Reakcie zo zahraničia na tragédiu Lučanský

Prípad Lučanský samozrejme nesedí režimu do kariet, tak sa o ňom mlčí a dúfajú, že sa naň po čase zabudne. V zahraničí ho čo možno najviac obchádzali. Ale nie všetci

 

 lučanský rakúske noviny

 

Rakúska policajná legenda kriminalny vysetrovatel Ernst Geiger hovorí, ze bol s Lucanskym v tesnom kontakte, dlhe roky s nim spolupracoval a ze nikdy neuveri, ze Lucansky bol uplatny. "Sledujem pozorne vyšetrovanie"

 

 

Myšlienky z webu:

Ak neukážu aspoň 1 kamerový záznam, či fotografiu gen. Lučanského z obdobia od 9.12. do 29.12., myslím že je viac ako jasné ako to bolo. Ak už kamery vo väzení mali ,,výpadky" stále sú tu kamery z nemocnice v Ružomberku.

Fotografiu jeho tváre po 1. ,,nehode" museli urobiť ako dôkaz, že išlo len o ľahké zranenie.

Kamerový záznam z chodby v Prešovskej väznice ako kráča po vlastných so zranením oka či už 9.12., alebo po návrate z nemocnice v Trenčíne musia niekde byť. A ak nie sú, tak je to už viac ako podozrivé. Aj pratanie má svoje hranice.

 
sandro

Dik za toto. Velmi cenne info. Treba do infopola vytiahnut kazdu zmienku, kazdy zapadnuty fakt aby tie bezcenne zivocichy nemali klud. Spolupracovali na odpraveni rovneho chlapa a musia dokoncit zametanie. Lucanskeho si bude treba pripominat a najma IM ho pripominat denno-denne nech sa neuroza stupnuje.

Náhodný okoloidúci

Aspoň niekto zo zahraničia sa ozval.
A páči sa mi, že v jeho priezvisku použili mäkčeň a dĺžeň. To západniari málokedy robia.

nové