Ak by sa Titanic potápal dnes

Absurdita niektorých tvrdení - jasne a priamo.

 
0
ilusion

Dajme tomu, že padémia koronavírusu je skutočná. Dajme tomu, že by som bol o tom presvedčený. Tým skeptickým názorom by som sa ale nečudoval. Po tých oblbovačkách systému, napr. 911, zbrane hromadného ničenia v Iraku, neškodní imigranti, ktorí ak nie sú kozmonauti, tak sú určite inžinieri a lekári, pandémia prasacej chrípky, po týchto oblbovačkách sa nečudejem, že ľudia sú skeptickí. A v tom je to zmrdovstvo médií, ak príde skutočná hrozba, ľudia nebudú veriť.

Ako zdroj skepticizmu môžem uviesť príslušníka nemeckej kultúry Gustava Meyrinka a jeho knihu Golem.

Skúsme sa však nehádať, či je pandémia skutočná alebo nie, ale snažme sa z toho vytĺcť čo najviac. Niekto tu viackrát spomínal, že určité kruhy, akoby nám pomáhali. Ja mám tiež pocit, že tie kruhy pri svojej prvoplánovej snahe robiť zle, nám v skutočnosti často pomáhajú. Len my to nevieme odhaliť . To mi pripomína ďalšieho hrdinu z nemeckej kultúry - diabla Mefistofela, ktorý pri svojej snahe robiť zle, aj tak nakoniec dobro urobí.

Ľubov

aj môj oblubeny Ludvik Soucek citoval rad Fausta "To,co nevieme nam chyba a to,co vieme,je nam prave zbytocne."

Konecne by sme sa mali posunut aspon par cm k pravde. Hlavne v tom,kto sme. Predovsetkym sa bude treba oslobodit od obrovskeho chucpe,ze zakladom nasej kultury je zidokrestanstvo.
Ono to vôbec nebude lahke,viem ,o com hovorim. Najskôr padne loz,ze Cyril a Metod nam priniesli pismo...
Poznas Kozaka a jeho Korene indoeuropskej duchovnej tradicie?

ilusion

Priznám sa, že z Fausta som zatiaľ prečítal len úvod. Mám ešte nejaké rozčítané knižky. Ale určite ho čoskoro dorazím. V tom, čo som stihol prečítať sa mi najviac zapáčil práve výrok o Mefistovi, lebo aj ja mám už dlhšie dojem, ako by nám niekto pomáhal, aj keď máme dojem, že je to pravý opak.

Predpokladám, že pod židokresťanstvom myslíš tú formu kresťanstva, ktorú tu máme dnes. Pred časom vyvolení bratia natočili dokument Zeitgeist, v ktorom chceli dodrbať kresťanstvo tým, že dokazovali, že Ježiš vlastne neexistoval, lebo sa podobá na všelijakých pohanských bohov. V súlade s výrokom o Mefistovi, mal tento dokument na mňa iný účinok. Mne pomohol pochopiť, že kresťanstvo ako koncepcia nie je židovské a je staršie ako judaizmus. Má egyptské a indoeurópske korene. Už len to obetovanie seba pre iných je v rozpore s judaistickým obetovaním iných za svoje hriechy.

Kozáka poznám, pozeral som nejaké jeho prednášky.

K tej pandémii a čo by sa z nej dalo vytĺcť, pre mňa v prvom rade vďaka karanténe majú ľudia viac času a ten by mohli využiť na štúdium, čítanie a rozmýšľanie.

Ľubov

No,snazim sa o to.),v posl.dobe ,neviem preco,casto myslim na Juznu Ameriku.Kozak totiz pise,ze chtonizmus prave v Juznej Amerike dosiahol take obludne rozmery,ako nikde inde na svete. Vysvetluje to dlhodobou izolaciou tohto uzemia od akychkolvek kontaktov s arijskymi narodmi,ich kult krvi sa prevratil v karikaturu. Sudoby kronikar zaznamenal,ze Cortez,ked vstupil do jednej zo svatyn,vybehol von a zvracal,vsade bola ludska krv ,na vlasoch ,rukach a satoch knazov,boli nou naplnene zlate nadoby....a prave to je ten paradox.
Vcera som objavila dokument,je tiez o indianoch z Juznej Ameriky a oni su....no,stratila som rec,priznam sa. Vedela som ,ze Hopi maju nezvycajne kozmologicke vedomosti,ale oni nie su sami. Pred Spanielmi utiekol vysoko do hôr Sierra Nevada (6000mnm)aj kmen Koigi , maiu tam 500 rokov pokoj od vsetkeho.
Tento dokument je ako cesta v case:-) Mozno,ked sme boli starsi,podobali sme sa im.
https://www.tarak.cz/aluna/

afinabul

V Južnej Amerike nebol iba jeden kmeň. Ak si chceš doplniť pána Kozáka doporučujem:
Mythologica 1 Syrové a vařené
Mythologica 2 Od medu k popelu
Mythologica 3 Původ stolničení
Mythologica 4 Nahý člověk
https://www.megaknihy.sk/20908__claude-levi-strauss

Norman

Levi Strauss je jeden z ústredných šíriteľov sionistickej demagogie svojej doby. Jeho antropológia je prevráteným reálnej antropológie. V jeho dobách a výrazne aj jeho dielom začína tento čas bez hodnôt a bez poznania, kde je sever.

Samozrejme, nezakazujem čítať, ale každý by mal byť varovaný pred jedom. A ak ho čítal niekedy nepripravený a nevediaci, čo konzumuje, mal by sa teraz radšej zamyslieť, či to nie je dôvod, prečo sa necítiš dobre. Prečo je situácia taká, aká je.

Aby si to nebral kriticky: vačšina (západného) ľudstva v mladosti netušila a možno doteraz neverí, s akým jedom má do činenia. Nedalo sa to rozpoznať a preto je ľudstvo do tak neuveriteľnej miery podriadené tamtej sekte. Len trocha preženiem keď napíšem ten slogan: neverte slepo ničomu, čo ste sa doteraz učili. Nie všetko, ale niektoré veci sú naozaj ako reťaz na krk.

afinabul

Avšak v tých knihách aspoň 1/3 podáva zauíjmavú vec:
https://afinabul.wordpress.com/2020/10/05/zasifrovana-sdeleni-tradicnich...
Norman, vieš, že sa mi viacmenej nechce vypisovať, a pochybujem, že to niekto dočíta, existuje napr:
https://www.databazeknih.cz/knihy/masky-bohu-myty-zapadu-20088
čo je lepšia 4kniha.
Campbell aspoň ukázal ako vyzerá to ten JHVH, proste sa to nebodobá tej krikatúre večery z havranom HVRN, ale chceme zakázať ľudskej duši hľadanie?
ON si to musí prebrať SÁM.
PS: Makowa čítať nebude, sú to viacmenej strašné preklady a je to konšpirátor, nechajme jeho dušu vzdelávať sa.

afinabul

Pávie pero:
Niekto sa ma opýtal: Prečo pávie pero predstavuje nešťastie
jendnoduchá odpoveď ktorá mi v ten moment napadla:
Pávy žili len na Pánskom území, takže ak si zbieral drevo a naśiel si pero, si bol zle a odťaliti ti ruky ...

Norman

Antropológia má správny prístup k ľudstvo, ako k objektu. Ale ONI, marťania, práve preto antropológiu zabrali len pre seba, iným moc nedovolili.

Podobne platí o psychológii a mýtoch. Ale mýty sú dobrá oblasť, tam je viac voľnosti, Cambell, to je vraj najväčší klasik. Myslím, že mýty pôsobia dobre na každého. Vrátane výkladu "rozprávok".

Môj výklad Červenej Karkulky:
Keď karkuľka dostala prvé krámy, musela si zmeniť čapicu, aby to každý vedel. A poslali ju k babke, aby ju poučila a v kľude tam vydržala týždeň.
Babka žila, ako všetci starší múdri ľudia, sama v lese. Karkulka ale stretla cestou vlka, ktorý jej všetko vysvetlil oveľa lepšie a býval s ňou u babičky, až kým šťastne nezomreli (medzi hromadou svojich krížencov a ich potomkov )

Vlk je symbol lesných nadľudí.

Poľovníka doplnili do rozprávky až neskôr, aby vyhrali dedinčania. Aj hrôzy o žraní babky boli pridané neskôr, na diskreditáciu lesného národa.

ok?

Ľubov

Este na sekundu k Indianom.

"Treba sa zmienit,ze americki Indiani Strednej Ameriky boli kanibalmi.Mexicka risa Aztekov bola najvacsia risa kanibalov,aku si ludska historia pamata."
" Vsade po dedinach a mestach sme nachadzali drevene klietky,v ktorych bolo vykrmovani zajatci,aby stucneli,mohli ich obetovat a zjest." Bernal Diaz
https://en.wikipedia.org/wiki/Bernal_D%C3%ADaz_del_Castillo

ps. Co sa tyka kanibalizmu,preco mam ten pocit,akoby stale niekde striehol za rohom? ((

Norman

treba si uvedomiť, že dnešná forma rozrpávok je nejak prekrútená, že pôvodne boli normálne, ale "dedinčania" ich pretvorili pre seba.

Tato odvádza Janka a Marienku do lesa k babke, aby ich učila o tajomstvách lesa. Babka sa má tak dobre, že jej dom je ako to najlpšie jedlo, je plný lekvárov, džemov a iných sladkostí. Deti priberajú a babka to nerada sleduje. Snaží sa deti poučiť, aby toľko nežrali a hýbali sa v lese - ale oni sú už pokazené, babku podvodom nalákajú na lopatu a hodia do pece. Ale keď všetko vyžerú, nemá kto urobiť nové sladkosti, vracajú sa do dediny a založia stranu OĽANO.

Norman

hej, to som žartoval. Skutočná pôvodná rozprávka

Dedinčania musia žrať zrno, z čoho sú podvyživení. Tato odvádza svoje deti za babkou - volá sa Joga. Tá ma dom ako z perníku - plný jedla. Baba deti uzdraví, vykŕmi a naučí ich kopu dobrých vecí. Napríklad ako sedieť a vyvolať v sebe živočíšne teplo, teda ako znášať horúčavu i chlad.
Potom pošle zdravé deti do dediny, aby metódy jógy šírili ďalej. Deti prídu domov a rodičom vysvetlia, že žijú proti prírode. Odvtedy žijú všetci šťastní až dodnes, lebo sú nesmrteľní.

afinabul

Vidíš ako plynulo sa prešlo od Južnej Ameriky k Strednej ...
Možno mám pocit, že vieš kto striehne za rohom:
https://www.youtube.com/watch?v=LoMDDQVI06E
Nehovorím, že sa mi to podarilo, ale možno sa dá:
https://www.dailymotion.com/video/x27ajwv
Odkial to vyšlo:
https://www.databazeknih.cz/knihy/staroegyptske-carodejnictvi-66830
40 let na poušti? Proč?
http://leva-net.webnode.cz/products/sinajska-tura-1-/
FUN fakt:
Pyramídy nepostavili Židia v otroctve, ale remeselníci a robotníci, ich zoznamy a výplaty sú nájdené.
Časom sa opustí aj holokauza, tak ako naratív, že "úbohí židia nútení do otroctva stavali pyramídy" preto prišiel Mojžiš ...
A uvedomíš si, že napr toto https://www.databazeknih.cz/knihy/zohar-svata-kniha-kabaly-200256
Je obrovská krádež na védskej/árijskej kultúre, prećo to robia? Ja viem, ale je to na TEBE.

ilusion

K podobným úvaham o Južnej, či Strednej Amerike ma podnietil film Apocalypto od Mela Gibsona. Ten vyvoláva pocit, že príchod Španielov bol vlastne oslobodením od týchto krvavých kultov. Na rozdiel od tradičných názorov, že tam Španieli likvidovali domorodcov a ich civilizácie. Ak ich likvidovali, je otázka prečo vlastne? Ja keby som videl taký hnus, tiež neviem, či by som sa zdržal.

Ľubov

ze len malo vieme o ulohe jezuitov,ktori tam prisli ako misionari a nemalo z nich skoncilo na menu.
Ale vazne,pozri si napr.starsi film Misia.... vysvetluje nevrazivy vztah k vtedajsej rimskej cirkvi k nim. Papez ich nenavidel...mozno preto,ze bohatli,no bohatli na vsetkom,coho sa dotkli. Na zlate,na kaucuku a bohatnu mozno dodnes.
https://www.teologicketexty.cz/casopis/2008-4/Redukcie-paraguajsky-jezui...

ilusion
ilusion

Prečítal som ten článok a zaujalo ma v ňom toto: "Postupne sa redukcie vyvinuli v pevný politický útvar, nad ktorým si lámali hlavy mnohí historici, filozofi a teológovia, keď preň hľadali vhodný politický pojem. Jedni ho označovali ako „jezuitskú republiku“, iní ako „jezuitský štát“, alebo ako „štát kresťanského komunizmu“, či dokonca „jezuitský hudobný štát“. Dielo francúzskeho katolíckeho kňaza Clovisa Lugona, vydané v Paríži, nesie názov La republique communiste chretienne des Guaranis (1610–1768), čiže Kresťanská komunistická republika Guaraniov."

Vidno, že existuje nejaká podobnosť medzi kresťanstvom a komunizmom. Napadá ma aj toto, ak jezuiti vytvorili komunistickú republiku v Amerike, mohli mať niečo spoločné aj s komunizmom v Rusku. Alebo iná možnosť, ak jezuitský experiment dopadol dobre, možno chcel niekto komunizmom v Rusku tento pojem zdiskreditovať.

Ľubov

Tato otazka(kto su jezuiti) je zlozita , musime predpokladat,ze tzv. historia RCK je cela zmanipulovana.
Kazdopadne,jezuiti maju strasnu povest, su takmer vsemocni a diabolski.Mozno je to pravda,mozno je to loz.
Tretia moznost je,ze oboje (v pripade,ze sa rozdelili ) Potom by stali proti sebe.To by mohlo vysvetlovat aj fakt,ze komunisticky experiment bol iny v Juznej Ameriky a iny v Rusku,ale nevysiel im ani jeden
Ale aki sme my konspiratori,Ilusion,Ty sa nezdas.-)

ilusion

Kto vie, čo sú zač. Ja som o tých redukciách, čítal zas pravý opak, že tam indiánov sami utláčali. O jezuitoch môžem odporučiť knihu Rulers of evil, akurát, že je po anglicky. Má zvláštny záver, ktorý možno zodpovedá otázku, či sú zlí alebo dobrí. Alebo oboje?

Pozor na ten výraz konšpirátori. Tí majú známu stránku, čím sa sami odhaľujú, kto sú. Lebo konšpirátor je ten, kto vytvára sprisahania. Dokonca aj to, že som konšpiračný teoretik sa len zdá. Ja som dokonca bojovník proti šialeným konšpiračným teóriám, ako je napríklad tá, že Michala Kováča ml uniesla Slovenská informačná služba. Veď z oficiálneho vyhlásenia vlády je jasné, že sa uniesol sám ;-)

afinabul

Video z roku 2009, zapojené bolo WHO, OSN ... mŕtve fretky v CR a vybuchujúce ampulky vo vlakoch.
https://www.mojevideo.sk/video/2bb04/jedna_neznama_false_epidemia_z_roku...

Náhodný okoloidúci

Nie tak dávno nás strašili vtáčou chrípkou, vybíjali sa celé chovy hydiny. Otázka je, či to bolo naozaj kvôli vtáčej chrípke ako drsná forma prevencie šírenia alebo či náhodou nešlo o udržanie cien hydinového mäsa.

Strašili nás aj chorobou šialených kráv (BSE) a podľa intenzity spravodajstva by človek mohol mať dojem, že o pár rokov polovička populácie planéty zahynie na ľudskú formu BSE a že najmenej polovica slovenských au-pairiek v Gueit Buitein sa tiež zmení na šialené kravy, lebo jedli hamburger z hovädziny. Ale nyšt. Svet na BSE ako keby zabudol.

Ďalším strašiakom bol hrôzostrašný vírus ZIKA. Vyskytli sa prípady mikrocefálie pripisované účinkom vírusu, najskôr bol vyhlásený globálny núdzový stav, prijímali sa rôzne patrenia, v Brazílii pomáhala armáda pri ničení komárov, ale netrvalo dlho a bol zrušený. A o víruse ZIKA už riadne dlho nebolo nič počuť. žeby ešte stále robili tie isté opatrenia ako vtedy?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Zika_virus

afinabul

ale kam idú peniaze
Ľudia podľa ich prognóz si nepamätajú, ak si pamätáš si konšpirátor, je to niečo ako Holywood a tzv biely herci, kedy BLM zapere skutočnú pravdu, že držitelia Oskarov sú Židi/židi?
Monika Lewinska ma isto v skrini schovane šaty aj so semenom Trumpa.

afinabul

Môj život začal takto: https://vimeo.com/243369368
Prežil som rok 2000
Prežil som rok 2001
potom toto https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8
Vojnu 888
Majdan - 2014
medzitým tie epidémie
A
https://www.youtube.com/watch?v=4fHfdSi-GDo

afinabul

Smrtelná ptačí chřipka se ocitla v České republice a jen díky náhodě
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/do-ceska-se-dostala-vakcina-nakazena-...
V žádné z laboratoří o tom neměli ani tušení.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rakouska-ptaci-chripka-sla-do-ceska-i...

afinabul

Poslední lednový den poslali farmaceuti z Rakouska nedopatřením do čtyř laboratoří na výzkum virus, který je pro svoji nebezpečnost zapsán do seznamu možných biologických zbraní.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rakouska-ptaci-chripka-sla-do-ceska-i...
Baxter je Rakúska firma tak as ako IG.Farben Nemecká

afinabul

Poslední lednový den poslali farmaceuti z Rakouska nedopatřením do čtyř laboratoří na výzkum virus, který je pro svoji nebezpečnost zapsán do seznamu možných biologických zbraní.
Smrtelná ptačí chřipka se ocitla v České republice a jen díky náhodě,
V žádné z laboratoří o tom neměli ani tušení.

afinabul

https://zoom.iprima.cz/franco-a-spanelska-diktatura/povalecna-leta
tam sa zas dozvieme, že Franco dal američanom základňu i cez odpor ministrov to presadil, pretože prećo by USA umiestńovalo atómové zbrane do EU. Občania sa o radioaktívnom zamorení dozvedeli oveľa neskôr.
2020
https://www.extraplus.sk/clanok/nad-v-tichosti-odstupil-vojenske-letisko...

afinabul

Jakl to trochu sprasil, ale otázka zaznela:
"A proč se v angličtině slovo otrok skoro kryje se slovem Slovan? Koho že to měli v Anglii ve středověku za otroky?"
https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/my-chceme-taky-reparace.html

ilusion

Dúfam, že to číslo nepoužívali nacisti, lebo mám problém. Lebo keď niekto vidí slobodomurársku symboliku, ten je konšpiračný teoretik, ale keď niekto vidí nacistickú symboliku, to je v pohode a ide sa za ňu do basy.

Na budúci rok máme výročie Východoslovenského roľníckeho povstania. Bol o tom natočený aj celkom dobrý slovenský film Do zbrane kuruci. Pointou je, že spúšťačom revolty bola okrem iného aj epidémia cholery. A židovskí bratia sú ticho.

ilusion

V rovnakom čase ako covid tu prišla aj iná epidémia, či skutočná alebo nie, to neviem. Ale v tieni korony sa jej nikto nevenuje. Aspoň ja som to nepostrehol. Ide o prasačí mor. Je to náhoda, že táto choroba je tu akurát s inváziou bravčofóbov?

Norman

nie je prehliadaná, ale jedná sa predsa len o ošípané a je to len na východe.
Je to ale ďalší dôkaz, že epidémií pribúda. Dôvod je nahustenie obyvateľstva aj zveri.

Riadené selektívne epidémie sú len sen niektorých socioinžinierov - ale je to len ich mokrý sen. Všetky tieto epidémie sú reálne. A nekontrolované. Iba sa ich zatiaľ horkoťažko podarilo zastaviť.
Pandémie sú jedovatý had a každý národ, kto s ním bude jednať ako s neškodným, sa opáli.
Pandémie boli menej nebezpečné na vidieku, ale dnes prakticky všetko ľudstvo žije natlačené ako v mestách, dnes už aj na tom vidieku, takže je to zas len otázka času, kým prídu ďalšie aj horšie epidémie.

Ináč, zaujímavé, pandémie sú nebezpečnejšie ako rakovina, ale nik nehovorí, že rakovina je nezmysel a že si ju len vymýšlajú farma firmy, aby predávali svoje drahé lieky. Dôvod je ale jasný - s rakovinou sa každý stretol, s prípadmi kiahní, eboly alebo smrti z covidu, ktorá nastáva v nemocniciach, skoro nik. A tak ľudia proste neveria - zvlášť, keď sa im povie, že do 65 rokov sa vraj nemusia báť.

Pravda, je to otázka aj 1.kultúry, 2.disciplíny a 3.zdravej dôvery vo svoju vládu. To v súčasnej Európe chýba. To tretie oprávnene.

nové