Rasová vojna pokračuje

Invázia do Európy pokračuje bez nejakého vážnejšieho zastavenia. Najnovšie prinesla RT správu o skupine 500 černochov, ktorí prelomili plot na španielskej kolónii pri Maroku v Afrike, a tak podľa všetkého sú skalopevne presvedčení, že už sa im nemôže nič stať, že ich nemôžu vrátiť a že budú mať nadosmrti o všetko postarané.

 

Takže ďalších 500 hnedých zabijakov sa teší, že bude Európu vyžierať a ničiť zvnútra. Rusi sa v článku smejú, že teraz ich EÚ sama prevezie na pevninu.

Pritom o divokosti tamtých zväčša subsaharských černochov nemôže byť pochýb. Nemožno očakávať nič iné iba to, že v EÚ budú zdrojom kriminality a ťažkých zločinov. Ich osud je determinovaný ako ich kultúrou, tak ich rasou.

Stále sú však ľudia, ktorí pred týmto zatvárajú oči. Kedže dnes ministerstvo školstva propaguje vozenie ľudí do táborov na prevýchovu, mali by sa asi aj slniečkári voziť do táborov černochov či iných moslimských votrelcov, aby tam na vlastnej koži poznali, s čím majú do činenia. K tomu ale nedôjde - naivní hlupáci budú musieť až u seba doma spoznať na osude svojom či svojich blížnych, kam to doviedli.

Pripomínam, že toto je určitými skupinami organizované zámerne.

 

 

 

Autor: 
téma: 
Náhodný okoloidúci

Keby takto preskakovali plot medzi Mexikom a USA, na zem by padali len rozstrieľané mŕtvoly.

Rudo

človeka je jeho rasa. Či si to niekto pripúšťa, alebo nie...

Ľubov

alebo ten druhý génius.To kyvadlo zatial stále klesá,vybývať bohatý Deutschland ešte pár desaťročí potrvá.A čo potom?No,možno tí,ktorí budú mať zvyšky rozumu,podpália svoje mestá.Ako to urobili Rusi s Moskvou,pred príchodom Napoleona
Ale kyvadlo sa nezastaví a bude už stúpať.Tak ma napadlo,že možno pár Nemcov nájde svoj nový domov opäť na Slovensku a možno to prispeje k renesancii baníctva.Balú je odborník a hovorí predsa,že Slovensko je stále z geologického hľadiska bohatá krajina.
Nemecká migrácia(spolu s valašskou) Slovensku prospela jednoznačne pozitívne svojho času.Dobre,viem,ročne v časoch najväčšieho rozkvetu odišlo preč len zo Štiavnice 30 ton striebra,zlato neviem presnejšie odhadnúť,dodnes však chodíme po námestiach banských miest,ktorých krása tu zostala.

ps. Teraz niečo iné.Občas si sem dávme typy na návštevu kina. Môj je tento :
http://kultura.pravda.sk/film-a-televizia/clanok/419204-recenzia-nebo-a-...

Buheh

pretože z geologického hľadiska je Slovensko ešte stále v poriadku a som si takmer istý, že má pred sebou perspektívu mnoho miliónov rokov.

Vango Tango

Ak je naozaj kľúčovým atribúrom identity, tak je to dôležité.

more drama

Jung bol prvy, kto tvrdil, ze rasa je socialny konstrukt?
Existuje termin ludska rasa. Kto,co by mohla byt dalsia rasa?
Ma pre belocha zmysel mat dieta s cernoskou?
Neodradzuje nas vzajomny pach?
Mame s cernochmi rovnake geny, ale geny sa udajne prenasaju zoskupene v alelach, je uz preskumana funkcia roznych alel, ich vplyv na vyvin jedinca?

afinabul

Ešte ťa nejdem urážať, kde si prišla na Junga?
PS: Gény máš spoločné aj s muchou, je o tom dokument:
http://www.csfd.cz/film/1789-moucha/prehled/

slaven1

-