Po webe píšu, že študent humanitných vied na brigáde

To nie je náhoda.

No áno, nebudú to mať s tými hnedými beštiami jednoduché. Títo nie.

Autor: 
téma: 
Púpavová

niet inej cesty k prežitiu !

Ema

Veď tie sú jeho jediná šanca na prežitie.

Aman Againsttime

Norman, nechceš hodiť ešte nejaký koment na túto ostudu: http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/rozhovor-lider-protikorupcnych-poch...

Toto snáď nie je ani možné. To už sú sorosovci naozaj na tom tak zle, že im neostalo nič iné, než zneužiť takýto tupý odpad (i na pomery 18-ročného decka)? Veď vedľa nich aj kotlebovci pôsobia ako intelektuáli.

Norman

nebudeš veriť, ale práve som to sem buchol, ešte než som si toto od teba prečítal :-)
Práve som to dopočul do konca :-))
--
Ale fakt, i tí kotlebovskí chalani bez vedenia a pod neustálym tlakom fízlov a udavačov, sú oproti tomu Strakovi inteligenti. Na maturanta je to neuveriteľný idiot.

Aman Againsttime

Vidíš, som jasnovidec. :-D

Veru, dokonca i pri kotlebovských učňovkárov som sa nestretol s až takouto zúfalosťou. I holá hlava Mazurek má lepší verbálny prejav, než tento maturitný rumcajs.

Ale možno, že je všetko tak, ako to má byť. Možno to indikuje, že skutočne inteligentná mládež kráča iným smerom a sorosovcom naozaj ostávajú len tí najviac zmanipulovateľní tupci. Dúfam, že to tak je. :-)

Norman

len máme podobné linky na facebooku :-)

Ale k pochodom: na ten druhý turnus im už prihodili ďalších dvoch organizátorov, ďalšie dva ksichty - to už sú nejakí študenti VŠ, politológie či podobne - takpovediac rádoby profesionáli - hlavne v takom blabotaní, aby sa nič nepovedalo.
Aj s nimi to majú úplne stratené a zbytočné, ale zrejme sa ich pokúsili nahradiť, kým Straka či tá druhá osoba neotvoria zobáky.
Nepodarilo sa.

Ale celkom vážne - nejde tu zas o nejakú abstraktnú inteligenciu (i keď aj tá u tých dvoch strakov je zrejme nedostatková), ale skôr o detinskú naivitu na jednej strane a o drzosť na druhej strane. To si on naozaj myslí, že takto funguje život?

Nuž ... nečudo že títo hlupáci nezastavujú, ani keď na nich striela polícia. Všetci sú kandidáti na Darwinovu cenu.

nové