Ďalší terorizmus v Bavorsku - tentoraz už bomba

V Bavorskom Ansbachu včera večer vybuchla bomba na hudobnom koncerte. Zrejme len vďaka bezpečnostným silám sa to nestalo priamo medzi divákmi - ale okrem atentátnika je aj tak vyše desať zranených, viacerí naozaj vážne.

Páchatelom je opäť žiadatel o azyl, 27 ročný Sýrčan. Azyl nedostal, ale napriek tomu mu bolo oficiálne povolené zostať v Nemecku. Toto je jeho vďaka. 

V kontexte tohto krvavého zločinu na hudobnom festivale v Ansbachu vyznieva ešte odpornejšie úbohosť Kaščákovej Pohody, kde sa slovenskí dobrosráči pošpinili tak, že budovali umelý minaret. Toto je to mutikulti, ktoré podporujú.

Ako som naznačil v texte Nie šialenci, ale genetická vada , toto nikdy neskončí, pretože ak aj dočasne poklesne súčasná šialena štatistika priameho vraždenia, tak to bude pokračovať tisíckami dennodenných šikanovaní, konfliktov, násilností a bordelu. Toto pozvala na pokyn Ameriky Merkelka do Nemecka a takto rýchlo sa prejavuje zhubnosť tejto otrávenej biomasy. Prirýchlo aj pre pôvodné sionistické ciele.

Neviem si predstaviť, ako tieto veci môžu zodpovední nemeckí politici prežiť vo funkcii. Na to sú spustené mocenské sily prisilné.

 

 

Aman Againsttime

Hodím sem text Pavla Kamasa, ktorý zverejnil na FB. Celkom ma zaujímajú názory ostatných.

Paříž, Brusel, Nice, Würzburg, Mnichov (aktuální score k 23.7.2016) vypadají na první pohled jako jasné případy: Někteří importovaní muslimové vzali korán doslova a plní to, co stojí v jeho súrách – likvidují „kufary“. To je v islámu výraz pro nevěřící, bezcenné podlidi. Ačkoli rozhodně nepatřím mezi stoupence pro góje koncipovaného židovského náboženství, jedno je jisté: Když se zradikalizuje křesťan, tak bezustání mumlá růženec, nebo do zemdlení křižuje pěšky poutní místa od Medžugorje po Isiro. Nejmilitantnější uctívač židovského krále chrstá na nic netušící kolemjdoucí svěcenou vodu. Toť vše. Když se zradikalizuje muslim, tak začne – zabíjet „kufary“. Kalašnikovem, sekerou, autem, Glockem. Apropos, podobnost „kufara“ v islámu s „gójem“ u židů nebude náhodná. Ale popořadě. Jen poslední dva případy.

Tuniský Niki Mohamed Lauda, vjel na uzavřenou promenádu v Nice bez jakýchkoli problémů, rozjezdil desítky lidí, avšak jeho bílý náklaďák nenese téměř žádné stopy krve a ani není nijak zvlášť mechanicky poškozen. Asi před 12 lety jsem srazil srnu a auto vypadalo na odpis. Pach krve, rozprýštěné po nárazníku a kapotě, si pamatuji dodnes. Jednu srnu, ne desítky lidí. Daily Mail zveřejnil bohatou fotogalerii, ale na fotkách po „potocích krve z rozježděných mrtvol“ ani památky. Korunu řadě otazníků pak dali francouzští policisté. Oblečeni v krátkých letních tričkách, částečně bez vesty a helmy (!), vyprazdňují zásobníky z bezprostřední blízkosti do náklaďáku, ve kterém má sedět pistolí ozbrojený (!) šílenec. Přestřelka trvá tak dlouho, dokud domnělému mudžahedínovi nedojde munice. Výsledek? Boky auta a přední sklo jsou sice jako řešeto, ale jako zázrakem nepadla do bezprostřední oblasti kolem místa řidiče ani jedna kulka. Francouzští strážci pořádku asi šilhají. A nebyl by to správný teroristický čin, kdyby nebyla dodržena základní dvě pravidla: 1. pachatele nikdy nedopadnou živého; 2. pachatel si na akci vždy vezme všechny své doklady. (9/11, pamatujete?)

Proč? Aby vyšetřovací orgány nemusely nic vyšetřovat a vše bylo od začátku jasné jak facka a připravené pro média, která hned všechno ví. Aha.
Pokud jste dočetli až sem, tak si držte klobouky, jedeme z kopce!

V mnichovském nákupním centru Olympia chtěl podle mainstreamových pravdomédií 18 letý „Němcoíránec" (Deutsch-Iraner) demonstrovat velikost Alláha a postřílel před McDonaldem 9 lidí a 26 jich zranil. Toť vše. Ponechme stranou neomarxistický jazykový veletoč, podle jehož logiky je pes narozený v koňské maštali koňopes, a položme si pár zajímavých otázek.
Jestliže byl útok v Mnichově činem jednoho pomateného pubescenta, pak se ptám:
Proč bylo evakuováno hlavní nádraží? (Vzdálenost 6 km od místa činu)
Proč média mluvila o několika pachatelích?
Proč byla v celém městě zastavena doprava včetně taxíků?
Proč policie v těžké zbroji blokovala přístupové dálniční tahy do města?
Proč nad celým městem kroužily po několik hodin vrtulníky?
Proč byla zaznamenána střelba na Stachusu (6 km od místa činu, viz foto)
Proč policie hovořila o 3 útočnících? (viz foto)
Jak to, že redaktor mnichovského večerníku uslyšel tři výstřely před svojí redakcí, která je více než 5 km vzdálená od místa činu? (viz foto)
Proč bylo do akce povoláno 2.300 (dvatisícetřista!) policistů z Mnichova, Bádenska-Württemberska, Hesenska včetně speciální jednotky GSG 9.
Proč byla povolána RAKOUSKÁ (!) protiteroristická jednotka Cobra?
Proč mají elitní ozbrojené složky cizího státu, jehož hranice leží 100 km od místa činu, zasahovat na cizím státním území kvůli 18 letému klukovi s jedním Glockem?

Mimochodem, když Ľubomír Harman čistil Devínskou novou ves (modré sluchadlá), tak rakouští a maďarští policisté pili na služebně kávu a žádné přeshraniční manévry se nekonaly. Z Bratislavy je to do Rakouska asi 5 a do Maďarska 10 km.
Cui bono?

Komu všechny ty tzv. „islámské útoky“ prospějí? Islámu, který už tak Evropa nenávidí? Kdybych byl fanatický islamista, tak nevystřílím McDonald, kde se cpou umělými potravinami politicky bezvýznamní konzumní degeneráti, ale parlament, který schvaluje bombardování mých měst a posílá do mých zemí cizí vojáky. Islámu to rozhodně neprospěje.
My, kdož víme, že parlamentární demokracie není vláda lidu, ale vláda médií, která rozhodují o tom, kdo bude volen a zvolen, my víme, že jediný, kdo z těchto útoků profituje, je vládnoucí judeo-kapitalistický Systém, jehož kapitáni dobře ví, že se jim projekt věčného dluhového otroctví a genetické likvidace evropských národů rozpadá pod prsty. Vlna odporu se v celé Evropě zvedá, čím dál více lidí se probouzí, demonstrují, organizují se, ozbrojují se, nechtějí se dát.

S tímhle Chazaři a jejich dobře placení kolaboranti ve vládách evropských zemí nepočítali. Nepočítali s Přírodou a jejími nezlomnými zákony (zachování druhu). Mysleli si, že člověka stačí umlčet levným konzumem a ubohou zábavou. Bojí se, že jim narůstající odpor přeroste (a on přeroste) přes hlavu. Jejich poslední záchranou je uvrhnout svět do chaosu, vytvořit prostředí všudypřítomného strachu a odvrátit pozornost od sebe směrem k nasazenému, uměle importovanému nepříteli, islámu, který je – ať se nám to líbí nebo ne – zároveň poslední opozicí světové chazarské kliky. „Islámské útoky“ se jim náramně hodí. Ustrašenému, vykastrovanému obyvatelstvu nabídnou „bezpečnost“ a – absolutní kontrolu. Chtějí na každém rohu požár, aby na každém rohu mohl stát RoboCop s prstem na spoušti. Za výjimečného stavu a stanného práva demonstrace nespokojeného, rozzuřeného lidu, který už nemá co ztratit, nehrozí. Na jedno však zapomněli: Čím intenzivnější je požár, tím dříve spálí to, z čeho oheň žije.

Vstoupili jsme do závěrečné fáze konce této temné, poválečné epochy lží, klamu, spokojeného otroctví a řízené dekadence. „Teroristické útoky“ jsou řízená divadla.

Buheh

S tým Cui bono je to také ošemetné. Totiž hra je komplexná, šachovnica je veľká a hráči sú mazaní. Myslím, že to chodí tak, že bez ohľadu na to, kto nejakú udalosť naplánoval a spôsobil, následne sa už všetci snažia z nej profitovať, alebo aspoň to uhrať tak, aby im nepoškodila. Tak aj tá vec s fluchtlingami: nepochybne je zneužitá na priťahovanie oprát a nenápadné zavádzanie fízlovania do všetkých sfér života.

Ale naozaj je podozrivé, že teroristi si nechali ujsť napríklad takú skvelú príležitosť ako Tour de France: tretia najsledovanejšia športová udalosť na svete, tisíce kilometrov ciest, ktoré nie je možné nijako strážiť, a na nich svetoznámi bieli neveriaci športovci, ktorých sa okoloidúci môžu dotknúť rukami. A žiadny terorista... kdepak asi udělali soudruzi džihádisté chybu? Alebo že by to nebola náhoda?

Ema

1. Promenáda v Nice. Aká bola rýchlosť srny a Kamasa, keď došlo k stretu? Šiel Kamas štyridsiatkou a srna sa poflakovala krokom? Kamión v Nice nemal veľkú rýchlosť - aj preto, že sa mu podchvíľou nejaký dobrodruh vešal na kabínu a hádzal motorku pod kolesá. Nemal ani zbernú radlicu s bodákmi, aby tých ľudí totálne skrvavil. Doklady potreboval. Bola tam policajná kontrola, preukázal sa papiermi a povedal, že vezie zmrzlinu. Prečo leniví policajti neskontrolovali náklad, nevedno. A možno tam tá zmrzlina naozaj bola.
2. V mníchovskej Olympii bol chaos. Nikto nevedel, kto, čo, kde a prvé aj druhé správy boli samý zmätok. Všetci radšej robili viac opatrení ako menej. Normálne.
3. Chazaroidi sú blbí a ich sociálnoinžinierske projekty samozrejme tiež. Posledné, čo tu potrebujú, je chaos - priali by si ovčí pokoj, aby sem mohli natláčať ďalšie zdegenerované jelitá, ktoré im majú zachrániť ich finančný systém. Preto sa tak zúfalo snažili tušovať zverstvá, ktoré tu ich "úbohí utečenci" začali páchať prakticky okamžite. Takže ani toto nesedí.
4. Islam ako "posledná opozícia svetovej chazarskej kliky"? Nemá tá lepších kámošov ako Saudskú Arábiu a v zásade aj celú skurvenú Ligu arabských štátov. Mimochodom, tu nie sme v USA, tu nemáš dostatočný počet policajtov - a ani vojakov - aby opierali každý roh. A ak by majitelia sveta chceli stanné právo na základe zinscenovaných teroristických útokov, tak si buď istý, že to bude spektákel á la WTC, nie nejaké príštipkárenie typu sekera - mačeta - nôž.

Nikto to tu neriadi. Žiaľ. Ide to z kopca samé a nikto nevie, kde a s akým bum! sa to zastaví.

afinabul

Dostali ma tie otázky, al On as vie

Aman Againsttime

Hmm? Kamas je jedna z mála skutočne inteligentných osobností na NS scéne, avšak jeho interpretácia mi miestami príde až príliš konšpiratívna. Nemyslím si, že "chazari" sú až takí geniálni a majú v rukáve akýsi supergeniálny plán. Skôr to vyzerá, že sa im veci opäť vymykajú spod kontroly (ako napr. v prípade boľševickej revolúcie). Predovšetkým prečo by "tieto elity v pozadí" riskovali nárast popularity tzv. extrémnej pravice? Pretože práve to predsa reálne hrozí. Ak existuje niečo z čoho majú "chazari" panický strach, tak je to európsky nacionalizmus. Boja sa ho viac než islamu.

A ešte k islamu ako k "opozícii poslednej chazarskej kliky": opozíciou bol skôr arabský (event. iný blízkovýchodný) sekulárny nacionalizmus než islam. V prípade islamu mám dojem, že ide skôr o golema, ktorý sa vymkol spod kontroly. Cieľom tu bolo samozrejme rozriediť Európu nebielymi a keďže najbližšie po ruke sú práve moslimovia, tak sa to vyskúšalo s nimi.

Lenže islam je podľa mňa úplne samostatný problém, ktorý by bol problémom i keby žiadneho žida nebolo. Vskutku, ak si niekto myslí, že by moslimovia nepredstavovali žiadnu hrozbu nebyť židov, tak je regulérny idiot. Islam je svetová sila s obrovským ropným bohatstvom, nukleárnymi zbraňami a jednou miliardou ľudí z ktorých mnohí sú ochotní za svoju vieru položiť žiť. Každý kto venoval aspoň trochu času štatistikám ohľadne moslimov v prípade rozmanitých patológií vie, že sú desivé. Desivé! S islamom sme vo vojne prakticky už od jeho vzniku.

afinabul

Takže roku Pána 2016 všetok plyn a ropa patriaca Palestíncom prešla do rúk Izraela?
https://www.youtube.com/watch?v=CHkpNW7KhoE

Norman

Ja som ho takého nepoznal, Kamasa, možno je to len dočasné:-)

afinabul

1, Nárast tzv "extrémnej pravice" je pre Izrael bonus
2, Tzv "Európski nacionalisti" sú previazaní s Izraelom wilders, lipšic. krajniak
3, Ak sa človek začne historicky škrábať v moslimskom práve a spôsoboch, dospeje k TOMU FAKTU
https://www.youtube.com/watch?v=xx7HP7WQ10E
4, Ja som názoru, že utešené rozvíjanie islamu k ľudskej spoločnosti niekto zastavil a účelovo zmenil jeho smerovanie
5, Aj ja ako Slovan som so Slovanmi v pernamentej vojne oficiálne, ale ak viem a vedia aj oni, to sa volá vzdelanie
6, Pernamentne sme vo vojne s niekým iným, ak niekto účelovo vytvorí podmienky, aby deti nepriateľov mali nižšie IQ u mňa to je genocída, ale to je iba úroveň, preto normálny/reálny nacionalista nebehá po uliciach a nevraždí žida, homosexuála, Havrana ....
https://www.youtube.com/watch?v=R9BAoyNL8kk
Nakoniec sa pokúsim vypovedať to súfijským povedaním:

Paša sa ponáhľal do mešity a cestou bičoval žobrákov:
"Uhnite vy prašiví psy!" Niektorých vozom prešiel, ženy a deti si rozbíjali hlavy keď uskakovali.
Súfí na to povedal:
"Ak robí toto, keď ide do mešity, čo bude robiť, keď pôjde do vojny?"

A preto majú u mňa aj takéto videá miesto:
https://www.youtube.com/watch?v=OsIJop9CJ-k

nové