Jasajte, staríkovia! Prichádza pracovná sila

Každá korporátna mediálna žumpa na Slovensku v uplynulých pár dňoch povinne vyplavila na povrch návrh vládnucej hordy a jej čoklov na riešenie údajnej demografickej krízy na Slovensku. Aby bolo jasno: nepotrebujeme, aby nám tu rodili nejaké slovenské untermenšky fafrnkov, nota bene bielych. Potrebujeme migrantov. A načo, pýta sa naivec. Aby živili "starnúcu populáciu" predsa. A tak pandémia-nepandémia, africké populačné prebytky sú ďalej plynule a hladko premiestňované mimovládkami cez Stredozemné more do Európy, aby sa nestala taká strašná vec, že na Slovensku nebude mať kto živiť dôchodcov. Nedávno vyklopila pašerácka loď Sea Watch 4 v Taliansku celkovo 450 afrických ilegálov (Local Team video https://it-it.facebook.com/localteamtv/videos/965367880947198/) a pár dní pred ňou prispela k blahu európskych dôchodcov loď Ocean Viking 236 ilegálmi (Local Team video: https://it-it.facebook.com/localteamtv/videos/267717008406926/). Milión ďalších čaká v Líbyi na svoju príležitosť zvýšiť kvalitu života seniorov a ďalšie milióny sa už v tejto veci dali na pochod z Libérie, Pobrežia Slonoviny, Nigérie, Ghany, Sierry Leone, Burkiny Faso, ale i Etiópie či Somálska. Idú za svojim veľkým snom - stať sa rapermi, futbalistami, prípadne dílermi drog a vygenerovať tak dostatok zdrojov na vyplácanie dôchodkov.

Problém je, že ak udrú ešte zo dve-tri vlny pandémie s variantami ignorujúcimi pfajcerovskú mrnu boostovanú treťou dávkou, budú sa tu môcť zavrieť dve tretiny vyprázdnených Domovov sociálnych služieb a deti budú poznať svoje babičky len v osadách. Čo potom urobíme s našimi šikovnými, po práci pachtiacimi migrantami? Necháme ich voziť prázdne fúriky?

Na odpoveď čakáme.

Titulná fotografia je z apríla z lode Ocean Viking. Migranti sa starostia, či budeme mať dosť staríkov, ktorí pre nich znamenajú prácu a zmysluplnú existenciu.

 

Update:Ďalších 1200 pracovitých rúk z Afriky úspešne dorazilo na Lampedusu, ktorá im otvára vstupnú bránu na kontinent. Boats carrying hundred of migrants arrive in Italy's Lampedusa

0
Norman

Zastavený príval - tak sa volá kniha od Štorcha
https://www.martinus.sk/?uItem=35755
Naivný príbeh o "prívale", ktorý sa valí do českej kotliny . Tzv. historická fikcia - fikcia hlavne v tom, ako sú Češi tí dobrí a zvyšok sveta ten zlý.

V najbližšom čase si nielen Češi, ale aj Východná Európa celá bude môcť overiť, ako dokáže odolávať skutočne prívalu, skutočne smrteľnému a nekultúrnemu.
V porovnaním s ním sú ostatné starosti, okrem ekologických, len bledý odvar.

Pred pár týždňami bol Korčok v Grécku a zaručene odtial doniesol aj info, ako sa prevádzkujú tábory utečencov. Považujem za isté, že už teraz je poverené nejaké oddelenie na vnútre, aby podobné tábory pripravila - niečo také je už na Záhorí, ale teraz možno čakať ďalší nárast . nečudoval by som sa východnému Slovensku.
Tieto vecí sú aj oficiálne tajné, takže sa do médií nedostanú - a pripomínam, ja hovorím o jasnom analytickom predpoklade na základe okolností.

Medzi Západom a Východom je natiahnutá nie už železná opona, ale stále ešte akási panenská blana, založená na inom postavení a charaktere východných krajín. Ale panenská je aj spoločnosť na Východe a ak táto blana praskne, bude ten príval ako infekcia, na ktorú organizmus NIE JE ani v najmenšom pripravený.

A Brusel a korporátni globalisti to mienia spraviť. Tak, ako s radoťou otrávili Východ svojou "ekonomikou", tak ju mienia otráviť touto spoločenskou spodinou. Pre nich to nie je žiaden morálny problém, dokázali jedno, urobia aj toto.
Aj pri ekonomickej invázii spôsobili úpadok polovice domácich podnikov a hospodársku biedu mnohých - ale to bola súčasť plánu. Globalistom ani najmenej nebude vadiť, že na Východe vzniknú nové getá hnedoidov šíriace kriminalitu, drogy a násilie, na aké nik doteraz v týchto krajinách nechcel veriť. Každodenné násilie, ktorého je aj dnes na Západe okolo etnických extrémistov toľko, že sa nedostáva ani do správ. Na Východe by to spôsobilo kolaps porovnateľný rýchlosťou rastu len s divokým obdobím 90-tach rokov - ale s ovela tragickejším dopadom.

Ale pozerajme sa na to nezaujate. Každé etnikum má svoj cyklus, raz vždy narazí na pomery, ktoré ukončia jeho kultúrnu identitu,. Buď tým, že jeho obyvateľov iné etnikum doslovne zničí a asimiluje zotročením, alebo tak, že sa brániaca množina pod tlakom dokáže zmeniť na niečo iné, inteligentnejšie, tvrdšie. A zničí útočiace etnikum.
Inej cesty niet.
Uvidí sa, ako dopadne kultúrne politický útvar zvaný Slovensko. Ale tak či tak, isté je, že keď tá tenká blana praskne, bude to bolieť všetkých.

Ema

cca pre 3 týždňami. Spoločnosť mu robili grécky minister pre migráciu a azyl Mitarachi a zmocnenec pre agendu žiadateľov o azyl Logothetis.

https://migration.gov.gr/episkepsi-slovakoy-ypoyrgoy-exoterikon-sti-domi...

Korčok tam podpísal zmluvu s Medzinárodnou organizáciou pre migráciou (IOM), údajne na milión eur pomoci. Nevedno potom, prečo Mitarachi tomu zombifikovanému predstaviteľovi amerických záujmov vrúcne ďakuje v mene gréckej vlády. Stačilo by predsa, aby poďakovala IOM.
Veď čoskoro uvidíme, za čo bola Mitarachiho ďakovačka.

Vidíme do nich ako do chudej gréckej kozy.

Norman

Nebude sa nikoho pýtať, ani hegera, a dovezú pár tisíc zločincov. Naď k tomu poskytne vojenské zabezpečenie.
To nie je vtip, žiadne preháňanie.
keď budú dovezení niekam do Detvy, alebo Michaloviec, alebo kde je miesto, bude neskoro protestovať. Konieckoncov, Heger tvrdí, že "peňazí je dosť a majú plán".

Koncentračné tábory sú vždy pre všetkých nepríjemná vec, ale oni ich zriadia. Samozrejme, neskôr bude vina za ne spadať zas na Slovákov plošne.

ilusion

Je tu istá nádej, že títo akože utečenci, aj keby ich tu doviezli, zdrhnú odtiaľ do Nemecka. Veď odtiaľ aj domáci utekajú. Samozrejme na to by som sa nespoliehal a najlepšie je ich tu vôbec nepustiť.

Norman

Tak nejako to drží doteraz, že idú radšej do Nemecka.
Ale nedá sa na to spoliehať ani najmenej - za prvé oni, ak treba, vydržia v princípe hocičo, aj osadnícke pomery, a za druhé - zo zhoršovaním pomerov na Západe sa môže stať, že naopak, vlny premnožených hnedoidov sa odtial dovalia sem. Netreba zabúdať, že stav vo Francúzsku je napätý a je možné, že ak začne nejaká forma občianskej vojny či jednoducho vojenskej diktatúry, tak aj keď nie islamisti, tak afroidi zdrhnú kamkoľvek. Nemusí to byť masové, ako pochody v 2015, menej nápadne ale dostatočne intenzívne a trvalé.
Nie je to zatiaľ nejak pravdepodobné, ale tým smerom sa hrozba tiež bude vyvíjať.

Alebo ináč povedané - spôsob, akým západné mocnosti vyštvú hnedoidov na Východ môže byť na "demokracie" nečakane hrubý a tupý. Ten rafinovanejší spočíva v tom, že vodcovia hnedoidov a islámisto sami povedú svoje stádo smerom sem - dôvody sa vždy nájdu, vôbec nie je dôležité, že iracionálne. Proste im to zas slúbi Allah, že si majú Slávov zotročiť.

ilusion

Zrejme preto ich tu aj dotiahli, aby slúžili ako kanonfuter pre vojnu s Ruskom. Len sa čudujem, že ich to alahovanie ešte stále drží. Miliarda moslimov s alahom na čele nedokáže zlikvidovať ani len maličký Izrael, teraz alah ani ten islamský štát nezachránil pred ruskými stíhačkami. Každý musí chápať, že žiadny alah neexistuje. Ale to by som od nich chcel priveľa. Keby sem náhodou predsa len prišli, treba im dávať takéto nenápadné otázky. Možno sa im predsa len nejaké kolieska v hlave pretočia.

Ema

že prijímateľom milióna od Korčoka je IOM, ktorá má na starosti "riadenú" migráciu, a nie UNHCR, ktorá má na starosti tábory.

Migračný úrad Ministerstva vnútra SR pod vedením šorošoida Orlovského predsa nebude zaháľať. Je ideálny čas dotiahnuť sem arabských a afrických migrantov. Máme tu predsa "demografickú krízu" a sme prestaríkovaní, ako sme sa dozvedeli nedávno - bez ohľadu na smršť pandemických úmrtí starých ľudí.

Norman

Musíme si sami zaplatiť aj dovoz našej záhuby. A potom nám aj to budú vyčítať.

Je to indícia, že Slovensko zobralo celú akciu na seba, aj dopravu, samozrejme.
Korčok a Orlovský už konajú, repektíve poverili ľudí.

Asi treba pripomenúť, že na Západe sú afroidi obalení do vaty finančných prebytkov. Zatiaľ na nich ešte majú, a to neprispôsobivých ako tak izoluje od zvyšku spoločnosti. V slovenských pomeroch na nič také nemáme, takže problémy budú prakticky okamžite väčšie, ako na Západe.
Samozrejme, keď nastanú incidenty, na vine budú Slováci, pretože sú rasisti.
Podobne, ako v pandémii, Slovensko to nezvládne a stane sa z neho "najhoršia rasistická" krajin na svete. Pri tej príležitosti sa celý svet zhrozene dozvie z médií, ako sme cez Vojnu upiekli na ražni a zožrali 70 000 židov. Bez soli.

ilusion

Ale prečo by sme my robili problémy? Načo tu chováme toľko mladíkov? Problémy budú robiť mladíci, veď ak čierny zadrbe čierneho, to nie je rasizmus.

Inak mňa čo bude hovoriť svet už nezaujíma. To je ako s Rusmi. Či niečo robia alebo nie, aj tak sú agresori. My už sme aj tak za rasistov zo zaostalej východnej Európy. Takže keď už aj tak som za rasistu, tak aspoň nech niečo z toho mám. Čo môžem stratiť? Ja nič. Som bez príjmu, aj keď tu nie je žiadna demografická kríza aj bez ženy a detí, takže nemám čo stratiť a je mi všetko jedno. Gratulujem k vytváraniu nepriateľov sebe, vy idioti vo vláde.

Luko

Zameriam sa len na dôchodky (aj keď boli spomenuté len okrajovo a podstata článku je v migrantoch).

1. Ak je dnes presila dôchodcov, musela v minulosti existovať presila mladých (Husákove deti a pod.), ktorí plnili dôchodkový fond, ktorý by teda mal byť dnes v prebytku. Kde sú tie prachy? (len rečnícka ot.) Rozhádzané! Bohužiaľ nemáme Kalouska (tam je vinník jasný, ktorý to v Čechách vytuneloval jednorazovo ako preklenovaciu pôžičku a nikdy to do rozpočtu nevrátil), tak by sme sa museli domáhať odpovedí od kompletne všetkých min. financií počnúc Filkusom a Kozlíkom, cez Mikloša, Počiatka a Kažimíra až po dnešných Kamenického, Hegera a Matoviča (toho sa radšej nič nepýtať).
2. Dobre - dnes je presila starých a dajme tomu, že ich dnes niet z čoho uživiť. To je však len krátka, prechodná doba - doba jedinej generácie, t.j. max. 15 - 20 rokov. Za ten čas tí dnešní starčekovia a starenky, ktorí sú pre dnešných mladých neprimeranou záťažou, predsa zákonite postupne pomrú. A v ten moment to bude opäť 1 : 1 (starí : mladí).
Tak kde je problém?
3. Na kieho elementa máme všelijaké devízové rezervy, zlatý poklad, možnosť pôžičky a pod? Na čo slúžia, keď ich v čase prechodnej núdze nemôžeme použiť na preklenutie celoštátnych ťažkostí?

Toľko moja úvaha, ktorá s ekonómiou nemá (našťastie) nič spoločné. A že v tej úvahe chýbajú čísla zo štatistík a rozpočtov? Prepáčte :-)

Luko

..., že v škole ma učili riešiť slovné úlohy aj úvahou, teda táto úvaha nie je sloh, ale moje nie "matematické", ale obyčajné "počtárske" riešenie.

Norman

Tie tvoje počty sú správne. Alebo ináč povedané, z druhej strany, tie ICH počty o množstve "dôchodcov" a množstve"pracujúcich" sú úplný nezmysel, ideologická manipulácia.
V dnešnej spoločnosti "produkuje" tak okolo 20% práceschopnej populácie. Zvyšok prinajlepšom prehadzuje seno, ale skôr robí svojou aktivitou problémy a zbytočné náklady.

Dôchodcovia spotrebujú minimum. A v podstate iba prebytky. Takzvaná "spotreba" dôchodcov je iba ak zdravotníctvo, prípadne u tých nezabiteľných to bolo donedávna cestovanie a podobné kraviny - čiže všetko služby, ktoré len prenášali veľkodušne udelené "dôchodky" naspäť do systému. Zdravotníctvo a servis je nominálne drahý, to áno, ale zväčša sú to fiktívne ceny, je to len problém rozdelenia, nie naozaj problém míňania zdrojov.

Jednou vetou: celý ten humbug okolo dôchodkov a "chýbajúcej" populácia je len ďalšia terorizácia populácie. Jedna zo základných - je to jeden z hlavných nástrojov, ako udržať otrokov v pokluse.

ilusion

Asi som znova niečo zameškal, lebo znova nechápem. Počas komunistickej diktatúry sa počet obyvateľov Slovenska zdvojnásobil. Ako tu potom môžeme mať demografickú krízu, keď teraz žijeme v tom najlepšom zriadení - liberálnej demokracii? Žiadnu demografickú krízu tu nemôžeme mať, takže nám tu netreba ani žiadnych nových pracovníkov.

Ema

mladými populačnými prebytkami ktoré sa dotrajdali z Afriky na Lampedusu Akože karanténa.
https://www.marinetraffic.com/en/ais/home/centerx:12.623/centery:35.495/...

Bol to vskutku geniálny nápad, uzavrieť s talianskymi majiteľmi týchto výletných gigantov - pre pandémiu bez klientov - tučné zmluvy, že lode budú slúžiť ako plávajúce karanténne zariadenia pre ilegálov, kým ich Brusel poprideľuje štátom EÚ. To aby sa štáty nevyhovárali na pandemické opatrenia. Na megalodiach dostanú ilegáli kompletný servis, všetky lekárske prehliadky a zrejme aj anticovidový opich, aby bolo ich prijímanie za "nových Európanov" hladšie.

Norman

Každý mefistofeles sa musí smiať. Ale inteligencia spoločnosti týchto zdegenerovaých utopistov je taká:
to oni začánajú budovať tábory pre negrov.
Paradox.
Ale oni si naozaj neuvedomujú čo robia.

ilusion

Asi som aj ja Mefisto, lebo ja sa smejem nad ich hlúposťou. Toľké roky som počúval vyplakávanie, ako vozili chudákov černochov v lodiach do Ameriky, aby tam na nich pracovali ako otroci. A teraz to isté robia aj vyplakávači. Vozia tu na lodiach černochov, aby na nás pracovali. Smiech ma však čoskoro prejde, keď nás o pár rokov obvinia, že sme ich zotročovali.

Norman

áno, sme si ich sem vozili, zotročovali ....
a zároveň platili, aby ich sem nevozili (rasisti hnusní)
Negroidi nám tu vybudovali všetko podstatné, diaľnice, bratislavský hrad a podobne ... a my sme prehrali - američania nám sem hodia dve atómky a rusi to tu preválcujú na tankoch - aby nás oslobodili.

To všetko je budúcnosť.

ilusion

Dúfam, že len jedna z možných budúcností.

Norman

závisí len a len od toho, kto vyhrá.

horyslav

Výstižný, zrozumiteľne napísaný článok, doporučujem prečítať, aj s komentármi...
https://www.hlavnespravy.sk/ako-prorodinna-politika-a-migracia-navzajom-...

nové