Nemecko 2017 - odkrytý skutočný ksicht demokracie

V Nemecku budú v septemri tohto roku voľby kancelára.

Ako všetci vieme, teraz tam sedí hlava CDU-CSU, Angela Merkel. 

merkel

 

Merkelka má na svedomí podporu, ba priam výzvu na inváziu počerných etník do Európy, do Nemecka. Napriek tomu výskumy verejnej mienky nevykazujú bohvieaký pokles jej preferencií - buď je to zázrak, alebo BRD nie je samostatná zem a čokoľvek, doslovne čokoľvek tam môže byť zmanipulované.

Mnohí ale dúfali, že voľby v septembri by ju predsa len mohli odvolať a zmeniť túto politiku.

 

Začiatkom roka sa ale oznámilo oficiálne, že na post kancelára za druhú z mocných strán, za socialistickú SPD, bude kandidovať Martin Schulz. 

schulz

 

Donedávna predseda Európskeho parlamentu, ťažký zástanca dovozu miliónov nevzdelaných agresívnych semitov a černochov do Európy. Len čo v EP skončil, bol presunutý do SPD, predošlý ich kandidát za kancelára, Siegmar Gabriel, zrazu rezignoval na túto kandidatúru - podivné a nezvyčajné v slobodnom svete. Hneď nato sa vraj zvýšili preferencie SPD, ktorá ich má teraz približne rovnako, ako CDU-CSU, teda okolo 30%. 

Bravo, demokracia ako vyšitá, možete si vybrať, čierne alebo čierne.

Aha, aby sme nezabudli, treba pripomenúť, že aj dnes vládne v Nemecku tzv. veľká koalícia, teda CDU-CSU spolu s SPD. To, kto získa viac percent vo voľbách, rozhodne len o tom, kto bude vládnuť ovciam - zombia alebo potkan.

 

Predpoklad, že by tieto dve "tradičné" strany nezískali spolu väčšinu je nepravdepodobný. Ale pre ten prípad je v parlamente ešte doplňujúca vata: 

- bývalá doplnková FPD, tzv. slobodní, ktorá v minulosti, keď sa ešte hralo na "ľavicu" a "pravicu" dpĺňala niektorú z hlavnej dvojice, aby sa mohli striedať.

- komunistická Die Linke, vhodná na zbieranie hlasov starých komunistov, marxistov a anarchistov

- Zelení, ktorý sú ešte väčší extrémisti než komunisti, a sú za rozklad všetkého

Tieto tri strany vytvoria s radosťou vládu prakticky s kýmkoľvek, podľa potreby, vždy sa to spolu nejako skombinuje, aby sionisti mali moc. Ak sa nemýlim, Zelení už boli vo vláde s kresťanmi CDU-CSU, a ak bude treba, dajú sa do spolku aj s diablom.

Potom je na scéne ešte AfD, ale tá sa sama v tomto cirkuse určite nemôže presadiť, takmer samozrejme nenájde koaličných partnerov.

 

Ergo, voľby v septembri samé osebe neprinesú na nemeckej scéne to, čo by bolo treba. Ani najmenej.

Ale týmto manévrom so Schulzom dali sionisti jasne najavo, že v Nemecku nemienia pripustiť k moci žiadneho svojho Gorbačova. Plutokracia s ľudskou tvárou nebude. Dôkazom toho je to, ako ťažko majú vycvičených šábesgójov v SPD, ale aj šábesgójov v CDU-CSU.

Nakoniec ešte jedno krátke doplňujúce video:

Zvykajte si na ten vreskot. 

Video neukazuje koniec, ale ako to dopadne, viete.

 

 

 

 

 

 
0
Ľubov

Madam Žiadny strop,bude mať paradoxne nejmenej voličov z radov domestikovaných tureckých prisťahovalcov,čo už majú volebné právo.Tí musia byť zdesení.

Norman

Dnes som sa dočítal v Pravde:
Po podpredsedníčke CDU Julii Klöcknerovej v piatok na Schulza slovne zaútočil aj minister financií Wolfgang Schäuble, ktorý ho prirovnal k americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi. „V čase, keď po celom svete narastá pokušenie populizmu, sa nesmú politici vyjadrovať tak, ako pán Schulz,“ dodal minister
---
Tomu sa povie jasný príklad propagandy.
Schulz je ťažký sionistický agent a tvrdenie, že sa podobá Trumpovi, sa ho pokúša prezliecť do figúry antisystémového odporcu.
To je skutočne nehorázna drzosť a primitívnosť.

Treba dodať, že samozrejme takéto klamstvá nefungujú, z hyeny neurobíš vlka, ani ovcu. Ale Nemci proste prakticky nemajú na výber a tak dajú prednosť menšiemu zlu - ak budú v septembri voľby.

Náhodný okoloidúci

Šuľc je chlpatá Merkelka s pinďúrom, nič iné. Čert ako diabol, ako hovoríme my ateisti.

Norman

My sme tu používali pojem bruselskí buzeranti, či tak nejako, ale vo svete sa naozaj chytil pojem "bruselskí kastráti". A je naozaj výstižný, lebo sú to buzeranti v našom dvojzmyselnom zmysle, ale reálne sú to priam asexuálni kastráti. Neschopní akcie, mužskej energie, len dusiaci všetko okolo seba.

slaven1

http://webmagazin.teraz.sk/zivot/lidl-ma-na-slovensku-uz-127-predajni/72...

Prečo LIDL predstavuje kolonizáciu?

Právo trhu - možnoť uskutočnovať predaj na území mesta - sa kedysi dávalo mestám ako kráľovská výsada. Dnes sa trh (predaj) v mestách uskutočňuje v uzavretých veľkých budovách, ktoré sú spravidla až na vínimky vlastnené zahraničím - Billa, Lidl a Kaufland (jeden vlastník) TESCO.

Tieto firmy prakticky iba dokladajú tovar do regálov (žiadna väčšia pridaná hodnota, žiadne "vysokotechnologické podnikanie") a beru za to 10% z príjmu. Tieto vyzbierané peniaze putujú zo Slovenska preč. A ešte aký tovar to dokladajú: chemicky otrávený, nevyrobený na Slovensku, nízkej "vychodoeurópskej kvality".

Lidl má najväčší podiel predávaných výrobkov, ktoré su nevyrobené na Slovensku. Slovensko cez tento mechanizmus vypláca koloniálnu ďaň priamo (10% z obratu odsaného preč z krajiny) a nepriamo (nepredáva sa nám náš domáci tovar => naší domáci podnikatelia nemajú).

1 338 000 000 eur príjem Tesco za rok 2015

890 000 000 eur príjem Lidl za rok 2015

812 000 000 eur príjem Kaufland za rok 2015

472 000 000 eur príjem Billa za rok 2015

---

3 512 000 000 spolu a desiatok predstavuje 350 000 000 eur vyplatenej koloniálnej dane len cez tieto 3 spoločenstvá (Lidl a Kauf má jeden vlastník). Premýšlajme koľko dediniek na Slovensku by mohlo mať za tieto peniaze svoje metro.

Náhodný okoloidúci

Zvýšiť podiel slovenských potravín v obchodoch by možno ani nebolo také ťažké - stačilo by vrátiť do užívania potravinové normy z čias ČSSR, samozrejme, po aktualizácii. Aktualizáciou nemyslím ich zmäkčenie, aby bolo jasné.

Ľubov

je,že ľudia z dedín chodia kupovať do takýchto obchodov aj zemiaky a mäso.Otroci,pche.
Zatnime sa a pokúsme sa to zmeniť ! Sú aj malé obchody,kde je síce vyššia cena o niečo,ale veď aj toto je náš boj proti nepriateľovi!

slaven1

Americká koloniálna ríša, keď si zoberieme USA ako klaster nadnárodných korporácií, dosiahla nový vrchol svojej moci, keď burzová (papierová) hodnota top 500 amerických korporácií dosiahla 20 000 000 000 000 (nejakých) USD. Informuje o tom aj RT.

Vytvoriť túto hodnotu pomáhajú korporáciám z USA aj motroci zo Slovenske. To sú tie kancelárie HP, DELL, IMG, AT&T.

Americká koloniálna ríša, ako ako klaster nadnárodných korporácií má dokonca aj vlajku (toto nie je žart, toto je opis technického stavu):

https://en.wikipedia.org/wiki/File:American_Corporate_Flag.svg

slaven1

Otroci - aj su / aj nie su. Zmeniť to treba. Nie pokúsiť sa ale dotiahnuť do konca. Inač pôjde to (relativne ľahko). Cez malé obchody s väčšou cenou cesta nevedie.

jurito

Si niekedy dorábal doma zemiaky, hoc len pre svoju rodinu? A popri tom od rána do večera chodil do práce, kde Ťa psychicky vyčerpali? Podľa Tvojho vyjadrovania asi nie. Vieš koľko práce dá dorobiť krumple? O mäse radšej nehovorím. A myslíš, že všetci majú doma záhrady ako kedysi? Lepšie sa poobzeraj po dedinách a uvidíš, že zo záhrad zostali len maličké záhradky! A nesúď aby Teba nesúdili.

nové