Čo robiť minútu pred kolapsom?

Dalo sa to očakávať. Marketingové oddelenia korporátnych molochov nakoniec roztočili kampane využívajúce to, čím žijú západné spoločnosti - sociálny rozklad. Problémy, ktoré sa javia neriešiteľné, majú v ich kampaniach predsa len riešenie. Konzum. Typickým predstaviteľom tohto trendu bola americká kampaň akejsi globálnej korporátnej značky, kde stará biela dôchodkyňa, súc zmätená z černošských a latino gangov aktívnych aj počas Vianoc, pociťuje uprostred toho multikultúrneho vyrvaru ťažkú frustráciu. Nakoniec jej z neba padne vianočný darček a pani je šťastná. Vybavené, hotovo.

Tento marketingový trend dorazil s malým oneskorením aj do Nemecka, aby uprostred bujnejúcej moslimskej a celkovo inokultúrnej populácie hodil záchranné lano korporátom, ktoré majú čoraz väčší ideologický problém zobraziť klasické nemecké Vianoce, kde sa to nehmýri vychechtanou farebnou mládežou Made in Germany. Zadanie na vianočnú kampaň prišlo od Penny marketu a chopila sa ho veľká mníchovská agentúra.

Tuhľa je výsledok:

Ak by takýto sociálny horor zverejnil niekto v Nemecku pred desiatimi rokmi ako varovanie, kam to smeruje, mal by na krku obvinenie z xenofóbie, či priamo rasiszmu a zaručenú ostrakizáciu. Dnes je to realita a Penny market si ju dá do vianočnej reklamy. 

Dom, účinkujúci v kampani, je minútu pred kolapsom. Rozmlátený, špinavý, obývaný divnými individuami. A čo radí kampaň zvyškom bioNemcov? ROZPRÁVAJME SA.

Ak by chceli byť v mníchovskej agentúre poctiví, záver by bol iný. Nemecká pani - ktorá vyzerá byť stále pri zdravom rozume a pri sile - by vytiahla funkčnú strelnú zbraň. Vybavené, hotovo.

Príjemné Vianoce všetkým Európanom.

 

Bonus s pár číslami

Migration: Deutschland hält EU-Spitzenplatz bei Asylanträgen - WELT

 

 
Norman

Trhliny a nezrovnalosti spôsobili cudzie elementy, imigranti, votrelci. Tie neodstránia rozhovorom. Zázrak sa nestane.

slaven1

Priemerný prejav predstaviteľa nielen dnešnej slovenskej (českej) politickej elity, ale aj tej celoeurópskej pripomína reč radového afrického politika.

Mainstreamom sa stalo to čo povedal svojho času Asad: Niečo v zmysle že názor francúzsky prezidenta alebo nemecký kancelára niekoho nezaujíma. Že sú to len bábky.

Oficiálne naši hrobári. Pochovávajú ekonomiku i krajinu. Brusel. Nemecko. Česko. Slovensko. Poľsko. Fínsko. Švédsko. Holandsko. Francúzsko. Španielsko. Taliansko. Hrobári duchovne, aj fyzicky - viď poľská a zachviľu aj slovenská mobilizácia.

Truhlík

Precitli alebo ďalšie kolo svätej liberálnej vojny ?
Youtube napriek tomu , že je súčasťou vojny vedenej proti ľudstvu, funguje celkom zaujímavo, keď predkladá videá.
Tak mi tam došlo
https://www.youtube.com/watch?v=Hvu8wc4MIVw&list=PL4SOO4mxq3nvwN0p1OLOX-...
A teraz čo ? Veď všetci nehlupáci vedia, akú kvalifikáciu majú súčasní koaličníci. Sfalšované diplomovky, alebo bez ako Jaternica, na dedinských univerzitách. Alebo ako rozdával Krčméry na svätej Alžbete falošné doktoráty. Za to, že Dr. Fígeľ zavrel atómovú elektráreň.
Už ako za starých čias aj dnes učitelia chodia POVINNE na ideovopolitické vymývanie mozgov o konšpiračných médiách a dostávajú zoznam zaručene PRAVDIVÝCH masmédií, ktoré MUSIA nanútiť študentom. Angažuje sa v tom agent CIA Trnka z ESETu.
Naproti tomu si radšej pozriem pohľad od Sergeja Brekotina. Odhladnuc od ruskej propagandy je to rozhodne kvalifikovanejšie ako kohokoľvek zo Slovenska. A bez Teplárne.
https://www.youtube.com/watch?v=UbJb7yymoeY

nové