Invázia černochov je platená Američanmi

Prevoz imigrantov z Afriky do Európy je vo výraznej miere platený Američanmi. Túto informáciu poskytol redakcii Direkt člen Abwehramtu, spravodajskej agentúry rakúskej armády.

Prevozníci vyžadujú za dopravenie do Európy peniaze medzi 7000 až 14000 eur, čo je pre väčšinu Afričanov nedostupná suma. Toto je polícii dávnejšie známe a nik o tom nepochybuje, pretože napr. aj rakúska polícia imigrantov výrazne informačne vyťažuje (len na príjme v Traiskirchen je nasadených vyše 100 policajných úradníkov). Experti tak zisťujú denne ďalšie a ďalšie podrobnosti. Je čoraz jasnejšie, že Afričania sami na prevoz také peniaze nemajú a je čoraz viac jasných indícií, že v hre sú Američania, ktorí za tieto prevozy platia.

Organizácie z USA vybudovali kontakty a peňazovody na zločinecké mafie severnej Afriky a platia im rozhodujúce čiastky za prevoz ľudí do Európy. Sú to v podstate tí istí podpaľači, ktorí pred rokom organizovali Majdan na Ukrajine a uvrhli túto zem do chaosu. Teraz to mienia urobiť s celou Európou. Treba pripomenúť, že USA chápu v súčasnosti Európu už len ako konkurenciu,  ktorú chcú zničiť.

Americké zasahovanie sa ale nekončí len pri prevoze Afričanov na európsku pôdu. Cielene podporujú ich prevoz z Talianska či Grécka do Nemecka a Rakúska. Takýto prevoz je trestný čin, zvlášť, keď sa deje organizovane a v takomto rozsahu. Napriek tomu to americké organizácie robia.

Jeden z explicitných dôkazova americkej účasti na tomto zavliekaní ľudí je stránka Fluchthelfer. Táto explicitne vyzýva bežných naivných a ľavicovo či anarchicky zameraných Nemcov a Rakúšanov na pašovanie ľudí, na trestný čin. Stránka je profesionáne spravená, v nemeckom jazyku, ale je evidovaná v USA na organizáciu "Ayn Rand Institute". A registrátorova emailová adresa je zas na projekt "Rise up", ktorý sídli v Seatli.

 

fluchthelfer

 

Podľa právnika z FPO sa tým stránka dopúšťa jasného trestného činu. Okrem iného dáva jasné návody, ako sa správať pri obchádzaní zákonov. 

Ayn Rand Institute je známy ameický think-tank. Táto typická liaheň agentov, ktorá teraz volá po pašovaní ľudí po Európe, je typický pravdoláskový generátor, apelujúci teraz na "ľudskosť" a "súcit" Európanov. Je to podivné, pretože veľká časť pašovaných ľudí sú moslimovia a Arabi, ale Ayn Rand Institute doteraz neprejavoval teda vôbec nejako veľa lásky práve voči Arabom.

Táto organizácia má meno po Ayn Rand (rodená Alisa Zinovjevna Rosenbaum v Rusku). Bola to sionistka, fanatická obhajkyňa Izraela a opovrhovala jeho arabskými susedmi. Vyjadrila sa o nich, že je to "skupina takmer celkom primitívnych divochov, čo sa už roky nezmenili, sú rasisti a nenávidia Izrael". Označila arabské krajiny za "krajiny vrahov". Arabi boli pre Ayn Rand proste "monštrá". Ayn Rand je všeobecne známa obhajovateľka bezcitného kapitalizmu, v čom pokračuje aj po nej pomenovaný inštitút.

Riaditelom Inštitútu je rodený Izraelčan Yaron Brook. Ten sa raz vyjadril k vojne s Palestínčanmi: "Je povolené čokoľvek, čo budeme považovať pre vedenie vojny za nevyhnutné".

Čiže Ayn Rand Institute podporuje všetkými možnými prostriedkami vojny Izraela - ale aj všeobecne Západu s Palestínčanmi a Arabmi, a z tohto chaosu vznikajúce milióny vykorenených ľudí potom cielen pašuje a preváža do Európy, do Rakúska a Nemecka. S ním prepojený projekt "Rise up" znie ako Sorosova nadácia a vo svojom sebaopise má uvedené: "Inscenujeme revolúcie a oslobodzujeme spoločnosti".

Pozoruhodné, že menované think-tanky chcú "utečencov" dostať len do Európy. Podobnú kampaň, napríklad  za prevoz Mexičanov do USA, nerobia.

 

zdroj: Direkt.at

(iná sumarzácia dát)

Ema

mimoriadne aktívne angažujú v tomto svinstve, nemajú, samozrejme, peniaze na tieto nákladné "misie" z dobročinných zbierok medzi Európanmi, ktorí sa priam trasú od nedočkavosti financovať nájazdy negramotných šestnásťročných Mousov a Abubakarov spod rovníka.
Pozoruhodné je, že ich netrápia napríklad utečenci z Ázie, mieriaci do Austrálie, či napríklad utekajúci mjanmarskí Rohingovia, ktorí sú preukázateľne genocídovaní.
Len tá Afrika ich priťahuje. Ako keby dostávali peniaze z USA uhranuté beninským woodoo rituálom.

Ľubov

Príde mi to celkom reálne,čo píšeš Ema.Pred pár rokmi napísal Teodor Rosinský(dlhoročný predseda Slovenskej psychotronickej spoločnosti)knihu o chorobách z urieknutia. Medzi riadkami zaznelo varovanie,aby si ľudia dávali obrovský pozor na rozličné prezenty a darčeky,aj na tie z cudziny.O Afrike sa mi ani nechce hovoriť.My,belošské dobrácke telce ani netušíme,čím môžu útočiť.V tej svojej neľudskej chamtivosti,však videla si príbeh Diany Fossey?

Ema

aj poslednú vetu z denníka, ktorú napísala krátko pred jej vraždou.
A poznám aj Beninčana priamo z Ouidah, ktorý zvykol o vodun všeličo porozprávať.

Do Európy by "utečenci" odtamtiaľ mohli priniesť pozoruhodný zametač európskych ulíc, ktorý zvýši zamestnanosť privandrovalých černochov, nedočkavých po práci:
čas vo videjku 1:16 - 1:48
https://www.youtube.com/watch?v=pZIGSjQlQW0

Ľubov

Tak asi niektoré historky je lepšie nepoznať. Ale túto Ti spomeniem,je len toť,z Pešti. Zo zoo. Neter tam bola pred týždňom,vraj stála tesne pri tej gorile so strieborným chrbtom,delilo ich len sklo. A pozreli sa do očí. Asi práve preto myslím na Dianu.Vraj gorila mala v očiach také niečo nedefinovatelné,až posmešné a ironické.Akoby hovorila:" Tak ako,človek,kto z nás by sa mal cítiť trápnejšie."

Zaújmavé video,márnosť,čo je to za spoločnosť !

nové