V Európe sa začala vojna

Dnešná správa prevzatá z denníka Al Ahram hovorí za všetko. Turecký novinár Mehmet Akhul priniesol autentické svedectvo o plánoch a ich realizácii priamo z centra bojov takzvaného Islamského štátu z oblasti strednej Sýrie.

Rok a pol tam pôsobil pod menom Mohamed Akhe ako bojovník tzv. Islamského štátu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islamský štát (ISIS) ako podvod riadený zahraničnou tajnou službou. Vo vedení ISIS sú ľudia trénovaní v zahraničí a niektorí dokonca aj takí, čo boli už zatknutí americkými vojskami v Iraku a neskôr prepustení. Ich identita je pomerne málo známa a ťažko zistiteľná. Utečenecká kríza je podľa Akhula organizovanou vojnou pripravovanou ISIS na prevezenie armád ISIS do Európy. Všetky akcie s deťmi a ženami sú zastierací manéver, ktorý má ukľudniť verejnú mienku v Európe a zdvihnúť vlnu solidarity. Cieľom majú byť samozrejme najvyspelejšie ekonomiky EÚ. Bojovníci ISIS medzi sebou komunikujú prostredníctvom mobilných GSM telefónov v sieti Spojených Arabských Emirátov Etisalat, ktoré majú zaplatené priamo z ISIS. Tým je aj vyriešená záhada, ako mohli takzvaní chudobní utečenci komunikovať medzi sebou z moderných smartphonov celé týždne v roamingovom režime, pričom nemali peniaze údajne na nič.

Príkazy a velenie ide cez veliteľov skupín, ktoré tvoria prevažne obyvatelia Sýrie a Iraku a jedna skupina je vedená troma mužmi, za predpokladu, že sú na jednom mieste. Preto sa takzvaní utečenci domáhali sami rozhodovať, kde budú umiestnení.

Ich taktika má začať takzvanou guerillovou vojnou, čo je v podstate partizánsky spôsob boja a to narúšaním verejného poriadku, infiltráciou domáceho obyvateľstva a kontaktom s už žijúcimi skupinami v EÚ.

Toto je dôkaz, že celý systém v EÚ reprezentovaný zradcami ako Merkelová, Hollande, Junckers, Faymann a ostatní totálne zradili Európu a nechali ju nepripravenú na totálnu vojnu vedenú z vnútra.


Akhul podrobne popísal organizačnú štruktúru bojovníkov tzv. Islamského štátu (kalifátu)(ISIS) v Európe. Takzvaní utečenci z vojnových oblastí sú v skutočnosti bojovníci ISIS, maskovaní rodinami a deťmi, ktorí nadväzujú kontakty s už existujúcimi štruktúrami, ktoré v Európe už pôsobia.

„Vojna v Európe sa začala“ vyhlásil operačný dôstojník policajného veliteľstva v južnom Hessensku po rozsiahlej akcii odhaľujúcej rozsiahlu sieť moslimských vojenských štruktúr v Nemecku. „Toto je výsledok rannej mimoriadnej porady riaditeľstiev troch susedných spolkových krajín“, dodal. Jeho britskí kolegovia podnikli po Akhulovom svedectve operatívny zásah, odhaľujúci sieť moslimských partizánov v oblasti Midlands. Pripravovali teroristické útoky a sabotážne akcie po celej krajine, čo má byť začiatok prenesenia bojov z Blízkeho východu do Európy.

Ako Akhul uvádza vo svojom príspevku v Al Ahram z dnešného rána, tzv. utečenci komunikujú väčšinou cez dubajského operátora firmy Etisalat, ktorá do dnešného obeda zablokovala niekoľko desiatok tisíc účtov, ktoré komunikovali neustále len a výlučne cez roamingových partnerov v Európe. Kontrola a odpočúvanie telefonátov začalo policajnými orgánmi v nemeckej spolkovej krajine Hessensko, kde je najviac teroristických buniek ako aj vo Veľkej Británii.

Podľa svedectva Akhula je v Európe odhadom viac ako 450 tisíc bojovníkov ISIS, z ktorých je približne 80% aktívnych. Ostatní sa skrývajú, alebo sú mimo kontroly veliteľov ISIS.

“Maďarská armáda je v stave pohotovosti a pripravená na násilný zásah v prípade narušenia hraníc”, vyhlásil premiér Orbán.

Mehmet Akhul je momentálne (situácia o 18:30) na policajnom riaditeľstve v Ammane a podľa hovorcu policajného riaditeľstva sa stále nevie, kedy a za akých okolností bude prepustený.

Informácie čerpáme zo zdrojov Ammánskej pobočky Al Jazeera ako aj od spolupracovníkov v Káhire a Ammáne.


Bodo Greim

zdroj: Denník Politika

uprevené

 

 

Poznámka z nadhľadu:

Prirodzene, tak nejako to je a musí byť, to hovorí logika veci. Ale samozrejme, o začatí vojny sa začne hovoriť až potom, keď štruktúry začnú svoj akivitu. Dovtedy ani stovky svedkov a priame dôkazy neprimäjú bruselských šašov k tomu, aby uznali akútne nebezpečenstvo a vojnový stav. Len pripomeniem, že toto nie je o ojedinelom teroristickom útoku s nejakými povedzme desiatkami mŕtvych - toto je o cielenej partizánskej kampani, ktorá dokáže doviesť krajiny v Európe do stavu, v akom sa ocitol napr. Irak.

Foto: Isis masovo popravuje.

Myslíte si, že sa to nemôže stať u nás?

Exhumácia obeti  v obci Sklenné, 21. sep.1944 tam bolo partizánmi popravených 187 obyvatelov.

 

Náhodný okoloidúci

Všeobecnú veselosť v ruskojazyčnom internete vyvolalo zadržanie teroristov "Islamského štátu", ktorí chceli uniknúť pred ruským zásahom do Iraku a obliekli sa do ženských šiat, aby sa zamaskovali a stratili medzi civilistami.
Veselosť Rusov vyvolala asociácia na ruský vojnový film "Biele slnko púšte", odohrávajúci sa niekde v Turkmenistane, v ktorom vojačik Petrucha oslovil miestnu krásavicu úplne skrytú pod moslimským odevom "Gjuľčataj, odlož parandžu (závoj), ukáž svoju tváričku". Pod parandžou však bol bradatý Abdula a Petruchu zaklal! Našťastie len vo filme.

Myslím, že foto islamských Končít pobaví aj nás:
http://www.kp.ru/daily/26447.5/3317264/#close
http://smi2.mirtesen.ru/blog/43647605665/Terroristyi-IG-nachali-primerya...

Sú očarujúce :D

Sinuhe

sa mi páčil tento príspevok z diskusie:

В гейропу их. Там им место.

Hm ... Gejropa ... výstižné...

Sinuhe

V poriadku, hlavnými buditeľmi sme my, tu na nadhľade :-) ... ale sú tu aj iní, ktorí vedia svoje myšlienky a názory formulovať tak, že ich čítanie na nás pôsobí ako láskyplné fúkanie do tlejúcej pahreby. Dovolím si upozorniť na úvahu Lanky Procházkovej na dnešom Zvedavcovi. Ako chuťovku uvádzam toľkoto:

Před čtyřmi sty lety prosazoval český intelektuál Jan Ámos Komenský dostupnost vzdělanosti pro každého člověka z jakékoliv společenské vrstvy. Je příznačné, že jeho touha se začíná naplňovat až v nejkritičtější epoše lidstva, kdy masově šířená lež zasévá dirigovanou nenávist do našich duší a programuje naše mozky na válku. Dogmatická zaujatost proti Rusku dosáhla v ČT vrcholu, když toto médium veřejné služby ignorovalo historicky průlomový projev ruského prezidenta v OSN a svou cenzurou donutilo diváky vyhledat si řeč Vladimíra Putina na internetu. Díky úsilí bezejmených překladatelů jsme mohli už několik hodin po přednesení projevu sledovat jeho záznam i s českými titulky. K dnešku už videonahrávku shlédly v Čechách sta tisíce uživatelů internetu, což je důkazem toho, že civilní obrana v naší zemi začala fungovat spontánně. Lidí, kteří každodenně pobývají na zamořeném území mainstreamu ubývá a mnozí z nich už to činí jen pro srovnání, tedy z výzkumných důvodů.

V Německu vznikly webové stránky, které přehledně monitorují mediální manipulaci a archivují pořady, výroky a texty včetně jmen autorů, aby budoucí tribunál při posuzování zločinů proti míru, měl dokumenty k dispozici.

Norman

si nemyslím, že na nadhľade sme "hlavnými buditeľmi" :-)
Opakujem, lavina sa už pohla, už sa aj ťažko bude dať ovplyvňovať ...
A napríklad len na Parlamentních Listech je už toľko ľudí, osobností verejného života, čo hovoria otvorene, že už je len máločo dodať. (preto aj začíname hľadať nové témy, nebudeme opakovať to, čo každý aj tak vie, len to nie je v masmédiach - len tie nové témy budú aktuálne až zas o štvrť storočia, prípadne aj neskôr, dovtedy už niektorí budú v Mexiku )

Čo sa týka nemeckých stránok, je to pekné, že sú spomínané, len odkáž Lenke, žy by mohla dát taky ňáky skurvený linky, když už o tom kecá.

Ale je pravda, že tu na Slovensku je to s tou intelektuálnou výkonnosťou pobledšie, ako vždy. Tu sa intelektuáli (hlavne tí filozoficko a podobne kultúrne humanitní ) vždy predávali ako prostitúti v nadmernej miere, v porovnaní s okolnými národmi. Tu broja za dobrú viec vždy hlavne "prostí" ľudia.

qedstar

Tu broja za dobrú vec vždy hlavne prostí ľudia. Možno preto, že nemajú čo predať. Zapredávanie sa vnímam ako majoritný problém a vodu na mlyn NWO. Ale keď sa človek, ktorý sa rozhoduje, či sa ide zapredať, obzrie na tie ostatné ovce, ktoré mu nijak nechcú pomôcť s bojom, tak to vyžaduje zvlášne okolnosti, aby sa nezapredal. Sú tu ovce, ktoré nič nezavážia, a pár ľudí, ktorí niečo zavážia, tak tých pár ľudí tieto ovce svojou ľahostajnosťou tak naserú, že väčšina sa zapredá. A ak sa niekto aj nezapredá, tak ovca mu nepomôže a nepomôže, pretože ovce myslia len na seba, a nie sú zapredané LEN preto, že nemajú čo predať! Čiže celkovo, ak potenciál budeme chvíľu považovať za aktuál, tak je tu minimálne 90% zapredancov. Možno ostalo len povestných 144 tisíc nezapredaných :). No a preto NWO kvitne a pravda dochne. Lebo všetci ovce. Aj my (a vy) tu kričíte klaksónom možno nadarmo. Však pre koho? Pre tie potenciálne zapredávajúce sa ovce, či pre tých, ktorí sa už zapredali? Či pre tých, ktorí sa nezapredali (a mohli!), a vôbec to vaše kričanie nepotrebujú? Tak pre aké publikum to vlastne robíte? A ja?

Sinuhe

Ak teda kričíme (väčšinou hovoríme miernym hlasom :-) , tak nie kvôli ovciam, ale kvôli sebe samým, pretože samých seba vnímame ako hodnotné ľudské bytosti, ktoré nechcú a nezaslúžia si byť ovcami. A na druhej strane nemáme žalúdok na to, aby sme sa stali strojcami (či prisluhovačmi) systému, ktorý sa tu za ostatných 200 rokov sformoval na zotročenie a pokrivenie človečenstva.

No a ešte pridám, čo mi dnes prišlo - neviem posúdiť, či tie údaje zodpovedajú skutočnosti, ale ak áno, potom toto je nasledovaniahodný príklad aj pre Európu (aj keď pre daktoré štáty ako F, D, NL, GB je už zjavne neskoro....).

Japonsko a muslimové:
Už jste někdy četli v novinách, že politický vůdce nebo premiér islámského
národa navštívil Japonsko? Už jste někdy našli zprávu, že prezident Íránu
nebo katarský princ nebo princ Saúdské Arábie navštívil Japonsko?
Japonsko je země, která nemá islám. Japonsko uložilo přísné omezení islámu
a všech muslimů.
Důvody jsou následující:
1.) Japonsko je jediný národ, který neuznává občanství pro muslimy.
2.) V Japonsku muslimům nejsou udělována povolení k trvalému pobytu.
3.) je silný zákaz šíření islámu v Japonsku.
4.) Na univerzitě v Japonsku se neučí arabština nebo jiné islámské jazyky.
5.) Nelze importovat Korán psaný v arabštině.
6.) Podle údajů zveřejněných japonskou vládou bylo vydáno povolení k
přechodnému pobytu jen 2.000 muslimům, kteří musejí dodržovat japonské právo
platné v zemi. Tito muslimové musí mluvit japonsky a vykonávat své
náboženské rituály pouze v jejich domovech.
7.) Japonsko je jediná země, která nemá řadu zastupitelských úřadů v
nevýznamných islámských zemích.
8.) Japonci nejsou přitahováni islámem.
9.) Muslimové žijící v Japonsku jsou zaměstnáni pouze zahraničními
společnostmi.
10.) Nejsou poskytována pobytová víza muslimským lékařům, inženýrům nebo
manažerům zasílaných zahraničními společnostmi.
11.) Ve většině společností je v jejích pravidlech, že žádný muslim by
neměl být přijat na práci.
12.) Japonská vláda je toho názoru, že muslimové jsou fundamentalisté a
dokonce i v éře globalizace nejsou ochotni změnit své muslimské zákony, tj.
přizpůsobit se do jiné kultury.
13.) Muslimové nemohou ani pomyslet na pronajmutí domu v Japonsku.
14.) Pokud někdo přijde na to, že jeho soused je muslim, celá čtvrť je
bdělá.
15.) Nelze vytvořit islámskou školu nebo "Madrasu" v Japonsku.
16.) Nesmysl je zavedení šaría, islámského práva v Japonsku.
17.) Pokud si Japonka si vezme muslima, pak je považována za vyvrhele, a to
navždy.
18.) V Japonsku panuje přesvědčení, že islám je netolerantní náboženství a
jeden by měl držet od něj dál.
Autor: Yehuda Franki Patrick Meinhardt

Norman

Islam sa v Ázii stále snaží šíriť, a konflikty sú ako v (niektorých) indočínskych štátoch, tak v Indonézii a Číne (Xin jiang).
Islám je štátna doktrína, ako každé "abahámovské náboženstvo", duchovnom sa len maskuje. Preto je právom každého štátu brániť sa politickým smerom, ktoré považuje za negatívne. Dokonca Európa, klamlivo a absurdne grcajúca kecy o slobode slova, vyznani a politiky, obmedzuje tzv komunizmus a tzv. fašizmus, pripadne všeobecne nejakú ôdespociu" a podobne. Európa nemá odvahu vyhlásiť, že islám je na jej územi škodlivý, preto6e ak bz bola jedna náboženská idológia tak označená, zákonite by to viedlo k otázke o druhej škodnej, sionizme.
A to nechcú. Preto islám chránia (aj keď na druhej v Izraeli vraždia aj teraz Palestímčanov masovo ako ovce, Izraelčania sú proste prasce)

javlapaskaa

According to japanfocus.org, 'There are currently between 30 and 40 single-story mosques in Japan, plus another 100 or more apartment rooms set aside, in the absence of more suitable facilities, for prayers.

a túto im dokonca navrhol český architekt: https://en.wikipedia.org/wiki/Kobe_Mosque

Islam (イスラム教 Isuramukyō) in Japan is mostly represented by small immigrant communities from other parts of Asia. In 2008, Keiko Sakurai estimated that 80–90% of the Muslims in Japan were foreign born migrants primarily from Indonesia, Pakistan, Bangladesh, and Iran.[37] It has been estimated that the Muslim immigrant population amounts to 70,000–100,000 people, while the "estimated number of Japanese Muslims ranges from thousands to tens of thousands".[38]

viac info https://en.wikipedia.org/wiki/Islam_in_Japan

1488

a plné telocvične

 

1488

som si teraz všimol, že to tu je už zavesené..

Náhodný okoloidúci

http://eurodenik.cz/zpravy/za-agresivitou-islamistu-jsou-pilulky-hruzy-z...

Za agresivitou islamistů jsou „pilulky hrůzy“ z Dubaje
11.12 2014|Zprávy

Podle italského listu Il Giornale používají islámští radikálové pilulky, které u nich způsobují přehnanou agresivitu, odvahu a vytrvalost, která je tolik typická při teroristických útocích.

Pilulka hrůzy se jmenuje Captagon

Rozšířila se společně s Arabským jarem a jako elixír prodloužení a posílení revoluce přispěla k davové šílenosti a k tomu, že se islamisté dokázali obětovat při úderech armády v oblastech od Tuniska do Egypta, od Libye do Sýrie. Dnes se tato pilulka, stejně jako Arabské jaro, stala noční můrou Blízkého východu. Díky extázi, kterou amfetamín zprostředkovává, islamisté masakrují sebe i ostatní s úsměvěm na tváří a prázdnou hlavou.
Důkazů je hned několik

Kurdové vyprávěli o tom, jak našli pilulky hrůzy v kapsách stovek aktivistů islámského státu zabitých v Kobani. Podle analýzy videa s popravami několika britských novinářů americkou rozvědkou, byl popravčí Džihádi John pod vlivem amfetaminu. Dalším důkazem je i přiznání demonstrantů z roku 2011, kteří policii přiznali, že dostali od organizátorů demonstrací „zázračnou pilulku“, díky které měli odvahu a sílu. Pilulku tehdy dodávali „drogoví muslimští bratři“, kteří ji dostávali z Dubaje a Kataru.
První chemické zkoušky pilulky provedla italská policie

V roce 2013 přijeli do Libye, kde chtěli trénovat některé skupiny milicionářů a transformovat je do skutečné armády. Před začátkem mise byly provedeny krevní testy zúčastněných. Asi 30 % mužů mělo těžkou závislost.

Pilulka Captagon je podezřelá z toho, že dokáže transormovat do lidské mysli zvířecí dravost a fanatismus. Tyto pilulky vyrobené v Kataru jsou podle italské policie hlavním pohonem války a terorismu. Podle některých zdrojů islamisty k bojům nemotivuje Korán, ale tyto amfetaminy. Údajně existují dokonce i důkazy o tom, jak se tabletky dostaly do Dubaje a Kataru.

Tabletky Captagon, které byly původně vyrobeny v roce 2011 laboratořemi NATO v Bulharsku, se nyní vyrábějí na Blízkém východě a na syrském území. Na začátku dubna 2014 zabavila syrská armáda auto plné tablet Captagonu a sudů se směsí na výrobu Captagonu (hydrochlorid fenetyline). Celková váha sudu s touto látkou byla 1 tuna. Léky, které způsobují euforii a snižují bolest jsou v kombinaci s marihuanou denní potravou "džihádistů".
Pilulky hrůzy se používaly i na Ukrajině

Existují důkazy toho, že jeden z vůdců ukrajinského majdanu, bývalý boxer Vitalij Kličko, přivážel pod záminkou sportovních léků tyto amfetaminy jako bojové stimulanty pro demonstranty.

Tyto léky pomáhají zvyšovat pocit důvěry a zbavují potřeby odpočinku a spánku. Ve vysokých dávkách může intenzivní duševní stimulace trvat až tři dny. Dlouhodobé používání stimulantů způsobuje psychózu, halucinace, bludy a extrémní agresivitu.

V dubnu 2014 připustil starosta Kyjeva Bondarenko, že během euromajdanu se v prostorech městského úřadu vyráběly a volně za nízkou cenu prodávaly psychotropní látky. Tyto látky byly mimo jiné dodávány masovým vrahům, kteří měli na svědomí masakr v Oděse.

V průmyslově výrobním množství byly chemické látky pro výrobu Captagonu doručeny na kyjevské letiště 11. května. Přísně utajenou zásilku doprovázel důstojník CIA Richard Michael a 70 žoldáků polské PMC. Na pokyn kyjevské SBU nebyly kontejnery kontrolovány.

Správu prevzal Chelemendik - http://www.chelemendik.sk/Za_agresivitou_islamistu_jsou_pilulky_hruzy_z_...

Ak si dobre spomínam, pred pár mesiacmi ju už raz uverejnil.

A teraz si predstavte, že sfetovaní "slimáci" sa rozbesnia na našich uliciach. Koho v takom prípade proti nim nasadíme? Žeby slniečkárov a havloidov?