Vysychajú rieky, ale nahá opica sa navzájom vraždí pre svoje kulty

Prietoky európskych riek dramaticky klesajú, mnohé pramene vysychajú, spodná voda v studniach sa stráca. Keď sa pred pár rokmi hovorilo o atmosfére, o nejakom CO2, ignoranti ešte mávli rukou, lebo plyn nevidno. Vodu ale normálne vidno, a tak sa teraz každý môže presvedčiť, AKO vyzerá ekologická katastrofa.

 

Najnovšie vyschli aj pramene rieky Temža. Nie že by nás osud práve Britov zaujímal najviac, ale vidno, že ani na zaščatom ostrove sa suchu nevyhli (za posledný mesiac tam mali  rekordné teploty).

 

 

 

Nahá opica sa, samozrejme, v čase nebezpečenstva nedokáže skľudniť a dohodnúť na spolupráci, ale naopak sa ešte viac začína ruvať o zdroje. Vojna USA s Ruskom na Ukrajine, Izrael po milióntykrát bombarduje Gazu, v Sýrii či Afganistáne ďalej horí vojna, založená víťaznou americkou armádou ... A náš (slovenský) hlodavec s nadšením upadá do okultného tranzu z toho, že sa Slovensko pomaly ,ale iste plne zasúva do otvoru Bruselu a jeho pána, anglosionistického Washingtonu a napĺňame tak božiu vôľu (ktorú mu prezradil sám boh, pri vodke). 
 

nové