Virológovia ruskej armády v Taliansku

Premiér Talianska včera telefonoval priamo prezdientovi Ruskej federácie. Bez ohľadu na členstvo Talianska v NATO a sankcie uvalené na Rusko, odleteli dnes lietadlá IL-76 s vojenskými virológmi Ozbrojených síl RF na Apeninský polostrov, ktorý je podľa odborníkov v skutočne katastrofálnom stave. 

Rusko dodá Taliansku najmä ochranné vybavenie, mobilné komplexy na báze KamAZ na dezinfekciu územia aerosólmi, lekárske a iné vybavenie, a hlavne tímy ruských špecialistov na praktickú pomoc v najviac postihnutých oblastiach krajiny. 

Ruský minister obrany Sergej Šojgu vydal príkaz na vytvorenie leteckej skupiny a koordinuje akciu s talianskym ministrom Lorenzom Guerinim. Ten potvrdil "pripravenosť prijímať ruské lietadlá od 22. marca“ a poďakoval Rusku za jeho rýchlu pomoc.

Dnes ráno bolo v Rusku pripravených deväť IL-76 s materiálnou pomocou a asi stočlenný tím odborníkov. Sú medzi nimi poprední odborníci z ministerstva obrany v oblasti epidemiológie a virológie. Popoludní odletel prvý IL-76 na leteckú základňu talianskeho letectva. Priviezol prvú várku vybavenia na diagnostiku a dezinfekciu a prvú skupinu vojenských virológov. V rovnakom čase premiér Giuseppe Conte nariadil zatvoriť v Taliansku všetky podniky, ktoré nevyrábajú základné veci. 

Zostáva logická otázka - to čo je za svinstvo, že Rusko posiela do Európy svoju vojenskú virologickú špičku?

 

Náhodný okoloidúci

Veď o tom tu celý čas píšeme, že je to americké laboratórne svinstvo. Lenže Amíci nepočítali s tým, že Čína bude taká akčná a bude schopná vysporiadať sa s tým.
Všetko, čo Amíci vytvoria, sa im vymkne z rúk a začne si žiť vlastným životom, či už to bola VOSR, Taliban alebo Al-Kajda. A vždy na to najviac doplatia nevinní.

Kedy svet začne zavádzať sankcie voči USA? Alebo na to nikto nemá gule, okrem Putina s jeho ropnou politikou?

Ema

posypali ich agentom Orange či ochudobneným uránom (a čertvie, čím ešte) možno očakávať čokoľvek.

Stačí, že sa USA zavreli. Čoskoro skolabujú ich vojenské základne všade vo svete.
V Taliansku je už Daniel J. Vogel, USAG Italy Garrison Commander, silne nervózny. Hlavne keď mu jeho ostrov vojenského šťastia čoraz viac oblizuje koronavírus a navyše prišli Rusi :)

Ozaj, Merkelka je v karanténe, jej lekár má pozitívny test na SARS-CoV-2. Celé Nemecko sa za ňu isto modlí, lebo bez nej to nezvládnu.

slaven1

https://t.me/casusbellilive/5444

 

Inak v Taliansku si dnes podáva kľučky kde-kto. Tuto napr. došli aj čínski "odborníci" tak naľahko s kufríkmi. Aj tlačovku mali, že rúška by mali Taliani viac nosiť.

Tuto Vučič si tiež nevie Čínu vynachváliť :)

"Единственная страна, которая может нам помочь - это Китай. Я верю в моего друга и брата Си Цзиньпина (лидер КНР) и верю в помощь китайцев," - добавил Вучич.

Náhodný okoloidúci

Niektoré stránky považované za konšpiračné dávajú úmrtnosť na koronu do súvislosti s vysokofrekvenčným 5G-internetom, ktorý narušuje elektrochemické pochody v tele a oslabuje tak imunitu. Práve v Miláne a celkovo v Lombardii má byť rozsiahle pokrytie 5G-signálom, a aj vo Wu-Chane.

Ľubov

To je známa vec,že Taliansko má na epidémie nejakú smolu. Strach kráčal celou Európou,ale práve ľudnaté Taliansko akoby si to najviac odskákalo. Pred morom bola len jedna záchrana:utiecť,ďaleko a dlho sa nevracať.To je ale dnes čisté sci-fi.
Boccaccio realisticky z Florencie:

Pohled na drobný lid a také na velkou část středních vrstev byl ještě žalostnější. Snad naděje,
snad bída je nutily zŧstat doma, a protože byli pořád ve styku se sousedy, upadali do nemoci
denně po tisících; a ježto je také nikdo neobsluhoval a nijak neošetřoval, umírali naveskrz bez
možnosti záchrany. Ve dne v noci hynulo mnoho lidí na veřejné ulici a mnozí z těch, kteří
sice zamřeli doma, dávali zvěst o své smrti teprve zápachem rozkládajícího se těla.( Dekameron str.6)

Dusanbe

sa zatiaľ odbavujú takto:

https://svet.sme.sk/c/22363898/covid-19-peking-mohol-virus-porazit-hned-...

Ninka Sobotovičová - talentovaná presstitútka, ešte budeme o nej zrejme počuť.

Sinuhe

Sombathy, Sabath ...

slaven1

Youtuber František Kubásek a jeho "POLITICKY NEKOREKTNÍ ZPRÁVY" https://youtu.be/LL2VTCNeQlo?t=97

..aj ked podľa mňa sú "politicky správne" :)

nové