Miliardári sú pesimistickí - hovoria samotní židia

Musím povedať, že mi to padlo na stôl náhodou, ako to už na webe chodí - aby si nik nemyslel, že sledujem týchto hochštaplerov. Ale ak by som sledoval, bezpochyby by som sa dozvedel aj priamo od nich, what´s up. Oni totiž až tak neskrývajú svoje postoje, oni počítajú s tým, že aj tak ich nik zvonku nevníma.

O čo teda ide?

Profesor kabaly Michel Laitman prevzal od zrejme nemenej váženého ducha, Douglasa Ruskoffa, informáciu, že svetoví miliardári "sú veľmi pesimistickí" a napriek svojmu bohatstvu a moci "neveria, že môžu ovplyvniť budúcnosť".

V obavách z budúcnosti a súčasného vývoja si údajne ťažkí miliardári stavajú bunkre, hľadajú bezpečné (odľahlé) miesta, autonómne komplexy a ostrovy uprostred oceánu.

Hrozby? Poznáme ich a vraj aj mocní ľudia sveta ich považujú za neodvrátiteľné: ide o ekonomiku, ekológiu, zdravie, masovú migráciu, jadrové konflikty.

V prípade rozpútania skutočných kríz sú aj miliardárske peniaze len bezcenný šunt papiera, dokonca aj zlato a diamanty nemusia fungovať. Preto miliardári, zrejme nielen židovskí, údajne menia peniaze, kým ešte fungujú, za fyzickú ochranu.

To je dobré znamenie, povedal by som.

Pritom profesor, PhD, MSc a neviem čo v kabale, ontológii, bio-kybernetike a filozofii  Michael Laitman nejaví motív na preháňanie o týchto správach, pretože on je toho názoru, že takýto útek nie je správna cesta. Vraj ísť proti prírode je zbytočné - s čím možno len súhlasiť. Áno, ak sa naozaj zničí životné prostredie dramaticky, nemá zmysel žiadna konštrukcia. Nie že by sa pod zemou nedalo prežiť, môžu tam prežiť aj stovky rokov - ale potom aj tak vymrú. Jediné, čo si môžu kúpiť, sú stovky rokov pochovania za živa. Výborný trest, to by ani mne nenapadlo.

Pravda, Laitmana možno trocha podozrievať, že je skeptický preto, že aj keď ho doteraz systém sionvlády obdarovával titulmi, nedal mu naozaj dostatok prachov, aby si teraz aj on mohol kúpiť dobrý ostrov v Pacifiku a mohol ho prebudovať. Tak pľuje do polievky druhých. Ale má pravdu - naozaj útek nie je riešením.

Menej pravdu má už jeho kabala v ďalšom texte. Tam už zostáva iba na úrovni volania po jednote, zahodenie "klamstiev a pokrytectva". Ale no, je sranda, ako sa tento typ človeka začne v časoch nebezpečenstva zrazu dovolávať jednoty a ľudskosti.

Ergo: počujem o panike mocných sveta a čítam bezradnosť ich mudrlantov - a to je dobre. 

 
Autor: 
forma: