Podniková dovolenka

Niekoľko dní bol nadhlad.com nedostupný.

Dôvodom asi nebol nejaký priamy útok na nás, ale určitá slabosť systému a celkový úpadok internetu - tak by som to nazval.

Žiaľ, nedalo sa ovplyvniť ani hlásenie, ktoré sa zjavilo, a bol víkend...

 

Podobné výpadky by sa nejaký čas nemali opakovať, kým nejaký homo debilus náhodou zas nenájde nejakú medzierku, kadiaľ môže škodiť.

 

V prípade akýchkoľvek podobných výpadkov odkazujem na facebook stránku 

https://www.facebook.com/nadhlad.ponad.protiklady/?ref=bookmarks

alebo 

https://www.facebook.com/dan.norman.sk

 

Netreba to dramatizovať, nakoniec sa im to aj tak podarí a nás zabijú, čiže treba im v tomto jednoducho predísť :)

 

 
Ema

Asi pochopili poslednú vetu ako výzvu na samovraždu.

vrbovčan

bývajú často dvojzmyselné. V tomto prípade to myslel tak, že sami si zrušíme tento portál. Zvyčajne musím jeho text čítať viac krát, aby som správne pochopil ten dvojzmysel. "Admini Olegovci" a podobne.

Norman

niektoré moje myšlienky sú také čierne, že ich nemôžem vysloviť priamo. Napíklad tu, človek si pri tejto príležitosti uvedomuje, ako je bezmocný proti mašinérii a tak myšlienka bola, že kým ťa dostanú, je dobré zopár z nich poslať do pekla. Ale môžem to takto napísať? Veď je to priam výzva na násilie. Preto som to tak nenapísal - ale ak je niekedy odomňa niečo dvojznačné, treba si to vyložiť vždy tak, že je to výzva na násilie :-)

Portál sa rušiť nebude, ani náhodou.

Admin Oleg bol zmienený len na facebooku, proste hostitelov technik menom Oleg, v tom nie je žiaden dvojzmysel.

Jozef Novak

Verejnosť proti násiliu. Ale Tvoje slová triafajú do čierneho a preto som to chápal tak, že sa jedná o výzvu na sebaobranu, tak ako si to inde vynikajúco pomenoval. To potom zásadne mení právny pohľad na Tvoje výzvy. A tak ako si demokrati prekrútili nevhodný pohľad na slovo diskriminácia, na "pozitívnu diskrimináciu", násilie spáchané v sebaobrane mení pohľad právnika ako na pozitívne násilie.

Norman

Myslím, že to chápeš úplne správne.:)

Ale ono to naozaj tak je, naozaj chceme len brániť (biele) menšiny a naozaj chceme len použiť (preventívnu) tvrdosť, ktorá zabráni neskoršiemu násiliu.
Ale nejde ani tak o právnikov (kde sú akí?tých sa nebojím), ale ide o morálne povedomie ľudí, čo to tu čítajú. Tí si musia naozaj uvedomiť, že oni sú na morálnej strane, že oni naozaj majú MORALNU PREVAHU.
Že MY máme morálnu prevahu.

slaven1

Tupá SMEtiareň má ďalšiu kampaň. Najskor priznali ako "už 25 rokov zametajú s hlúposťou" (a nejde im), a teraz toto:

Kto výhrá? Redaktor SMEtiarne Peter Schutz alebo vykonšpirovaný konšpirátor?

Výpalník.

Židojašter.

nové