Maďarský šál

Orbán mal na futbale šál, na ktorého koncoch bola zakreslená mapka Veľkého Maďarska. Keďže ide o nepriateľa Západu, média spustili dosť veľký pokrik, nazývajú to "hnus a humus". Z liberálov sa zázračne stali nacionalisti.

Len krátko:
1. Štát, ktorý tak ako Slovensko kašle na národnú otázku, sa nesmie čudovať, že si s ním ktokoľvek vytrie zadok

2. Keďže sa Rusko odmietlo zúčastňovať na americkej fraške a je so Západom v horúcom konflikte na Ukrajine, je dosť možné, že Moskve by vyhovovalo odpútanie pozornosti na iný konflikt priamo v EU. Nik nie je svätý.

3. Keďže Slovensko podľa nielen môjho názoru smeruje do ťažkého krachu s nepredvídateľným priebehom, je možné, že sa Maďari na juhu naozaj úprimne prihlásia k Budapešti o podporu. Slovensko sa totiž môže dostať do stavu, keď tu v podstate prestane platiť law and order

4. Ak aj by sa povedzme nasledujúci rok nič také nestalo, je určitá špeciálna operácia Maďarska na juhu Slovenska aj neskôr naozaj možná. V takom prípade Slovensko ukáže celému civilizovanému svetu, ako sa treba v takých prípadoch správať. Predpokladám, že vojaci sa rýchlo stiahnu až do civilu. Je možné, že vláda ponúkne Budapešti aj Bratislavu, len nech ich nechajú ďalej vládnuť. Ba je možné, že sa celý parlament prihlási k Maďarsku so všetkými slovenskými župami.

Preháňam? Nerobím si srandu, nevolám po boji, naopak, pre slovenskú virtuálnu armádu bude naozaj lepšie, ak utečie, ako by sme sa tu mali hrať na ukrajinských idiotov a vrahov.

Desaťročia ničenia a mrzačenia skutočného národného života proste dospeli do stavu, že sme bezmocní. V to sú rátané samozrejme - ba v prvom rade - desaťročia českej nadvlády, či už tej predvojnovej proamerickej alebo neskôr komunistickej. Desaťročia ničenia, a aby sa to trocha skrylo, prekryté dementným kvetinkovým folklórom a akože národnou tvorbou ako "Divný Janko" či "Rysavá Jalovica".

Takto poviem na záver: z Maďarov sa neposeriem. Ľud sa neposerie, ten má aj tak iné problémy. Zničené a trpieť budú len tie prehnité proamerické malomestské zbohatlícke vrstvičky, najmä tie bratislavské.

Reálny odhad je, že sa nič také nestane. Koniec-koncov, bezmocnosť je tiež dobrý spôsob obrany - keďže Slovensko je bezvýznamné a nikomu nie nebezpečné či na obtiaž, každý sa mu vyhne a nebude sa do neho starať. Mŕtvy chrobák, ktorý to ale nehrá. lebo je naozaj chromý.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/647937-hnus-a-humus-kacer-sa-ohra...

Ema

pozabíjala tam tisícky maďarských civilov, zakazovala im používanie rodného jazyka - a navyše by Slovensko žilo z maďarských energií - a potom by si Maďarsko povedalo dosť, urobilo špeciálnu operáciu a Maďari na Žitnom ostrove by si urobili referendum, že sa chcú pričleniť k Maďarsku, mali by všetci tí slovenskí chochloidi tasiť zbrane a ísť na Žitný ostrov vraždiť, pričom by im celé NATO horlivo dodávalo zbrane a "poradcov" a tisícky poľských, gruzínskych a podobných žoldákov by sa pridávalo k slovenskej armáde, aby jej pomohli zabíjať Maďarov.
Toto je svet podľa všetkých tých lokálnych obdivovateľov chochlonacikov, ktorých je tu v Podkarpatí aušakže stále menej.

Truhlík

Ako povedal Pellegriniho protežant Lunter - "Keď dvaja robia to isté tak to nie je to isté."
Pri takých dvojakých kilometroch už rozum neexistuje.

Truhlík

Ale veď my to chceme.
Už "nami zvolená" kresťansko-demokratická vláda nás po 1998 vrátila o sto rokov späť. Do čias Rakúsko-Uhorska.
Na prelome 20021/2022 sa Orbán dohodol s Putinom, že Maďarsko bude zastupovať Rusko v juhovýchodnej Európe ako energetický hub namiesto Nemecka. Nemecko Rusí odpísali.
Takisto Erdogan prijal Putinovu ponuku, že Turecko bude ruský energetický hub pre celú Európu. Tým sme sa dostali už o 500 rokov späť, keď tu vládli Turci a Maďari.
Nechápem tie rozhorčené tanečky toho hnoja, čo tu vládne. Veď to nie Orbán ale Oni to chcú a robia už desaťročia. Orbán si len dal nejaký šál, kde nám povedal, čo tí správcovia slovenskej kolónie robia.
Dostať sa z tohoto von bude trvať desaťročia. Alebo storočia. Alebo nikdy. Amen Salarabanda LGBTQ.
P.S. V Česku už sedia žiaci v školách vo vetrovkách. My naozaj môžeme úprimne poďakovať Orbánovi, že to tak ešte u nás nie je. Napriek austrálskemu farmárovi Sulíkovi a jeho nápadom s trhovou ekonomikou á la Tretí energetický balíček Európskej únie.

slaven1

https://t.me/casusbellilive/81447
https://www.rt.com/news/567367-slovakia-bmp-ukraine-germany/

> Slovakia has delivered 30 BMP-1 vehicles to Ukraine in exchange for revamped German main battle tanks, Defense Minister Jaroslav Nad said

Súčasná slovenská politická elita sa naďalej zúčastňuje na zabíjaní a ničení v susednom území zosilňujúc tak bod, z ktorého sa prenesie bieda a smrť aj k nám domov.

https://www.xe.com/currencycharts/?from=EUR&to=USD&view=10Y

A ešte ako tupo: Poskytnutá služba nič nestojí. BMP bolo poslať až keď nemecký koloniálny úradníci dohodnutý šrot dopravia na Slovensko. Jarko so svojim intelektuálnym rozsahom by sa neuživil ani ako prostitút. Už vidíme, ako Nemci idú plniť nejaké dohody (ako s tým zhabaným kamiónom s rúškami 2 roky dozadu, heh).

Minister demilitarizácie Slovenska, preto aj koment pod týmto článkom.

nové