Brusel schválil kvóty, Polsko zasa zradilo

Na dnešnom stretnutí ministrov zahraničia nedokázal Brusel odolať pokušeniu a dal už dnes odhlasovať kvóty na prerozdelenie 120 000 imigrantov. V skutočnost je to 160 000. Ak ma pamäť nemýli, je to najväčšie mierové sociálne inžinierstvo od čias Stalina.

Podlo sa zachovalo Polsko, ktoré napriek svojim predošlým sľubom voči partnerom z V4 hlasovalo prekvapivo za kvóty. Polsko je predĺžená ruka USA a tak vyzerá jeho rozhodnutie - aj v tomto vidno, kto je za imigráciou. Poliaci sú považovaní za ľudí bez chrbtovej kosti a znova vdno, že nepatria k nám, do V4, respektíve V3, ale ich svet je svet Ukrajiny. S nimi sa proste nedá, sú to politickí tupci a nie je náhoda, že väčšina aškenázskych židov pochádza vlastne z polských  a ukrajinských rovín.

Predseda slovenskej vlády Fico zopakoval, že EU sa venuje úplne nezmyselnej otázke prerozdelovania desaťtisícov ľudí, namiesto aby riešia základné otázky:

1.zamedzenie vstupu ďalších inváznych votrelcov,

2. vypracovanie mechaniky na odvoz tých, ktorí nemajú žiadne právo na azyl (čo sú prakticky všetci doterajší ilegáli)

Celá problematika kvót sa za pár mesiacov ukáže ako absolútne nezmyselná a môžeme byť hrdí, že sme boli proti tomuto šialenému cirkusu.

Treba dodať, že stále dúfame na prevrat či zmenu politiky v Nemecku a Rakúsku.

Medztým správy hovoria, že tok votrelcov sa nafukuje tentoraz v Chorvátsku a mediálni prestitúti dramaticky deklamovali, že hrozí "humanitárna katastrofa" a pýtali sa, "čo bude s týmito ľuďmi". Nuž, čo by bolo, ocitli sa v bezcitnom kapitalizme a tak jednoducho zomrú. Zomrú, rozhodia ručičkami a zomrú od hladu či na zápal plúc. A ten zvyšok sa otočí a bude šlapať naspäť do Grécka. Tam môžu zostať, pretože Gréci sa prejavili ako neochotní spraviť čokoľvek na zamedzenie ich invázie - tak nech si ich užijú. Turistických rezortov tam majú predsa dosť, nie?

Čo sa bude diať v centrách pre imigrantov v Nemecku a Rakúsku, to sa ani ja neodvážim opísať. Bolo by to moc kruté a bezcitné, lebo tam nik nebude zomierať jednoducho.

 

 
udate k téme:
 rozhovor s EU poslancom  Zdechovským
Autor: 
téma: 
Sinuhe

obyvateľov Slovenska sa ukazuje aj Procházka aka Agent emerických záujmov:

http://www.konzervativnyvyber.sk/siet-chce-ficovi-zobrat-temu-imigrantov...

Procházka sa mi nezdal už pri prezidentských voľbách, kedy ako nádejný kandidát hlásal, že jeho prvá návšteva nepovedie tradične do Česka, ale do Poľska, ktoré má byť podľa neho "zo susediacich krajín najdôležitejším partnerom Slovenska...". Poľsko je pudlík anglosionistov a mentalitou má ozaj ďaleko bližšie k západnej Ukrajine, než k nám či Čechom.

Truhlík

Procházka je jasný už dávno. Dostal som sa raz k Procházkovmu článku, v ktorom napísal, že musíme vystaviť Bruselu bianko šek a poslúchať ich (nebolo to tak doslovne). Okrem toho bol na školení v USA. Takže je jasný.
Neviem či niekto okrem mňa čítal Procházkov program Alfa ako frakcia KDH. Bola to čistá jalovina plná bezobsažných drístov. Lepší program napíšem s flašou vína za dva večery.
Tieto jeho vyhlásenia k migrantom sú v súlade s jeho profilom.

Pharmy

Procházka sa vyfarbil už začiatkom leta, keď na otázku, či Sieť podporí kvóty odpovedal "Za Sieť kvótam nehovoríme áno, určite nie teraz a takto“ preložené do ľudskej reči "pred voľbami nie, po voľbách áno" :)

Buheh

je exemplárny príklad politického gýča, aké nám do každých volieb pripravia obrezaní súdruhovia, aby sa správnym spôsobom odkanalizovali hlasy. Presne tak ako Danko, Miškov a iní.

Lidé bděte.

baloo

že teraz treba URÝCHLENE uzavrieť aj hranice s Poľskom a Ukrajinou (do Maďarska sa už pokúsili dostať aj cez Ukrajinu) vytvoriť V(4-1)+4. -1 je Poľsko, +4 sú krajiny, ktoré sa už s problémom stretli, teda Chorvátsko, Srbsko, Rumunsko a Bulharsko. No nebolo by jednoduchšie vybudovať jeden veľký plot okolo celej v-jv. Európy? Ktorý by sme už spoločne ľavou zadnou ustrážili? Podotýkam. z juhu a východu ale AJ ZO ZÁPADU. Lebo je jasné, že liberáli nepoužiteľný nadbytok "pracovných síl" resp. "posíl proti stárnutiu obyvetaľstva" budú chcieť napumpovať späť. V podstate to robia už teraz s kvótami. A samozrejme, že prvý pán na holenie bude Maďarsko, lebo - keďže gréci sa na to s prehľadom vysrali - väčšina sa tam registrovala, ergo podľa "dublinského dohovoru" (o ktorom teraz počujeme prvýkrát, nikto nás neinformoval že také niečo podpísali za nás) sa majú vrátiť do Maďarska. Maďarsko samozrejme taký počet migrantov - ktorí naviac budú asi aj hodne sklamaní a nasratí z nemeckých skúseností - nedokáže absorbovať. Takže čo môže Maďarsko spraviť? 1) skúsi sa ich nejako zbaviť: 1.1) do zdrojových oblastí 1.2) do okolia, hocikam 2) vôbec ich nepustiť späť - a tým síce aj porušiť "dublinskú dohodu", ale keď gréci mohli porušiť tú schengenskú... Podľa mňa by najlepšie bolo, a dokonca určité sľubné indície aj sú, že V (n+1) v nejakej forme začne spoločne postupovať. Samozrejme, že fuck-the-eu bude hádzať polená pod nohy, na to sa treba vopred pripraviť. Je mi nemcov úprimne ľúto, ale je to hnoj ich vedenia a nevidím jediný dôvod, prečo by sme to mali vziať na seba.

Norman

Neviem si predstaviť, ako by chceli vracať tie davy z Nemecka do Maďarska. Viem si ale predstaviť, že nová mafia začne prehnívať a pretekať z Nemecka aj do východnej Európy. Samostatne, bez ohľadu na kvóty a vládne rozhodnutia také či onaké.

Podľa mňa stále platí, že to sami neustojíme a rovnako, ako treba byť jednotne s Maďarskom, treba staviať na predpoklade zmeny režimu v Nemecku a Rakúsku, V tom zmysle, ako sa to podarilo v Maďarsku s Orbánom. Pretože ak sa Nemecko nevydezinfikuje, infekcii sa neubránime.

Hranice treba uzavrieť. Od Polska sme v určitom zmysel izolovaní, hranice s Ukrainou nie sú zatiaľ žeravé. Treba, aby Bulharsko, Rumunsko a Srbsko uzavreli svoje južné hranice, a to aj s armádou a ostrou streľbou. To sú skutočné európske hodnoty. Treba ODSTRASOVAT, Nech nenávidia, len nech sa boja.

Až keď sa tento režim podarí stabilizovať, dôjde na liečenie južných cigánostanov - PIGS. A upečenej galskej slepice.

Toto je bezpochyby problém, ktorý si Nemci upiekli sami a sami sa musia postarať, aby svoj hnoj vyčistili. Aj Rumuni dokázali svojho Cauceska odbachnúť a tento vzor treba Nemcom neustále predkladať.

Truhlík

Hranice s Ukrajinou sú ako tak pokojné lebo Rusko dokáže absorbovať ukrajinských ekonomických migrantov aj ukrajinských utečencov pred občianskou vojnou. Dokopy už cca 3 milióny. Taký Sachalin nie je atraktívne miesto na zárobok ani pre Rusov ani pre Tadžikov hoci zárobky sú tam vysoké.
Za najväčších kverulantov vo V4 boli Maďari. Zaujímavé ako túto úlohu rýchlo v súvislosti s ukrajinskou krízou prevzali Poliaci. A teraz to potvrdzujú. Ale nič nové pri pohľade na poľské dejiny.
Videl som video ako vypískali Merkelicu. V momente ma tiež napadol Ceausescov posledný prejav.

baloo

Do Maďarska z Ukrajiny chceli prejsť nejakí afgánci a bengálci. Maďarsko s "ukrajincami" dáva veľký pozor, keďže aj tam žije veľmi slušná maďarská menšina, ktorú valcmanovci chceli medzi prvými povolať do armády proti Donbassu. Veď dve muchy jednou ranou, že... (Ináč podobne sa chceli zbaviť aj rumunskej menšiny.) Takže pri tichom prižmúrení očí maď. vlády bolo povolené urýchlene vybaviť občianstvo pre týchto maďarov a umožniť pobyt v Maďarsku.

Norman

Predstava, ako imigranti putujú cez Čierne more, či dokonca cez Kaukaz a Ukrajinu do Európy, vo mne vzbudzuje škodoradostné predstavy.
Rovnako sa solieham na to, že Juhoslávci ešte nezabudli na techniky a iné skúsenosti z občianskej vojny. Mimochodom, čo tak urobit dočasný zberný tábor, teda hot spot, z celého Kosova?

Ovšem cielová stanica je severná Afrika. Brojili proti Asadovi, skončia s černochmi v Líbyi. Inšaláh. Alebo ináč povedané - karma.

Truhlík

Nemyslel som práve (len) toto.
Zrovna včera som pozeral na TV Phoenix nemecký dvojdielny cestopis Čierne more a Biele noci. Tendenčný a chválenkársky.
Bol tam ukázaný aj Maďar, ktorý sa vrátil z ATO. Keby znova dostal povolávací rozkaz tak utečie. Že toľko mŕtvych ešte nevidel.
No a tvrdili tam, že Maďari sú najväčšia menšina na Ukrajine. Rusíni teda neexistujú ?
Nemci dokážu natočiť vynikajúce sociálno-kritické dokumenty ale niekedy je to hnus.

mnkr

ze sa die fuhrerin a cernoch z Bieleho domu telefonicky zhodli, ze "staty si musia spravodlivo rozdelit utecencov"....odhliadnuc od toho, ze nam exzvazacka a cernoch kazu, co musime, ako to myslia spravodlivo si rozdelit utecencov? Ved vravia, ze utecenci su tovar...hoci teda nechceny

Ľubov

ma napadla,ak by boli predčasné volby na Slovensku v januári,povedzme,či by ich súčasťou nemohlo byť aj referendum o vystúpení z Ǔnie.V každom prípade,ako sme sa tu už viackrát bavili,že referendum nemá praktický význam,ja hovorím,že má. V tom,že budeme jasnejšie vidieť,kto je kto a to nielen v politike,ale doslova kto je môj sused.A Nemcov mi je ľúto, hľa ,čo dokáže nenávisť.

Buheh

s führericou aj černochom, že invázistov treba rozdeliť spravodlivo, podľa zásluh. Čiže vybrať zopár zdatných čiernych mládencov a a tých umiestniť do domácnosti k Merkelke, Hollandovi a tomu slizkému Anglánovi, čo si mu ani meno nechcem pamätať. A ostatní šup na loďky a marš do demokratickej chalúpky strýčka Toma za morom.