Sorosoidi skúpili časť Petit Pressu

Včera bolo oznámené, že MDIF (Investičný fond na rozvoj médií ) skúpil akcie Penty v PetittPresse - teda v SME a podobnýcg veciach. Je to 34% akcií Petit Presu.

MDIF je pod vplyvom Sorosa, takže kúpa sa považuje za potvrdenie pravdivosti tvrdení, že Soros a neho armáda sa snažia ovplyvňovať politiku v (strednej) Európe až nedovolenými spôsobmi. Považujem toto tvrdenie za smiešne - každý blbec predsa musí dávno vedieť, že to tak samozrejme je a nepotrebuje k tomu posledné transakcie.

Takisto treba pripomenúť, že Penta je rovnaký hráč, ako Soros sám - možno sa len o veci menej zaujímajú, ale ak by to bolo potrebné, presadzovali by si svoje.

Tu je video s včerajšou tlačovkou Smeru k danej téme.
https://www.facebook.com/watch/live/?v=468347751152901&ref=search

Treba si uvedomiť, že Fico pociťuje povinnosť dokázať, že mal so Sorosom kedysi pravdu - ale je to zbytočná snaha, za svoje slová z minulosti sa naozaj nemusí hanbiť, naopak, mal byť ešte tvrdší (túto včerajšiu tlačovku odmietli média propagovať - takže toľko ku slobode tlače).

Celkovo sa touto transakciou na mediálnej slovenskej scéne nič nemení, lebo prestitútky ako Baloghová, Todová a mnohé iné fungovali stále pod priamym komandom sorosoidnej chobotnice. Ale je možné, že nemalá časť verejnosti akosi nechce veriť, ako neslobodné sú média tohto režimu. Možno sa im viac otvoria oči.

A možno sa to prejaví v budúcnosti a tieto špiny budú aj spod Tatier vymetené.

Samozrejme, Soros je len stále len určitá soft vrstva, jedna z medzinárodných hydier. Kritizovať Sorosa sa nikdy nemusíte báť, pretože Soros ani nie je vzorový žid, takže obvinenia z antisemitizmu sú len ako teplý vzduch. Je to proste finančník, podvodník a generátor mafiánskych organizácií - nič viac.

slaven1

A takýto mail "za všetko dobré, proti všetkému zlému" poslali. O "Fonde Otvorenej Rany" ani slovo:

Vážené čitateľky, vážení čitatelia,

volám sa Alexej Fulmek a uviazol som v tomto vydavateľstve od prvého dňa, keď sme na papier vytlačili ešte modrú hlavičku denníka SME na piatok. Je to už takmer tridsať rokov. Ako každé ráno som dnes cestou do svojej kancelárie prešiel okolo portrétu zosnulého prvého šéfredaktora denníka SME Karola Ježíka a pomyslel som si, že dnes by mal Karol radosť. Penta odchádza z nášho vydavateľstva. Po náročných rokovaniach sa to podarilo.

Možno malý krok pre ľudstvo, zato veľký krok pre redakciu denníka SME a mávnutie kolibričích krídel pre našich čitateľov, čím chcem naznačiť, že ide o krátky, ale intenzívny moment, za ktorým však opäť nasleduje len tvrdá každodenná práca. Každý človek chce, aby ho mal niekto rád a aj my stojíme o vašu priazeň, pretože bez vás, čitateľov, nemá naša práca zmysel ani hodnotu.

#neustupiliSME

SME je dlhoročná značka, vybojovali sme veľa súbojov o vlastnú nezávislosť. Bol to dlhý boj, dlhá cesta. Ale nezávislosť k fungovaniu serióznej žurnalistiky nestačí. Dnes máme o dôvod viac poprosiť vás, aby ste nás podržali. Preto vám chcem ponúknuť naše predplatné, ktorým môžete podporiť nezávislú žurnalistiku pod hlavičkou SME.sk.

Alexej Fulmek,
predseda predstavenstva
Petit Press, a.s.

Plné peňaženky, sýte brušká, na čas poplatená hypotéka na byt veďla slamu v Janíkovom dvore. Kurva kurve riť neurve.

Máme však FICA a SMER. Tí problematiku rozobrali asi najlepšie zo slovenskej divadelnej scény: Tlačová konferencia strany SMER - SD na tému: Welcome to Slovakia Mr. Soros

Ema

ktorý sa stal just Ježíkovi s jeho nepohodlnými predstavami o smerovaní novín až po priamy vstup chazaroidného hovada posadnutého nenávisťou k Európe.

Korčok bol pred pár dňami v Grécku, bod programu: návšteva "utečeneckého" tábora, z ktorého treba ilegálov prešupnúť hlbšie do Európy.

Náhodný okoloidúci

Že je Soros zločinec, je jasné každému, kto má základný zmysel pre spravodlivosť a aspoň náznak sociálneho cítenia.

https://www.hlavnydennik.sk/2021/04/23/blaha-george-soros-je-predatorske...

Samozrejme, nepotrestané Sorosove finančné zločiny sú veľký problém. Ale oveľa väčší problém je to, že systém takéto konanie umožňuje a miesto ťažkých trestov ho dokonca toleruje až schvaľuje.
Kto má možnosti a silu zrušiť tento prehnitý systém a vymyslieť taký, ktorý sa nebude dať zneužívať? Je vôbec na tejto planéte niekto taký?

Luko

... keď Saudi mohli dozerať na dodržiavanie ľudských práv vo svete, prečo by pre nás (prachy toľko milujúci západ) Soroš nemohol byť vzorom ctnosti?
A na zrušenie systému tu sila je, ale nemá ju kto aktivovať. Spiaci obor v tej chvíli nie je obrom.

Ema

Korporáty vo svojich domovských krajinách médiá nakupujú. Nepredávajú. V súvislosti s otvoreným prienikom sorosoidnej lepry do smetiarne na úkor Penty ani raz nepadla jediná relevantná otázka: PREČO Penta predala.
Ako najpravdepodobnejšia sa javí odpoveď, že Penta predávať nechcela. A potom, jedného pekného dňa, prišlo štátne komando pre Haščáka. Globálna mafia mu zaťala do krku drápy prepojené rovno na štátne štruktúry - na našich bojovníkov proti mafii, muhehe. A bolo.

Norman

Či už Haščáka zatkli cielene, alebo proste ako omyl režimu - jeho pobyt za mrežami, vyšetrovanie jeho vecí policajnými oudsidermi - to všetko znamenalo formálne oslabenie Penty a nik si nemohol byť istý, aké informácie našli a čo pustia do obehu.
A na zraneného krokodíla sa vrhnú zvyšné. Niekto si povedal, že z oslabenej a defétistickej Penty si urve svoju časť. V tomto prípade to boli médiá.
Takže áno, je vrcholne pravdepodobné, že Haščákovo zatknutie a predaj ich akcií v Sme sú prepojené udalosti.

A prečo sa tí blbci v Sme tak tešia? Veď tvrdili, že aj doteraz boli od Penty nezávislí. Tí magori tými svojimi vytešovačkami vlastne priznávajú, že doteraz mali silný pocit autocenzúry. Nejde o to, či písali nejako "proti Pente" - ide o to, že písali presne tak, ako si to finančné plutokratické kruhy želali. Samozrejme, že nik nemusel Fulmekovi či Baloghovej doniesť príkazy čierne na bielom - to už títo dvaja sluhovia pochopili aj sami od seba, čo sa od nich čaká.

slaven1

Zacítili predátori z amerických farmafiriem krv. Uvideli čoho je Baťová a ďalší úradníci ŠÚKL ochotný z ideologických pohnútok (mamon) vykonať na vlastnom národe. Vidia supy ako majú obrobený park prezidentského paláca. Vedia ako majú zariadené hlavné masovo-komunikačné prostriedky krajiny (Facebook, TV Markíza). Majú spočítané koľko dali mimovládkam "profesorov" na FMV rôznych Slovenských univerzít (UNIBA, EUBA, UMB, TNUNI)...

Kam odpratať pharma-odpad, ktorý nechce ani tak skorumpovaný úrad ako je americká FDA, bolo jasné. "Predáme" to na Slovensko.

FDA zrušil povolenie na núdzové použitie monoklonálnej protilátky bamlanivimab, benefity neprevažujú riziká. Na Slovensko ho len nedávno doviezli pre covidových pacientov. Čo s ním urobíme?

Dusanbe

stihli predať množstvu krajín, je to drahé - dobrá obchodná komodita.
Ono to asi nie je úplné placebo, ale je problém jeho neúčinnosti voči rôznym variantom vírusu.
FDA čo som naposledy čítal, ho schválila v kokteily s inou podobne fungujúcou protilátkou, ale len pre ľahké prípady štádia choroby u rizikových pacientov.
Tak môžu dokúpiť niečo ďalšie a miešať vnútrožilové kokteily, veď je stav núdze a všetko je dovolené, pravdaže okrem funkčných a dobrých vakcín Sputnik !

nové