Ideologická, už riadne pritvrdená trash-metalová muzika

Obsedantná snaha Európskej komisie dostať za každú cenu do každého štátu Európskej únie viac či menej (radšej viac) černochov zo štátov Guinejského zálivu, Somálska a Etiópie sa prejavuje aj tým, že v korporátnych médiach nastupujú šíky všelijakých expertov, aby pomocou najabsurdnejších "argumentov" presviedčali, že je to dobrééé. Jedným z obzvlášť chrapúnskych počinov je článok Vladimíra Baláža z Prognostického ústavu (sic!) s názvom "Imigranti prídu, aby nám pomohli", uverejnený - no kde inde, v smetiarni.

"Profesionálni Slováci a strážcovia tradičných hodnôt v tom majú jasno: migranti sú čierni, islamisti a antikristi. Detvu, Važec, ba i Vlkolínec zohyzdia mešitami. Budú do nás hádzať bomby a naše ženy donútia nosiť na hlavách šatky. Že šatky nosili aj naše staré mamy, je irelevantné," píše Baláž. Tak toto chce špeciál zmrdskú povahu, použiť na špinavé zámery rozvratu spoločnosti naše staré mamy a dať ich na jednu úroveň s povinne balenými moslimkami. Tento človek nás nenávidí - nenávidí aj naše mamy a staré mamy a urobí všetko pre to, aby sa sem vlúpali hordy mladých afrických samcov, valiacich sa na Európu ako saranče, a "pomohli nám".

Ale teraz vážne. Keď je to takto, že pred presídľovaním Afriky až do Podkarpatia niet úniku, zrodila som vo mne občianska aktivistka a požadujem nasledovné: Ponechať na Šafárikovom námestí "kultové" kontajnery a usídliť v nich hneď prvú várku tzv. našich migrantov, pridelených podľa kvóty Európskej komisie. Apropo, ako to bude EK riešiť logisticky? Privezú ich špeciálne vypravené dobytčáky? No, to len tak, na okraj, pokračujme: Kontajnery sú priestranné, na dobrom mieste. Ako ošatenie môžu migranti pre začiatok dostať to, čo tam je. Stravovanie navrhujem v ďalšej "kultovej" ustanovizni - U Kubistu na Grosslingovej, je to od kontajnerov blízko. Typ stravy - domáci africký, žiadny ovos, pečená cvikľa a podobné sračky. Pre toto sa černosi neliepali cez celé kontinenty. Jedálny lístok v lokálnych jazykoch, snáď sa nebudú trápiť s jebnutým nenaučiteľným jazykom "profesionálnych Slovákov." Modrý kostol prerobiť na útulnú mešitu, aby ju mali noví Bratislavčania poruke. No a čo sa práce týka, pracovné agentúry ich môžu rozvážať po firmách upratovať. To nám pomôže. Isto sa rýchlo zorientujú v eko-chemikáliách, ktorými teraz vybavujú upratovacie korporácie svoje upratovacie čaty a naučia sa makať jak fretky celé hodiny bez oddychu. Otázka je, kto a v akom jazyku im urobí školenie z používania chemikálií a kto bude nad nimi bdieť, aby počas nočného upratovania firiem na nič nezabudli a fakt všetko odmakali, ako to robia teraz ženy s učňovským vzdelaním z okolia Bratislavy. Tie môžu zostať doma pestovať papriku a zvyšovať Ficovi percento nezamestnanosti. Muhehe.

Zatiaľ z mojej strany len toľko. Uvítam ďalšie svieže nápady, ktoré prispejú k udomácneniu kvótových Slovákov v Bratislave. Napríklad aj v súvislosti s Prognostickým ústavom, kde by mohli v snahe pomôcť nám nahradiť profesionálnych Slovákov. Tí môžu odtiahnuť "pomáhať" do Nemecka alebo Francúzska.

Sinuhe

Juncker po vonkoncom nie vtipnej, ale naprosto neokrôchanej poznámke "Aha ide diktátor" , prichádzajúceho Viktora Orbána pozdravil tzv. malým nacistickým pozdravom. Potom mu tak čudne podal ruku ( u nás tento spôsob podania ruky obľubujú hlavne mafiáni) a druhou rukou dal Orbánovi zaucho. To nebol pokus o vtip, to bola zo strany Junckera demonštrácia nadradenosti, nevyžiadaného mentorstva a podlosti.

V rtv: (ozaj, prečo nie rtvs, ale rtv dvojbodka?!) - a prečo nie Slovenský rozhlas a televízia (podobne ako napríklad Český rozhlas, Magyar televízió, Osterreichische Rundfunk und Fernsehen?)
Ale k téme: v "rtv:" správach práve v rámci vymývania mozgov ako argument na podporu imigrácie víťazoslávne uviedli, že veď aj maďarský lumpenpolitik Ferenc Guyrcsán na svojej fasbúkovej stránke uviedol, že jeho predkovia prišli "z územia terajšieho Slovenska" a teda aj on má slovenský pôvod ... a teda imigrácia je dobrá. Nechutné, ako hlboko dokážu klesnúť daktoré indivíduá, aby sa udržali v politickej hre.

baloo

nie je "lumpen" ale vysokoškolený profesionálny vlastizradca, socialista-multimiliardár, zať bývalého socialistického predáka Antala Apróa (rod. Klein), rozkrádač majetku KISZ (cca. SZM). Veľmi ho chcú dotlačiť zase k vrcholu (podotýkam, aj prvý krát sa dostal k moci veľmo zaujímavým atypickým spôsobom), napr. tak, že JEHO firma - ok, firma je oficiálne jeho ženy, ale to je laufr jedno - má robiť akože vyšetrenie fideszáckych manévrov s EU-paniezmi ... nu, ale podporu má minimálnu. Je to proste nervovo labilný a morálne stokrát skompromitovaný mafián a ľuďom je jednoducho nesympatický. Fidesz na druhej strane tiež netreba vieidť v ružovom, sú to hajzlíci podobného formátu, len s trochu iným zameraním.

Sinuhe

Po vstupe do toto skurveného EÚ spolku nám premúdrelí beneluxovia vybavili obmedzenia pohybu, aby im naši ľudia (de facto ani nie emi/imigranti, lebo fšak jednotná EÚ), nenarušili pracovné trhy a nezruinovali EÚ. Teraz sa pracovné trhy nejdú ruinovať?
Aha asi nejdú, lebo príliv akutuálnych imigrantov sem neprichádza pracovať, ale prichádza poberať sociálne dávky, venovať sa misijnej činnosti pri obracaní na pravú vieru občas preloženej organizovanou kriminalitou ako aj neorganizovanou napr. v podobe znásilňovania (veď čo, keď im tie rasistické Slovenky nechcú dať?!)
Ukazuje sa, že časy sa zmenili a z akéhosi dôvodu je treba EÚ zruinovať. Cui bono?

Ema

aké tam-tamy roznášajú po štátoch subsaharskej Afriky mýtus o bájnom kontinente na severe obývanom kreténmi, kde sa dá zázračne zbohatnúť, keď z celých dedín, ktoré nestihli skoliť AIDS a ebola, sa ako jeden muž zdvihnú celé hordy mladých afrických bojovníkov, odhodlaných vybojovať si svoje miesto pod európskym slnkom. Medzi "utečencami" ženy takmer nie sú.
A bolo by tiež zaujímavé vedieť, kto organizuje logistické operácie na africkom kontinente až po pobrežie Stredozemného mora. Ten pohyb je tak obrovský, že nutne musí byť organizovaný, už len čo sa žrádla a pitia týka. Inak by ich poobhrýzali supy na Sahare. Musí to byť skvelá zárobková činnosť, možno aj lepšia ako naloďovanie inváznych skupín na lode smer Európa.
Neverím, že európske tajné služby nevedia, kto je za touto šialenou vlnou mladých potenciálnych kriminálnikov.

Náhodný okoloidúci

Čiastková odpoveď je v tomto článku
http://www.zvedavec.org/komentare/2015/05/6460-ozbrojenci-isis-jsou-paso...

a hlavne v tomto príspevku v diskusii:
http://www.zvedavec.org/nazory_6486.htm#ptr333332

Ema

Geneticky otráviť - teraz už nielen Nemecko, ale celú Európsku úniu, zaťaženú dedičným hriechom veďviemečoho.

Neviem, či poznáš Nakam - teroristickú skupinu, s ktorou ideologicky súznel aj istý Weizmann - ten, čo sa stal neskôr prezidentom paštátu bez hraníc Izrael. Ak by bol dnes rok 1947 a napísala by som ti to, čo bude o chvíľu nasledovať, bolo by to označené za konšpiračnú teóriu a ja by som dostala nálepku antisemita. Lenže teraz je rok 2015 a to, čo sem o chvíľu napíšem, má aj svoje heslo vo wikipedii ako historický fakt.
Židovská teroristická skupina Nakam plánovala zavraždiť v roku 1946 aspoň 6 miliónov Nemcov - civilistov, akože odplata za veďviemečo. V Berlíne, Hamburgu, Norimbergu, Weimare a ďalších mestách mali byť otrávené všetky zdroje pitnej vody. Ak by si chce vedieť, prečo k tomu nedošlo - len a iba preto, že plánovači sionistického rasistického teroristického paštátu bez hraníc, chystaného etnickými čistkami na území Palestíny sa obávali, že takáto šialená beštialita im poškodí. Zomierali by civili a to by im pokazilo imidž obetí. Weizmann, len jeden z dlhého radu židosionistov s mentalitou beštiálneho masového vraha, navrhol otráviť "len" vojnových zajatcov. Natreli 3000 bochníkov chleba, určeného pre 12000 nemeckých vojnových zajatcov, internovaných v hrozných podmienkach v Norimbergu, roztokom arzénu. Niekoľko stoviek vojnových zajatcov na otravu zomrelo. Mimochodom, po travičovi Weizmannovi, ktorý sa podieľal na otrasnej masovej vražde, je dnes v Izraeli pomenovaný prepytujem vedecký ústav.

Hentie beštiálne mémy "odplaty" voči Európe rezonujú v paštáte bez hraníc neprestajne - a čoraz viac.
Je pravdepodobné, že o tom, kto organizoval nájazdy státisícov černochov zo subsaharskej Afriky na Európu, sa o pár rokov dozvieme - z wikipedie.
Dnes je to, samozrejme, konšpiračná teória. Nikto na svete sa však viac neprple v genetike a nie je ňou viac posadnutý ako práve nemenovaní čepičkoví. Najlepšie vedia, že otrávená genetická studňa sa už nikdy nevyčíri. A hlavne ťažia z toho, že tento zločin dnes nie je možné (pre ich hyenovité vrešťanie) pomenovať zločinom. To smú len oni - verejne, s pľuvancom nám všetkým do ksichtu.

nonula

Nemam sancu sa vcitit do entit tychto stvoreni... a to je zrejme moj nedostatok... jednoducho nedokazem!
https://www.youtube.com/watch?v=22pp0Of-eRI

Ľubov

v takejto miere určite na školách. Najskôr samozrejme na základných a potom takmer súbežne na stredných a výškach. Vtedy sme ešte nevedeli ,o čo v skutočnosti ide,mali sme rozličné aktivity,napr.projekt na zavedenie školských uniforiem. Trikrát. Ani raz neprišla odpoveď.Bolo to dosť kvalitne urobené,ešte aj s dôrazom na domáce pracovné miesta.Dnes som absolútne presvedčná,že uniforme ,a to akejkolvek,sa raz vráti prestíž.

A ešte aj o tom,že sa musíme vrátiť pri výchove detí k istým konzervatívnym metódam. Oficiálne v škole nie,tam sa toho zmocnili oni,ale doma máme ešte isté možnosti.Napr. za takú metódu pokladám memorovanie,veľmi časté opakovanie učiva,napr.malej násobilky.To len ako príklad,možností sú nekonečné.Od desiatych rokov potom prichádza kreativita,pokiaľ je malý človek ešte nepoškodený. Sme tety,strýkovia,rodičia,starí rodičia,každý z nás je bojovník.

Norman

že náš problém je len ten, že ich nedokážeme ignorovať.

ignorovať ako besných psov.

Buheh

len sa mi zdá, akoby sme slovu ignorovať priraďovali trochu iný význam.

Ale áno, treba s nimi naložiť presne rovnako ako s besnými psaki.

Norman

napríklad 7,62

Buheh

s tým sa už dá celkom slušne ignorovať.

Náhodný okoloidúci

Čo z toho, že ignoruješ besného psa, keď on neignoruje teba...

Norman

ale musíš ho dobre zignorovať.
a samozrejme, prv, ako on teba.

v krajnom prípade ho môžeš aj zopárkrat stolerovať, a ak máš dobrý žalúdok, teda ak si bezohľadné prasa, dokonca aj oslobodiť.

Náhodný okoloidúci

Normálne uvažujem, že by som ho mohol aj multikultúrne obohatiť.

Norman

ale som si istý, že na to nie si dostatočný tvrďák.

zatial.

nové