Import ilegálnych čiernych dobrodruhov pokračuje

Kým sú Taliani celé týždne uzavretí v brutálnom lockdowne a čakajú ich - rovnako ako celú Európsku úniu - ťažké hospodárske problémy, banda arogantných zmrdov z nemeckej "mimovládnej" organizácie Sea Eye na lodi Alan Kurdi, pomenovanej po chlapčekovi zabitom vlastnými rodičmi pri ich ilegálnej ceste za vidinou európskeho bohatstva, naťahali v líbyjských pobrežných vodách na palubu 150 mladých černošských dobrodruhov, túžiacich po európskom kontinente. Stalo sa tak pred 12 dňami. Taliani im odkázali, nech si to svoje Sea Eye vyserú aj s celou černošskou bandou, ktorú mimovládkárski zmrdi vytrvalo titulujú "naši hostia", a zavreli prístavy. Hej, šlo to aj bez Salviniho.

 Loď sa potom celé dni ometala hore-dolu okolo Sicílie a jej obludná psychopatická posádka cez twitter skuhrala a moralizovala. Medzitým ďalšia "mimovládna" loď Aita Mari naťahala na palubu ďalších 40 černochov, čo sa pozliezali do Líbye z celej Afriky. Aita Mari je malá, ale keď neprší, aspoň kvapká - aj 40 černochov určených pre Európu sa počíta.

 

Riešenie sa dnes našlo. Škoda aj hovoriť, že na Taliansko dupla Merkelová, keďže mimovládka je nemecká a Merkelová mimovládky dovážajúce do Európy hnedoidný odpad miluje. Aby sa taliansky premiér Conte úplne neznemožnil pred ťažko skúšanými Talianmi, akciu akože zastrešuje Červený kríž. Zrejme nemá čo na práci napríklad v Lombardii, kde musí domovy dôchodcov dezinfikovať ruská armáda.

 

Červený kríž dostal na vylodenie 147 mladých černochov (3 musela z lode Alan Kurdi v uplynulých dňoch evakuovať talianska pobrežná stráž kompletne odetá v ochranných odevoch, pretože sa "necítili dobre" a jeden sa dokonca vraj pokúsil o samovraždu hodením do vody pred dostatočným počtom členov posádky so záchrannými kolesami) plus 40 ďalších černošských ilegálov z Aita Mari luxusnú veľkú loď, ktorú nazvali "karanténna". Ide o výletnú loď Raffaele Rubattino pre takmer 1500 pasažierov s takmer 300 kajutami, kde bude pre "hostí" zabezpečená na príjemnom morskom vzduchu kompletná starostlivosť, vrátane lekárskeho dohľadu. Jeden by sa aj spýtal, či sa táto loď nedala využiť pre ľudí z Lombardie v kritickom veku, ktorí tam mohli byť evakuovaní a v bezpečí s plnou starostlivosťou prečkať, kým sa pandémia vyzúri, ale načo také otázky. A druhý by sa možno aj spýtal, kto túto luxusnú karanténu pre ilegálov zaplatí a kto si potom zoberie tých 200 neužitočných testosterónových bomogov do Európy, ktorá čoskoro kľakne pod náporom nezamestnaných.

Mimochodom, podľa správ tajných služieb čaká aktuálne v Líbyii na vpád do Európy vyše 650 000 mladých populačných afrických prebytkov. Keď im naposielajú "hostia" z lodí Alan Kurdi a Aita Mari vycerené selfíčka z karantény na Raffaele Rubattino (kde majú, samozrejme, k dispozícii Wi-Fi), stúpne počet ilegálov čakajúcich na "mimovládnu" prepravu do Európy minimálne na 1 000 000.

 

Dredový mimovládkar z lode Alan Kurdi pri presune černošských "hostí" do luxusnej karantény

 

 

 

 Tak tu ju máme, "karanténnu" loď Raffaele Rubattino, kde práve začal personál platený z európskych peňazí obskakovať 147 mladých plnokrvných černošských ilegálov, ku ktorým čoskoro pribudne ďalších 50. Ak sa tento model osvedčí, nie je vylúčené, že sa tam vystriedajú na ceste do EÚ ďalšie stovky africkej čvargy - špinavých dobrodruhov, ktorí sa dokázali prebiť (nechcime vedieť, za akú cenu a čo sú to za mentality) až do Líbye a každý z nich je reálny alebo potenciálny zločinec. Loď plná zásob a zdravotného materiálu kotví v pokojných vodách poblíž Palerma, aby "hostí" more príliš nehingalo a negrcali. Modrá bodka vpravo dole je mimovládna pašerácka loď Alan Kurdi, chránená úchylnou Merkelbabou.

 

V talianskych starobincoch prelezených koronavírusom dnes na COVID-19 zomreli ďalšie stovky ľudí, ktorým sa o takejto luxusnej starostlivosti ani nesnívalo. Platili do systému málo daní, nezslúžili si.

Náhodný okoloidúci

Ak sám od seba z vlastnej vôle skočil do vody s jasným cieľom, mali rešpektovať jeho slobodnú vôľu a nevyťahovať ho. Veď EÚ stále pretláča eutanáziu. Ale žeby iba u bielych?

Ema

aby urobili dojímavé foto na štýl Alan Kurdi, ale bez ...hm ...hm... toho správne dojímavého konca.

https://twitter.com/seaeyeorg/status/1250849689248960518/photo/1

Najnovšie si na twitteri Sea Eye môžeme pozrieť celú skokotelú bandu, ktorá patrí na roky natvrdo do lochu za pašovanie kontaminátu do Európy

https://twitter.com/gorden_isler/status/1251410400450613251/photo/1

Inak tá tlstá tetka v zadnom rade tretia sprava je kapitánka tej prízračnej lode mŕtvch (Európanov). Dostatočne dlho bola v Nemecku vyplachovaná holokauzovými storkami a presviedčaná, že je špinavá nacistická mrochta a je povinná odčiniť svoj smrteľný hriech príslušnosti k nemeckému národu podkladaním sa čiernemu odpadu.

Norman

K tej fotke posádky Alan Kuurdi - všimni si to bojové gesto a bohové výrazy?
Leave no one behind? Ak by im nepomohol štát, skapaili by aj so svojimi negrami na mori.
Má to znamenať, že chcú každého jedného Afričana previezť? Títo ľudia, táto banda, prináša bojové postoje a boje do situácie.
Len čo si vybúria hormóny, utekajú robiť manažerov vo firmách z prachov ich malomestských fotrov.
Ale kto zo Slovákov by bol schopný, ak by sa ocitol v takej situácii a mal v ruke zbraň, na tamtých vystreliť? Kto si myslí, že je na to už dôvod? Koľko percent?
Veľmi málo.

Ema

Pašerácka loď Aita Mari španielskych zločincov nám priváža ďalších 50 čiernych ilegálov, aby ich usalašila do Európanmi platenej "karantény" na luxusnej lodi kotviacej v Palerme. Môžu ich potom previezť do DSS v Pezinku, tam sa každodenne uvoľňujú ďalšie a ďalšie miesta, možno čoskoro bude celý objekt k dispozícii na nové a lepšie využitie. Pani prezidentka isto pristúpi na takéto humánne riešenie pre perspektívnych afrických mladíkov.

 

Assarhaddon

Cha, cha, pekné poníženie ako Talianom, tak Európanom. Keby som ja bol minister obrany Talianska, okamžite za týchto okolností dám rozkaz, aby námorníctvo ponorkou torpédovalo tieto lode, ak odmietnu opustiť Talianske výsostné vody! A pokiaľ ide o kancelárku, ak sa Taliansko nedokáže chovať sebavedomo, vždy si nejaký nemecký fašista bude naňho dovoľovať.
Keby striktne odmietol a do Bruselu oznámil vypovedanie Rímskych zmlúv a odchod Talianska z EU napr. od 1. mája 2020 a zároveň nariadil čiastočnú mobilizáciu armády (akože pre boj s koronavírom a pomoc civilnému obyvateľstvu, samozrejme) tak každý v EÚ by si dobre rozmyslel ísť do ozbrojenej konfrontácie s Talianskom, ktoré má navyše výborné vzťahy s úradujúcim šéfom v Bielom dome.

nové