Ukážka úrovne radikála Radovana Bránika

Toto napísal Radovan Bránik na Sme blogu 5.2.2014.Rozdiel medzi normálnym človekom a židom je, že zatiaľ čo normálny človek si po prečítaní tohto článku dokáže vytvoriť vlastný názor a premyslí si všetky aspekty spomenutého, pričom buď súhlasí, alebo má iný názor, žid (samozrejme, ak vôbec nájde silu dočítať) sa rovno nepríčetne naserie a dostane "chuť tomu debilovi náckovskému zavreť papulu."

Táto židovská agresivita nevzniká len tak z ničoho: vzniká práve vtedy, keď ten ťažko a dlho budovaný vlastný svet kadidla a dogmatickej zatuchnutosti s vlastnými pravidlami obývaný len ľuďmi, ktorých poznajú, odrazu ohrozí čokoľvek zvonka. A preto je im tak dobre za zatvorenými dverami Sionu a preto ich tak desí, že niekde vonku to môže byť celé inak. Pozrite sa na ich aktivity a skúste sa zamyslieť, prečo konajú práve tak. Oni v podstate neútočia, že. Oni sa iba bránia a musia sa brániť spolu, pretože ako jedinci nič neznamenajú a svoju hodnotu už dokážu odmerať iba optikou svojej sekty.

A je celkom jedno, že je to mýtus a že skutočný svet je úplne inde. Pravdou si nikdy hlavu nelámu. Nemajú ako. Inak povedané, možnosť nápravy tak dlho budovanej poruchy osobnosti je prakticky nemožná, jediným riešením pre spoločnosť, ak nemá ochorieť úplne celá je nekompromisná fyzická izolácia tých najžiarivejších psychopatov hneď, ako im to zas trochu ujde.

Nemusíme sa o nich báť. V base im bude dobre, sú tam úplne jasné pravidlá a plno kamošov, ktorí im radi ukážu, že coming out je vlastne celkom sranda. Spokojné budú nakoniec všetky zúčastnené strany.

zdroj

 radovan branik

Bránik (foto)Len som mierne zamenil adresátov.

Nebudem to hodnotiť, konieckoncov, vraj je sloboda slova, tak dobre. Nikto neprotestoval, Havran si ho volá do diskisnej relácie v TV, zrejme je výzva po "fyzickej izolácii", výzva na plošné zatváranie politických odporcov do "basy", považovaná za úplne normálnu a plne kultúrnu či demokratickú. Nuž dobre.

Len aby sa im to nevrátilo, takéto podnety k totalite a násiliu.

 

Pripomínam, že ja som túto výzvu zverejnil len ako varovanie pred zlom a vôbec sa s ňou nestotožňujem. Autora som uviedol a treba sa obracať na neho, čo tým vlastne myslel a či nevykonal čin spadajúci pod nejaké paragrafy.

Ak nie, tak dobre, aspoň sme si to vyjasnili.

V tom prípade moju formu berte ako formu moderného (dramatického) umenia. A to je, podľa ústavy a všetkých svätých, nekritizovateľné. 

 

 

originál screenshot:

 

 

 
Aman Againsttime

Norman, vidím, že ty si sa tiež zabavil pri čítaní jeho blogov. Áno, ten človek je naozaj neuveriteľný... nečudo, že ťa tak inšpiroval :-)

Norman

je to stále iba ten jeden blog, ďalšie som nečítal (aj keď viem, že tam dáva tieto svoje grci, je to objektívne bezcenné).

Zaujali ma len tieto jeho návrhy ku koncu, ako riešiť problematiku. Ja som učenlivý a prispôsobím sa pravidlám, ktoré zaviedli. Realitu treba rešpektovať, to ináč nejde, keď antifašisti volajú po "fyzickej izolácii", tak, do jahve-kadeša, tú izoláciu aj dostanú.

Aman Againsttime

Dobre napísaný návod. Dík za odkaz. Na white-media majú celkovo dobré články - rázne, vecné, bez zbytočných obkecov, avšak veľmi dobre vyargumentované. Páči si mi ich štýl. Mňa zase pobavil napr. tento výborný text: http://www.white-media.info/akademicke_bahno.html :

"Neomarxisté se svými pavědami zamořují humanitní fakulty vysokých škol. Akademickou půdu pomalu proměňují v zapáchající akademické bahno. Všichni studenti a profesoři poctivých a přínosných oborů by se proti tomu měli postavit, protože neomarxisté znehodnocují a vysávají celé školství"

Norman

teda nie tak ako na prope?
:-)

Aman Againsttime

A kde si prišiel na to, že na prope nie sú vecné články? Aj tam môžeš nájsť obdobné texty ako na White Media, akurát prop je oproti White Media pestrejší (a tiež i aktívnejší, na White Media zase až toľko toho nevyprodukovali) a ponúka aj texty, ktoré vyžadujú od čitateľa usilovnejšie zapojenie mozgových závitov. Veď ani na Nadhľade nenájdeš len jednoduché, úderné veci, tak v čom je problém? Navyše White Media je skôr pre "začiatočníkov" - niekto ako ja sa tam sotva dozvie niečo, čo už by dávno nevedel (čo neplatí pre prop, ktorý i mne samotnému poskytol kopec zaujímavých informácií, ktoré mi predtým neboli známe).
White Media sú však veľmi dobrí v tom čo robia - je to de facto manuál pre diskusie s oponentmi a jednoduché, stručné zosumarizovanie danej problematiky.

Norman

no, každý to hovorí:) Nebuď malý, je to pravda. Ja neviem, v čom je problém, ty si tú tému začal, attribútovanie, jasne mi z toho vyšiel Prop.

 

White media sú fajn. Termín xenofil ako diagnóza je presný, budeme ho musieť tiež viac používať na dobrosráčov.

Ten článok hore o dialógu s xenofilmi je samozrejme výborný. Trocha pridlhý, už to raz prebehlo webom, ale zachycuje všetky argumenty a obvyklé urážky. 

Aman Againsttime

Zaujímavé, lebo mňa pri písaní komentáru k White Media prop vôbec nenapadol (skôr niektoré zahraničné weby). Prop je postavený z väčšej časti na prekladoch - a povedzme, že si od čitateľa niekedy vyžaduje lepšie porozumenie cudzieho kontextu (najmä angloamerického) - ale v tomto nie je veľmi odlišný od množstva iných webov ako napr. český DP alebo Bratrství (ten si tu raz i pochválil).

Možno ti to príde ako neuveriteľné, ale napr. ja som ako preklady vyberal ešte tie vecnejšie, zrozumiteľnejšie texty (a navyše som tiež preferoval skôr kratšie texty - zvyčajne preklad nepresiahol 3000 slov). Ak by som chcel naozaj poriadne potrápiť čitateľa, kľudne som mohol prekladať Johnsone či Benoistove filozofické rozbory - až to by bola skutočná "sranda".

Prop má odlišný charakter ako WM a plní i iné funkcie. Ale vo všeobecnosti nie je nejako výrazne menej vecný ako iné, obdobné weby a i pomer dlhších a kratších textov, ako i textov "intelektuálnejších" a "ľudovejších", je tam celkom vyvážený.

Norman

Ako sa hovorí, každý sme iný (len ja nie).
Aj stránky sú každá iná. Mne je v podstate jedno, aký je Prop, ale keď si pochválil WhiteMedia, tak ma napadlo, že by si ich pozitíva zrejme chcel aj aplikovať, alebo rád videl aplikované (napríklad aj na Prope). Ja ich budem aplikovať tu, pokiaľ to dokážem.

Nie je ale moc správne argumentovať, že sú stránky, ktoré sú na tom v danom smere horšie, ako Prop. Porovnávať sa to má s tým, čo chceme, a ešte lepšie s tým, čo treba.

Ak to vidím správne, na WM sú hlavne vlastné články. Myslím, že to je hlavný problém slovenskej scény - preklady a prevzaté veci nikdy nie sú ono. A orientácia na USA, aj keď na ich disidentov, bielych nacionalistov, neprinesie nič moc.
To je len môj prirodzený a ľahko pochopiteľný názor. Okrem toho som sa v tomto zmysle vyjadril už viackrát, vždy, keď na to príde reč. To nie je nejaká kritika Propu a tej práce ľudí tamako takej - to je rada. A zámerné verejná rada, nech je diskusia, potencionálne.

Aman Againsttime

Máš pravdu, že som mal istú dobu v pláne napísať text na spôsob toho, čo ponúka WM (vlastne ma vtedy inšpiroval práve tento web). Text, kde by som uviedol argumenty xenofilov a následne ich vyvrátil. Ale nedostal som sa k tomu...

Orientáciu na disidentov z USA – tzv. bielych nacionalistov – je predsa dobre cítiť i z vychválenej WM. A áno, majú vlastné články, ale i tie (ak nepočítam niektoré texty, ktoré sa zameriavajú výhradne na českú neomarxistickú scénu) len viac – menej replikujú to, čo sa dá nájsť i na zahraničných (amerických) weboch. Akurát sú osekané a spracované do ich špecificky rázneho štýlu. Ako som už písal vyššie – WH vnímam ako praktickú príručku ako argumentovať pri stretnutí so xenofilom. Ale ako sme mohli vidieť i na príspevku Náhodného okoloidúce, tiež nie sú dokonalí, niektoré ich texty sú zjednodušené až príliš a môžu vzbudzovať dojem povrchnosti (ani príliš veľká jednoduchosť nie je vždy dobrá). Navyše niektoré tvrdenia/argumenty by bolo fajn podoprieť i nejakými odkazmi – lebo inak môžu vyznieť nedôveryhodne.

Okrem toho, orientácia na USA je dosť pochopiteľná a inak to ani nemôže byť, keďže je "posraná global english", ako si ju raz nazval, nová lingua franca, ktorú dnes ovláda (dúfam, že sa nikto neurazí) pomaly každé pako a v prípade niektorých otázok, ako sú napr. otázka rasy a eugeniky – a myslím, že sa zhodneme, že ide o dosť zásadné otázky, ktorým sa slovenská disidentská scéna jednoducho nevenuje v takej miere v akej by sa mala – je človek odkázaný takmer výhradne na práce angloamerických autorov.

Navyše v angloamerickom priestore je stále koncept slobody slova niekde inde než v Európe. Disidenti si tam môžu dovoliť písať a hovoriť veci, ktoré by išli v Európe proti zákonu. Preto sa na ich weboch častejšie a otvorenejšie rieši napr. židovská otázka, revizionizmus Tretej ríše a pod. V tomto smere sú pre európskych čitateľov "bieli nacionalisti" atraktívnejší, pretože ponúkajú kontroverznejší a otvorenejší materiál, než ich ustráchanejšie európske náprotivky (ktoré sa viac orientujú na bezpečnejšie témy typu islam či kultúra, než na židov a rasu). Sám som ti spomínal rozhovor s jedným prispievateľom nemenovaného alternatívneho webu, ktorý mi písal, že židovskú otázku nechcú veľmi riešiť, "lebo je príliš kontroverzná"

A radšej beriem túto "biologickú" orientáciu amerických bielych nacionalistov než dookola sa omieľajúce (v podstate viac či menej podružné) problematiky "slovenskej disidentskej scény" typu tradičná konšpirológia (dvojičky, očkovanie, ilumináti, ufóni...), katolícke hystérie (gender ideológia, buzny...), či volanie po návratu minulosti (viď nekonečná téma 1.SR).

Bohužiaľ, realita je taká, že prop a iné weby v súčasnosti nemajú dostatok autorov, ktorí by boli schopní písať vlastné texty, resp. kvalitné texty + ich produkovať v nejakom väčšom množstve. Preklad je naozaj ľahší a časovo menej náročný – pri vlastnom texte by som zabil 3x viac času a obsahovo by bol rovnako alebo i menej kvalitný ako preklad. Ťažko povedať čím to bude...Myslím, že na Slovensku nie je tak rozvinutá „kultúra písania“, čo má súvis i so školským systémom, kde sa písaniu nevenuje dostatok času, resp. takmer žiadny (nemáme tu jednoducho tradíciu písania esejí, tak ako je tomu na Západe. Skôr sa preferuje ústne skúšanie – najmä na vš).

Norman

Súhlasím hlavne s tým argumentom, že americká scéna má väčšiu slobodu slova.
Súhlasím takisto s tým, že sú to globálnejšie témy,teda lepšie, ako tieto tunajšie lokál nostalgické problémy.

Čo sa týka bieleho "nacionalizmu", teda orientáciu na nadnárodnú "rasovú" jednotu,v protiklade voči nejakému úzkoprsému lokálnemu nacionalizmu, s tým ja samozrejme súhlasím tiež (nepovedal by som síce, že je to nejako americká myšlienka, ale tam tú dilemu riešili a povedzme, že ju dobre formulovali).
Ale myslím, že sme sem do debaty túto otázku vhodnosti či nevhodnosti amerických zdrojov vniesli nejako dodatočne. Ja myslím, že už je to prebraté viackrát a jasné.

Hľavná téma bola podľa mňa o štýle, WhiteMedia sú v dobrom slova zmysle priamou použiteľnou propagandou, Prop je skôr o špekulovaní. Nie sme malí, oboje má svoje, každý potrebuje osobne čosi iné, každý považuje momentálne za dôležitejšie čosi iné.

Môj postoj či záver je preto taký, že niečo priamejšie ale dostatočne inteligentné by bolo potrebné aj na slovenskej scéne. Dané témy sú sice spoločné, a teda pre konzumenta čitateľa poslúžia aj české WiteMedia, ale to nestačí, také niečo by malo byť živé aj tu a pripravené na budúcnosť.

(ešte disklaimer: snažim byť voči stránkam pozitívny, ale nechcem, aby to vyzeralo, že nejako tie WhiteMedia chválim - až tak ich naozaj prečítané nemám, nechodím na ne pravidelne, a moc im tam toho naozaj nepribúda)

Náhodný okoloidúci

Niektoré časti návodu sa mne osobne zdajú pritiahnuté za vlasy, napríklad tvrdenie, že Angličania na kolónie skôr doplácali. Keby pre nich boli stratové, asi by sa ich tak nedržali. Síce ukončili násilné rituály (upaľovanie vdov), ale na druhej strane majú na svedomí cielené vyvražďovanie (organizoval to aj "uznávaný superdemokrat" Čerčill). Samozrejme, cieľom bola a stále je svetovláda - aby sa iní podriadili a nemali kam uniknúť.

Ani Cortés a Pizarro sa neplavili do Ameriky kvôli oslobodzovaniu utláčaných indiánskych kmeňov, ich cieľom bolo zlato, obsadenie územia a obchod s otrokmi. Oslobodenie malých kmeňov od útlaku bol skôr nezamýšľaný vedľajší dôsledok rozpadu ríš Inkov a Aztékov. Mimochodom, éra Inkov trvala asi 100 rokov a všetko, čo sa im prisudzuje, hádam okrem ich jazyka, v skutočnosti vytvorili ich predchodcovia, dôsledne vymazaní z dejín samotnými Inkami.

Ešte k tomu otrokárstvu v Afrike - že v ňom boli zapojení moslimskí, židovskí aj domorodí otrokári, je fakt. Ale keby nebol záujem zo strany "Američanov" (lebo telesne slabší Indiáni sa ako otroci neosvedčili) obchod s otrokmi by nemal zmysel a asi by v zárodku zanikol.

V bode 7. návod naivne vynecháva skutočnosť, že invázia je riadená a smerovaná a že jej cieľom je zničenie Európy. Hordy pritečencov slúžia okrem iného na to, aby sa medzi nimi ľahšie stratili samotní ISIL-áci, vytvárajúci v Európe svoje bunky.

Jednotlivé body by sa dali dopĺňať a rozvíjať, ale uvažujúcemu človeku bez klapiek na očiach stačí aj takýto stručný návod.

Samotnú podstatu toho, o čo v skutočnosti ide xenofilom, asi najlepšie vystihuje táto veta:
"Je známo že v multikulturních iniciativách a lidskoprávně levičáckých hnutích je velká koncentrace psychicky nemocných, labilních a vnitřně rozervaných osobností a jedinců se sexuálními úchylkami. Z toho plynoucí frustrace a vědomí své vlastní odlišnosti je přivádí k tomu, že se identifikují s jinými odlišnými menšinami a staví se do opozice proti normálním lidem z většinové společnosti. Zdůrazňujte tento fakt a dávejte jim najevo, že jsou to nemocní lidé, psychotici, devianti. Nemocní frustrovaní chudáci."

Norman

Ako som práve poznamenal, článok je hlavne pridlhý, lebo sa snaží o zhromaždenie argumentov na všetko.
Niektoré argumenty sú prirodzene jednostranné - ale veď to sú protiatgumenty. Sú aj prehnané - lebo sú z pozície angloamerickej civilizácie. Tá nie je všetko biele ľudstvo a my ju nepotrebujeme obhajovať.
Kolonializmus zničil vyspelé kultúry Indie a Číny, tie síce neboli dokonalé a mali svoje slabosti, ale on ich objektívne výrazne poničil, dorazil na dlhú dobu (Indiu asi navždy).
V Afrike a inde bol kolonializmus len bežnou expanziou, nie je prvotne zodpovedný za tamojšie otroctvo a iné svinstvá, ktoré tam boli aj predtým. Zas ale súhlas, že spomedzi bielych národov hlavne a takmer výlučne Amerika bola konzumentom a vykonávateľom otrokárstva. To bol historický omyl a zločin, z ktorého sa USA doteraz nedostalo, ak sa dakedy dostane. Z tamojších čiernych to spravilo beštie, z tamojších bielych to spravilo beštie.

Tamtá veta, čo si vybral, je naozaj skoncentrované jadro a doslovne najlepšie a najstručnejšie, a zároveň v podstate úplné vystihnutie problematiky xenofilov. bezpochyby najlepšia veta z článku.
Sú to naozaj slabošskí, ustráchaní a rozmaznaní jedinci, ktorí zrejme v kolektíve v detstve trpeli pocitom ukrivdenia (ich nízke schopnosti boli v rozpore s ich rozmaznanými očakávaniami) a ich xenofilná aktivita je iracionálna chorobná reakcia prameniaca v týchto ich traumách.

Náhodný okoloidúci

Ako tak nad tým uvažujem, neviem či sa označenie "self-hating" hodí na niekoho iného viac ako na nich. Teda seba ako osoby oni majú iste veľmi radi, doprajú si to najlepšie, ale inak každý z nich je kópia Pavlíka Morozova.

Norman

Selfhateri sa na nich hodí tiež, formálne, ale:
1. nie je to diagnoza, "xenofill" je ovela priamejšie a údernejšie
2. "selfhater" neznie tak hladko, je to anglofónne cudzie slovo, kým "xenofil" je vedecké slovo z klasických "našich" zdrojov
3. "selfhater" používali hlavne sionisti na židovských alternatívcov, a teda je ten výraz dosť zneužívaný.
4. xenofil je samozrejme foneticky podobný xenofóbovi, takže sa ich všetka negatívna energia, ktorú do toho vložili, obráti teraz proti nim
5. xenofil znie podobne ako akákoľvek xeno-zloženina, napríklad xenomorf, či né pomenovania pre parazitov

To je ale vysvetlenie len tak medzi nami, nehovorte to našim oponentom:)

Aman Againsttime

White Media o tejto chorobe tiež vytvorili toto skvelé video: https://www.youtube.com/watch?v=V0FmHHIk1SE

Xenofília je naozaj jeden z najhorších kolektívnych bludov prameniacich z nedostatku rasového uvedomenia a z perverzného vyhrotenia kresťanskej myšlienky milosrdenstva (xenofil Bergoglio je naozaj dokonalý príklad).

Ja by som k tomu ešte dodal, že táto choroba (áno, výraz choroba mi príde najvýstižnejší) postihuje vo väčšej miere ženy.Osobne ani nepoznám mužov, ktorí by sa zahadzovali s farebnými, ale za to asi každý z nás pozná nielen nejakú ženu (kolegyňa, spolužiačka, profesorka, známa...), ktorá podľahla "exotickému čaru" nejakého toho "Abdula" alebo i niektorých z našich domácich "indiánov", ale určite si spomenie i na časté reakcie bielych žien, keď napr. vidia v TV hladujúcich černoškov (povestná túžba " zachrániť a adoptovať si chutnú čokoládku").

Norman

trocha ako chrobák Truhlík, čo všetko videl ... ale aj toto video som videl, aj keď len teraz nedávno, pri listovaní na WM. SPomínam to len preto, lebo aj pod vplyvom toho videjka som ocenil termin "xenofilia" v plnom rozsahu:)
Je naozaj skvelé, to video, podľa mňa.

Termín choroba je správny a myslím, že naozaj xenofílii podliehajú o niečo viac ženy, pretože jej (riadenou) súčasťou je bazírovanie na súcite, zneužívanie súcitu. A tomu, prirodzene, ženy viac podliehajú (čo samé o sebe nie je nič zlé, že áno).

Ovšem afinita žien k farebným, hm, môže mať aj ten iný, rovno povedané sexuálny dôvod.

Treba ale dodať, že kým xenofília je medzi ženami rozšírená, je tam aj akosi podhopiteľná - ale problém je jej rozšírenie medzi chlapmi. Tam je to odporný nenormálnych úlet, úchyľka. Nie ženy sú na chránenie územia, ale chlapi.

Náhodný okoloidúci

Teda nechcem byť drzý a protivný (aj tak som, ja viem), ale výskyt xenofílie u žien jasne dokazuje, že ak nieto rozmýšľa viac rozkrokom ako mozgom, sú to práve ženy. Stretol som na Slovensku dosť párov beloška (Slovenka) + exot z Afriky, ale len naozaj málo v opačnom garde, ešte tak Slovák + Ruska (Poľka, Maďarka, čo ale nie sú exotky), alebo Slovák + Kazaška, prípadne Slovák + čistotná Cigánka.
Ale hlavne nezabúdajme, že každý z tých kolínskych znásilňovačov bol kedysi "chutná malá čokoládka".

Norman

Aha, v tom to je, tak preto máme na všetko podobné názory.

Ja určite nebudem rozoberať, aké sú ženy, lebo je to za prvé zas jedno z tých psudopolitických tém (feministky, buzeranti...), a za druhé, hovorím, za politiku sú zodpovední chlapi. Tých treba zmeniť, usmerniť, potom sa všetci ostatní rýchlo prispôsobia.

V každom prípade je nejaký ten genderovský problém otázka "vnútropolitická", kdežto immigranti sú problém globálneho rozsahu.

Takže len poviem: samozrejme, že každá prostitútka sa sama stavia na okraj spoločnosti a hlavne s tebou súhlasím, že z tých malých čiernych drzých bastardov, čo sem v súčasnosti neustále pašujú, vyrastú ešte horšie beštie, ako z ich tatkov.

Aman Againsttime

Ja fakt nepoznám žiadneho Slováka, ktorý by mal nejakú exotku. Môj spolubývajúci na intráku mi raz hovoril, že keď bol na dovolenke na Kube, tak mu miestne ženy hrozne smrdeli - proste prírodu neoklameme :-).

Na druhej strane v multi-kulti spoločnostiach často možno natrafiť na pár tvorený bielym mužom a Aziatkou, čo más súvis i s tým, že východné Aziatky nie sú natoľko skazené feminizmom ako biele ženy: sú typicky žensky submisívne, viac tradične orientované a relatívne stále celkom inteligentné (na rozdiel od agresívnych negeriek, ktoré nechcú ani len ich "vlastní" muži).

Naopak, ázijskí muži sú v multi-kulti spoločnostiach najväčšími lúzrami. Čo je opäť pochopiteľné, keďže sú objektívne fyzicky škaredí (a navyše sú to nudní, necharizmatickí nerdi s malými vtákmi :-)).

Čiže najlepší spôsob ako odradiť bieleho muža od vzťahu s Aziatkou je položiť mu otázku, či by chcel, aby jeho syn vyzeral ako jej brat alebo otec. Toto zaručene bude fungovať :-)

Náhodný okoloidúci

V Nemecku sa v období krátko po zjednotení objavili na uliciach plagáty s nápisom "Miešanie rás je vražda národa". Bolo okolo toho neskutočne veľa kvikotu na tému "rasizmus" a "fašizmus" a čo ja viem čo ešte... Ale veď ako dobre vieme, pravda takmer nikdy nie je politicky korektná.
Niekomu z tunajších nemčinárov sa možno podarí nájsť obrázky týchto plagátov.

Grigoriy Ilmoran

Veľmi rád by som do tejto diskusie vložil link na članok pojednávajúci o dôvodoch prečo sa biele dievčatá vydávajú za černochov.
Članok som dávnejšie čítal, ale, žiaľ, neviem ho teraz nájsť.
Pokúsim sa zopakovat tu to podstatné, čo som si zapamätal, nakoľko si myslím, že je to nielen zaujímavé, ale aj mimoriadne aktuálne a dôležité.

Autor, psychológ, tvrdí, že podla jeho prieskumu vo veľkej väčšine prípadov ide o dievčatá, ktoré majú veľmi nízke sebavedomie, trpia depresiami, následne majú sklony k obezite a zanedbávajú starostlivosť o svoj zovňajšok.
Príčiny vidí v tom, že dievčatám sa v detstve nedostavalo pozornosti a citovej podpory v čase detstva a dospievania, nakoľko takmer všetky pochádzajú z nekompletných alebo nefunkčných rodín.
Výdaj za černocha nie je nič iné, ako prejav resentimentu a revolty proti vlastným, ktorí ju zradili a ukrivdili jej.

Dievčenská duša je oveľa citlivejšia a zraniteľnejšia, ako chlapčenská.

Moja poznámka:
Uvedomili ste si niekedy, že všakovaké pietruchové dokážu donekonečna žvástať o právach rôznych karieristiek, lesbičiek a pomýlených aktivistiek, ale nikdy ich nenapadne, nikdy neutrusia slovo o tom, že najdôležitejším právom ženy je to, aby vyrastala v ucelenej a deťom zasvätenej rodine, že ľudské práva ženy sa začínajú dnom jej narodenia?
Pietruchové sú príliš sprosté na to, aby si uvedomili, že spoločnosť môže najviac pre ženy spraviť tým, že bude chrániť rodinu, že jej dá status posvätnej nedotknutelnej inštitúcie.
Poviem jeden príklad. Keby bol svet podľa mňa, bolo by v zákone ustanovené, že žiadna slobodná matka, slobodný otec, žiadny rozvedenec by nesmel dostať zamestnanie v štátnej službe, nesmel by sa uchádzať o politickú funkciu - nikdy. Zanedbávanie detí by bolo zločinom.
Nie ako trest, ale ako prevencia proti nezodpovednosti - v záujme dievčatiek, v zaujme ich práva na šťastie. Aby sa nemuseli z trucu a zúfalstva vydávať za černochov.
Majúc takú možnosť, takú slobodu, každá jedna z nich by Vám v hodine svojej najväčšej úprimnosti povedala, že keby sa to naozaj dalo, keby mala takú slobodu sama sa rozhodnúť, chcela by žiť a dať deti šuhajovi zo svojej rasy.

Epilóg:
Dnešný biely muž (ak mu ešte vôbec takýto honosný titul právom patrí) nie je poväčšine ničím iným, ako len trapnou karikatúru toho, čo vždy mohol a MAL byť. Nie je vodcom, ani ochrancom a nositeľom hodnôt a ešte vizionárom, ale len ubohým vyhľadávačom zábavky a pôžitkov, otrokom svojho žalúdka a penisu. Sebecký slaboch, ktorý bez boja odovzdal svoju moc do rúk toho, čo vždy bolo nižšie, ako bol on sám. Neplodí, aby zveľaďoval o posielal do budúceho, vo viere, že raz z neho vzíde Nadčlovek, ale len zo živočíšneho pudu. Podľahol našepkávaniu a úkladom diabla a dobrovoľne odovzdal svoju zem a svoje potomstvo do rúk Afričana. Bielemu mužovi prináleží všetka vina za každú krízu, úpadok, marazd a mizériu dnešného sveta.
Kiež by prišiel JEDEN nie s ratolesťou zmieru, ale s veľkým korbáčom, a naučil bieleho muža na poriadok.
Tak by som si to želal ja, to je moje skutočné krédo aj želanie, zmysel môjho bytia.

nové