Infantilov tanec

Vládca zbedačenej krajinky Infantil si jednej noci zmyslel, že epidémiou zmietané chudobné obyvateľstvo zachráni pred hnusobou, keď armáda bude tancovať na streche.

Obyvateľstvo bude robiť krovie a vrtieť sa s vojakmi. 

Rovno uprostred noci zavolal Infantil ministrovi Veľkému, či armáda dokáže tancovať na streche. "Dokáže", potvrdil rozospatý Veľký.
 
A tak sa spustila akcia Občania, nebojte sa, dobre bude. Aby Infantil obyvateľov zbedačenej krajiny jemne a psychologicky citlivo motivoval tancovať, vyhlásil, že kto nevyrazí do ulíc, má desaťdňový zákaz vychádzania. Nájomné a stravu si na rozdiel od klasického väzenia zabezpečuje a hradí sám.
 
A tak sa jedného sychravého dušičkového víkendu začal na Slovensku tanec. Infantilovi sa pri pohľade na masovú akciu tisli do očú slzy. "Celá Európa, celý svet sa na nás pozerá! Robíme dieru do sveta," kričal Infantil. "Vyloďujeme sa v Normandii," pridal, aby polichotil tancujúcej armáde.
 
Víkend uplynul. Minister Veľký rozžiarene hlásil, že armáda odtancovala na streche toľko a toľko hodín a urobila toľko a toľko vývrtiek. Infantil so slzami v očiach poďakoval armáde za zorganizovanie tanca a kroviu, ktoré sa vrtelo v uliciach, oznámil, že ak teraz hnusoba nezmizne, pokazili si to sami.
 
Armádny tanec na streche stál 100 miliónov štátnych peňazí. Možno o čosi viac.
 
Ak by Infantil nariadil tvrdý bläkaut bez armádneho tanca na streche, mohol ich rozdeliť hladujúcemu ľudu počas vypnutia ekonomiky. Potom by čísla infikovaných určite klesli.
 
Po tomto dušičkovom tanci klesnú akurát tak Matovičove preferencie.
 
A následne príde nevyhnutný bläkaut.
 
 
 
 
Roland Edvardsen

Som práve teraz dopozeral Ta3 s oľanákom Kremským a tým playboyom z Hlasu Eštokom. To ani nie je možné koľko tupých klamstiev dokáže jeden oľanák takto vyprodukovať behom jednej relácie. To ich zaúčal priamo bambus? Po tomto víkende a všetkých tých strašidelných výstupoch kreatúr ako Matelko, Naď, Krajči, Kremský a pod., naozaj neradím, aby sa predo mnou niekto priznal k voľbe Oľano. :-)

Ema

Včera napoludnie bola účasť okolo 800 tisíc - otroci, ktorí sa musia zajtra ráno preukázať zamestnávateľovi, aby nezostali bez príjmu plus vystrašené korporátne teliatka, ktoré si nainštalovali appky a s vytreštenými očami behali po meste s mobilom pred držkami, hľadajúc menej plné testovacie miesta, pretože ich teamleader bude v pondelok ráno žiadať modrý zdrap, vyšokované samoživiteľky, ktoré potrebujú odviesť cez pracovné dni dieťa do škôlky a nakúpiť... a podobné prípady.
Popoludní účasť prudko klesla, ale Veľký z toho našľahal 2,5 milióna - s tým, že ešte nemajú hlásenia z firiem. Ojebávač jeden, v každej firme bola zelená armádna guma a celé to riadila. Či tieto armádne gumy vo fabrikách nevedia počítať a výsledné číslo si vykotia fabriky samé?

Matovičove kreatívne počty ako best practice pre celú vládu sa už stali povestné.

Roland Edvardsen

Ešte včera večer sa písalo o milióne a niečo. A dnes ráno už 2,5. To bude ako s tými 91% z Oravy, ktoré si Matelko vyrobil nie z celkového počtu obyvateľov, ale "predpokladaného počtu otestovaných". Presne tak, vitajme v dobe kreatívnych počtov Matoviča. Konečne už aj my, narodení po 89-tom, si vieme predstaviť život v stalinizme.

Norman

Skutočne nehorázny a bohapustý klamár ten Kremský. Bohapustý, bez akéhokoľvek svedomia, demagóg najhoršieho razenia.
Očividne dostali nóty, ktorých sa majú držať. Hlavne "lebo Fico, lebo Pellegrini".

Ale teraz beží Naď, a zas - "po Ficovi nebolo nič v skladoch" - na čo sa tí debili vyhovárajú? Vyše pol roka po voľbách??

A chvália sa tým, že polepili to, čo si sami vymysleli, a že sami si to nezorganizovali v pokoji, ale spustili to na za dva týždne.

Čo sa týka Oľanákov a iné svine - odporúčam tvrdo slovne ničiť. Stačí zatiaľ slovne, ale dôrazne a tvrdo.

vrbovčan

politológ Jozef Lenč tvrdí, že prvotne prišli generáli za prezidentkou so žiadosťou, aby testovanie zrušila. Je to v čase 1:05:05.

https://www.ta3.com/clanok/1195868/otazniky-plosneho-testovania-plosne-t...

Roland Edvardsen

Lehotský mal teraz celkom dobrý text ohľadne vzťahu Čaputová-Matovič: https://www.hlavnespravy.sk/apatia-dosahuje-vrchol-media-si-sotva-vsimli...

Hovorím, celé je to také zvláštne: na jednej strane tam cítiť očividnú antipatiu (Matovič a Čaputová ani len nechodia na nejaké pravidelné stretávky. Taký Fico sa s Kiskom napr. stretával pravidelne, normálne diskutovali, napriek osobnej a politickej antipatii. A áno, neskôr sa to zmenilo, po Kuciakovi, a ešte viac po neúspešnej kandidatúre Fica na ústavný súd, ktorú prekazil Kiska, ale aj tak). Čaputová si viac rozumela a rozumie s Pellegrinim (ktorý má pre ňu zvláštnu slabosť, to sa nedalo nevšimnúť), ako s Matelkom. Zároveň však Matoviča ona a s ňou spriaznené média neuveriteľne šetria, maximálne len jemnejšie hryzkajú, resp. nie tak, ako by hrýzli pri Smere v prípade takých do neba volajúcich prúserov, akých sa dopúšťa Matovič a jeho vláda amatérov.

Je to akási vojna dvoch globalistických mafií (neokonská vs. progresivistická), pri ktorej však obe majú strach, aby sa k moci nedostali nejaké ľudovejšie či alternatívnejšie prúdy ktoré dnes reprezentuje čoraz viac i Smer. Progresivistická vetva si zároveň chce ponechať nejaké zadné dvierka: rovnako pri možnej spolupráci s Pellegrinim (ktorý je však pre nich stále "podozrivý" pre jeho smerácku DNA, pre jeho korene), ako i spolupráci s Matelkom, resp. neokonmi. A tak postupuje opatrne.

buko

infantilovho tanca som sa nezucastnil. Patrim chvalabohu k tym co si to (este) mozu dovolit.
Vysledky odhalili take paradoxy ze v Karlovej Vsi je z 15800 otestovanych 40(!) pozitivnych. Cize testy su bud na hovno, alebo je nakaza slaba. Alebo oboje.
Pamatate si ako Psychopat na tlacovke vyhlasil ze kazdy 25-ty medzi nami je nakazeny? Ze je to 200x horsie ako pocas prvej vlny?
Psychopat manipuluje so strachom a vydieranim naozaj efektivne. Co na tom ze to vobec nesedi s realitou? Nevadi. Ludia si aj tak nepamataju co bolo pred dvoma tyzdnami - a ked je zle - tak este pritvrdime.
Tlacovka, ked uz bolo evidentne ze operacia "Vylodenie v Normandii" je (podla ich kriterii) uspesna bola krasna - Psychopat odkazal narodu: "Nemyslite si, ze teraz ked ste si dali vytriet nosy, ze sa nieco zmeni. Ideme do tazkej zimy. Ziadne stretavania, ruska na papuli, aj keby ste mali kracat sami po prazdnej ulici v meste kde COVID prakticky nie je! A toto az do vakciny - cim pekne naznacil dalsi krok, ktory obavam sa, Psychopat spravi ako povinny"
Takze co sa vlastne zmeni pre tych negativnych chudakov s vytretym nosom, oproti tym co si nos nevytreli? No, v podstate nic - len im Blahorodie povolilo bez buzeracie ist do roboty. A este si mozu ist kupit do obchodu nove topanky. Alebo povraz.

slaven1

Cize testy su bud na hovno, alebo je nakaza slaba. Alebo oboje.

Testy sú na hovno, a aj nákaza je nielenže na nerozpoznanie od chrípky, ale aj s úmrtnosťou ako má chrípka. Kým na začiatku roka sa nad cirkusom okolo dali prižmúriť oči (politici boli vystrašení), teraz klamstvo vyšlo na povrch a vidno, že ciele sú iné, než "ochrana ľudu pred smrťou." Teda očividné pre tých, ktorý neprijímajú informáciu od "štvavých vysielačiek" alebo cez média kontrolované "silikónovou mafiou" (veľké IT spoločnosti zo Silicon waley). Títo blokujú informáciu čo im nevyhovuje.

Pamatate si ako Psychopat na tlacovke vyhlasil ze

Nie nepamätám sa, prestal som sledovať tohto človeka, keď sa na tlačovke rozplakal. Dospelý chlap sa rozplakal (tohto "slona v miestnosti" vidíme?). Ja nechcem aby môj život riadil chlap čo sa rozplače na tlačovke. Takýto "HR" odpad sme tu ešte nemali.

Tlacovka, ked uz bolo evidentne ze operacia "Vylodenie v Normandii"

Ďalší znak ako je ten človek odpojený od svojho národa. Nepoužíva naše hrdinské počiny (Duklianska operácia) ale hrdinské počiny krajiny ktorej sa klania a ktorá ho riadi (ktorá mu kontroluje informačné polo, viď Facebook, inc. ktorý každý deň číta).

Takze co sa vlastne zmeni pre tych negativnych chudakov s vytretym nosom, oproti tym co si nos nevytreli?

To bola operácia na psychologické rozdelenie ľudí v krajine na niečo ako dozorcov a väzňov. Dozorcovia dohliadajú na väzňov a za to je im povolené "normálne" žiť. Film "Das Experiment".

Žaba ešte (po pol roku) nezistila, že ju varia. Aj Španieli keď prišli k Aztékom, tak nelikvidovali všetko miestne obyvateľstvo naraz. Kmeňom, ktoré si Aztékovia podriadili tvrdili, že prišli bojovať iba s Aztékmi. S týmito kmeňmi sa porátali, až keď Aztékov nebolo.

Poradcovia "našej" "vlády" (lebo to nerobí iba jeden človek ako o tom viackrát referuješ) ešte nevedia čo presne robia, model sa ešte len hľadá. Klasicky cez experimenty.

Norman

robíš chybu, že nesleduješ tlačovky. Včera si mohol vidieť Krajniaka v maskáčoch, ktorý úplne jasne porovnal plošné testovanie so Slovenským národným povstaním.

Čo sa týka bojovania per partes, teda najprv proti jednému kmeňu: to hej, to je najčastejší spôsob. Preto súčasný anglosionistický režim pro forma nebojoval a nebojuje proti svojim obyvateľom, ale len proti akejsi zlej menšine, proti fašistom, nacistom.

Som rád, že to už aj ty vidíš.

buko

Kamarat mi minule rozpraval dialog s jednou vojenskou gumou: "Pocuvaj, ako je mozne ze tie nezmyselne opatrenia co boli na vojne - ako napriklad cistit podlahu zubnou kefkou alebo behat v plynovej maske po buzerplaci - ako je mozne ze tu zbytocnu sikenu - ze to bazanti tolerovali a robili?"
Odpoved: "Jasne ze to netolerovali a burili sa proti tym ocividnym nezmyslom. Finta bola v tom, ak to odmietali robit - potrestana bola cela rota. Takto to skusili parkrat a vojaci v ramci potom uz sami dobili tych co to nechceli plnit, pretoze trest bol pre nich horsi ako odmietnutie nezmyselnej sikany. Potom ked sa stali mazakmi, s pozitkom sa vyvrsovali na novacikoch v ramci zasady - aky pozicaj - taky vrat."

Mame na cele krajiny original Psychopata ktory sa v honbe za svojim cielom nestiti nicoho. Postavit sa mu verejne je prejavom obcianskej statocnosti, ale aj vystavenim seba a svojej rodiny riziku straty prace, spolocenskemu odsudeniu, ostrakizovaniu.

Premiér Slovenskej republiky Igor Matovič označil Vašu štúdiu (Infection fatality rate of COVID-19 inferred from seroprevalence data) za hoax a zaútočil na slovenských lekárov, ktorí sa na ňu odvolávali:

https://lekarskenoviny.sk/index.php/2020/10/30/nechapem-ako-je-mozne-moj...

Dusanbe

, alebo vášeň prácou:
http://www.nwoo.org/2020/11/01/miluj-letat-miluj-zabijet/

Trochu mimo dnešnú tému - ale ĺahko sa nájde premostenie - práve pre týchto úchylov chystá slizký oportunista Veĺký naše letiská Sliač a Kuchyňa ?!?

iris

.

Ema

letničiar Krajčí oznámil, že o cca 10 týždňov privítame na Slovensku prvých 180 tisíc vakcín od AstraZeneca. Zdá sa, že zatiaľ sa tejto cti dostalo len nám.

Krajčí by si mal medzi prvými napichať svoj mančaft. Aktuálna správa - ÚVZ SR: V nemocniciach budú môcť pracovať aj zdravotníci s COVID-19 (02.11.2020, TASR) - Zdravotníci nakazení novým koronavírusom, ktorí nemajú príznaky ochorenia COVID-19, sa budú môcť starať o pacientov. Umožnilo to aktualizované usmernenie hlavného hygienika v prípade, ak by ich absencia na pracovisku mohla vážne ohroziť poskytovanie zdravotnej starostlivosti. Zdravotníci s príznakmi pracovať nemôžu. V prípade práce nakazených zdravotníkov bez príznakov sa odporúča, aby sa im najprv prideľovala práca bez kontaktu s pacientmi a zdravotníkmi (napríklad telemedicína), až následne starostlivosť o pacientov s potvrdeným ochorením COVID-19, starostlivosť o pacientov s podozrením na ochorenie a ako posledná starostlivosť o pacientov s inými diagnózami. Usmernenie je zverejnené na webe Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR.
Na otrasnej webovej stránke ÚVZ SR som nič nenašla. Vyzerá, ako keby ju administroval Mikas sám.

iris

.

iris

.

nové