Turecký kozojeb ďalej násilne

Nič nepomohlo, žiadne darovania miliárd, žiadne ponižovanie sa Merkelky - turecký kozojeb Erdogan stále konfrontačne. Samozrejme, Merkelka je Hitler. A Nemci, tí vlastne vždy budú všetci pre spodinu "Hitler", nech by robili čokoľvek.

A čo viac, Erdogan sa verejne vyjadril, že súčasná Európa je podľa neho fašistická a krutá ako v období pred druhou svetovou vojnou. 

"Ak Európa bude takto pokračovať, žiadny Európan nikde vo svete nebude môcť bezpečne ísť po uliciach. My, Turecko, vyzývame Európu, aby dodržiavala ľudské práva a demokraciu."

 

V rozvinutej interpretácii: 

žiaden biely si nikde na svete nebude istý životom, všade po ňom pôjdu hnedí len pre jeho rasu, a budú sa pri tom oháňať "ľudskými právami a demokraciou". Pretože beloch, to je len nacista, to nie je človek. 

Až sem to dopracovala liberálna zmäkčilá anglosionistická politika.

Nezabudnite, že Erdogan, oháňajúci sa ľudskými právami, je krvavý diktátor. Ak by mohol, nahádzal by na Európu atómové zbrane. Len na jedno hnedí aziati pozabudli: smrtiacu techniku majú v rukách najmä bieli.

 

 
zdroj Topky
Hlas Predhrobia

Pointa príbehu je dvojité občianstvo. Turkom bolo povolené a dnes má Erdogan pocit, že môže navštevovať Turkov v Holadsku a Nemecku za účelom predovlebnej kampane, lebo Turci budú mať právo voliť v refrende vypísanom v Turecku.

To nás poučovali západní "demokrati" , aký máme sprostý zákon o zákaze dvojitého občianstva. Dnes im Erdogan predvádza, že sú sprostí slabosi a vyhráža sa im.

Buheh

monsieur Holande, opilec Juncker, tí si Erdogana zaslúžia. Európania nie.

balu

by bola, že OK Herr Kozojeb, mz nebudeme chodiť ku vám, ale tým pádom prachy späť, a svojich minikozojebov si odprac ty ztade, kde sme zase my, bieli, a ako vieš, my sme všetci fašisti a vieš čo fašisti robia... Čo si ten chuj o sebe predstavuje?

nové