Prípad Zaida Catalan

Zaida Catalan  bola švédska (otec z Chile) ľavičiarska aktivistka, členka Strany zelených a predsedníčka strany Young green of sweden. Bojovala za "rovnosť" a "ľudské práva".

Začala pracovať pre OSN v Kongu, kde bola v marci 2017 zastrelená a urezali jej hlavu.

 

 

 

 Video zabitia jej a druhého pracovníka OSN: 

 
Apel na prípadných slniečkárov, čo sem zájdu:
Dobre si to pozrite a pochopte, že potom bude aj pre vás neskoro jačať prekvapením.
 
 
 
Sociálny patologista

Takýchto smiešno-tragických prípadov sme tu už mali...Myslím, že je na čase povedať, že slniečkárom už naozaj nič nepomôže. Nepochopia tvoj odkaz, resp. nič to s nimi nespraví. Je to to isté ako v prípade fanatického moslima aleba kresťana. Žiadne fakty, logické argumenty ani apel na emócie v podobe prezentácie takýchto videí s nimi nepohne, pretože sú vážne duševne narušení a ťažko indokrinovaní (patologická kultúra poskytla podnety na rozkvet ich vrodených tendencií).Tí, ktorí mali v sebe nejaké zdravé jadro sa už prebrali.

Slniečkári a ich patologický altruizmus sú genetický "dead end". Musí to jednoducho vykapať - a aj to vykape. Len dúfam, že dostatočne rýchlo, skôr než to stihne zničiť nás - zdravú časť populácie.

Ľubov

Pri tomto pojme by som sa na chvíľu zastavila.

http://www.infovojna.sk/article/video-nespokojny-volic-kandidata-drahosa... toto video iste neuniklo Vašej pozornosti,prvý dojem je jednoznačný,chorý človiečik,možno trocha súcit sa vyskytne v nás.

Ale je to také jednoduché? Ja podobné typy poznám zo svojho okolia.Pamätám si na ženu,ktorá sa doslova ožrala od žiaľu,keď odstúpila Radičová.Spomíname si na reakcie niektorých američanov,keď vyhral Trump.
Je to nejaký nový druh ochorenia a súhlasím s Tebou,že liek neexistuje.
Mentálna suchá ratolesť. A mimochodom,čakajú nás čoskoro volby v Maďarsku....

Náhodný okoloidúci

Mladá naivná idealistická hlupaňa. Miesto zachovávania genofondu vymierajúcich bielych Švédov išla zachraňovať premnožených čiernych kongáčov. Za to si zaslúži Darwinovu cenu.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Darwinova_cena

Norman

škoda, že ju udelujú za technické blbosti či za nepozornosť - mali by ju na tej stránke naozaj dávať za takéto prípady skutočného evolučného zlyhania.
Problematický je trocha prípad Merkelka - tá by ju tiež mala dostať, i keď žiaľ nezabila samú seba, už teraz obejktívne a bez akéhokoľvek žartovania spôsobila zničenie teda genocídu výraznej časti bielej populácie.

Náhodný okoloidúci

Video nie je dostupné, cenzúra funguje spoľahlivo.

Norman

je nahraté na našom účte. Bolo oznámené, že porušuje "community guidelines". Mám týždeň, aby som sa odvolal. Nemá zmysel sa odvolávať (aj tak žiadne odvolanie neprebieha, oni len znova poukážu na predpisy, všeobecne, a viac nereagujú).
Pokryteckosť západného systému je do neba volajúca - každý deň zaplavujú svet detí a dorastencov záplavou krvi a vrážd, beštialitou a násilím. Ale video, kde je priamej krvi pomenej, kde je ale hrozivo vidieť, ako sa do poslednej minúty mladým nezdá, že idú zdochnúť - a potom je v priebehu sekundy už neskoro - také poučné video je zakázané.

Zároveň som bol potrestaný ("strike") na tri mesiace. Vraj liberálna spoločnosť - v skutočnosti úchyli ako v stredoveku.

Buheh

Nerád prikladám linky, ale tu je veľa zaujímavých myšlienok, stojí to za pozretie:

http://www.nwoo.org/2018/01/30/jared-taylor-bratrstvi-evropanu/

nové