Čikovský pre Pentu všetko

Zástupca šéfredaktora Sme Konštantín Čikovský vrhol svoje telo, aby sa zastal Penty. Bola to jeho reakcia na to, že minister vnútra Lipšic dal podnet na zrušenie privatizácie PPC - Paroplynového cyklu.

Pán Čikovský musel obetovať svoje krytie, lebo Penta rozhodla, že ona sa o svoje poctive ulúpené miliardy pripraviť nedá - ani náhodou.

Celá dobre známa problematika sa dá pozrieť aj tu.

Situácia je jasná, privatizácia, dopredu isté miliardy korún... Konfrontácia veľkých peňazí so štátnymi funkcionármi bez charakteru a bez sily. Výsledok bol dopredu daný: štát hnije. Ľudia sú žobráci.

Ale hydra teraz predsa len musela pohnúť chápadlami - a tie nie sú nezranitelné. Jedným z chápadiel mafie je Konštatntín Čikovský. Prešovská škola, vyučil sa v Roľníckych novinách, potom poslúchal v košickom Trende a zlinkoval sa s medialne.sk. Bežný postup chápadielka, nezaujímavá nula. Nezaujíma nás, či žije v Bratislave, nezverejňujeme jeho mobil.

Ale robí špinavú robotu pre päťcípu mafiu, teraz explicitne stratil svoje krytie.

No nič v zlom, je to vlastne chudák. Len sme ho zaregistrovali v tejto hnusne krutej afére.

 

Otázka na záver. je to on na týchto fajn fotografiách?

 

 

 

 

 

Viera

neviem kto ste, ale taketo hnusne zvasty moze pisat iba clovek co ma v dusi jed.

Norman

že som písal už pred dvoma rokmi dobre, len sme sme sa zrejme nedostali k správnym adresátom.

Je dobré vedieť, že tam niekde reálne naozaj stále čakajú, rozmaznane doteraz nechápajúci ani trocha svoju vinu.
Áno, jedu máme v duši dosť - radi sa s ním podelíme, o tom nepochybujte.

Ľubov

A čo by sme tam mali mať podľa Vás,Viera? Med? Tušíte vôbec tú hĺbku tragédie,ktorú sem priniesla privatizácia slovenskej enegetiky? Aké ľudské a morálne bahno okrem chudoby? Pre celé budúce generácie? Nie,myslím,že netušíte....Každý jeden občan ,platí,platí,to sa potom "podniká."Osobne jednoznačne : gulka do hlavy. A keďže nepredpokladám,že by si ju jediný vinník sám vpálil do hlavy,musel by aspoň približne tušiť,čo je to česť a svedomie ,jed v duši bude.

Sinuhet

tej ženy na fotografii je dosť výrečný ...

renatanka

pán Norman, ak máte v zuboch Čikovského, tak si to vybavte s ním...ale Vami preferované slovo "chudák" v tomto článku skôr vypovedá o Vas, ked do toho fotkami ťaháte jeho súkromie... !!

Norman

Ja za to nemôžem, aké kaviárové fotky Čilikovský vyvaluje na webe. Ak to je jeho súkromie, je to jeho problém. Web nezabúda.
A Vy ste kto?

Kolodej

to si si nevsimol ze tito demagogovia vzdy pouzivaju uctive oslovenie? Tym sa akoze zaradia medzi slusnych ludi a tym, ze ti potom nadavaju a apeluju na tvoju moralku - prehadzuju vyhybku na nepodstatne zalezitosti - a ty si potom akoze ten bez moralky. Zasadne uctive oslovenie :D Pan Norman :)

Norman

Spravili mi radosť, že vytiahli taký zabudnutý starý článok.
Ale ako vidno, na internete sa nič nestratí - človek nikdy nevie, čo kde a ako pôsobí.) A zväčša sa to ani nedozvie, čo je škoda, ale hlavne že niečo pôsobí.

Kolodej

ze oba prispevky pisala pani brmbolcova :) u nas v kosicoch to volame brmbolce :)

Ľubov

Kolodej,v nedelu okolo osmej ráno sa zastav ,nechám tu info o čísle päť. Budem ho mať síce len z pár nitrianskych okrskov,ale zas of.výsledky majú byť až niekedy večer.Len na ilustráciu. Netrúfam si ani tipnúť,hovoria mi známi,že kašlú na volby.Inak Ch.vyzerá na bilbordoch ako filmový herec.-),pristane mu to,zas F. so Š. ako maturanti,aj retuš odtial potial.Tak zatial.

Kolodej

článok príspevkom, aspoň ti môžem aktualizovať info o Ch. Je to chuj :) Sebastredný, prachy na kampaň mal pravdepodone od malého kmotra. Ľudia od neho odskakujú. Klasická dvojhra. Ja som to tušil, ale niektorí si nedajú povedať. Aj keď Ch. bol len ksicht na plagáte, jeho šou bude pokračovať (myslím si).

---

Mily pan Vsechnovimvsechnoznam! Ste presvedceny, ze vsade je iba korupcia, zlo a mafia...nudite sa a vymyslate somariny na slusnych ludi. Zabarate svoje pazury do ziveho masa a to sa vam vypomsti! Len tak mimochodom kto ste? Ak vam pride Presovska univerzita tak hrozne primitivna, mohla by som vediet kde ste "studovali" vy? Polnohospodarska ucnovka Giraltovce? Lebo neurazte sa tak to vyzera! Clovek ktory ziarli na ludi ktori nieco dokazali a miesto prace ohovara koho len moze. A predstavte si na tych fotkach je on. Ukoncim to podobne ako vy: ved vlastne ste chudak! Je mi to luto...

Le Bleu

Zdá sa mi, že to slovné spojenie počúvam už tisíce rokov. A začínam naň byť alergický.
Slušní ľudia, ktorí nikdy za nič nemôžu.

Norman

Reagovať teraz na článok z roku 2012.
Vraj tu nie je korupcia, zlo a mafia :)

Už sa tu vystriedali všetci čikovského príbuzní, alebo ešte niekto príde?

PS Nikde neurážam prešovskú univerzitu ani slovom. Títo ľudia sú naozaj šibnutí, vidia veci, ktoré nikde nie sú, ako býci posadnutí vidinou červeného plátna. Do živého masa... :)

Kolodej

hnojarinu? Bez nich sa nenažereš, bez toho pičúsa na fotke by tu bolo určite moránejšie - minimálne. Kto vie kde má hranicu morálky, čo je všetko schopný urobiť za prachy. To je otázka, ktorú by si si mala klásť.

---

Ja vidím veci ktoré nie sú? A čo potom vidíte vy? Kde ste odo mna počuli niečo ako mafia a korupcia neexistuje? Nevravím že neexistuje! Lenže vy vidíte iba to! Nevidíte to podstatne: Čo je tu dobré! Mimochodom za to ze som reagovala tak oneskorene sa ospravedlňujem. Tiež by som chcela povedať že na slovné spojenie: "Slušní ľudia" nie je potrebné byt alergický, lebo ich je málo a keď na nich budeme mat dokonca aj "alergiu" tak to tiež nikam nedotiahneme. Ps: Nie som jeho príbuzná iba čítam jeho články.

Dabog

Pre boha, preco? Nie si ani jeho pribuzna, ako sama pises.

Norman

Celkom nový svet morálnej prevahy a reálnej inteligencie.

Kolodej

som určite :))

---

Penta kupuje Sme. Konštantín Čikovský podal výpoveď. Pre Pentu všetko? Nie kvôli Pente strata zamestnania!

Norman

že hajzel vykopne filcku, ktorá pre neho robila.
To je všetko.

---

Vysvetliť význam slova výpoved? Dobrovoľnè opustenie práce!

nové