, je to niečo tak protiprírodné, tak monštruózne, že sa to proste nedá akceptovať. Zvlášť nie vtedy, ak belošská populácia v inteligentnej snahe zachovať pre svoje potomstvo ako-tak žiteľné prostredie zredukuje počty detí - a spoza mora sa jej sem prevalia desiatky miliónov premnožených sarančí vyžrať, čo ešte zostalo.

(na titulnej fotografii je líbyjský tábor čakateľov na život v Európe)

Na toto nemožno povedať nič iné, len že špinavá Merkelová je v totálnych koncoch.

....

Ako bonus veselá udalosť. Na Svetovom pohári v americkom Lake Louise vypadla elektrina a najlepšie svetové lyžiarky ťahal po svahu ratrak. Vyzerali ako plechovice za americkým svadobným vozom. Toto keby sa stalo v Rusku, to by bolo bliakania a rehotu.

Je zjavné, že v USA už ovládli aj energetiku novodobí šikovní inžinieri. Tak nech si to tam užijú.

 

 

 

 
0
Norman

Blackwater je dobrý nápad - poslať do Afriky znova žoldnierov.
Neviem ale, prečo sú to americkí a nie európski - veď tie veci by boli platené Európskymi peniazmi.
V každom prípade zrazu možno pôjde to, čo v 2015 akože nešlo - presadiť zákon. Aj silou, ak bude treba.

Ľubov

vďaka,špeciálne za foto s ratrakom.Radosti je dnes málo a toto naozaj potešilo.
Do kolekcie o elektrikároch sem opakovane dávam článok priamo od Američana:
http://www.zvedavec.org/komentare/2017/11/7429-od-supervelmoci-k-nekompe...
Len aby nám nezamrzol úsmev,a za pár rokov aj my budeme mať presne takých odborníkov((.

Norman

Anglosionisti navliekli Západ do imigrantskej pasce, ale sami z neho aj formálne vystúpili. Nieto, že ich objektívne chráni Atlantik, aj formálne sa vyjadrili:

"Amerika je pyšná na svoje prisťahovalecké dedičstvo a naše dlhodobé morálne vedenie v poskytovaní podpory migrantov a utečencov po celom svete. Žiadna krajina neurobila viac ako USA a veľkorysí budeme aj naďalej. Naše rozhodnutia o prisťahovaleckej politike musia ale vždy robiť len a len Američania"

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/450078-spojene-staty-odstupili-od-p...

Američania podporovali prisťahovania - kým sami boli prisťahovalcami. Inak sa ale prisťahovalectvu bránili aj rasovýmu kvótami a podobne - čo im ale nemám za zlé. Podlé je, že chcú zničiť Európu a Rusko vytvorením z Euroázijského kontinentu jeden veľký bezmocný zaostalý kút (podobný Afrike).
Samozrejme, Rusko a Čína sa bránia, ale Európa nie - pretože tu sa to len tak hemží antifašistami, antinacistami a antirasistami. Holt, otázka je, dokedy .... dokedy to Európa vydrží a neskolabuje, alebo dokedy to potrvá kým sa zistí, že metóda Blackwater je predsa len funkčná. V každom prípade - strielať sa bude.

A keď sme pri tej černote - to, čo čaká Afriku a iné "rozvojové krajiny" (rozvojové v zmysle že sa ich biomasa nafukuje ako nádor exponencionálnym rádom) je niečo tak čierne, že to predpovedali len tie najhoršie postapokalyptické vízie: boj o ropu, boj o zem, boj o vodu a konieckoncov aj boj o vzduch (chladnejší ako 50 stupňov). Takto nám svet Afriky, Blízkeho východu, Indie a možno aj južného Ďalekého východu a Južnej Ameriky skolabuje a otázka je len to, či so sebou strhne aj zvyšok severného sveta.

Strhne buď svojimi migráciami a zákonitými občianskymi (sýrskymi) vojnami, alebo strhne fatálnym dopadom klimatických zmien, ktoré nastanú po výraznom vysušení africkej prírody, Amazónie, Indie, Strednej Ázie.

sandro

jedna nepodstatna spravicka z mesta na strednom Slovensku. ''Nasi'' migranti(rodina asi o pocte 20ks) dotovani z nasich penazi(granty) rezignovali a dobrovolne opustili svoje luxusne byvanie(dotovane) v novostavbe, ktore si tu nikto nemohol dovolit, preto boli byty prazdne. Vraj im nebolo pochuti kazdodenne fotografovanie a prehnany zaujem ludi o ich osoby. Musim sa priznat, ze ked som ich obcas videl v nakupaku(tlupa deti a zien v burkach), tak som si tiez nemohol pomoct a cvakal som so sirokym usmevom co to dalo:)
Tu sa nejednalo o cernochov ale o arabov.
Clanok skvely ako vzdy, davam ho rovno na svoj FB.

Ema

Nie dosť, že musíme strpieť usmoklené nepretržité kmeňové holoholo s historkami ako z pekla, ešte toto nám začnú servírovať ako čerešňu na torte žvástov
https://svet.sme.sk/c/20710158/utecenca-z-etiopie-na-ceste-za-azylom-tri...

Záľuba v perverzných historkách sa očividne ťahá so židokresťanstvom, počnúc historkami o umučených svätých - aktuálne Barbora a Lucia, dva lokálne mystické prírodné rituály zmenené na svätú Barboru niekde spičizTurecka, ktorej antikresťania ufikli prsa a svätú Luciu niekde zinejpičiSicílie, ktorá si vylúpla zraky a poslala ich v mištičke potenciálnemu ženíchovi pohanovi, bleh - cez varenie mydla až po pitie ropy.
Že ich to baví.

1488

veľmi pekné resumé

Náhodný okoloidúci

Na ich prežití mi záleží len v takej miere, v akej im záleží na našom prežití. Reciprocita je spravodlivá.
A ak by som si už mal vybrať, tak dávam prednosť svojmu (a nášmu) prežitiu pred ich prežitím. Nevidím žiadny dôvod obetovať sa kvôli nim. Oni si svoje krajiny vybývali, to nie je naša vina. Nemci, Francúzi a Taliani sú blázni, ak im dovolia vybývať aj Nemecko, Francúzsko alebo Taliansko.

sandro

Inak, jednu vec predsa len clanku vytykam. Zredukovanie poctu bielej populacie(az na pokraj vymretia) rozhodne nie je prejavom inteligencie belochov. Naopak, je to prejav hluposti, slabosti a z velkej casti sebeckosti. Zeny nie su ochotne rodit kvoli tomu, ze to znizi ich zivotny standard a komfort. Ale to je kratkozrake. Tak to zas musime zachranovat my katolici:) a to slabe same zahynie..To je aj jeden z dovodov, preco sa bez problemov povznasam nad urazanie krestanov, ak vidim inak hlbsie a spravne myslienky autora. Statistika z mojho okolia je totiz kruto pravdiva. Praktizujuci katolici: mnohodetne rodiny, neKatolici: 0,1 max 2 deti, vacsinou uz rozvedeni v mladom veku deti.
Ako hovori moj Irsky kamarat z Belfastu: netreba nam uz ziadnu IRU, oni uz prehrali:)

Norman

Je pravda, že plusové čísla rodenia bielych nie sú také, ako u hnedoidov. Sú nielen menšie, ale sú možno až primalé.
Ale znova sa pokúsim upriamiť pohľad na to, že vec má dva póly. Kým v jednom , vo vlastných plusoch, máme nedostatky, na druhom póle, v cudzích mínusoch, sme úplne zlyhali. Znova upozorňujem - druhá strana musí nielen rásť pomalšie, ale klesať. Celý arzenál: antikoncepcia, sterilizácia, opatrné používanie antibiotík a nakoniec aj humanitárne bombardovanie sú nástroje, ktoré má technický svet k dispozícii. Bolo by dobé, aby sa ani katolíci neodhadzovali a zapojili sa teda nielen na strane plusovej, ale aj na strane mínusovej. Len do toho, nielen trtkať, to vie každý, ale aj špinavú prácu musí niekto spraviť.

sandro

.

Náhodný okoloidúci

Německý soud: Sluníčkáři co pozvali muslimy za ně musí platit … 30.000 €

Otec tří dětí musí, jak zní rozsudek, uhradit náklady za pobyt dvou Syřanů. Před několika lety se totiž zavázal, že převezme péči o uprchlíky. „Kdybych to tenkrát věděl, nikdy bych se do něčeho takového nepustil!“

Tisíce lidí se v Německu v minulých letech zaručily za uprchlíky, a pomohli jim se tak dostat do Německa. Ať už ze soucitu, když v TV viděli drastické záběry, nebo proto, že měli v zemích občanské války příbuzné nebo známé. Věřili, že zodpovědnost přebírají jenom na půl roku nebo na rok, jen do doby, než se vyřídí žádost o azyl. Vycházeli z výnosu ministerstva vnitra Severního Porýní-Vestfálska z dubna 2015. Ale dopadlo to jinak, stejně jako u Williama Eichouba.

Inženýr a otec tří dětí musí zpětně zaplatit tříletý pobyt dvou uprchlíků ze Sýrie, odhaduje, že ho to bude stát něco kolem 30.000 euro (víc než 750.000 Kč). A to i přesto, že oba azylanti kladné rozhodnutí dostali již za 4 měsíce. A Eichout přestal platit, což neměl dělat.

Nejvyšší správní soud v Münsteru potvrdil rozsudek, podle něhož všichni, kteří se zaručili, že ponesou náklady na uprchlíky, musí platit jejich životní náklady i po přiznání práva na azyl. Netýká se to pouze zdravotního a sociálního pojištění, to bude platit pracovní úřad (tedy i lidé, co nikoho nezvali). 46letý Němec původem ze Sýrie se obává, že ho rozsudek zruinuje. Má rodinu a platí hypotéku na dům. Podobné rozhodnutí se týká 7000 Syřanů, kteří do Severního Porýní Vestfálska přišli od roku 2013 v rámci programu humanitární pomoci, za něž se někdo zaručil a převzal tím náklady na jejich pobyt v Německu.

Zdroj: http://pravyprostor.cz/nemecky-soud-slunickari-co-pozvali-muslimy-za-ne-...

https://www.welt.de/politik/deutschland/article171478387/Familienvater-b...

Náhodný okoloidúci

https://www.hlavnespravy.sk/eurokomisar-avramopoulos-europska-unia-je-pr...

Podľa mňa je Afrika príliš čierna a treba do nej vysťahovať všetkých slniečkárov a Multikulťov. Môžno sa tam zmení ich myslenie.

nové