Postoj Slobodomurárov k imigrácii do Európy

Brusel: K problému imigrace se ve velkém stylu sdělovacích prostředků přihlásily také zednářské lóže z Francie, Velké Británie, Itálie, Rakouska, Švýcarska, Lucemburska, Portugalska, Polska, Řecka i ženská lóže z Turecka. Žádají evropské vlády, aby nejen přijaly nyní proudící uprchlíky, nýbrž aby jich v budoucny přijímaly stále více a více. Lóže vykazují obdivuhodnou jednomyslnost od Turecka až po Portugalsko. Nápadná je také konvergence s oficiální strategií EU a většiny jejích států.

Oficiální dokument zveřejněný v Médias-Presse ve Francii uvádí jako důvody nezbytnosti neomezeného přílivu imigrantů překonávání národních egoismů a blíže nedefinované obecné zájmy inovativní politiky otevřenosti.

Zednáři také varují před následky, „neuposlechnutí“ této výzvy: Vedlo by to k „rozdělení, konfliktům a novému oživení nacionalismů v Evropě“.

Zednářští bratři ( a sestry) se vůbec neodvolávají na křesťansko – židovské kořeny Evropy nýbrž na „lidská práva, a hodnoty solidarity a bratrství vyhlášené Francouzskou revolucí 1789 a Chartou lidských práv OSN z roku 1948.

Přistěhovalectví prohlašují zednáři jako condiciio sine qua non.

 
Autor: 
téma: 
Vlado

Šváb je nočný hmyz.
Keď ho vidíte aj cez deň, znamená to, že je už veľmi, ale veľmi premnožený a je nutná silná a urýchlená deratizácie. ( dezinsekcia )

Ľubov

Skotočne sa premnožili.A s kvantitou,vieme čo klesá.Nič už neznamenajú,nech sa nenadrapujú.Sila sa presúva do iného centra.

Chcela by som ešte aspoň na okraj spomenúť jedno známe parvidlo:ako hore,tak dole. V poslednej dobe je kvalitných stavebných majstrov ako šafranu. Viem to od brata,celý život robí v stavebníctve. Dobrý murársky majster je v prvom rade inteligentný odborník,nie rozorvaná bytosť a slaboch.Stavanie,murovanie krásnych domov je syntéza ducha a hmoty-to nie sú žiadne kecy,ale fakty.Prečo dnes sotva 30 ročné domy vyzerajú na 60? Omietky,pleseň,slabota-kde niet dobrých murárov,tak to aj vyzerá.Murári,ktorí sa volajú slobodní ,nebudú na tom o nič lepšie,ako tieto naše nové domy. Alebo nie sú,alebo sú predražené,alebo sa po dvoch rokoch rúcajú. Adie slobodní,nech žijú liptovskí murári !

Ľubov

Ospravedlňujem sa,že sem dávam túto otázku mimo tému,ale neviem nikde nájsť viac informácií a všade je ticho. Prof.V.Judák (to je nitriansky diecézny biskup,dosť veľká šarža)v minulých dňoch prehlásil,že do nitrianskeho kraja,do neznámeho počtu farností ,majú byť prijatí utečenci-kresťanské sýrske rodiny a odvtedy nikde ani slovo.
Samozrejme,že ma to osobne zaújma,odhliadnuc od toho,že mi je pán Judák ako človek sympatický(nemá v sebe sliz),len mám obavu,že tak veľmi priberá v posl.dobe(chudnúť a priberať-choroba.(( ),mal by k tomu povedať viac.

Asi sa budem musieť opýtať ľudí,čo chodia do kostola,že čo to znamená s tými utečencami.

Ľubov

Takže,toto je to Overtonovo okno. Je pravda,v týchto dedinkách žijú väčšinou naivní ,neskúsení ľudia,pohľad na malé čiernooké exotické dieťa ich celkom odzbrojí,dajú mu aj poslednú košeľu.Nebudú chápať súvislosti.
Preto s tým začínajú v týchto obciach , na kedysi prosperujúcom juhozápadnom vidieku.

Náhodný okoloidúci

Pred pár týždňami som v inom príspevku písal, že kresťanstvo zneužilo ochranárske inštinkty vo vzťahu k malým deťom a práve vďaka tomu sa rozšírilo. Na toto sú ženy oveľa náchylnejšie ako muži. Ale to platí asi vo vzťahu ku všetkým deťom, nie iba k čiernookým, takže toto ešte nebude to pravé Overtonovo okno.

Čo sa týka tých 25 rodín, môže práve to síce byť aj úmyselné Overtonovo okno, začnú z malým počtom a budú tlačiť, aby sa pridávalo, ale tí ľudia sa výzorom až tak nelíšia od Cigánov, na ktorých sme viac-menej zvyknutí, ale sú v priemere oveľa inteligentnejší, a vzhľadom na ich vierovyznanie by mohli byť integrovateľní, aj napriek výrazne odlišnému etnickému pôvodu a merne odlišnej verzii toho vierovyznania.
Samozrejme, najlepšie by bolo, keby u nich doma mali pokoj a nemuseli utekať.
Migrácia jednotlivcov je teoreticky únosná, je to bežný jav počas celej histórie a ich gény sa rozpustia, ale táto plánovaná a riadená hromadná migrácia je pre nás a pre našu identitu smrteľne nebezpečná.

Ľubov

až príliš sa podobajú na cigánov. A už úplne ma vystrašila poznámka,že sú to lekári a itečkári. No my skutočne potrebujem predovšetkým sedliakov. Sú ulice,kde je je za sebou opustených aj 5 domov.

A nie nejaké barabizne-je tam plyn,kanalizácia,voda,v záhradách stromy,len mladých niet,chumaji,robia niekde medzi negrami radšej v Anglicku.Mne toto rozum neberie. Pokial sa nevrátia v najbližšej dobe,tak potom som si predstavovala,že by sa tu mohli usadiť bavori,bol by to liek .No tí ,čo majú prísť sem jednoducho nepatria a nikdy patriť nebudú.Dedina ,tu na juhu by mala mať ideálne okolo 1200 obyvateľov,pokial by to bolo stabilné ,všetko by sa stíhalo.(na rozlohu pôdy v intraviláne)plus nejaké kvalitné mechanizmy samozrejme.Vrátila by sa prosperita,sebestačnosť aj radosť zo života.

Náhodný okoloidúci

Ak chceš bruselskému beneluxovi spôsobiť hysterický záchvat alebo infarkt, vyslov pred ním slovo "sebestačnosť". To je to posledné, čo on potrebuje ku šťastiu. Práve našu sebestačnosť sa snažia zničiť a čiastočne sa im to podarilo. Návrat k nej bude veľmi ťažký, aj keby bol zo strany vedenia štátu záujem, to by bolo polien pod nohami.

Pripravili nás čiastočne aj o sebestačnosť v reprodukcii národa, HAK je príliš ľahko dostupná. U nás, nie v Afrike, kde by jej najviac bolo treba. U nás ju niektoré ženy hltajú ako cukríky, len aby si mohli budovať kariéru a popri tom si užívať bez záťaže (čítaj bez detí).
Ale nedávno prebehla Zvedavcom správička, že zo Švédska emigrujú domáci, že v minulom roku odišlo 24 000 mladých žien. Samozrejme, z obáv pred znásilnením. Vzhľadom na naše platy, v porovnaní s tými ich biedne, je ale málo pravdepodobné, že by sa usadili u nás a keby aj, nepredpokladám, že by sa Švédi / Švédky strmhlavo vrhali do poľnohospodárstva. Aj keď pomohli by naplniť požadované bruselské kvóty... :D

Inak práve tie platy vytiahli mladých za kanál, spolu s propagandou týkajúcou sa "potreby" (?) tej ich anglosaskej fchancúzštinou oplodnenej hatlaniny. Británia má neskutočné príjmy z jazykových kurzov, ľudia si ako blbí platia za svoju vlastnú kolonizáciu. A naše slovenské platy naopak odrádzajú fluchtlingov.

Yahwe-m'kaddesh

Tento príspevok bol výstrel do prázdna. Niečo o Slobodných murároch na Slovensku viem, ale nepoviem ... ! ... :-D
ale napriek tomu si dovolím poznamenať, že majú úplne iné starosti, ako podporovať imigráciu!

Zamyslite sa iba nad tým, aké hodnoty prinášajú imigranti na Slovensko a ako sú v súlade s hodnotami (resp. troskami tých pôvodných :-D), ktoré hlásajú FM.

Norman

Čo trápi slovenských free masonov? napadá ma jediné - ako si navzájom pomazať zlátenným hnojom papule, alebo niečo také, ale kým nepovieš, nemôžem svoj názor zmeniť.

Ináč ten článoček je o svetových FM, o takom tom víre, ktorí sa snažia ešte robiť. Samozrejme, že sedliacke hlúpe teliatka u nás o tom nemajú ani tušenia, čo za nich veľké prasce ("rádu 33" ) píšu :-)

Yahwe-m'kaddesh

Tam sa začínajú a končia ich ideály ... :-D