O eugenike, ale bez tabu

Nemám síce ani tušenie, aké meno bude mať otec, ale už teraz viem, že matka Nadčloveka sa bude volať Eugenika. A celkom sa mi také meno aj páči. Už dnes sa teším na deň, keď ich oboch celkom náhodou stretnem na horskom chodníku; Matku aj Syna.

Naozaj mám tú slabosť, že som veľmi súcitného srdca. Doprial by som každej živej bytosti prežiť veľkolepý život - bez utrpenia.
Človek sa hanbí za svoje nešťastie, obviňuje sám seba za to, na čom on sám nenesie ani najmenšiu vinu - a trpí. Klame preto, pochvaľuje si, ako miluje svoj život aj keď ho nenávidí. A ešte k tomu, práve vo chvíli, keď by chcel počuť pravdu, príde najväčší klamár a podvodnîk, klamár, ktorý si ešte aj sám seba vymyslel, a povie: Vidíš, ako veľmi ťa ja milujem, ešte som ti aj slobodnú vôľu dal. Slobodnú vôľu však o čomu, k mizérii, k zúfalstvu? Vie si niekto z Vás predstaviť, ako trpí dievča, do ktorého sa nikto nikdy nezaľúbil? Ja, keď takú vec vidím, poplačem si. Potajme.
Keby Vás ten Váš Boh naozaj tak miloval, ako Vás klame, nebol by Vás stvoril takých odlišných. Všimli ste si niekedy, že silný, zdravý, pekný a inteligentný sa už rodí s presvedčením, že všetci slabí, neduživí, škaredí a hlúpi sú tu len na to, aby on mal koho zotročiť, na kom parazitovať? A kto takú vec môže dať na poriadok?
Eugenika.

Slobodnú vôľu ale bude mať človek len vtedy, keď sa pred príchodom na túto Zem sám bude mocť rozhodnúť akej chce byť rasy, aký chce byť zdravý, pekný, inteligentný, dokonca už aj to, akí presne majú byť jeho rodičia. To je presne to, čo si treba predstaviť vtedy, keď počujeme o slobodnej vôli. Už preto, že všetko nešťastie a nespravodlivosť pochádzajú z neslobody rozhodovať o tom, akí chceme byť. Aj napriek tomu, že nás "Otec" už tisícročia klame, že máme slobodnú vôľu, že nám ju on dal, ešte nikto z nás ju nikdy nevidel. Práve preto verím, že nám ju dá Matka. Meno som už spomenul.

Poznáte ich falošnikov a večných podvodníkov-klamárov, večne Vás klamú, a ešte aj samých seba, večne hovoria o tom, na čom záleží, a na čom nie, ale až keď idete do ich chrámov, vidíte akí sú to neúprimní pretvarovači a podvodníci.
Videli ste už niekedy Boha alebo Matku Božiu vyobrazených ako špatných ľudí s malými škulavými očami, s nepeknou tvárou?
Nevideli.
Prečo?
Pretože na takej veci naozaj veľmi záleží, taká vec rozhoduje o tom, aký život prežijete, ako Vás budú vnímať ľudia.
Ak naozaj miluješ všetkých ľudí, dopraj im aby sa narodili zdraví, pekní aj inteligentní. O tom je eugenika.

Vedeli ste o tom, že ročne sa na svete vydajú miliardy dolárov na takú vec, aby človek nebol taký, akým ho "stvoril Boh"?
Ľudia nechcú byť tmaví, a preto vymysleli milión druhov bielidiel, nechcú mať šikmé oči, a preto vydávajú milióny na plastickú operáciu,čierne ženy nechcú mať kučeravé vlasy, chcú mať atletickú postavu, dlhé nohy, husté vlasy, veľké bujné poprsie, zdravú pokožku, chcú byť pekní. Chcú byť takí, aby sa do nich mohol naozaj niekto zaľúbiť, a zotrvať s nimi po celý život, aby mohli mať spolu pekné zdravé a inteligentné deti.
Povedzte však pravdu, že Vy by ste o takýchto veciach nikdy takto otvorene nehovorili, že by ste sa báli, aby Vás niekto z niečoho nepodozrieval.
Čo je na takejto veci zlé, čo je zlé na eugenike?

lecce

otec eugen

Náhodný okoloidúci

Čierni vyzerajú všetci rovnako, šikmookí vyzerajú všetci rovnako, blízkovýchodní vyzerajú všetci rovnako... Preto nám bielym závidia, že sme takí rozmanití, modrookí, zelenookí, hnedookí, blond, ryšaví, čiernovlasí, pestro nakombinovaní. Vidia, o koľko je biela civilizácia pred nimi. Vedia, že nikdy nebudú ako my a tá závisť ich zožiera, preto nás chcú zničiť.

Ľubov

Ešte nejaký X faktor. To ale ani sami presne nevieme.Nás učili:ľudia sú všetci rovnakí.

Dnes je už celkom jasné,že vonkoncom nie sú.Všeličo má na sebe kožu človeka.Ja som napríklad ešte zažila výchovu v štýle,že istá plachosť je žiadúca,nebolo slušné na verejnosti nahlas rozprávať,a oslovovať starších sa nepatrilo. Mama mala názor,že slušný človek čaká min.15 minút na autobus. Keby tak tušila.No,preč s úzkosťou!Čakajú na nás nové výzvy ako chrániť Tradíciu.Dnešný deň je deň slnovratu,hospodár ho slávil tak,že sa najedol do popuku.Pretože sa vracia Slnko a tak sa na to pozerajme . Carpe diem !

lecce

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2435688/The-average-woman-reveal...

nemky najviac podobne anglicankam, ale nie holandankam
velke modre oci maju polky a najviac prekvapivo madarky, a holandanky
mensie modre oci nemky, rusky?, svedkyne
izraelcanky sa podobaju najviac asi ruskam
turkyne dost biele
talianky najchytrejsi? vyraz
rumunky velmi svojske, najeterickejsie spomedzi evropskych
argentincanky najevropskejsie spomedzi juhoamerickych
brazilia najafrickejsia spomedzi juhoamerickych..

prekvapive su afganky - oci skor viac dosikma ako do velkosti

su u nas pritomne mongolske crty?

Náhodný okoloidúci

Dávnejšie som čítal, že práve priemerné tváre sa nám zdajú najpríťažlivejšie.
Čo sa týka "Maďarky", márne na jej spriemerovanej tvári hľadám niečo ugrofínske, síbírske. Vidím viac-menej typickú stredoeurópsku, slovanskú tvár s árijsky modrými očami. "Izraelčanky" svojou podobou s Ruskami neprekvapujú, na uznanie za "Izraelčanku" stačí doložiť pôvod z 50. generácie dozadu. Alebo aby som nedrístal, stačí 49. generácia. Čo sa týka Afganky a "šikmých očí", v tej oblasti bol v minulosti silný mongolský vplyv a navyše sú tam primiešané turkické, čiže tiež "šikmooké" gény. Oveľa výraznejšie sa to vraj prejavuje v Tadžikistane. Tadžikovia síce hovoria perzským dialektom, ale majú veľký podiel stredoázijskej genetickej výbavy.
Tu sú pre zmenu skutočné tváre, na ktorých môžeme vidieť stopy rozmanitého pôvodu a miešania národov. Keby sa jazyk dedil v génoch, asi by to výrazne zamiešalo jazykovú mapu sveta. Nie je to celkom korekt, lebo v zoznamoch sú uvedené aj miešanky rôznych národov, zostavovateľovi stačilo, aby sa jeden z rodičov hlásil k určitej národnosti.
Vot posmotrim, samye krasivye.
Ženy turkických národov:
http://top-antropos.com/rating/item/1007-tjurchanki
Ženy ugrofínskych národov:
http://top-antropos.com/rating/item/1040-finno-ugry
Tadžičky:
http://top-antropos.com/rating/item/323-samye-krasivye-tadzhichki
Slovanky:
http://top-antropos.com/rating/item/807-slavyanki
Mongolky:
http://top-antropos.com/rating/item/1027-mongolki

lecce

skoda, ze v tom vybere na dailymail nie su rakusanky, bulharky, finky.. ale viem si domysliet asi ako vyzeraju v tvari

podla tych odkazov sa mi vidi, ze je u nas dost tatarok alebo aj cuvasky su nejako povedome
napr. i breznev bol tatarin

u afganok su spriemerovane aj uzbekyne
mongolky su velmi sympaticke, neviem co sa mongoli tak rozculovali, ze prisli az do europy

Náhodný okoloidúci

...že Tatári a Čuvaši majú výrazný podiel árijského genofondu.

Čo sa týka Mongoliek, tak tie sa asi Mongolom zdali všetky rovnaké, preto sa tak vrhli na Európanky :D A pritom aj Mongoli sú všetci rovnakí.

nové