Také isté ceny, len v inej výške

Heger to povedal včera alebo kedy:

Ľudia budú platiť za elektrinu "také isté ceny, len v inej výške".

Všetci to už asi čítali, všetci sa na tom smejú.  Zaslúži si to ale zaznamenanie tu v archíve. A hlavne - na tomto prípade vidno, ako sa u potkanoida prejavuje jeho podvedomie predavača vodky. Toto môže povedať len distributor "zázračných likérov" niekde z Divokého západu.

Dnes v relácii "O 5 minút dvanásť" Kolár skúšal vysvetliť, ako to Heger myslel. Samozrejme, že sa dá pochopiť, čo predavač vodky mienil, ale podstatné je, čo z neho vyšlo.

Okrem toho sa ale slová toho chudáka aj tak nemôžu považovať ani trocha za podstatné. Je to už len šašo, ktorého slová a sľuby sú naozaj bezcenné.


 
Ema

nám narysoval kontúry novej ekonomiky.

Konkurovať mu môže už len zombie bábka von Leyenová, ktorá Európanom odkázala, že majú vysoké faktúry za energie posielať do Moskvy.

Jo, jo. Môžeme sa v tejto chaotickej dobe plne spoľahnúť na skvelých politických lídrov na úrovni lokálnej, i európskoúnijnej.

slaven1

Koho čo zaujíma čo povedala táto bábka? Potkaní titan nehovorí. Potkaní titan môže akurát tak pišťať. Hovoria jeho bábkovodiči.

Život je krátky, strata času s týmito, aj keď treba im venovať trošku pozornosti, lebo formálne ich u nás doma dali vládnuť.

Oni nehovoria, nie sú subjekt. Oni sú zločinci, ktorí nás vedú do záhuby. Sú objekt. Objekt piští, subjekt hovorí.

https://davdva.sk/operacia-cia-splinter-factor/

Norman

Do veľkej miery ťa chápem a súhlasim s tebou, ale ako to súvisí s operáciou Splinter Factor?
No hej, boli a sú sú to agenti zahraničných mocných, amerických mocenských kruhov. Ale aj tí odsúdení, aj tí popravení - samozrejme nie všetci, ale dosť vysoké percento medzi nimi.

Západ je postavený na temnej psychotechnike moci, je to technológia vyťahovaná z okultnej chaldejskej tradícia hlavne Británie, dnes USA. To je jedno z najdôležitejších tajomstiev, teda tém, ktoré nesmú byť verejne masmediálne odhalené. Sem tam o tom niekto napíše knihu, ktoré ale číta len relatívne málo ľudí. Preto vlády na Východe, či už kedysi "komunistické" alebo tie dnešné (tie, ktoré sa od nich odťahujú, napr Moskva, Budapešť...), proti týmto operáciám boli a do veľkej miery aj sú tak naivne bezmocné. A následne to spôsobovalo v nich paranoju a zostrenie režimu (čo tým vládam a najmä ich občanom zas len škodilo).

Toto je téma, o ktorej tu hovoríme od začiatku, ktorá je takmer jadrom našej stránky.

Ale ich agenti, aj keď sú len vykonávači, sú spojenie na hydru, to najmäkšie a najslabšie - tam sa dá najľahšie začať.
Samozrejme, my tu nepokrývame všetko súčasne dianie, ani náhodou, my vyberáme len jahôdky, a pripadne ukazujeme, kam treba založiť páku či vraziť klin. Sme analytici, hľadáme podstatné, univerzálne a prípadne odhalujúce. Možno raz trafíme to úplne podstatné miesto. takže preto znova opakujem (ja sa tu stále pýšim svojou znalosťou ruštiny) : es kommt der Tag.

ps. link na iný článok, už 2001
https://www.noveslovo.sk/c/24149/Operacia_Splinter_Factor

plus tá kniha, s trocha zmeneným bulvárnym názvom
https://www.preskoly.sk/p/355768-komunisticke-zlociny-a-cia/

slaven1

Dobrá otázka čo robí v mojom komente odkaz na Splinter faktor. V konkrétnom tomto prípade to bola ukážka aké vraždenie na našom území – „našimi“ rukami - rozpútali Američania a Briti keď nemohli. S dopomocou svojej agentúry nahuckali na seba politelitu, ktorú potom "prezabíjali". No a teraz tu môžu „všetko“, lebo tu vládnu.

Ako som písal vo svojom komente, keď bude treba, tak domáci černoch Naď, americká kurva Čapútová, potkaní titan Heger, mafián Mikulec, tupá Kotláková, narkomani z SAS, alko-čeka z NAKY nás pošlú kŕmiť ruské delá.

Elity Anglicka a USA budú bojovať proti Rusom do posledného Poliaka, Slováka, občana Baltských vymierátov, Rumuna, Modlavčana, Maďara, Nemca, Čecha.. no a Ukrajinci pomaly dochádzajú (a voľby do kongresu sa blížia).

Norman

Plne s tebou súhlasím, že operácia Splinter factor a podobné sú dokonalá ukážka manipulácie sveta spoza Atlantiku.

Povedal by som to tak:
čo sa týka ziskania moci v spoločnosti a jej udržanie , to sa komunisti naučili a aj keď nahrubo, predsa to len dokázali. Ale nikdy sa nenaučili naozaj manipulovať masy. Ten tzv. soft power im bol predsa len cudzí - aj kvôli tomu, že boli ateisti. Je síce známy slogan, že "náboženstvo je ópium národov", ale náboženstvo je viac, aj len z ateistického pohľadu moci je náboženstvo oveľa viac, ako opium - je to hlavne nástroj moci. A tak komunisti vyliali z vodou aj dieťa. Je pravda, že komunizmus bol akési nové náboženstvo - ale chýbalí mu očividne mnohé podstatné prvky, proste fungovalo slabo, ľudia mu prestali veriť - čo je pre náboženstvo samozrejme koniec. Ateisti proste nevedeli, ako sa tvorí trvalé a funkčné "religio".
Dnes to síce už nevedia ani najväčšie klasické církve, nebudem menovať, ale to je už iná téma.

Späť k anglosasom či anglosionistom, angloameričanom či ako to volať:
tento faktor zostáva hlavný faktor na svetovej scéne. Snaží sa o svetovládu, navyše mieni nielen svojich oponentov, ale aj z ich pohľadu nepotrebné časti svety kruto uvrhnúť do bezmocnosti, teda biedy a neľudskej úbohosti. Bez peháňania.
Stala sa z nich okultná sekta. To si tiež treba uvedomiť, že nehovoríme len o nejakej "konkurencii v predaji", ale o objektívnych vyšinutých kultúrach (je ich viac, prirodzene, napríklad islámisti sú podobný fenomén, našťastie oveľa slabší).

Roland Edvardsen

Ja to stále hovorím: Heger a Remišová sú ako dvojičky. Bez srandy a veľkého preháňania, títo jedinci sú naozaj reálne mentálne postihnutí (a tu chcem zdôrazniť, že taký autizmus je tiež v konečnom dôsledku debilizujúca porucha). Jokera nám tu nahradil regulérny Mr. Bean.

Naozaj tu už pri moci bolo kadečo, ale až takí mentálni kripli ako teraz....to naozaj nemá celkom obdobu, to je naozaj nejaké špecifikum Matoviča, ktorí vyslovene cielil na mentálov (tu napr. článok o ďalšom typicky retardovanom hovadu z Olajna. Vypasená sviňa čo chodí v teplákoch do parlamentu a asi celú výplatu posiela na Ukrajinu, keď žije v takom byte :-)): https://plus7dni.pluska.sk/domov/kozelova-olano-plati-byt-59-eur-mesacne...

Škoda, že politická satira už na Slovensku vymrela, z týchto magorov by sa dala robiť iná sranda. :-)

sandro

problem je, ze na toto sa naozaj ani satira robit neda. Ved nakoniec, sam si to podla mna priliehavo trafil : Jokera nahradil Mr.Bean. Da sa urobit satira na Mr.Beana? No neda.

nové