Dnes Kotleba vyhral volby

Pred obedom ich bolo 300, o druhej 800 a o piatej už 1104. Číslo stúpa. Asi o nich hrajú v Bruseli karty.

V Sme je povolená diskusia a absolútna väčšina má naše názory. Raz to muselo prísť, je to prírodný zákon.

Dnes Kotlebovi vyhrali voľby, vstup do parlamentu. A prídu ďalšie veci.


 

Autor: 
téma: 
region: 
Ľubov

môžeme nad tým skutočne uvažovať,lebo situácia je zúfalá.. Zachytila som info,že súčasťou Kotlebovej kandidátky má byť aj strana Vzdor. Ale zatial v tom nemám jasno,lebo Vzdor Kysuce je jedna skupina a strana Vzdor druhá.

https://www.facebook.com/vzdorkysuceakcnaskupina toto sú Kysučania.

Norman

keď potrebujem kladivo, neskúmam, aký ma presne tvar a už vôbec nie jeho chemické zloženie. Havne, aby bolo tvrdé a nerozpadlo sa pri prvých úderoch.
Samozrejme, že to nedopadne dobre a bude to bolieť mnohých, vrátane nás. Ale my sme to nedoviedli do tejto situácie. Je fakticky jedno, aký skalpel sa vyberie, tak či tak sa bude operovať.

Ľubov

ktoré jediné môže pomôcť,je už naozaj zo železa a ocele. Má iste aj lejzrové vylepšenia. Všetci,aspoň takí,ako ja,to už vedia.

Lenže kto už by chcel umierať za tento súčasný odpad? Kto? Opäť mladí chlapci z Ruska? Tí nech si postavia vysoký múr okolo svojej krajiny a šetria sa pre budúcnosť.

Norman

sa v súčasnosti vehementne a s perverznou radosťou vraždia navzájom, takže od tých naozaj žiadna pomoc nikdy nepríde.

Ale tebou spomínaný tunajší odpad sa bude presne tak isto žrať medzi sebou, zabíjať sa dokáže rovnko, aj keď sa to dnes nezdá. Lebo to s tým tunajším nenásilím je napríklad ako s mýtom o Českoslovenku Tvrdilo sa 70 rokov, že patrí k sebe, ale len čo upadla vonkajšia sila, vždy sa bleskurýchle rozpadlo. Síce sa rozpadlo nenásilne - ale to len preto, že spojenie bolo také slabé a umelé.

Tie iné veci, ktoré sa na Slovensku budú musieť kryštalizovať, tie tak ľahko a gentlemansky nepôjdu.

Sinuhe

nechceme tu invázne druhy!

Náhodný okoloidúci

... ako dopadli Indiáni, austrálski domorodci alebo novozélandskí Maori, vystavení invázii Angličanov, prípadne Španielov. Alebo Srbi, ktorí prichýlili albánskych utečencov a dovolili im usídliť sa v Kosove.
Ale vlastne celá terajšia západná Európa je odstrašujúci príklad, prečo treba invázii zabrániť. Prečo máme my znášať dôsledky západnej koloniálnej politiky a dôsledky toho, že Afričania nie sú schopní uregulovať svoju pôrodnosť?
Inak stretol som zopár ľudí zo Sýrie, boli v pohode, a dokonca by som u niektorých na prvý pohľad nepovedal, že sú to cudzinci. Európske rysy tváre, modré oči a tak podobne. Prezradila ich až neohrabaná slovenčina. Sýrčanov sa neobávam, ako ich poznám, tí nemajú problém prispôsobiť sa, sú schopní pokojného multikulti spolunažívania, Bašar ich to naučil.

Ďalšia vec: čím viac bude pribúdať afrotalianov, tým menej nás bude lákať cestovať do Talianska za pamiatkami alebo k moru. My tam predsa chodíme, aby sme zažili taliansku atmosféru, nie africkú. Alebo čisto z bezpečnostných dôvodov. To znamená, že cestovný ruch, ktorý predstavuje značný podiel na príjmoch Talianska, asi zažije riadny úpadok.

A ešte niečo. Porovnávať terajšie dianie s azylom pre ľudí odchádzajúcich alebo utekajúcich z bývalého Československa na Západ je ťažké zavádzanie. Títo sa predovšetkým snažili naučiť jazyk a nájsť si robotu, ani ich nenapadlo vnucovať svoju kultúru krajine, ktorá ich prichýlila, alebo trvalo parazitovať na sociálnom systéme.

Sinuhe

myslím, že vňčšina z nás by kvalifikačné predpoklady spĺňala ...
http://hlidacipes.org/poslete-experty-na-boj-s-ruskou-propagandou-vyzval...

Norman

"...budú sídliť v bruseli..."

Veď slovenskí kandidáti tam už nejaký čas pod stanmi v parku čakajú, nie?:)

Sinuhe

vrátane diskusie - čudujem sa, že ju cenzori povolili ..

http://zpravy.idnes.cz/kenan-nabizi-dobytek-za-dceru-baracka-obamy-f23-/...