Nadalpské voľby 2017 alebo Čakanie na votrelca

Zajtra, v nedeľu 24. septembra 2017, majú v republike BRD parlamentné voľby. O tri týždne sú voľby v Rakúsku.

Je všeobecne viditeľné, že systém urobil všetko pre to, aby voľby prešli. Najväčší zdroj nespokojnosti občanov, imigrácia hnedoidných etník, bol stopnutý ako na Balkáne, tak aj v Stredomorí. Zrazu to išlo - aj keď rozumný človek nemôže dúfať či predpokladať, že je to natrvalo. Rozumný človek vidí tú umelosť, ale volič, štatistický podpriemer populácie riadiaci sa pocitmi, nie rozumom, ten na tento falošný dočasný podvod skočí.

Nadalpské oblasti strednej Európy, teda hlavne spomínané Nemecko a Rakúsko, sú zaujímavá "prírodná" rezervácia, prensejšie, antropologická rezervácia. Dlhodobo je to oblasť významných zdrojov, a to ako ľudských, tak aj kultúrných. Nazbieralo sa tam memetické poznanie, ktoré je ťažko prenosné a bez preháňania možno povedať, že vo viacerých ohľadoch unikátne. Aj keď u nás pod vplyvom židovskej propagandy sú občas tendencie  sa dištancovať od "zlých Nemcov", je to ako pokus rozhádať sa so siamským dvojčaťom. Proste to nejde len tak ľahko a podobný pokus by bolo skôr len povrchné hranie sa.

Napriek spomenutému zostáva jeden fakt, ktorý sa v týchto voľbách potvrdí: Nemci nebudú až tak výrazne voliť alternatívne strany, ako by bolo treba, ba ani také strany vlastne nemajú, a čo je symbolicky akoby najhoršie, zvolia si za kancelára zasa tú istú osobu, neomarxistku a sionistku Merkelovú, ktorá im osobne a explicitne v roku 2015 (a následne) vpustila do krajiny bez preháňania pár miliónov špinavých čiernych vriec spermií.

Je to niečo, čo bolo pred tými dvoma rokmi ťažko predstaviteľné a koniec-koncov sama Merkelka alebo jej bábkovodiči vtedy váhali, či do týchto volieb ešte ona osobne pôjde. Ale nakoniec zrejme dospeli k tomu, že aj keď je tá baba symbolom politickej podlosti, stále má vnútrostrannícku moc, ktorú nik nemôže nenahradiť. Bábkovodiči zvážili, že voľby aj tak nie sú o sympatiách voličov - ale o neexistencii skutočnej alternatívy. Zvlášť nemecké voľby v tomto období nie sú o tom, že voliči posudzujú kandidátov, ale len o tom, či sa voliči chcú viesť na voze systému, či sú ochotní kolaborovať.  Niečo podobné, ako bolo v Československu po "vstupe bratských armád" v roku 1968 - vtedy si systém volal ľudí jednotlivo a pýtal sa ich, či súhlasia "so vstupom". A oni súhlasili.

Nemcov sa síce dnes nepýtajú jednotlivo a osobne, ale otázka je:

"Súhlasíte s tým, aby ste mali nadpriemerné európske platy a benefity zároveň kombinované s nadpriemernými sociálnymi istotami, alebo chcete dopadnúť ako Grécko alebo Východná Európa? ".

Nuž, a tak oni zväčša súhlasia. Koniec-koncov, ako by na takú otázku odpovedali ľudia vo Východnej Európe? Zbytočná až smiešna otázka, že.

Samozrejme, Nemci vidia čierne papule v centrách miest. Vedia, čo to znamená. Znamená to, že sa homogénna biela spoločnosť zmení na multirasovú, že sa vytvoria vedľa seba slumy, špinavé štvrte, od ktorých budú ako-tak izolované štvrte bohatých - tak, ako to zaviedli tradičné a dlhodobo otrokárske spoločnosti Británie a USA. Toto Nemci vedia a okrem nemožnosti inej voľby ich postoj ovplyvňuje aj myšlienka, že keď to prežili angloameričania, dokážu to aj oni. Heslo "Wir schaffen das"  sa tak mení z významu "dokážeme im pomôcť" na "osrali sme žida, oserieme aj negra". Či to naozaj tak je, či to zvládnu, som si nie istý. Ale Nemci dobre vedia, že aj toto je pomsta za prehratú vojnu a berú to tak, že keď doteraz dokázali so systémom vykývať, že to, čo im zobral z ľavej ruky si oni následne pritiahli v dvojnásobnej miere  pravou, tak aj teraz to s anglosionistami nejako zahrajú. A okrem toho, každý skúsený pozorovateľ života vie, že žiadne veci nie sú trvalé a ani tento multirasový stav nebude večný. Odvážim sa tvrdiť, že nech sú Nemci a nemecká kultúra taká či onaká, nie sú naozaj politicky naivní. Majú medzi sebou slniečkarskych vítačov, a absolútna väčšina je vo svetonázorových otázkach pokrytecká, prípadne má pokerovo nehybnú tvár, ale nie sú naivní a vedia svoje. 

Ale vráťme sa k voľbám. Kým teda vo výmenu toho pandrláka vo vedení ľudia dúfali, treba si pripomenúť, že nik ani na moment neveril, že by tu, v strednej Európe, mohli voľby zmeniť niečo podstatnejšie, že by to anglosionisti, kým majú moc, dovolili. Preto nie je žiadnym prekvapením, že ani tieto voľby nič nezmenia, ani nič nebudú indikovať. Bude to len ďalší úplne nepodstatný cirkus - tak ako absolútna väčšina podobných predtým.

Podstatné je niečo iné - skutočný tlak v národoch týchto zemí. Budú sa prejavovať ostrejšie strety s novou hnedoidnou, a navyše islamskou rasou, alebo sa systému podarí zatlačiť konflikty do úzadia až do doby, keď parazit nabujnie do sily nevyrezateľného nádora? To je hlavná otázka, na ktorú je odpoveď, ako vždy, daná v prvom rade tým, či je človek  optimista alebo pesimista. Ja som si istý, že dnešný farebný islam nemôže žiť s bielou spoločnosťou ani na moment v kľude, že rozpory a reakcie budú okamžité a trvalé. V tom kontexte možno povedať, že je vlastne aj trocha dobre, že v Berlíne bude sedieť baba Morena naďalej, že ju naoko nevystrieda nejaký učesaný Macrónik. Takto budú masy viac motivované, budú ju mať stále pred sebou ako symbol jedného veľkého nechutného zla.

Strednú Európu čaká reálne poznanie a vytriezvenia, začiatok skutočného konfliktu spoločnosti s niečím, pre čo je aj slovo parazit len eufemizmus. Nepreháňam, udalosti v Sýrii sú toho určitou ukážkou. Bude to takmer ako v tejto známej klasike:

 

 

0
Aman Againsttime

Pekne nechutný obrázok si vybral. Ale čo už, parazit je naozaj pekne nechutný a nebezpečný.

Politický stav v Nemecku mi príde o to absurdnejší, keď si uvedomíme, že Merkelbaba a jej strana sú oficiálne "pravica" či "konzervatívci" (fakt sa nesmejte :-D) a "extrémistická", "fašistická" AfD de facto umiernená, klasicky liberálna, stredopravá strana, ktorej líderka je lesbička žijúca v registrovanom partnerstve.

Pokiaľ nemecká "pravica" je takáto, tak aká asi musí byť nemecká "ľavica", ktorú volí signifikantná časť Nemcov, že? Je to fakt na smiech.

Norman

akékoľvek delenie na ľavicu a pravicu nemá význam, k šialenstvu došlo už vtedy, keď do funkcie ministra CDU hodila komunistickú funkcionárku Angelu Merkel. Komunistku do CDU - v 80 rokoch rukami globálnych pánov.
Ľavice má nemecko minimálne dve, SPD a Die Linke, ale to len odráža, že ich spoločnosť je viac orientovaná na reálnu sociálnu súdržnosť. Ľavica nijako neodráža väčšiu ochotu počúvať globalistov.

To, že AfD je vedené lesbou a vôbec babami nie je paradox, ale logická nevyhnutnosť, logické mimikry - chlap na čele týhto spolkov sa stáva predmetom väčších útokov a tak AfD urobia všetko, aby sa vyhli obvineniam z nacizmu.
Samozrejme, AfD je naozaj stredováhavá, tiež aj z dôvodu, že sa viac neodvážia. A, prirodzene, je zrejme pod určitou konntrolou, AfD nie je riešenie.

Opakujem ale svoju myšlienku - politický stav v Nemecku nie je ani o chlp absurdnejší, ako na Slovensku či kdekoľvek vo V4 či kdekoľvek v Európe.

Aman Againsttime

To delenie na ľavicu a pravicu môže mať význam vtedy, ak si predtým jasne vyjasníme, čo pod týmito pojmami myslíme. Ja sa zvyknem občas označovať ako pravičiar, obzvlášť vtedy, ak je ostatným jasný kontext v akom to slovo použijem. Rovnako je jasné o kom sa píše, keď niekto ako ja, použije slovo ľavica.

Áno, pchať baby do nacionalistických strán je istou formou ochrany a stala sa už z toho tak trochu trendová záležitosť. Myslím, že nepotrebujem vypisovať, čo si myslím o veciach ako "kvóty" či feminizme obecne, ale možno niekoho šokuje, keď napíšem, že to považujem za celkom dobrú stratégiu. Povedzme si to na rovinu: Ženám skôr prejdú tvrdšie výroky, skôr sa im odpustí. Navyše je vedecky preukázané, že muži i ženy preferujú pozerať sa na atraktívne ženy než mužov. Schválne, prečo máš na youtube taký boom "pravicových", anti-feministických komentárok - väčinou mladých kočiek? Myslím, že i kotlebovcom by prospelo, ak by sa viac otvorili atraktívnemu ženskému elementu. Ľudia sa nechcú pozerať a počúvať upotených chlapov v zelených tričkách. Chcú vidieť krásu. :-)

Norman

každé delenie má cenu, ak sa dostatočne presne nadefinuje.
Ale presne nadefinovať rozdiel medzi pravicou a ľavicou dnes už nie je ani možné, ale ani potrebné. Merkelka sa so Schulzom pri "predvolebnom dueli" priam oblizovala ako čerství novomanželia - tu nie je žiadna pravica či ľavica, žiaden podstatný rozdieľ.

K ženám - áno, o tom som hovoril, že ženám to ľahšie prejde. Preto sa to tak vyselektovalo.
Ale ja si myslím, že je už čas pomaly s tým skončiť, pretože tie ženy to predsa len vedú príliš zhovievavo. Na boj má proste hormóny a chrbticu chlap. Preto by sa aj s tamtou prefeminizáciou alternatívnych strán malo skončiť. Ženy nepatria ani do bane, ani do boja.

Ema

...že muži i ženy preferujú pozerať sa na atraktívne ženy než mužov."
Aspoň vieme, prečo je Merkelbaba tak dlho bundeskancelárkou:)

Norman

Merkelbaba je hlavne jeden z dôkazov, že romantické predstavy, že by ženy viedli politiku v mierovom a nekonfiktnom duchu, že ak by spoločnosť viedly ženy, že by neboli vojny ani iné podobné zlá - že je to proste kravina.
Ženy sú síce súciálnejšie, ale ich politika sa tým pádom zameriava viac na intrikánstvo a samotný politický boj a menej na ciele a hodnoty. Nie že by to u mužov bolo principiálne iné, ale predsa je tam len určitý psychologický rozdiel.

Čo sa týka výzoru - Merkelbaba samozrejme je opak atraktívnosti, ale zas už vzbudzuje dojem usadenej babizne, ktorá predsa "nemôže byť nejako zlá". To je dosť možný omyl u mnohých voči tejto babe. "Také malé pivo, to nemôže byť člen nejakej satanistickej spoločnosti" - opäť zrejme omyl u viacerých tých, čo ju aspoň tolerujú. Tie veci, čo napáchala Merkelka, by chlapovi naozaj neprešli.

Aman Againsttime

Súhlas s Merkelbabou. Len dodám, že ešte lepším príkladom sú Mayová a hlavne Clintonka, ktorá je už naozaj príkladom ukážkového sociopata (taká Cersei Lannister americkej politiky:http://www.nydailynews.com/news/politics/clinton-compares-cersei-game-th.... Typ zakomplexovanej ženy, ktorá si svoju neschopnosť snaží vykompenzovať tým, že bude ako "chlap" - rovnako krutá a nemilosrdná) .

Norman

Nevidím dôvod, prečo by žena nemohla byť rovnako ako chlap nemilosrdná a krutá.
Viac vidím ako problém, opakujem, že ženy v politike sa skrývajú za postoj, že voči nim nemá byť verejnosť rovnako kritická, ako voči chlapom. Clintonka lákala ženské voličky pre seba len preto, že je žena.
Treba ale pripomenúť, že podobný klam zženštilosťou máme aj u chlapov v politike. Hollande sa skrýval za image neškodného (zženštilého) debilka, Sobotka v Čechách sa tiež snaží preraziť týmto spôsobom a Macrona možno rovno považovať za typický príklad politickej prostitútky, ktorá sa pýši svojou mladistvou dynamikou.

V podstate by sa tento fenomén mal skôr nazývať nie zženštilosť, ale "detinskosť". Tak, ako celé ľudstvo sa stáva infantilné, tak aj politici sa hrajú buď na infantilov, alebo na "ochrancov deti" (jedna verzia je "ochranca bezmocných úbohých uprchlíkov). Nie nepodstatné je, že Makrelu volajú familiárne Mutti, teda po slovensky Mati. Naša Mati toto a tamto .... aj keď s prídychom irónie, aj tak je podobná prezývka infantilnosť až nechutná.

Ema

Je to ako povestný slon v izbe, ten ich ročník 2015. Všetci sú z toho nervózni čoraz viac.

Ale žiadne také, že "otvorme im hranice". Tam nech si robia doma poriadok.

Čo platí pre arabských a afrických ilegálov, to platí pre Nemcov. Zostať doma a zjednať si Ordnung.

Norman

Čo sa týka hraníc, ja som za faktické zavretie hraníc - nevpúšťať sem k nám za prvé zo Západu samozrejme žiadnych ľudí bez papierov, ale za druhé ani západniarov na nejaké imigrantsvo (ako sa tu mnohí položartom vyjadrovali, že tým azyl dáme - bez srandy, nie) a do tretice nebyť naklonený ani návratu našich emigrantov, tých, čo tu už roky nemajú trvalý pobyt a podobne - any tých by som sem domov nepozýval, nevolal a neuľahčoval by som im návrat - nech tam vonku pomáhajú nielen v dobrých, ale aj v zlých chvíľach. Moc sympatíí k rôznym behavým oportunistickým zbabelcom, aj bielym, veru nemám.

Ema

Do Nemecka prichádza desať hodín demokracie.

Od zajtra sa začne nová hra. Mega ambiciózny Napoleon Macron je pripravený podtrhnúť starej mrche nohy.

"Tak destruktivní figura jako Angela Merkelová se v dějinách poválečného Německa nevyskytla."
Názor Čecha v Nemecku
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nechteji-islam-presto-zvo...

Norman

v politickej histórii sa vykytujú rôzne figúry, aj takéto šaškovito-úchylné, ako je Makrela. Napríklad Brežnev bol dosť podobná neodídutelná obluda, ale aj Churchil bol podobné tlsté hovado, ktoré Makrelu predčil aj dosahom svojej zbesilosti a nenávisti syntetického žida (presne ako ona).

V dejinách poválečného Nemecka takú figurínu ale naozaj nemali - nuž ale načo si zvolili funkcionárku z FDJ, v tom sú západní Nemci naozaj nevzdelaní a naivní. Pravda, pán Čech zbytočne písal "povojnového", pretože ani v dejinách predvojnového Nemecka nemali takú "destruktívni figuru". V tomto malom slovku "povojnového" máme stále tú zábranu, tú blanu, ktorá bráni vo verejnom diskurze vyjadriť skutočnú pravdu vecí.
Ale, ako všetci vieme, každá blana raz praskne.

Ľubov

spolkových krajín,s výsledkami AFD?

Pyrrhovo víťazstvo sa tomu hovorí,frau Merkel.Odteraz to bude už len gradovať.

Norman

ale určite tam bude prevaha vo východnom Nemecku.

Ľubov

http://www.pi-news.net/video-muenchen-afghanische-fluechtlinge-wollen-to...
Ty z toho budeš mať viac(ako aj iní nemecky vediaci),ja neverbálne to chápem a myslím,že viem,čo im hovorí.

Nemecko čaká perestrojka.

Norman

hej, vidno tam jasne, ako už teraz sú votrelci organizovaní a poháňaní na verejné stretnutia. Tam provokujú a nadávajú domácim - tým, ktorí ich doslovne krmia a dali im ubytovanie.
Ten Afgánec (a jeho kamoši) sa mu tam cielene vyhráža, že ho osobne zabije, keď ho stretne osamote. Tónom, ktorý v našich končinách môže nadobudnúť iba niekto, komu azda zabijú dieťa alebo čo. Ale títo nenávidia pre politické ciele týmto spôsobom, myslia to vážne a budú to robiť. Nechcem byť nejako vulgárny, ale ich mozog sa proste nachádza na úrovni horšom, ako zvierací. Horšom, ako zvierací.

Neskôr ho posielajú "domov". Afgánci Nemca :)

Chlapík má ale odvahu a vidno, ako vyššia inteligencia ovláda stádo, takmer ako krotiteľ v cirkuse.

Je proste otázka času, kedy dôjde ku konfliktu a riešením je poslat VŠETKYCH cudzincov v dobytčiakoch naspäť do ich krajín.
To je moja predpoveď, vceľku nudný priebeh to bude mať.

Norman

nejaké, po tých okrskoch, je to až príliš rozbité ale možno sa presvedčiť, že bašta AfD je na východe. V tom cípe pri Poľsku a Česku, to modré na tej jednej mapke, tam mali dokonca prvé miesto.
http://www.faz.net/aktuell/politik/bundestagswahl/alle-zahlen-zur-wahl-s...

Západ - nielen nemecký, ale Európsky všeobecne - neprežil svoje "zrútenie", ako východ v roku 1989, a tak sa to prejavuje. Keď sa zrúti doktrína kapitalistického neoliberalizmu (či ako si to svoje hovno teraz nazývajú a natierajú do zlatava) - a ona padne, podobne ako doktrína komunizmu padla v tom 1989, teda keď padne, nebude v Európe v podstate žiaden ideologický problém s migrantami. Bude to len problém logistiky.Teda technický problem odsunu.
(heh, ja viem, zas trocha optimisticky preháňam, nebude to také bezbolestné, strielaniu a zabíjaniu sa ten proces zrejme nevyhne, ale nikomu to nehovorte, nech si ľudia ešte užijú ten rok dva pokoja)