Toto sú naši lídri?

 

Tieto slabošské hysterické opice?
Nad čím plače tá ochechula?
Nad pár zabitými bruselčanmi?
Tej škatuli je jedno, že dennodenne pre podobné politické motívy zomierajú po svete desiatky či stovky civilov, že ona a jej kolegovia roznecovali masakre v Sýria či na Ukrajine, ale kvôli troche krvi v Bruseli sa ide posrať priamo pred kamerami sveta???
Toto nie sú naši lídri!
Toto sú bezcenné bábky z handier, slabošské vrecia plné pilín, ktoré sa dajú bez odporu vyhodiť von oknom. A treba to urobiť okamžite.
 
 
Autor: 
téma: 
Ľubov

je len otázkou času. Pochopitelne,myslím tým Oslobodenie II.

baloo

že brečí zo súcitu. Ale zároveň jej plač vyzerá celkom autenticky. Skôr si viem predstaviť, že až teraz jej došlo ako tp bude vyzerať a že ona tomu výdatne asistovala, aký hriech spáchala a tú krv, ktorá bola ale ešte len bude preliata jej nikto z rúk nezmyje. Možno zomrel aj niekto, koho konkrétne poznala, kaderníčka, pekár, kde bagety kupuje, osobný tréner... a zrazu si uvedomila že je jedna vec plánovať budúcnosť ľudstva s vypasenými úchylákmi pri švédskych stoloch a druhá, keď taká bomba naozaj j.bne na letisku.

Norman

Brečí preto, lebo situácia sa im a jej osobne vymyká z rúk.
Vždy brečia pre to, ľutujú len a len samých seba.

Áno jej brečanie je nielen prejavom slabosti, ale aj prejavom priznania viny.

baloo

taký istý, ich cieľ je deštrukcia "starej" Európy, etnicky, ekonomicky, vojensky, nábožensky... takže sa im bohužiaľ darí. Ale kým jednak je to isté povinné divadelné kolo, vyjadriť sústrasť, ubezpečiť hrdo európanov, že z našich hodnôt nedáme blablabla, jej plač sa mi osobne zdal autentický, ako keby jej naozaj teraz došlo k čomu asistovala. Neviem. A pravdupovediac je mi to aj jedno, urobila čo urobila, objektívne vzato je vinná zo spolupáchateľstva masového vraždenia, porušenia niekoľkých medzinárodných pravidiel, klamania verejnosti... Na jej konto (a jej komplicov) je trestný zákonník krátky, divadielko si už nikto nevšíma.

Norman

ukazuje to dve veci
1. sú to slaboši
2. v podstate sa boja, pretože im bolo slúbené, že to bude fungovať, veštci sa budú mať radi a oblizovať sa - a ono to NEBUDE FUNGOVAT NIKDY.
Takéto zhrozene a krach predpovedáme KAZDEMU z dobrosráčov. Každý jeden z nich bude mať takéto bolesti. A aj si to zaslúžia.

Neviem, mám dojem, že v podstate sa zhodujeme:)

Rosemary

Je to vrahyna, ona aj Benova aj cely eu parlament. Obycajni vrahovia!

Sinuhe

keď balkánska mäsiarka Albrightová v televízii povedala, že smrť pol milióna irackých detí bola hodna tej obety, že sa do Iraku prebombardovala "us-demokracia" ....

baloo

iba "puberťáčka", narodila sa v 1973, keď skúsená vrahyňa Korbelová vyhlásila tú svoju dobre známu vetičku (https://www.youtube.com/watch?v=RM0uvgHKZe8) - dodnes ju nenapadlo sa ospravedlnit - mala ledva 23 rokov, aj keď už aktívne makala v talianskej komunistickej strane. Zrejme už vtedy bola vyvolená.

Mala rozmýšľať ako dospelák vtedy, keď odrbávala okolo napadnutia Lýbie a Sýrie, to už bola plne si vedomá čo sa deje, že sa vraždí, masy ľudí utekajú, podporovala to a klamala bez mihnutia oka. Teraz už nech plače, v telke dobre vyzerá, ako hrozne súcíti s obeťami ale skutky sú skutky.

Náhodný okoloidúci

"Nie je dôvod odmietať po teroristických útokoch utečencov, uviedla Európska komisia po tom, ako niekoľko pravicových politikov v Európskej únii vyzvalo na sprísnenie imigračnej politiky."

http://aktualne.atlas.sk/zahranicie/europa/online-brusel-spamatava-z-uto...

Zo svojej agendy euroidioti neustúpia ani o milimeter, a predpokladám, že ani vtedy, keď medzi obeťami ďalšieho útoku budú ich rodiny.

"Tí ľudia, ktorí prichádzajú k našim brehom, utekajú pred rovnakým terorom, ktorý nás zasiahol tu, v srdci Európy. Urobiť si nepriateľov z tých, ktorí hľadajú ochranu, by znamenalo ustúpiť nenávisti a nejednote, ktoré sa teroristi usilujú zasiať," povedal Eurokomisár pre migráciu, vnútorné záležitosti a občianstvo Dimitris Avramopulos.

To priezvisko mi je nejaké povedomé. Avram... Avram... žeby čosi podobné ako ukrajinský minister pôvodom z Litvy Abromavičius? Alebo "Rus" Abramovič?

Rosemary

Ja si tiez poplacem, achieve jam a ako strasne, ked to Buchner niekde pri euro parlamente a bude 130 + 31.
Ja sa placu nezdrzim!

nové