Boľševická skupina z Prešova oslavuje zatýkanie

Skupina Heľenine oči oslavuje vo svojich songoch zatýkanie a bitie. 

V plnom zmysle slova militantná skupina, ktorá v klipoch obdivne zobrazuje vtrhnutie ozbrojencov (NAKA) do bytu. Ak by toto zobrazovali kotlebovci, dostali by 20 rokov za propagovanie nacizmu.

 
Minister obrany Jaroslav Naď zdieľa jej song NAKA na svojom oficiálnom FB, s textom:

Nuž áno, spravodlivosť a boj s mafiou, to je mandát od ľudí, ktorý sme dostali. Aj keď aj na mne si v minulosti bezpečnostné zložky poriadne zgustli, vtedy boli, ako sa to dnes odkrýva v plnom profile, skorumpovanými politikmi a mafiou masívne zneužívané. A ďalšie zásadné informácie ešte určite prídu. Dnes však verím, že spravodlivosť sa vracia. A ako už zaznelo, padni komu padni...


V tichej kaviarni v Bratislave (v Bratislave)
sedí celá naša NAKA na káve (maká na káve)
Koho dajú z hrušky dole dnes (no je to des)
Tento rok nepôjde v opere na ples (pôjde do želiez)

ananananajnaj každý jeden dostane
jananananajnaj dizajnové tričko pruhované
jananananajnaj raz to nastane
jananananajnaj naka... na kameni kameň neostane.
 

Schizofrénia skupín ako táto je to, že v jednom songu si sťažjú, ako sú sledovaní (Agent SIS), a v ďalšej sú nadšení boľševickou prácou gestapa (NAKA).
 
Na Slovensku máme do činenie nielen s farebnou revolúciou, ale už rovno s boľševickou revolúciou. Na kameni kameň nezostane.
 
Dredovaná svoloč. 
To, že je táto hudba z Prešova, je ale naozaj nechutne pikantné. Aké pomery sú naozaj na východe? Ani za najhoršej totality si neviem predstaviť, že by nejakí tupí jasánkovci urobili pieseň ospevujúcu ŠtB. Takí idioti sú iba dnes.

 

Nedávam to sem ale ako hejt proti nejakej nepodstatnej skupine, ona len odzrkadluje mentálnu chorobu určitej časti (mladšej) populácie, ťažko vymletej režimovou propagandou. A zvrátenosť jedného tupého ministra. Jaroslav Naď  vystavil toto ich ospevovanie NAKA dňa 21. decembra, v čase, keď bol už škandál okolo zmlátenia Lučanského, v čase, keď mu zostával už len týždeň života. Lučanskému. Koľko zostáva Naďovi nie je známe.
 

Ema

Senzus pre štyridsiatnikov, s textami uspôsobenými mentálnej výbave Naďa a jemu podobných.

Pozrela som si, čo je to za drnkajúcich potratov. A hľa, dostali chlebovku k seriálu Uhorčík. Tak som si pozrela, čo je to seriál Uhorčík. Samozrejme, ako tu už Norman spomenul - kopanie do Slovenska cez tzv. folklór. Klasika od "umelcov" z Katovičova.

Tož, kríza je kríza, hentakí sráči urobia čokoľvek.

Midnigtcowboy

V záujme zachovania duševného zdravia som to po 40 s vzdal.

Náhodný okoloidúci

Heľenine oči som až doteraz bral ako strelených recesistov, aj na ich prázdninovom letnom koncerte v našom malom meste pred niekoľkými rokmi som sa celkom dobre zabavil. Ale toto naozaj prehnali. Rovnaké zhnusenie ako z Matelka.

Truhlík

Typický produkt východného Slovenska. Nič rozumné nikdy odtiaľ nedošlo.
Všetci politici čo to tu najviac dojebali sú východniari - Čarnogurský, Mikloš, Dzurinda, Figeľ.

Midnigtcowboy

Dosť primitívny príspevok vzhľadom na tento portal.

Norman

Sme tu síce tvrdí ľudia - ale nemá pravdu, infekcia na Slovensku takmer vždy ide zo Západu na Východ. Takmer vždy z Bratislavy.

Hm, to je síce rovnako zjednodušujúce ako jeho výrok, ale toto je pravda :)

ps. nie, ja nie som z východu.

horyslav

dosť primitívne zhodnotenie vzhľadom na tento portál... bolo to len konštatovanie, že východ prispel aj ďalšími snaživcami pri "zveľaďovaní" Slovenska. ja len môžem doplniť. okrem snaživcov tejto hudobnej skupiny, sa do povedomia národa zapísalali aj také umelecké osobnosti ako napr. Kalmus a Lorenz... a z politického spektra (a to bez ohľadu na režim a farbu lízanej riti), Biľak, Kiska... všetko poturčenci horší turka... a netreba to brať ako paušalizovanie východu, ani u mňa, ani u Truhlíka. aj my (akože ja) stredoslováci máme svojich, západniari tiež...

Norman

sme všetci dosť nabudení, takmer nervózni, ale určite nebudeme tu roznecovať problém slovenský východ verzus slovenský západ. Podobne, ako nechceme zbytočne roznecovať problem sever-juh.
Toto naozaj nemá zmysel a je vrcholne kontraproduktívne.

Tento portál bezpochyby odjakživa a otvorene vyhlasoval za zlo "blavácku kaviareň". Keby Východ mal akýkoľvek profil, bol akokoľvek zdeformovaný, keby tam behali zombíci žerúci mozgy - aj tak by som mu dal prednosť pred touto "blaváckou kaviarňou". Našťastie ale to tak nie je, slovenský vidiek je v sociálnom slova zmysle zdravý, či už považie, pohronie albo potisie. To len Dunaj je stoka (preto tu bývam, milujem veľké rieky, a Dunaj bol a je politicky najdôležitejšia rieka sveta :)

Truhlík

Zastanem sa Biľaka.
Keď som rozmýšľal kto kedy vôbec niečo pozitívne pre východné Slovensko spravil, tak to boli Tiso a Biľak.
A to som Biľaka neznášal tak ako všetci.
Ako mu súdruhovia zatrhli Míľniky mojej cesty v Novom slove (či v Pravde?).
Vlastizrada by sa mu dala prišiť. Ale genocída, vlastizrada, vojnové zločiny, sluha imperializmu tak ako terajším, tak to nie.

nové