Propagácia neonacizmu na RTVS. Výzva na trestanie podľa zákona

V sobotu 30.04.2022 Správy RTVS odvysielali reportáž, v ktorej ukrajinská občianka vystupujúca pod menom Oľga žijúca na Slovensku propagovala neonacistické hnutie. Je dôvodné podozrenie, že RTVS a osoba, s ktorou bol v reportáži vedený rozhovor, sa dopustili extrémistického trestného činu podpory a propagácie skupín smerujúcich k potlačeniu základných ľudských práv a slobôd.
 
Ako hovorí trestný zákon, trestného činu sa dopustí každý, kto verejne, najmä používaním zástav, odznakov, rovnošiat alebo hesiel, prejavuje sympatie k skupine alebo hnutiam, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smerujú k potláčaniu základných práv a slobôd osôb a potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.
 
Tu už končí akákoľvek sranda a verejnoprávna televízia musí niesť za túto reportáž zodpovednosť, resp. zodpovednosť musia niesť tí, ktorí sa na tom podieľali a rovnako tak ďalšie kompetentné osoby. Vecou sa okrem OČTK musí zaoberať Rada RTVS, Mediálny výbor NR SR aj Rada pre vysielanie a retransmisiu.
 
Tento status šírte všade kde môžete, kvôli budúcnosti Slovenskej republiky a kvôli budúcnosti tých, ktorí prídu po nás. Tolerovanie a propagovanie fašistov musíme zastaviť!
Na známosť: Polícia Slovenskej republiky, Maroš Žilinka - generálny prokurátor SR, Mária Kolíková a Ministerstvo spravodlivosti SR, Rada RTVS, Výbor NR SR pre kultúru a médiá, Rada pre vysielanie a retransmisiu a všetkým poslancom v Národná rada Slovenskej republiky
 
 
ukronacizmus azov
 
Toto je len malá ukážka toho, čo sa deje, a na čo ľudia nezabudnú. 
Pripomínam, že "ukronacizmus" je pozostatok banderovských bánd, bojujúcich cez 2. sv. vojnu partizánskym spôsobom proti všetkým, armádam aj civilom. Súčasné jeho oživenie je výsledok tragédií spojených s rozpadom komunistického ZSSR.
 
 
 
 
slaven1

Bojovníkov z nacistického Azova zabalili „ako nevinné obete krvavého diktátora“ aj v rannom spravodajstve na TA3.

Taká staršia, černovlasá, už nie veľmi pekná hovoriaca hlava čítala v štúdiu čo jej nejaký Valentov zamestnanec napísal.

https://omediach.com/tv/21999-ta3-na-zaciatku-roka-zmeni-majitela

buko

Olga nech si tu svoju popletenu pseudonackovsku ideologiu spolu so zastavou zbali a odpochoduje branit tu svoju pseudovlast - je rovnopravnost, bojovat mozu aj zeny.

Inak zevraj komunikacia s Azovcami v oceliarni bola prerusena, neozyvaju sa, uvadzaju ukrajinske zdroje.
https://twitter.com/rwapodcast/status/1521820784859172864?s=21&t=0HxSz8z...
Staci sa pozriet na videjko a clovek si domysli preco asi..

a este jeden obrazok - britsky zoldier pred realitou a po nej: pred a po styku s ruskou armadou a zajatim
https://ibb.co/PNR8YCx

Norman

že týmto žoldnierom (sú bez vojenskej príslušnosti) hrozí trest ako teroristom, teda aj trest smrti.
Musím povedať, že som za, zopár by ich mali popraviť, aby celá svetová verejnosť vedela, že beztrestnosť nejestvuje a rusi či slovania nebudú v tomto kultúrnom boji neustále ustupovať, len aby preboha o nich nepovedali, že sú zlí či vulgárni.

Miro

Musím ťa sklamať. Vovka na zdesenie ruskej verejnosti oznámil že ak sa Azovci skrývajuci ako potkani v podzemí oceliarní vzdajú, bude s nimi zachádzané ako s vojnovými zajatcami. Takže akosi tie reči o tom že budú pokladaní za teroristov sú preč. A to podľa informácií je tam "elita" náckov ktorí sa podieľali na odeskom masakri - akcia známa pod názvom "zápalná obeť".
V počínaní Kremla v tejto vojne je veľmi veľa otáznikov ...

buko

Vcera ruske Ministerstvo Obrany nepochopitelne a opat vyhlasilo dalsie tri dni pokoj zbrani a evakuacny koridor z Azovstalskych bunkrov od 8:00-18:00 - plati samozrejme pre deklarovanych civilistov ktory sa tam este stale skryvaju (kym v Mariupole uz bezi zivot, deti zacali chodit do skoly) a ani po X takychto koridoroch este nepochopili ze sa mozu zachranit?!
Cize aj dalsie tri dni pre hardcore nackov na preskupenie, na pokracovanie v ideologickej propagande, mozno na doplnenie zasob potravin, vody, streliva. A samozrejme aj na strategiu infiltracie medzi civilistov a celkom vysoku sancu ze uniknu akemukolvek trestu.
Anglosasi by oblast uz davno vyhlasili za teroristicke uzemie a nemilosrdne bombardovali az kym by nezostal kamen na kameni. Ruka v ruke s bombardermi by media kobercovo bombardovali verejnu mienku az by sa civilisti uplne stratili z narativu, zostali by len teroristi, extremisti, militanti, s ktorymi sa treba poratat.

Toto "podivne flirtovanie" (ako to nazval jeden rusky bloger) ruskeho zenicha s ukrajinskou nevestou, ktora ho nechce, nemiluje a v spanku je mu odhodlana podrezat hrdlo je mimo akehokolvek mojho chapania reality.
Ruska stoicka mentalita v tejto vojne "Делай, что должен. Случится - чему суждено" o samotnu dusu ludi ktorych krajinu napadli raz vojne do dejin ako totalne spravna strategia, alebo totalny prepadak.
Sudiac podla mnoziacich sa sprav zo zapadu a Zakarpatska kde teraz rad-radom strhavaju pamatniky sovietskym osloboditelom, ktore im az doteraz nevadili to vyzera, ze nevesta zenicha este viac nechce a potajomky brusi dyku...

ilusion

Aj mne sa už od začiatku na tejto vojne niečo nepozdáva. Vysvetlením môže byť, že keď u nás je piata kolóna, aj v Rusku je možno piata kolóna.

Norman

Myslel som žoldnierov cudzincov, zo západu, konkrétne britov a američanov. Tí tam bojujú principiálne nezákonne, povedzme nemajú ani insígnie nejakej zúčastnenej armády.
I keď zväčša sú to chudáci, zopár riadnych zmrdov by sa našlo.

Čo sa týka Azova a Ukrajincov - vždy treba dodržiavať konvencie vojnových zajatcov. Ináč by sa to celé zvrhlo.

Samozrejme, Kremel je rôznorodá bytosť, robí chyby, aj podrazy, rôzne kolaborácie. Táto vojna pravdepodobne zničí Európu a pravdepodobne po dohovore Američanov s Rusmi. Proste sú "dohovory", ktoré sa samozrejme nenapíšu, ba ani sa nevyslovia - ale aj tak si obe dve strany rozumejú.

Táto vojna nám výrazne škodí. Ale je to vojna Američanov s Rusmi - viťazstvo koho prinesie trvaejší mier a hospodársky pokoj? Tak znie otázka - byť či nebyť - prezradím riešenie pre Európu - rusko je byť, američania je nebyť.

(totálna blbosť na tom je to, že túto vojnu ale aj sama blbá Európa podporuje, o slovenskej vláde škoda hovoriť, tá samozrejme tiež)

Norman

Je to nezvyčajne zdegenerovaná krajina
Svedectvo prináša aj toto video, ktoré ukazuje absurdnú krutosť a emočnú zdegenerovanosť Ukrajincov.
Titulky sú po nemecky ( je to "ruskonemecký kanál") ale dá sa to pochopiť. Takto ukrajinci trestajú ukrajincov (čo potom robia rusom?). Stredovek, chýba už len upalovanie čarodejníc.
Len jedno by som viacmenej zacitoval:

"Nechcem a nebudem pomáhať takejto krajine ŽIADNYM SPOSOBOM!"
K tomu ma nik neprinúti.

https://t.me/neuesausrussland/4951

Ema

No aha, správa TASR
04.05.2022 17:47
Kuleba: Štáty EÚ blokujúce ropné embargo sú komplicmi Moskvy
Ukrajina v stredu uviedla, že členské štáty Európskej únie, ktoré budú blokovať embargo na dovoz ropy z Ruska, sa stanú komplicmi zločinov páchaných ruskými silami na území Ukrajiny, keďže týmto konaním prispejú k financovaniu ruskej armády. TASR prevzala správu z agentúry AFP.
"Ak bude nejaká krajina v Európe naďalej oponovať embargu na ruskú ropu, bude existovať dobrý dôvod tvrdiť, že táto krajina je komplicom zločinov páchaných Ruskom na území Ukrajiny," povedal ukrajinský minister zahraničných vecí Dmytro Kuleba vo videu zverejnenom na Twitteri.
Dodal, že takéto správanie by znamenalo jediné: "Hrajú na strane Ruska a sú spoluzodpovedné za všetko, čo Rusko robí na Ukrajine." Rusko podľa jeho slov využíva príjmy z ropy a plynu na "pokračovanie financovania svojej vojnovej mašinérie".
Európska komisia (EK) v šiestom balíku sankcií súvisiacich s ruskou inváziou na Ukrajinu navrhla v stredu okrem iného postupné ukončenie európskych dovozov ruskej ropy v období šiestich až ôsmich mesiacov, do konca roku 2022. Výnimku dostali Maďarsko a Slovensko, krajiny, ktoré sú úplne závislé od dodávok ropy prúdiacej cez ropovod Družba. Obe krajiny by podľa návrhov EK mali mať možnosť nakupovať ruskú ropu aj v roku 2023.
Maďarsko však v stredu uviedlo, že návrh EK nemôže v jeho súčasnej podobe podporiť, pretože by "úplne zničil" bezpečnosť dodávok energií do Maďarska.

slaven1

Som rád, za túto výnimku do roku 2024. Do vtedy už EÚ nebude :-/ v 2024 nebude žiaľ ani ropovod, ani plynovod (okrajinci ich zničia na príkaz USA/UK), takže alternatívne cesty tak či tak budeme musia hľadať. Aspoň aby Duslo fičalo (hnojivá) a traktory aby mali čím ťahať pluhy a bolo čo do huby (k tomu sa ešte vrátim).

Jeden by sa čudoval, čo okrajinci nedržia hubu za ten tranzit, veď z toho majú nemalú, istú rentu. Majú z čoho kupovať zbrane, držať menu a ekonomiku ako tak v chode a to všetko na úkor "nepriateľa". No však:

1. Rovnako ako na Slovensku, aj na Ukrajine idú poplatky za tranzit ropy a plynu do USA/UK. Treba si pregugliť v akých dozorných radách sedia detičky vládnych špičiek USA: Hunter Biden, Cristian Heinz (vnuk Johna Kerryho) alebo Paul Pelosi (syn hovorkyne senátu Nancy Pelosi).

https://nationalfile.com/breaking-nancy-pelosis-son-was-exec-at-gas-comp...

Mimochodom tá bola min. týždeň v Kyjeve kde sa stretla s klaunom a v Poľsku, kde sa stretla s Dudom. Tam sa Pila-si, príslušníčka americkej vládnej gerontokracie, nechala počuť, že Európu treba rozjebať na prach (strongest possible military response). Čo, chce zamiesť stopy zlodejiny jej rodiny.

https://www.nytimes.com/2022/05/02/world/europe/pelosi-ukraine-russia-sa...

2. Pri energetických sankciách nejde o boj proti Rusku (Čína, India kúpy všetko) ale hospodársky vycucať Európu, zložiť konkurenta USA kým hypnóza Ríše klamstva trvá. Globalistom ide o zníženie úrovne spotreby a UK sleduje svoj cieľ: Rozklad Eurozväzu a vziať jej západnú časť do Librovej zóny.

Jedna z veci, o ktorej sa vôbec neinformuje je kurz USD/EUR. V čase písania komentu je 0.95USD za 1 EUR a blížime sa ku kurzu 1:1. Je to znak úteku kapitála z eurozóny hádajme kam...

Pre toto americký klauni na Ukrajiny tak skučia.

Ema

ktorý ale skončil v Moskve.
Operácia pripravovaná v spolupráci amerických a britských tzv. poradcov, "toda rava rabi" čepičkových, ktorí posielali pozdravy z hotela Menora, čoraz agresívnejších chochlov a - ako vždy - pomýlených Poliakov, nevyšla.

slaven1

Aha, takže ona odvážala... a ja, že čo bolo cieľom návštevy senilnej babky okrem klasického "návratu na miesto činu".

Čo myslíš, kedy USA/Západ rozšíri občiansku vojny v bývalom ZSSR o ďalšiu jeho krajinu. Chochlom dochádza munícia no a hádajme, kde sa nachádzajú najväčšie muničné sklady v Európe. V Klbásnej v Podnestersku (ofiko v Moldavsku, no vyves tam Moldavskú vlajku). Je to neuveriteľné 2 - 5 km od hraníc s okrajinou - potrebujú to dobyť ako soľ.

Utorkový program parlamentu "suverénneho a nezávislého" Rumunska sa niesol v duchu vyhlasovania vojny RF:

https://www.senat.ro/ProgramLucruZi.aspx?Zi=2022-05-03&ComisieID=6b99db6...

Ako ďalšiu „lethal aid“ od „partnerov“ si odhlasovali letku F35 a batalion Strikerov. Za zvlášť zmienku stojí 7. bod:

"Proiectul de Hotărâre privind modificarea anexei la Hotărârea Parlamentului României nr.14/2021 pentru aprobarea componenţei nominale a Comisiei parlamentare a revoluţionarilor din Decembrie 1989."

Miro

Ten okrajinsky pošuk zabudol že sa nemusí nikomu vyhrážať. Však plynovod aj ropovod ide cez UA, čo im bráni vypnúť ho , keď už tak veľmi chcú zabrániť "financovaniu vojny" ?? Alebo im ide len o vyrábanie bordelu, vyvolávanie konfliktov v EU, skrátka jej "ukrajinizácia" ?

buko

"Ak bude nejaká krajina v Európe naďalej oponovať embargu na ruskú ropu, bude existovať dobrý dôvod tvrdiť, že táto krajina je komplicom zločinov páchaných Ruskom na území Ukrajiny,"

toto je krasne a dokonale ilustruje co sme my pre Ukrajinu:

sme len mala gubernia, ktora ak sa PLNE nepodriadi svojim skromnym kapitalom a zdrojmi svatej vojne proti Rusku - tak je nehodna!

darmo sme darovali S-300, darmo dame dalsiu vojensku techniku, darmo pomahame ukrajincom, darmo vyvesiavame zlto-modre farby kam sa len da! to vsetko nestaci, kym nie sme ochotni aj pomrznut, skrachovat a ozobracit sa pre vecnu Slávu Ukrajínu tak sme stale len nehodny komplic ruskych zlocinov.

Za dobrotu - na zobrotu. A preto Madar tankuje za 1.25 eur a Butatot za 1.8, coskoro za 2

Norman

to znova ukazuje fakt, ktorý bude treba znova a znova pripomínať:

Ak Slovensku (ale aj Poľsku , Maďarsku, Rumunsku) hrozí nejaká kríza či hrôza vojenského typu, tak je to naozaj Ukrajina, ktorá sa celkom utrhla na cestu extrémizmu.

Viem si predstaviť práve po tomto Kulebovom výroku, že ukrajinská armáda z nejakého dôvodu vtrhne na Slovensko.
Jeden dôvod môže byť ten, že sa sem pôjde proste schovať (v Kyjeve môže vypuknúť proruská revolúcia).
Iný dôvod môže byť ten, že sem proste pôjdu niečo zobrať, PHM, nejaké dodávky, nejaké zbrane, potravinové sklady ... oni sú toho schopní.
Môže vypuknúť ozbrojené nepokoje u tých ukrov, čo už sú tu (o ich ozbrojenej kriminalite ani nehovoriac). Ak ich tu sú stovky tisícov, a povedzme ak by boli ďalšie stovky tisícov vyhnaní späť z čiech či poľska, mohli by tu, na najslabšom najblbšom slovensku, cchieť získať štatút menšiny, autonómie a tak podobne. A za to aj bojovať s našou armádou - u nich bežný postup, najprv ukázať krutosť, až potom rokovať.

buko

najpravdepodobnejsi slovensky scenar je samozrejme v nejakej forme vojna proti Madarsku a ich pokusom o ziskanie "historickych uzemi" kde je madarska mensina.
Tu by mohli prist "pomahat" ukrajinci, lebo jednak Madarsko ma zaujem aj o Zakarpatiu ale tam by sa nemuseli zastavit a mohli nas poctit svojou vojenskou pritomnostou na na slovenskom uzemi.
Ako by taka pomoc vojnou zocelenych a zbrutalizovanych ukrajincov mohla vyzerat si radsej ani nechcem predstavovat.

Norman

to ešte, a najpravdepodobnejšie,
konflikt Ukrov s Maďarskom či Poľskom - a ako hovoríš, v tom prípade je aj Slovensko súčasťou vojenskej oblasti, prípadne by sa sem išli banderovci zas schovať, nerešpektujúc naše úrady ...

ilusion

Ja to RTVS nemám za zlé a nič by som proti nej nepodnikal. Uvažujme, keby nie RTVS, celé Slovensko by nevidelo, čo sú tí Azovci zač. Takto všetci vidíme, že používajú nacistické symboly zo zoznamu hate symbolov ADL. A našim "protifašistickým" bojovníkom to nevadí.

nové