Poslanci sú (vraj) zkurvysyni

Povedala to jedna kvír osoba v nedeľu na námestí SNP. 

https://t.me/c/1663413372/1188

Keď sa rozohnil, povedal jasne na celé námestie

"... vy zkurvysyni, čo si vysedávate v parlamente ...".

Keďže za to nie je nijak popoťahovaný, v každom prípade nie v médiách, nik z osobností ho nekritizuje, možno to použiť ako referenciu.

Chcelo by to možno jeho meno, alebo radšej organizáciu, ktorú zastupoval - ale zas aj takto anonymne si ho každý zapamätá, ako si ľudia zapamätali tú "salarabambu", ktorá zdiskreditovala všetky tie vyšinuté sekty. 

Ani nemá zmysel hovoriť o hroznom telesnom stave a neurotickej hystérii, tak príznačnej pre dnešnú mládež. 

A to ešte majú teplé postieľky a elektrinu na svoje mobily.

 

 

 
Roland Edvardsen

Áno, je to lákavé a jednoduché smiať sa z monštrózne obézneho popleteného kvíra, ale čím som starší tým skôr pociťujem k tejto zúfalej a neurotickej mládeži nie nenávisť, ale silnú ľútosť. Naozaj úprimnú ľútosť, lebo možno má svoje smartfóny a "tiktóky" a "latečká", ale nemá absolútne najzákladnejšie istoty, ktoré mali generácie predtým, také základné veci, ktoré robia človeka človekom ako možnosť vlastného bývania bez strašidelných dlžôb. A má plné právo hnevať sa na zkurvysynov vo vláde z predošlých generácií, lebo tí to podrbali na plnej čiare. Len v tom hneve a v zúfalstve je potom ľahké podľahnúť ideologickým hnusom, ktoré sa na nich valia zo všetkých strán, či už o ten "ľavicový" alebo "pravicový" radikalizmus (ako bol prípad strelca z Teplárne).

Miro

Nič v zlom, ale si vedle jak ta jedle. Ten nešťastník sa nerozčuloval nad "vymoženosťami" liberalnej demokracie ako napríklad zabezpečenie jednoduchého bývania = na krku s celoživotným damaklovým mečom
v podobe hypo ktorá ťa pri vážnejšom životnom "karambole" môže priviesť pod most ( ak tam ešte bude voľný flek) .
Ten nervovo labilný kus mangalice dostával hypertenziu z toho že systém mu nezabezpečil istotu toho že sa môže olizovať s podobným prerasteným kusom slaniny niekde na verejnosti bez rizika nejakého to opľutia, prípadne výchovnej facky. U neho na "základné" istoty sere pes....asi mamahotel.

Roland Edvardsen

Nečítaš s porozumením. Ja píšem všeobecne o tom, že mládež má dobrý dôvod na to byť frustrovaná a že jej vyhliadky sú teraz horšie ako v prípade jej rodičov. V takom stave je jednoduché, že prepadajú extrémnym ideológiám, ktoré ich frustráciu nasmerujú zlým smerom. To nebolo len o nejakom tučniakovi, ale aj ten tučniak (s ktorým sa beztak nikto nikdy nebude chcieť olizovať, obzvlášť v gej komunite posadnutej vzhľadom) je ukážkový produkt doby, ktorý uveril tomu, že získa na hodnote, ak svoj posratý život a sociálnu frustráciu pretaví do "ľudskoprávneho boja za menšinu", neuvedomujúc si, že takto sa len stane zmanipulovaným pešiakom systému (proti ktorému vo svojej pomýlenosti akože bojuje - to je práve tá smiešno-smutná situácia podobných ľavičákov, antify a spol.).

Norman

Problém je v tom, že kam mladí nasmerujú svoju frustráciu, keď si ju uvedomia. A to vidíme jednoznačne, kam smeruje ich aktivita - len na tieto prorežimné témy rôznych "ukrivdených" menšín.
.
Samozrejme, že režim zvádza a manipuluje spoločnosť - ale je to na každom jednom a každej vrstve, aby dokázali spoznať podstatu a aspoň približne príčiny zla. A keď to nedokážu ani do doslovne minimálnej miery, tak je to naozaj zlé. Tento tlsťoch je naozaj príliš lacný objekt, vlastne oveľa horší sú tí bohorovní, dobre zavedení psychoapti v oblekoch.
Samozrejme, je to "vina" tých predošlých generácií, ktorí mali moc a prostriedky. To je tiež prípad na rozbor a veľmi, veľmi ťažkú kritiku. Lenže to sme robili doteraz a táto generácia prakticky odchádza a stráca moc (aj tú trochu, čo mala). Včera som bol práve na stretávke nepýtajte sa po koľkých rokoch, zo strednej. Keď sa v tak užšom kruhu trocha začalo klasicky o mladých, tak som poznamenal s povzdychom, že tento vývoj je naša generácia, ktorá tu po prevrate v mladosti logicky "prebrala" zodpovednosť a 30 rokov to tu takto viedla. Tuto myšlienku nejak nepodporili :). Pritom, aj keď mám tých ľudí rád, ich životy, naše životy sú vlastne bez výnimky ukážkou sebastredného videnie na krátke vzdialenosti a s klapkami na očiach .
Celá táto generácia tiež zlyhala - ale platí na nich tiež to, že za to nemôžu - boli zvedení masívnym "historickým víťatzstvom" režimu KONZUMU. Kto by dokázal oponovať, zastaviť sa?
No, a títo mladí, ako píšeš, sa do toho režimu narodili a nič iné ani nepoznajú. To je tiež situácia bez šance.

Truhlík

V komunistickom režime sme boli v závetrí. Ja som v 1989 nevedel čo je faktúra.
A s tým zlyhaním generácie máš pravdu. Terajší stav tejto generácie mi pripomína Hellerovu knihu Gold nad zlato. Vtedy za komunistického režimu som ju nechápal. Tak ako som nerozumel v 90-tych rokoch staršej generácii keď hovorili - My už to nejako dožijeme len aby sa mladší mali dobre. Výsledok je zjavný. Rezignácia a povrchnosť priniesli ovocie.
Dnešnú mladú generáciu umelo a vedome vedú k ničotnosti. Preto ten úpadok školstva, vzdelania a šialené ideológie.

Norman

"My už to nejako dožijeme len aby sa mladší mali dobre."
To je veru jedna z tých najhorších fráz a výhovoriek, čo jestvujú.
V preklade to znamená (vulgarita necenzurovaná):
Ja už to mám celkom v piči, ja už sa nebudem starať, mne to už nič moc neprinesie, ani keby to dobre dopadlo (som lenivý a bez motivácie), starajte sa vy mladí o seba sami. A hlavne na vás teraz vrhám celú váhu a kliatbu zodpovednisti - je dôležité, ABY STE SA MALI DOBRE. Ak sa nebudete mať dobre, tak ste zlyhali, ste lúzri, ktorí predrbali aj celé naše OHROMNE dedičstvo, ktoré sme vám my, predošlá skvelá generácia, tak výborne pripravili.
:-))
Tomu už sa približuje iba paralelný výrok, uvediem hneď v necenzurovanej podobe
"Ja by som ani nebol taká sviňa, nie, ale robím to pre budúcu generáciu, deti, aby sa tie mali dobre, a preto podpiľujem konár pod nami všetkými"
:-))
Alebo známa klasika:
"Ja by som aj niečo spravil so spoločnosťou okolo a režimom, ale musím myslieť na to, aby sa moji mladší mali dobre, takže toto ja podporiť nemôžem. Samozrejme, som politicky slobodný človek, ale čo ak by mi režim na to prišiel?"

ilusion

Detinské a sebecké existencie. Ja chcem toto, ja chcem tamto, bez ohľadu na dôsledky. Detské správanie. A využívať vraždu na dosahovanie svojich cieľov, to už nie je len sebecké, ale vyložene odporné. Celý národ stojí pred vyhubením a týchto zaujímajú akési zväzky. Pritom v dnešnej dobe sa ani kopec bežných ľudí nesobáši a ani nemá deti. Aké deti to chcú adoptovať, keď deti sa tu nerodia? A týmito sprostosťami otravujú vzduch a márnia čas a energiu ľudí, ktorí chcú riešiť základné problémy aj ich prežitia.

Lebo oni majú akési práva. To máme dovoliť slepým riadiť autá, keď si zmyslia, že majú práva? Alebo zlodejom kradnúť a vrahom vraždiť?

Miro

Zaujímavé že o legalizáciu vzťahov bojuje komunita ktorá je preslávená svojou promiskuitou. Aj v "progresívnych" krajinách kde im toto umožnili tento inštitút využíva minimum "radiátorov" ( už neviem ako byť politicky korektný, nerád by som sa dotkol ).

ilusion

Určite. Ale ja viem, o čo im ide. Tým rasistom ide o zničenie tradičnej rómskej rodiny :) Tradičná rómska rodina žiadne zväzky radiátorov neuznáva.

Ifka

Demokracie ))) ale prdlajz
viz: Sorosova síť neponechala věci náhodě, ale aktivisté Amnesty International se vmísili do davu a vedli a usměrňovali lidi.
To je další důkaz, že jde pouze o vědomou provokaci levice a mezinárodní globalistické sítě.
Sorosova Amnesty International také řídila demonstranty 23. října 2022 - fotografie, video
Jak uvedl Origo, levice zorganizovala 23. října demonstraci. Zastoupeni byli všichni levicoví politici, k demonstraci byli pozváni učitelé a lidé, proti jejichž penězům v Bruselu léta bojovali. Zajímavostí včerejší demonstrace však je, že se mezi demonstranty objevila hlavní vlajková loď Sorosovy sítě Amnesty International. Sorosovi lidé organizovali a řídili lidi účastnící se demonstrace. Nic nedokazuje lépe, že jde o vědomou provokaci.
Dolarová levice svolala lidi do ulic v den 16. výročí krvavého teroru v Gyurcsány. Lidé a učitelé, proti kterým léta bojovali, byli povoláni k demonstraci do ulic. To se ví: levice bojuje na všech možných fórech, aby učitelé kvůli Maďarsku nedostávali unijní fondy, které jsou nutné pro legitimní zvýšení mezd vyhlášené vládou.
Podívejte se na obrázky aktivistů Amnesty, kliknutím otevřete galerii:
https://www.origo.hu/itthon/20221024-a-soros-fele-amnesty-international-...

Ema

je antisoros naratív úplne legálny a dolárová ľavica je tam živá asi ako Gergely Homonnay 2. januára 2022.

nové