Ćo sa stalo s deťmi

Ani už neviem, či tu to videjko bolo, alebo nie, ale v posledných dňoch som dostal z yutubu upozornenie, že na toto videjko boli upozornení a tak ho nemôžu púšťať v určitých krajinách. O pár dní som dostal upresnenie, že po pozretí škonštatovali, že je len mládeži neprístupné, od 18 rokov. 

Ja sa proti yutubu už neozývam, nemá to zmysel, sedí tam arogantná banda, neosobná a nedostupná, s ktorou sa nedá rozprávať - bez akehokoľvek preháňania je to horšia arogancia, ako boľševici za reálneho husákovského socializmu. 

Tak si to video pozrime, keď nás na to znova !komunita! upozornila.

 

citát z mailov:

Komunita YouTube nahlásila vaše video Co se stalo s dětmi. Po kontrole sme obmedzili spôsob zobrazovania vášho videa. Upozorňujeme, že vaše video bude na YouTube naďalej k dispozícii.

Obmedzenia videoobsahu

Veríme v princípy slobodného vyjadrovania, dokonca aj ak ide o vyjadrovanie názorov, ktoré sú nepopulárne a pre niektorých divákov potenciálne urážlivé. YouTube však nepovoľuje nenávistné prejavy ani obsah, ktorý propaguje násilie. V niektorých prípadoch môžu nahlásené videá, ktoré zjavne neporušujú pokyny pre komunitu, ale ich obsah je potenciálne kontroverzný alebo urážlivý, ostať k dispozícii, pričom sú niektoré ich funkcie zakázané.

Vaše video sa bude zobrazovať po správe s upozornením. Navyše boli zakázané niektoré funkcie, ako je pridávanie komentárov, zdieľanie, označenie Páči sa mi a navrhované videá. Vaše video tiež nie je vhodné na speňaženie.

 

 

postsriptum:

Nuž, ako vidím, nefunguje na stránke, možno vám ale bude fungovať tento link. Mne aspoň takto priamo na youtube video funguje, tak neviem, skúste napísať, či vám tiež alebo nie. Ak nie, tak nič. :) 

https://www.youtube.com/watch?v=Uqc_prtb1BM

 

Autor: 
1488

mirage

2 dni po zverejneni videa so stand-up dostalom prestalo fungovat prehravanie videi (an error occurred. try again later) nahratych na tom youtube kanali. Copyright aj community guidelines status su bez vyhrad

zaujimave videa davat radsej na rutube.ru