Odmietame prejavy nenávisti, odkázali aktivisti Ficovi

Banda sráčov z oblasti "platených neziskoviek" a proamerických "vládnych mimovládiek"   , dlhodobo používaná cudzími agentúrami, ktorým sa upísali za tridsať strieborných, upadá ďalej do svojej tragikomickej psychózy. Po krvavom maskre v Paríži, o ktorom hovoria len ako o nešťastí - akoby ho spustili nejaké neosobné prírodné sily, pokračujú v útočení na tých, ktorí proti fanatickým náboženským zabijákom a nebezpečenstvu niečo robia. Pre proamerických aktivistov totiž nie je prejavom nenávisti, keď zločinec zabije stovky civilov, prejavom nenávisti je, ak sa spoločnosť zločincovi čo len ústne bráni.

Tieto indivíduá už od nedele zúria a píšu články proti Ficovi, ktorý sa v TV jednoznačne vyjadril v zmysle, že republika je tu na to, aby chránila a starala sa v prvom rade o svojich občanov a nie o cudzincov, a že to, čo sa bude diať, budeme sledovať, kontrolovať a usmerňovať. Také jednoznačné vyjadrenie  tieto hyeny nedokážu predýchať, kopú, hryzú a plujú okolo seba. Pravda, vo svojom vyhlásení sa obmedzili na všobecné frázy o boji proti terorizme, ale Smetisko ich mená spája explicitne hlavne so svojimi  protificovskými, či lepšie povedané protivládnymi výkalmi.

Popravde, tie ich bláboly by nestáli za komentovanie, ale s radosťou ukladáme menoslov tých, ktorí samí seba označili za "osobnosti verejného života". Sú to síce stále tie isté mená, ako minule a predminule, prostitúti cudzej plutokracie, ale je dobre ich pripomínať.

Zoznam odovzdala médiam ich ošetrujúca osoba, psychiater Jozef Hašto:

Boris Strečanský, rozvojový špecialista;

Juraj Mesík, environmentalista;

Peter Zajac, literárny vedec;

Ján Štrasser,spisovateľ;

Ján Hacaj, vinár;

Fedor Gál, publicista;

Ľudmila Verbitská, občianska aktivistka;

Grigorij Mesežnikov, politológ;

René Bílik, literárny vedec;

Dagmar Kusá, pedagogička;

Denisa Falb,

Vladimír Michal,

Egon Gál,

Michal Štassel,

Maňo Huba,

Ľubica Trubíniová,

Jana Plichtová,

Marta Šimečková,

Vladimír Reptiš,

Ľubica Reptišová,

Jana Pavličková,

Sandra Štasselová,

Jozef Lupták,

Jakub Kratochvíl,

Martin Mojžiš,

Dušan Ondrušek,

Ľudovít Šmelko,

Gustáv Matijek,

Alena Matijeková,

Anabela Žigová,

Juraj Koudela,

László Szigeti,

Ľubo Burgr,

Juraj Piško,

Katarína Hradská,

Pavol Meško,

Michal Kaščák,

Kálmán Petöcz,

Anton Heretik sr.,

Samo Abrahám,

Robert Kirchhoff,

Daniel Matej,

Ondrej Prostredník,

Petr Weiss,

Daniela Olejníková,

Štefan Hríb,

Péter Hunčík,

Daniel Pastirčák,

Vanda Tuchyňová,

Tomáš Janovic,

Radovan Kazda,

Lucia Piussi,

Vladimír Pirošík,

Štefan Szabó,

Mário Homolka,

Soňa Szomolányi,

Ľudmila Priehodová,

Štefan Olejník,

Natália Kaščáková,

Peter Tatár,

Zora Bútorová,

Lucia Štasselová,

Ivan Štrpka,

Filip Vagač,

Andrej Steiner,

Ivan Binar,

Martin Mlynek,

Viera Dubačová,

Fedor Blaščák,

Ondrej Dostál,

Jana Valentovičová,

Andrej Bán,

Peter Breier,

Vanda Lukáčová,

Miroslav Kocúr,

Peter Bližnák,

Ľuboš Kubín,

Marcel Zajac,

Alta Vášová,

Michal Havran,

Rudolf Chmel

Michal Hvorecký

Záver:

Aj my odmietame prejavy nenávisti a výzva týchto osôb je jednoznačne práve taký prejav. Do slušnej spoločnosti tieto nenávistné beštie nepatria.

Autor: 
téma: 
Grigoriy Ilmoran

Štát svojou autoritou zaručuje každému občanovi, že na jeho životnej energii nebudú parazitovať menejcenné parazitické indivíduá, ktoré sa v každej spoločnosti prirodzene nachádzajú. Štát zaručí, že ovocie práce čestných občanov sa v žiadnej forme nedostane do rúk parazitov, ktorí ničím neprispievajú na vytváranie hodnôt pre fungovanie ľudskej spoločnosti.
Každý občan má prirodzené právo takéto parazitické indivíduá identifikovať, a žiadať štát, aby ho pred nimi ochraňoval. Občan je slobodný sám sa rozhodnúť, či chce platiť parazitov, ktorí mu ponúkajú služby, o ktoré nikdy nežiadal a take služby k svojmu životu nepotrebuje.
Štát nebude žiadnou formou podporovať existenciu rôznych parazitov, nech by sa sami vydávali za čokoľvek z nasledujúceho: občiansky aktivizmus, politológia, samozvaní umelci, bezpečnostní analytici, profesionálni charitári, usporiadatelia "kultúrnych" podujatí, televízni a rozhlasoví žvástači, profesionálni podpisovači výziev a pod.
Horeuvedené však neznamená, že občan vo svojom voľnom čase a za svoje vlastné peniaze nemôže do nemoty na svojom vlastnom pozemku vykonávať ktorúkoľvek z uvedených činností, ale vždy tak, aby smradom, vytváraním odpudzujúcich vnemov alebo hlukom z danej činnosti neobťažoval slušných občanov.

P.S. Bolo by zaujímavé vedieť, z čoho si dnes zaplatil raňajky vychcaný podliak HVRN.

Ľubov

čo to má znamenať? Inak sú kompletní,ako vždy.

ps. HVRN-on to žrádlo draho zaplatí,to mi ver.

qedstar

Je pozoruhodné a poľutovaniahodné, ako každý britký pisateľ obhajuje Dominanciu.

Grigoriy Ilmoran

s ktorým sa nedá ani súhlasiť, ani mu oponovať, lebo naozaj nikto nevie ani odhadnúť, o čom píše.
Aj keď by začiatkom aj základom písania malo byť rozhodnutie o tom, čo človek chce napísať, a komu sú jeho písačky určené, a písať primerane k tomu, len málokto má dnes už schopnosť vôbec si pamätať takéto rozhodnutie a držať sa ho až do konca prvej vety, ktorú napísal.
Povedané ináč, naša civilizácia spôsobila, že 99 percent ľudí sú nielen pripečení, ale ešte aj prispatí.

Teraz, rozumel si ty tomu, čo som napísal ja?

qedstar

Najhorší pisateľ je však ten, s ktorým sa nedá ani súhlasiť, ani mu oponovať, lebo naozaj nikto nevie ani odhadnúť, o čom píše.

Čiže si platený. No meaning.

qedstar

Ešte je srandovné, a tiež pozoruhodné, ako všetci uplatení robia ťažké brzdy. S nimi nikdy diskusia neodsýpa, iba to drhne. Samozrejme naschvál.

Náhodný okoloidúci

Nech tie trúby napíšu strýčkovi Samovi a nech ho požiadajú, aby prestal podporovať, financovať, vyzbrojovať teroristov. Nech to napíšu aj Erdoganovi a Mileikowskému.

Grigoriy Ilmoran

Podľa amerického portálu dali Rusi dokopy najsilnejšiu letku bombardérov "in decades", letku, akú dokáže vystrojiť okrem nich možno len USA a Čína, a preriedili rady aj odhodlanie mohamedov.
Bolo povedané, že nejde len o veľký a účinný nálet, ale aj obrovské gesto.

Akýsi Obama sa zmohol na radu (o ktorú ho nikto nežiadal), že Rusi by mali bombardovať iné ciele v Sýrii.
Jeden Hollande si pre istotu kúpil letenku do Moskvy. Na štvrtok budúci týžden.
K Vladimírovi Putinovi sa treba vopred ohlásiť. Aspoň týžden vopred.

lebleu

som sa cestou z bodu A do bodu D (a miernou obchádzkou) bol pozrieť na dve veľvyslanectvá. Pred vrátami jedného boli položené 3 sviečky, zhasnuté, pred druhým plápolalo odhadom 250 sviec. Jedno bolo veľvyslanectvo Francúzskej republiky, jedno Ruskej federácie. Počty sviečok si k štátom priradíte aj sami.

Ľubov

Cestou do roboty kúp aspoň jedno balenie sviečok (olejové,trojdňové-10 ks)a cestou z roboty sa tam zastav a zapál ich,alebo,ako niektorí hovoria,rozsvieť ich...

lebleu

Toto som si prečítal až teraz, ale tamto som už vykonal.
Zažni aspoň kúsok sviece..

Náhodný okoloidúci

Jiří Kobza, bývalý diplomat, který roky působil v islámských zemích

Pro všechny humanistické, multikulturní, soucitné a pomáhající duše, co se mohou přetrhnout, aby se nějak zavděčily „uprchlíkům“:

Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jste jenom jejich služebníci a cokoliv pro ně uděláte, cokoliv jim dáte, je z jejich strany považováno za pouhé splnění vaší povinnosti jako otroka svým pánům.

Vaše soucitnost a milosrdenství je chápáno (a interpretováno) Koránem, jako výraz ponížení, podřízenosti a přiznání nadřazenosti muslimů ostatním lidem. Čím lépe a více jim sloužíte, tím více jich bude chtít přijet a užít si dobrovolných otroků a (zejména) otrokyň.

Od malička je to takto učí. Po příchodu do Evropy se v jejich očích toto učení potvrzuje.
Tak už toho propána vy pitomci nechte, dostanete nás všechny do maléru !

(Jiří Kobza, bývalý diplomat, který roky působil v islámských zemích)

Zdroj: http://alianciazanedelu.sk/?p=7904

Tak už je jasné, prečo po sebe nechávajú taký bordel. Neveriaci otrok uprace. V tejto súvislosti nútiť študentov robiť privandrovalcom poskokov je to najhoršie, čo "vrchnosť" môže robiť pre ich "integráciu".

qedstar

Tieto frázy a podpisové akcie fungujú na ovce preto, že väčšina z nich nikdy nepocítila úprimnú nenávisť. Na takýchto ľudí je márne argumentovať argumentami. Kto nikdy nenenávidel, tomu treba čiernych, aby dostal k tej nenávisti dôvod, a potom sa ho treba pýtať; nie predtým. Ovce ako také nemajú vôbec čo kecať do vedenia, a teda pospisová akcia na získanie "priazne verejnosti" je strelou vedľa.

Je hudbou ďalekej budúcnosti, že všetko bude inak. Ale v prítomnosti môžu iba jednotlivci hodnotiť veci správne; žiadna grupa sa nevytvorí. Preto je normálne, ak ste so svojim názorom a so svojou nenávisťou sám.

Náhodný okoloidúci

A my odmietame prejavy protislovenskej nenávisti, odmietame štvavý protislovenský "hejtspíč".

Sinuhe

Je to dobytek !! ...a ten dobytek prichadza do Europy, Ameriky Kanady a zaplavuje cely svet...

To je to obohacení jinou kulturou* o které láskyplně mluví všichni multikulturalisté, kteří se už ale učí vytírat si prdel rukou. Nezapomeňte, že to dělají zásadně levou. !!!

V Teplicích o tom již dávno vědí své - mají podělané chodníky a parky lidskými výkaly. Videem potvrzeno, že opravdu serou na veřejnosti.

Ani ve středověku lidé nesrali na chodbách a chodnících. Jenže to co se sem valí je teprve začátek středověku.

ČT o tom však mlčí, nehodí se to totiž do krámu

http://medzicas.sk/aj-ked-su-islamske-zvyky-odporne-zvyknite-si/

No a tohle se už úplně vymyká chápání normálních lidí..

Pharmy

buzerantskí beneluxi cynicky využili teroristické útoky v Paríži, vytiahli 2 roky starý návrh smernice EK a idú masívne odzbrojovať obyvateľov EÚ (čo na tom, že páchatelia ter. útokov neboli držitelia ZP a zbrane si obstarali nelegálne, že?).

http://legistelum.sk/akcie-a-podujatia/336-zhrnutie-novej-smernice-eu

Sinuhe

mám pocit, že sme sa nedávno stretli na terase jedného tatranského hotela :-)

Pharmy

to je krajne nepravdepodobné, keďže v Tatrách som nebol už pár rokov ..

Grigoriy Ilmoran

Môže sa stať, a často sa aj stáva, že niekto sa nejakým pokútnym spôsobom dostane do pozície autority.
Ľudia prirodzene neprechovavajú k takejto kváziautorite žiadnu úctu.
Hovorí sa potom, že namá úctu.

Často počúvam, že Andrej Kiska je pre mnohých prvým prezidentom, za ktorého sa nehanbia.
Mne z toho potom logicky vyplýva, že nemá hanbu: Keď si Vás nectia, nemáte úctu, keď sa za Vás nehanbia, nemáte hanbu.

(Moja stará matka bola veľmi mierna žena. Najhoršie, čo dokázala o nejakej naozaj chamradi povedať, bolo to, že "nemá hanbu".)

A ako by aj niekto, kto nie je ani zďaleka intelektuálom, kto z vlastnej hlavy nevie povedať dve súvislé zmysluplné vety, kto bez hanby vydáva za svoje niečo, čo mu napísal nejaký pošuk (tiež bez hanby), niečo, čo je proti záujmom väčšiny občanov, ktorých záujmy má reprezentovať, a vytŕča sa s tým dokonca v parlamente, mohol nejakú hanbu mať?

mnkr

prednedavnom som si pozrel slovensky film, uz neviem ako sa volal, ale bol z prostredia reklamnej agentury. Islo o to, ze boss tej reklamnej agentury prijal vyzvu a stavil sa, ze "z uplne neznameho kokota urobi prezidenta tejto republiky", co sa mu v podstate aj podarilo. pri osobe Kisku som si nie isty, ci sa niekto inspiroval tym filmom alebo film bol volne inspirovany zvolenim tohto k....hej, Kisku

Norman

dnes už každý vie, že je to kretén a chmulo.
Ale bolo by dobre sa spýtať, kde sú dnes jeho voliči a bolo by dobre povedať, že oni všetci sú podobní šašovia, ako je Kiska sám. Tí by sa mali potrestať, aj keď len výsmechom a tí by mali spraviť verejné priznanie svojej chyby.

mnkr

myslim ze je to typicky priklad, ked volba "mensieho zla" sa zvrtla na nezelany efekt. Vela ludi ho jednoducho volilo z trucu "len nie Fico", ze snad bude nejakou protivahou a tak...nuz sice je, ale asi ani vacsina jeho volicov si to zrovna takto nepredstavovala

Norman

si to tak nepredstavovali. To ich ale neospravedlňuje. Práve naopak.

Grigoriy Ilmoran

Je to v súčasnosti jeden z našich najsilnejších a najaktualnejšich tromfov v získavaní verejnosti na našu stranu.
Je našou povinnosťou neustále opakovať: Pozrite sa, čo dostanete, keď budete veriť židovskej propagande, keď budete voliť ich ľudí.

Okrem toho, vôbec nejde o to, že by sme boli proti Židom zaujatí; keby sa podobne chovali Chetiti, rovnako by sme na to poukazovali, a rovnako by sme sa im bránili.

Odporúčam, aby si miestni preštudovali spis Gorila II, kde sa konštatuje, že Žitňanská, Lipšic a Radičova pochádzajú "zo starých židovských rodín", a že KDH je riadené Židmi.

Nech je už autorom spisu ktokoľvek, je jasné, že ten človek mal viac informácií, ako bežný smrteľník, že vedel, o čom hovorí.

Norman

treba ho obúchavať kiskoidom o hlavu

Grigoriy Ilmoran

Dátum uloženia: 20. 6. 2010
Čas uloženia: 18:32
Trvanie: 1:08:45
Miesto uskutočnenia nahrávky: kaviareň Panta Rhei v Eurovei

"Druhá línia má kontakty na KDH. Pre diskutujúcich je záhada ako môžu židia riadiť KDH, ale židia robili most medzi ľuďmi, ktorí sa nevedeli dohodnúť.
...
LUCIA ŽITŇANSKÁ, DANIEL LIPŠIC, RADIČOVÁ sú zo starých židovských rodín a tvoria silnú skupinu v SDKÚ, ktoré ovládajú židovskí bratia z vonkajšieho prostredia."

---------------------------

Keď som to celé čítal (Gorila - II), veľmi mi to pripomínalo detailné výpovede obvinených v procese s Rudolfom Slánskym spred viac ako 60. rokov: intrigy, rozdávanie funkcií,kšefty, kontakty do zahraničia, podrazy, veľké obchody, peniaze a .................Židia.

Truhlík

Ako sa to dá čítať ?
Pozrel som sa na to a je to jeden galimatijáš.

Náhodný okoloidúci

Podľa správičky na Zvedavcovi v minulom roku (neviem, či sa tým myslí rok 2014 alebo takmer uplynulý končiaci rok 2015) z Švédska odišlo 24 000 mladých žien, väčšinou vysokoškoláčiek, ktoré odmietli nechať sa multikultúrne obohatiť africkou DNA. Na Slovensko, pokiaľ viem, nezamierili, ale paradoxne odišli do krajín, kde im tiež vážne hrozí multikulti obohatenie africkou DNA.
Začnú seksuálne frustrovaní Švédi vo väčšom rozsahu ako doteraz obrábať černošky? Alebo konvertujú na islam, aby mohli beztrestne obrábať Arabky? Alebo odídu za Švédkami a nechajú neintegrovaných privandrovalcov pokapať za polárnym kruhom od hladu a vrátia sa domov po oslobodení územia generálom Winterom?

http://www.zvedavec.org/vezkratce/11806/

lecce

svedski vikingovia este ziju, len sa venuju inemu

https://www.youtube.com/watch?v=Akxgb5ONhB0