Kotebove 1488 nie je o čísle, ale o bielych deťoch

Sulík bol predvolaný na NAKA, lebo na neho bolo podanie ohľadom jeho fašistických symbolov. 

Jeho strana sa volá SaS, čo je jasná parafráza na elitné organizácie SS, bodov zmien v programe mal 18, čo je jasný a známy znak AH, meno Adolfa Hitlera.

Sulík je v prdeli, pomáha rozširovať nacizmus, je to navyše skinhead. V strane už spravil dve výrazné čistky, dve Noci dlhých nožov, ako Hitler v roku 1934 (ten surobil len jednu), keď z nej povyhadzoval všetkých, čo mali IQ nad 90 ( Galko je výnimka, ten mal pod 90, ale kto by tem chcel mať politickú zeleninu, že) .

Ergo, čistič Sulík je despota a fašista.

Pravda ale aj to, že takéto pokusy ukázať na totalitu režimu a jeho tendenciu zavrieť kohokoľvek za tvrdý naciznus, sú síce zábavné, ale nikam nevedú. Je to skôr humor ako väčšina posledných akcií ĽSNS - exhibície bez vážneho pozadia.

Samozrejme, niektorí ľudia azda pochopia, ako sú zákony zámerne gumenné a teda vadné. Ale podstatou má byť nerobiť si z nich srandu, ale obhájiť svoj postoj pred súdom ohľadne čísla 1488. A tam zas má byť spôsobom nie tvrdiť, že je to náhoda, ale stáť si za svojím slovom, že nám ide o obranu bielych detí.

Ja, ak by som mal ísť do basy, tak by som tam určite išiel radšej za obranu bielych detí, ako za nejaké náhodné číslo. Za obranu bielych detí si človek zaslúži uznanie, honor. Za svojimi ideálmy si treba stáť, aj v čase tlaku.

To, že poslanec Mizík pred rokom sa obhajoval tým, že na facebook jeho konta v strane má prístup ktokoľvek a on sám s tým kontom nerobí - to bola primeraná obhajoba, lebo išlo o hlúpu obžalobu. V prípade výrokov Mazureka bol takýto spôsob obhajoby nemožný, ale tam bola zas obrana založená na polemike o tom, či s vyjadril moc tvrdo - to bol tiež primeraný spôsob. Ale neplatí tto v prípade obrany tohoto hesla

My musíme zabezpečiť existenciu našich ľudí a budúcnosť bielych detí.

 
Tu nie sú na mieste vyhýbacie obrany. My naozaj chceme obrániť biele deti, tie musíte brániť, súdruhovia z ĽSNS, ináč ste nám úplne na nič, keď ustúpite z tohto bodu. 
Obrana pred súdom má byť založená nie na náhodnosti, ale na práve na tomto výroku.
Aj keď ho označia za akýkoľvek, "nacionalistický" či "nacistický" či aký. v USA nie je vôbec také niečo zakázané a nám nebude nik brať našu slobodu s kecami že "my máme iné historické skúsnosti". Srať vám na vaše vymyslené "historické skúsnosti", vaše nočné mory nás nezaujímajú, tu má vládnuť rovnosť pred zákonom a sloboda slova a vyznania.
 
Je teda každému na oboch stranách frontu už jasné, o čo ide? Obhajujeme nie právo na omyl či náhodnosť jednorázového činu, ale trvalé právo na obranu našich detí. 
biele deti
 

Čítam, že íslo 14 sa stalo jedným z najuniverzálnejších symbolov bieleho nacionalizmu. To je správne a dobré. Ale ešte lepší je ten výrok v otvorených slovách a ten by mali na nejakom transparente priniesť aj pred súd - aby bolo jasné, že je to nie súd s Kotlebom, nie súd s ĽSNS, ale s bielymi deťmi a proti bielym deťom! Toto je slovník, ktorý sa na súd musí preniesť a keby ĽSNS si vedel dať poradiť, tak by to tak robila. Bolo by to pre jej dobro, získala by argumenty a tromfy ovela silnejšie, ako hranie sa s číslami a s primitívnym Sulíkom.

Ľudia chcú počuť pozitívne slová a nezaujímajú ich žarty a nepodstatná saskárska spodina. Súd má byť a bude výhra bielych, a nemožno ho vyhrať obchádzaním, ale naopak jeho čo najväčším nafúknutím a škandalizovaním. Ak oni chcú teraz niekoho dať do chládku za biele deti, predpovedám vám s bohorovnou istotou, že kauzálne ich prašivé decká skončia v horúčave s hnedofarebnou chmraďou. Chcem, aby si toho boli vedomí.

 

 snakes

 

 

Ľubov

Aj ja sa hlásim k číslu 14. Chcem chrániť biele deti a ich budúcnosť. Brániť ich právo na iq 140.
Načo inak máme žiť ak nie pre budúcnosť našich detí?

Povedal si to dostatočne zreteĺne,ak sú medzi nami takí,ktorým neprekáža budúcnosť ich potomkov,je veľmi reálne,pokial degenerácia nebude zastavená,že oni v tom prachu na zemi budú kľačať pred hnedou chamraďou a budú je otrocky slúžiť.
To je jeden obraz budúcnosti. Takáto budúcnosť reálne hrozí,kto pred tým zatvára oči,je už plnohodnotný ...neomarxista.

ps. Zhrnutie na Kulturblogu https://www.youtube.com/watch?v=QUrCNNlCLj8&feature=youtu.be

Norman

to video, tá degenerácia americkej kultúrty.
Beloši sú jednoznačne mentálne aj charakterovo nadradení hnedoidnej biomase, nech si hovorí kto chce čo chce. Tak, ako sa Zem krúti okolo Slnka.

A to kyvadlo nemôžu naťahovať na jednu stranu do nekonečna, nech sú nové biele generácia akokoľvek pokazené, rozmaznané a submisívne. Tie gény neoklamú, a aj keď pár generácií prespia a nerozvinú sa, potom sa zas ozvú s o to väčšou silou.

Neviem, koľko rokov im ešte dáme, ale toto platí: antifáci celého sveta: vyližte mi prdel!

Norman

zmenil som názov, lebo ten starý nevystihoval tému.

nové