Santa Claus v Turecku

Nový rok sa ešte ani nezačal, a chlap prezlečený za Santa Clausa vystrieľal v Istanbule 39 návštevníkov klubu (zranených okolo 40). Potom vraj nasadol do autobusu a odišiel.

Aj keď sme - odkedy USA zaviedli demokraciu v Iraku - z Blízkeho východu zvyknutí na riadne masakre, predsa len je tento masaker a v tento čas dôvod na zastavenie sa. 39 dospelých ľudí odfaklených uprostred mesta, páchateľ v pohode na úteku, to prekonáva aj Breivikov satanizmus na izolovanom ostrove.

A tam je aj určitý základ problému. Krajina a kultúra, ktorá niečo také ako Breivik nechá nažive, je bezpochby absolútne chorá. Aj z toho je zrejmé, že špeciál škandinávske krajiny, aj keď sú teoreticky najviac nordické, ale len malé a zaostalo naivné, očividene stratili svoju imunitu a sú už smrteľne postihnuté. Ale tento problém samozrejme nie je len ich, podobný prípad masového atentátu automatickými zbraňami v Európe bol, ako každý vie, aj v Paríži, a vidno, že konkrétne tento spôsob (v určitom protiklade ku výbušninám či automobilom)  je prakticky nezastaviteľný a hrozivo presný.

Je naozaj trestuhodné, že Európa masakre na prevažne domácom obyvateľstve v Iraku, Sýrii, Egypte a okolí masmediálne ignoruje. Dokonca ignoruje aj tamojšie zločiny na turistoch, zvlášť, ak sú to Nemci. Tie zločiny sú ale tréning, ktorý sa prenesie aj k nám. Prerastie do neúnosného stavu. Je možné, ako to predviedla merkelbaba a jej plebs v decembri po automasakre, sa nad mŕtvolami škeriť a kvákať, že "si svoj spôsob života zobrať nedáme". Ja navrhujem iné - tento beztak nechutný "svoj spôsob života" si zobrať nechať, ale namiesto toho živí a zdraví stáť nad mŕtvolami teroristov, vrahov, merkelbáb a ich plebsu.

Každý si stále môže vybrať, čo mu viac vyhovuje.

 

 

Ľubov

Práve som nám chcela niečo stručné ,ale veľmi priaznivé zaželať do Nového roku,ale rozmyslela som si to.Radšej budem ako myška.
Mám dobrého priateľa, vášnivého cestovateľa,ten mi v lete povedal. Kým sa dalo,cestoval som na iné svetadiely,lebo som tak akosi tušil,že sa to onedlho nebude dať.Ešte rýchlo stihnúť Kubu,ešte stihnúť Turecko,Srbsko.Teraz chodí hore dole po Slovensku a blízkom okolí,ale hovorí mi,že je možné,že bude môcť vyjsť už len doma na dvor. A ja sarkasticky dodávam,že pokial sa nič nezmení smerom k normálnemu stavu,bude sedieť už len v pivnici.

Buheh

ako zvyčajne za optimistu.

To možno nám tuto z tohto depresívneho eurokalifátu sa nám to zdá všetko také pochmúrne. Ale ešte stále je veľa bezpečných miest, kam sa dá ísť. Celá neislamská časť Ázie, Irán, východná Európa, Rusko (okrem veľkých miest), Severná Amerika (okrem veľkých miest), Stredná a Južná Amerika, Oceánia... vlastne svet je bezpečný okrem Západnej Európy, rozmrdaného Blízkeho východu a Afriky, hlavne severnej.

A ak si mlokov nepustíme k nám, tak tu budeme mať aj my bezpečne aj naďalej, šanca stále je.

Skvelý rok 2017 všetkým!

P.S. Zaujímavý mail mi dnes prišiel:

"Do Vašej láskavej pozornosti tým,ktorí sa stále krivým okom pozerajú na vznik 1. Slovenskej republiky, pred 77.rokmi 14. marca 1939 a nech to porovnajú s tým, čo sa udialo na tomto krátkom videu v Prahe v roku 1942 a možno mnoho veci sa stane pre nás zrozumiteľnejšími a pochopiteľnejšími."

https://m.youtube.com/watch?v=8wOX36KouK8

Norman

plne s tebou súhlasím, aj ja som optimista, aj ja si myslím, že je ešte veľa krajín, kam budeme môcť aj s rodinami, deťmi a rodičmi utiecť. Žiť v južnej Amerike, alebo v Ázii ... no, ... hm, ... no ... no lepšie, ako nechať sa zabiť na Slovensku.

Náhodný okoloidúci

Pas útočníka nenašli?

Norman

hm, asi to nespravili američania

Norman

pas útočníka z Istanbulu 

 

Bolo evidentné, že je to skúsený zabijak. Proste, rozoznať rutinu od paniky.

 

Ale, aby som zopakoval, v Európe bude stačiť aj zopár amatérov. A toto naozaj nepíšem ako provokáciu, toto naozaj nečítajú žiadni araboidi, takže to nie je žiaden nechcený návod, ani náhodou - ale je len otázka času, kedy im to dôjde. Respektíve, došlo im to už teraz, som si istý, už teraz to organizujú.

 

 

nové