Pápež dnes opakoval: treba otvoriť dvere emigrantom

Európski politici sa už teda neustále schádzajú, formálne i neformálne, pretože invázny pretlak v Európe stúpa. Situácia nie je dobrá - hovoria už všetci.

A do toho zas zasahuje katolícka cirkev. Pápež sa dnes vyjadril, že otvoriť dvere migrantom je tá najlepšia cesta, ako zabrániť “nenávistným činom terorizmu”. A znova vyjadrill obavy o milióny ľudí, ktorí utekajú pred chudobou a konfliktami.

Je zaujímavé, že pápež vyzýva krajiny Európy, aby robili výrazné, podľa nás až sebaničiace ústupky, ale nevyzve obyvatelov krajín, ktoré sa ocitli v konfliktoch a biede, aby sa ovládali, aby sa navzájom nezabíjali, aby spolupracovali a nepachtili po materiálne, aby sa dali na duchovnú cestu a aby koniec-koncov prešli na to najlepšie, čo pápež pozná, a to kresťanstvo.

Prečo to pápež neurobí?

Prečo pápež nevyzve moslimov, aby ako prvé odložili svoju pavieru a stali sa kresťanmi, aby im potom mohla byť daná pomoc?


To je vážne záhada.

Neverí pápež v kresťanstvo a Krista?

Pápež neustále vyzýva na obete tých, ktorí si očividne momentálne život vedia udržiavať v mieri a v spokojnosti, ale na tých, ktorí u seba očividne robia niečo zlé a na sebe navzájom páchajú násilné hriechy, na tých nenalieha, aby sa zásadne zmenili.

To je zvrátené.


Aby tento text nevyznel nejako antikatolícky, to isté platí pre evanjelikov a iných kresťanov, ale aj židov v Európe a Amerike (pretože tí nám stále radia, čo treba spraviť). A samozrejme to isté platí aj pre všetkých ateistických moralistov a etikov, pravdoláskarov a podobných humanistov. Pápež je len figúra, na ktorej to dnes vidno najlepšie. 

"Prečo to nežiada" nie je len rečnícka otázka. Je to zároveň výzva pre všetkých, že to treba robiť. Na každej úrovni treba od akýchkoľvek vyplakávajúcich etník požadovať zmenu u nich.  Oni sa musia zmeniť, oni musia priniesť obete, ich krajiny a kultúra sa musia premeniť - NIE MY. Žiadna migrácia - ostať tam, kde sú a kam patria a tam položiť obetu svojím potom alebo krvou. Takým sa potom môže pomôcť - nikomu inému!

Túto jednoduchú a jasnú myšlienku treba všeobecne presadiť.

 
Autor: 
téma: 
Ema

vyprázdniť vatikánske bydlo konzervatívny Nemec Ratzinger a prečo nastúpil tento latinskoamerický uslintaný zmrd, ktorému ani najmenej neprekáža, že tradičné európske kresťanstvo koroduje pod náporom islamu.

Len čo sa pápežove verejné postoje zharmonizovali so sorosovskou sociálnoinžinierskou agendou - ajhľa, ustali drsné mediálne útoky na európsky katolicizmus.

Aman Againsttime

Tento Argentínčan je vskutku jedno neomalené provokačné hovädo najvyššieho rangu. Bože, kde sú tie zlaté časy Urbana II alebo Rodriga Borgiu? :-)

Ľubov

ten Vatikán predsa len trocha viac všímať.Nedalo mi to,opýtala som sa na tohto Františka priamo jedného katolíckeho kňaza.Tak som to zaonačila,že aby sa nebál.
No,prekvapila ma tá nechuť spomenúť ešte aj jeho meno,hnusí sa mu možno ešte viac,ako nám .Stále hovoril,že najviac zla robia jezuiti,a keď som sa spýtala,či sú aj u nás (v Nitre,na biskupstve) mlčal ako zarezaný,aj mi naznačil,že rozhovor skončil.František patrí k jezuitom,to nie je tajomstvo.

Ľubov

chcem ešte povedať,že boj medzi frakciami,ktorý určite prebieha zatiaľ mimo verejnosť,sa skôr ,či neskôr prejaví a "vatikánska perestrojka" je to,čo nevyhnutne príde.
Videla som na starých pánoch,(na schôdzi Matice),ako máličko stačí,aby sa oheň rozhorel. Išlo o úplne nezáväznú debatu,kto "urobil" viac pre náš národ,či katolíci,či evanjelici. Bolo by to až úsmevné,ale hrozilo,že páni sa začnú biť.Tolko vášne tam ešte drieme.

Na Slovensku,z toho mála,čo vieme, majú časť moci benediktíni,a o tých jezuitoch nič,čo je oficiálne,tomu nech verí ten,čo seno žerie. Ešte by tu mali byť Dominikáni.Majú povesť najinteligentnejších.
Myslím,že nebude pre nás jednoduché vybrať si svoj klub,keďže máme tak málo informácií.No treba ,any sme boli pripravení.

sandro

Papa defacto schvaluje honbu po materialnych statkoch(migracia cez x krajin do Nemecka).
Ja v tom mam jasno-papa nie je katolik. Ja sa za katolika povazuem a pred domom na pozemku mam cerstvo stoziar s vlajkou SR(sokovalo ma, ze to kole oci inym susedom -Slovakom. Preto rozmyslam, ze kupim vacsiu) a ked mi tam zavita nejaka navsteva z blizkeho vychodu tak sa spolu aj pomodlime:
https://search.yahoo.com/search;_ylc=X3oDMTFiN25laTRvBF9TAzIwMjM1MzgwNzU...

Ľubov

Chcela by som sa na chvílku vrátiť k tejto staršej téme.Hovoríš,že si katolík,preto sa ťa chcem opýtať,čo si myslíš o tomto
http://sk.radiovaticana.va/news/2016/09/20/text_mierovej_v%C3%BDzvy_podp...

či sa Ti to páči? Mne sa to hnusí,zas kopec sladkastých kecov,lacných fráz a za nimi vidím len náš koniec((.Koniec normálnych ešte ľudí.
Celé roky som mala k tomu veľmi "športový" vzťah,že k náboženstvám cítim ľahostajnosť,tak mi to bolo jedno.Ale dnes mám názor opačný,náboženstvo,a to každé,je jed.
Je len jedna cesta a to priama línia bez takýchto kreatúr,ako je ten argentínsky Mário,či ako sa volá. Nejak tomu pomôž,ako môžeš,to je prosba.

sandro

Ta vyvza nestoji za rec, je to hnus. Ale so zbytkom co si napisala nesuhlasim. Cirkev je velmi dolezita, ti najhodnotnejsi ludia, ktorych poznam su prave z tohto prostredia. Ja tvorim telo cirkvi takisto ako tento skazeny papez(aj hlava je telo:) ). Pre ludi je komunita velmi dolezita a specialne pre mladych ludi, zvlast, ked sa tam presadzuju nespochybnitelne moralne hodnoty. A aj ta hodina v kostole v Nedelu mne osobne velmi pomaha odputat sa od beznych problemov a chaosu - je to take dusevne cvicenie. Snad sa zhodneme, ze katolicka cirkev bola poslednou prekazkou pri presadzovani noveho svetoveho poriadku. Viacero ludi-ateistov, aj z verejneho prostredia priznava, ze rozlozenim kat. cirkvi koncime. Ak je to tak, ako mozes napisat ze nabozenstvo resp. krestanska cirkev je jed? Tu treba vysukat rukavy a ist do boja o nasu cirkev a nie na nu plut.
Mimochodom, s cirkvou na Slovensku budu mat este velke problemy. http://www.hlavnespravy.sk/kosicky-arcibiskup-bober-ked-nesuhlasim-zname...
Toto novodobe prenasledovanie umoznil prave papa Frantisek. Vela knazov a biskupov si postavilo hlavu a idu si svoje, bez ohladu na papeza.

Ľubov

čo píšeš v poslednej vete,preto vkladám určitú nádej do Vás.Určite sa s Tebou zhodnem,že Katolícka cirkev je naša tradícia a šanca pre budúcnosť.
Ak sme sa v niečom nepochopili,je to preto,že stojíme na opačných stranách.
No,mne je určite lepšie v lese,ako v kostole,ale chápem,že Ty to inak berieš. Rešpekt.
Možno,keď budete takí problémoví,a naozaj,veľmi netolerantní,aj ja sa stanem katolíkom.
To by bola krása,keby ste robili opak toho,čo prikazuje papá.
Posielam Ti pieseň
https://www.youtube.com/watch?v=17S3tdb0q_M formu to má ako karaoke,to kvôli ruštine,ale obsah je taký"širokospektrálny" Som slobodný,sa v nej spieva...

sandro

Vy v podstate katolici ste(s Normanom na cele:)) ) len sa tomu branite. Teraz sa spolieham na Normanov zmysel pre humor...
Pesnicka je taka Ruska klasika, mam to rad, dakujem. Mna nedavno dostal tento re-make originalu : https://www.youtube.com/watch?v=CpQlM4L3-7U
Ruska dusa na tanieri.

Norman

Všetci ideme na ten istý vrchol ... len máme rôzne cesty, niekedy.
Ináč je pre mňa samozrejme česť ak ma niekto nazve tým, čo si cení.

Ľubov

Veď mama a občas aj otec chodili do kostola v nedeľu,tak načo špekulovať.Ty len choď po tej línii,čo si naznačil. Katarzia.Nebude to jednoduché,ale neboj sa!Spočiatku bude stačiť aj neverbálny protest,môžeš to dať najavo pohľadom,dívaj sa na farára bezočivo a s opovrhnutím,ak bude hovoriť niečo,s čím nesúhlasíš.Nepochybuj,všimne si to.
To na margo toho,čo píšeš,že máš vnútornú potrebu chodiť do kostola. Ja Ti inak poradiť neviem.
Pieseň- no,vzalo mi to reč,musím povedať.My sme už roky odstrihnutí od ruskej kultúrnej scény,nevieme nič." Muž ide večerným poľom,sám,už len ten obraz by stačil.Ale on hovorí,že príde deň,slnko a na poli dozrie zlatá raž a pole dá ľuďom chleba."
Prostredie vojenského lazaretu,tiež sila,lebo to znamená,že tam je možno doktor Živago,alebo aj Anna Kareninová,nie som Ruska,takže to celkom nechápem,ale trocha im závidím takéto umenie.

Norman

zaujímavý je ten prepis v latinke. Je to ovela prístupnejšie.
Rusko by malo ovela ľahšiu cestu do sveta, ak by používalo latinku, ktorá nie je len písmom Európy, ale používa sa v mnohých krajinách. Je jasný ten historický vývoj, ale mohli by ho používať ako druhý oficiálny spôsob zápisu.
Rozdielne písmo je jeden z dôvodov kultúrne politickej izolácie Ruska.

Aman Againsttime

Súhlas. Azbuka bola hlavný dôvod, prečo som po pár dňoch skončil s kurzom ruštiny - nechcelo sa mi učiť tie cudzie písmenká :-)
Ak by ruština mala latinku bola by omnoho populárnejšia - obzvlášť v týchto našich západoslovankých regiónoch a patrila by i k celkom ľahkým jazykom. Ja sa momentálne učím francúzštinu (momentálne najmä z praktických dôvodov), čo tiež nie je pre Slováka zrovna dvakrát ľahký jazyk, ale dosť tu pomáha, ak človek vie po anglicky, keďže tá podobnosť je tu celkom výrazná (koniec koncov angličtina predsa vznikla kombináciou pôvodného anglo-saského jazyka a francúzštiny a ako sa hovorí: angličtina je len zle vyslovovaná francúzština :-). Latinka naozaj veľmi pomáha - človek lepšie porozumie písanému textu a relatívne dosť slovíčok si vie odvodiť: http://www.fdesouche.com/ http://www.egaliteetreconciliation.fr/

Norman

som nevedel, že ideš s Procházkom od Bruselu ...:)

Aman Againsttime

To vieš, nechcel som sa s tým takto verejne chváliť - aby ste nežiarlili :-)

Norman

Každý sa dá kúpiť, je to len otázka ceny.

Ale možno je frankofónia nevyhnutná, aby si dostal v RTVS diskusnú reláciu, napríklad pod názvom AMAGAT , MGT ... alebo tak nejak :) Na prácu v Bruseli či Paríži budeš potrebovať skôr Arabštinu.

Po uliciach sú také tie plagáty
"Buď iný! Nauč sa po francúzsky".
To je smiešne, ak chce byť človek iný, má sa učiť naozaj jazyky iných kultúr, napr. tú ruštinu alebo iránčinu (farsí). Alebo isť rovno na druhú stranu sveta a prepnúť si mozog čínštinou či japončinou (i keď japonci asi neposkytujú štúdijne ani pracovné pobyty:(

Test - v akej reči je toto: Kelér atil?

Aman Againsttime

To máš pravdu, že zachvíľu sa nám pre prácu na Západe oplatí skôr arabština. Uf, asi sa tým cudzím písmenkám predsa len nevyhnem. :-(
Neviem, či chcem byť iný. Ani nie. Ja mám najradšej európsku bielu kultúru - nič lepšie ako toto na tomto svete neexistuje. Za latinku som fakt vďačný. Osobne som celkom rád, že sa tu neujala hlaholika ani východná vetva kresťanstva.

Neviem v akej reči je kelér atil. Ako prvé ma napadla maďarčina, ale bude to niečo iné.

Norman

veď ja nič, to ma len napadlo pri tom plagáte, na ktorý človek občas natrafí, veď už sme všetci v jednej Európe, tak Francúzsko nie je až taká exotika.
To "kelér atil?" je (ako sa dalo čakať) po francúzsky. Hm, to by si mohol už poznať :-))

sandro

Ja azbuku prave povazujem za ich ochranu pred vykradnutim. Rusi samozrejme s latinkou nemaju ziaden problem, co je ich vyhoda, ale na moje sklamanie jej tam pribuda stale viac. Azbuka je pritom jednoducha. A Rus aj jednoducho hovori. Akurat oni to nahradzaju ohromnou obrazotvornostou. Taky ich dusevny slang. Ked sa rozpravam s dedom mojej zeny, tak mu sice rozumiem ale aj nerozumiem. Casto zdvorilostne radsej cakam na jeho mimiku, ci to co povedal bol naozaj vtip alebo nie. Nechcem tu Rusov nejak prehnane blahorecit, ale maju urcitu hlbku, ktoru mi uz tazko pochopime. Na druhu stranu, ked sa ozeru, tak je to ich vecne filozofovanie otravne:)
@Lubov> Ziadne rady netreba, ved my na tohto papeza nadavame pomerne otvorene a vedno aj s knazmi:)

Norman

Tu je negatívum nie vykradnutie, ale nechápanie. Svet nepozná ruské pozitíva.
Národ, ktorý filozofuje ešte aj ožraný - veď to je presne to, čo treba dosiahnuť, to nik iný nemá:-)

Turecko prešlo na Latinku a Vietnam - a mám dojem, že nie sú na tom nejak horšie, ako napr. Irán či Thajsko.
Chorváti píšu latinkou tú istú reč, čo Srbi cyrilikou - ja viem, že je v tom náboženstvo - ale veď práve.
V podstate všetky národy sveta prešli na indicko-arabsko-európske číslice (okrem indov a Arabov, myslím :-) Ešte aj čínania. Ináč majú všetci plné huby globalizmu, ale na jednotnom písme sa nevedia dohodnúť. Nahé opice.

Hm, prečo Maďari nepíšu svojím písmom?

Truhlík

Zameniť azbuku latinkou mali v úmysle židoboľševici. Ale nejak to potichu rokmi zmizlo zo stola. Asi mali iné problémy ako prepísať milióny kníh, vymeniť všetky tlačiarne a písacie stroje a rekvalifikovať státisíce učiteľov.
Rusi píšu latinkou. Takou s anglickým prepisom. Je to strašne nechutné a keď to vidím tak mám husiu kožu.
Valeri Kharlamov - Валерий Харламов.
http://momandpopteeshop.com/products/83752.jpg

Norman

to na fotke nepíšu Rusi, ale angloameričania, prepis do formy, ktorú ako tak správne prečítajú američania.
Pre používanie pre seba by sa zvolil iný normálnejší systém, najlepšie československý : "č, š, šč," ale aj nejaké vylepšenia : x (čítaj ch). Celé by to nebol problém, a mohlo by to nejaký čas fungovať aj paralelne, azbuka aj latinka, ako v Jugoslávii. Tam dole ľudia používajú bežne obe písma, zvášť pri písaní na počítačoch to zrejme nie je žiaden problém. A starobylá cyrilika by aspoň získala príznak tajomna a tajomstva, nebola by všedná a mala by možno aj väčšiu úctu, ako teraz.

Boľševici to asi jediní mohli urobiť - škoda, že to nespravili - v tom čase to spravili aj Turci (ak sa nemýlim).
Bolo by to pre Rusov lepšie.

Náhodný okoloidúci

Našiel som to tu: http://www.voltaire.netkosice.sk/index2.html

Nesvatá aliance aneb Vatikán na výplatní pásce George Sorose
Zdroj: remnantnewspaper.com, preložila Lucie Cekotová, tedeum.cz
Dátum: 18.9.2016

Mezi mnoha informacemi, které odhalil únik dokumentů zveřejněných na DCLeaks, se ukrývají i písemnosti, které by měly velice znepokojovat katolíky. Interní dokumenty nadace Open Society Fund miliardáře George Sorose odhalují politické spojenectví, jež náleží k těm nejvíce šokujícím. Podle zveřejněných písemností se nadace George Sorose snaží svou radikálně socialistickou agendu potírání příjmové nerovnosti prosazovat za pomoci tvrdé rétoriky papeže Františka. Soros chce „zapojit papeže do záležitostí ekonomické a rasové spravedlnosti" pomocí lobbování ve Vatikánu.

Nesvatou alianci a strategický plán odhaluje kniha zápisů ze schůzí správní rady americké Open Society z května 2015, str. 16:

Návštěva papeže Františka - 650 000 USD (USP)[1]

Součástí první návštěvy papeže Františka ve Spojených státech v září t. r.[2] bude i historický projev ke Kongresu, proslov v OSN a návštěva Světového setkání rodin ve Filadelfii. Abychom tohoto momentu využili, budeme podporovat organizační činnost sítě PICO k tomu, abychom papeže zapojili do záležitostí ekonomické a rasové spravedlnosti, včetně využití vlivu kardinála Rodrigueze, papežova předního poradce, a vyslání delegace do Vatikánu na jaře nebo v létě, což umožní předat mu informace přímo od amerických katolíků s nízkými příjmy.

Účelem spolupráce mezi Sorosem a Vatikánem je ovlivnění prezidentských voleb v USA v roce 2016 tak, aby prezidentský úřad spolehlivě získala Sorosova pečlivě vybraná kandidátka Hillary Clintonová.

Grant rovněž podpoří činnost organizace FLP zaměřenou na média, vytváření názoru veřejnosti a ovlivňování veřejného mínění, včetně provedení průzkumu, který prokáže, že katoličtí voliči jsou vnímaví k papežovu zdůrazňování příjmové nerovnosti, a včetně zajištění mediálních materiálů, které budou předávat myšlenku, že být „pro rodinu" vyžaduje vypořádat se s rostoucí nerovností. Organizace PICO a FLP využijí papežské návštěvy ke zdůraznění papežovy ostré kritiky toho, co nazývá „ekonomikou vyloučení a nerovnosti", a jeho odmítání „trickle-down" teorií[3], a tím budou budovat mosty k širší společenské rozpravě o základních ekonomických zájmech a posunu celostátních paradigmat a priorit na začátku prezidentské volební kampaně v roce 2016.

Nadace jasně považuje papeže Františka za významného spojence Sorosova socialistického hnutí za potírání příjmové nerovnosti i v kampani před americkými volbami v roce 2016. Všimněte si, jak Sorosovi radikální levičáci mění význam slova „prorodinný" na „zabývající se rostoucí nerovností". Je na tom vidět, jak levice „krade" jazyk a využívá ho ve prospěch vlastní radikální politické agendy. Vydatně jim v tom pomáhají levicová média.

Další fascinující informace ze schůze Sorosovy správní rady odhaluje důvěrný poměr ke kardinálu Rodriguezi Maradiagovi, muži nazývanému pro svůj blízký vztah k papeži Františkovi „vicepapež". Sorosovi úředníci o honduraském kardinálovi píší, že „využívá svého vlivu" ve Vatikánu k podpoře Sorosovy radikální rétoriky ekonomické nerovnosti. Sorosovo impérium Maradiagu jasně označuje za klíčového hráče radikálního světového přerozdělovacího hnutí. Sorosův tým ví, že Maradiaga bude tuto iniciativu ochotně prosazovat ve Vatikánu i - což je důležitější - u svého blízkého přítele papeže Františka.

Kdo je PICO, příjemce grantu ve výši 650 000 dolarů, který se má postarat o zainteresování papeže v ekonomických a rasových otázkách? Podle portálu KeyWiki PICO je pokroková celostátní síť náboženských organizací. Kromě reformy zdravotní péče se jeho nejnovější iniciativa zaměřuje na přerozdělování bohatství a žádá, aby „náboženští představitelé vstupovali do jednání správních rad velkých bank".

Celostátní síť PICO získala grant ve výši 600 000 od Sorosovy nadace Open Society Institute. Organizaci PICO založil v roce 1972 John Baumann, jezuitský kněz vyškolený v komunitě Saula Alinského, která v Chicagu v 60. letech organizovala radikální hnutí. Později napodobovala projekt COPS[4] Alinského nadace Industrial Areas Foundation v San Antoniu v Texasu.

Open Society Institute popisuje PICO jako „síť komunitních organizací na bázi náboženských společenství, která hlas náboženských představitelů a věřících vnáší to veřejné diskuse o celostátních prioritách", a uvádí i další finanční příspěvky od Sorose mimo hlavní grant.

Svůj vliv ve Vatikánu Soros sleduje a financuje kromě jiného prostřednictvím PICO. Nadace Open Society Foundation (OSF) považuje peníze investované do Vatikánu za dobrý vklad, pokud jde o Sorosovu globální socialistickou agendu. Kardinála Oscara Maradiagu poznali jako sympatizujícího a ochotného propagátora věci globalismu. Pro Sorosovu agendu bude mocným spojencem a přívržencem.

Další klíčovou organizací, kterou Soros finančně podporuje, je FLP, což znamená Faith in Public Life („Víra ve veřejném životě"). FLP dostává v rámci grantu bojové příkazy. Grant také odhaluje manipulace a inscenace, které levice používá při ovlivňování veřejného mínění. Je to šokující, ale OSF skutečně připouští, že výsledky průzkumu FLP Soros předem nařídil, jak se uvádí v grantu:

Činnost organizace FLP zaměřená na média, vytváření názoru veřejnosti a ovlivňování veřejného mínění, včetně provedení průzkumu, který prokáže, že katoličtí voliči jsou vnímaví k papežovu zdůrazňování příjmové nerovnosti, a včetně zajištění mediálních materiálů, které budou předávat poselství, že být „pro rodinu" vyžaduje vypořádat se s rostoucí nerovností.

Tady to máme. FLP dostala rozkaz od toho, kdo ji financuje, aby provedla průzkum, který prokáže, že katolíci ve věci příjmové nerovnosti podporují papeže Františka. Budete ještě někdy věřit nějakému průzkumu, poté co jste viděli tuto tajnou úmluvu a komplot Sorosovy levicové filantropie?

Kdo je FLP, plným jménem Faith in Public Life? Nevinně a nábožensky vyhlížející organizace je dalším radikálně levicovým uskupením, které Soros financuje a které prosazuje levicovou agendu mezi věřícími lidmi. Portál American Thinker v roce 2011 odhalil osoby, které stojí za FLP, a jejich levicovou organizaci.

Kdo by mohl mít něco proti sdružení, které se nevinně nazývá „Víra ve veřejném životě"? Přesto je FLP další ze stovek satelitních organizací financovaných Sorosem, která se maskuje jako dobře míněná charita, avšak ve skutečnosti prosazuje radikální ekonomickou agendu antikapitalismu a globálního přerozdělování.

Soros má velké štěstí, že nalezl nového populárního partnera, který bude levicovou agendu prosazovat pomocí papežovy taktiky milosrdné hrubé síly. V amerických volbách jsou katolíci početnou a vlivnou voličskou skupinou. Soros proto využívá hlavy katolické církve k tomu, aby tento velmi důležitý voličský blok ovlivnil, jak vidíme z poznámek ke strategickým plánům OSF. Není to nakonec poprvé, co nesvatá aliance Sorose a Vatikánu úspěšně spolupracovala na politickém projektu.

V roce 2015 Sorosovi operativci usazení ve Vatikánu řídili ekologický program papeže Františka, když pro Sorose a OSN vydali apoštolskou exhortaci o změně klimatu a zařídili ceněnou pochvalu papeže pro cíle udržitelného rozvoje OSN a papežovo apoštolské požehnání pařížské klimatické úmluvě. Pokud jde o ekologii, Soros získal ekologický hattrick zpečetěný a potvrzený papežem Františkem.

Vzhledem k tomu, že Sorosem prosazované ekologické cíle si papež František již osvojil, je na řadě bod č. 2 na Sorosově radikálně socialistickém programu, totiž globální přerozdělování bohatství. Soros evidentně ví, že papež František mu v jejím prosazování bude opět nápomocen.

Katolíci, mějte se na pozoru před zfalšovanými výsledky průzkumů, které ukáží vaši zdrcující podporu novým globálním daním a daním z uhlíku, jejichž pomocí bude váš výdělek rovněji přerozdělen. Soros využije Vatikánu k prosazování Hillary, jeho pečlivě vybrané prezidentské kandidátky.

Byli jste předem varováni.
Elizabeth Yoreová

---------------

[1] Zkratka USP znamená unique selling proposition („jedinečný prodejní argument"). V oblasti reklamy se používá pro označení přínosu nabídky pro klienta. Pozn. překl.

[2] Tj. 2015 - pozn. překl.

[3] Teorie zastávající přirozené přerozdělování od bohatších k chudším ve společnosti, tj. nižší zdanění bohatých vede k vytváření více pracovních příležitostí pro chudé a v důsledku přináší bohatnutí celé společnosti. Pozn. překl.

[4] Communities Organized for Public Service, Organizace komunit pro službu veřejnosti. Pozn. překl.

nové texty