Núdzový stav je len pre vaše dobro, pre vaše zdravie. Nie je to totalita.

Viete, tu treba presne rozlišovať medzi príčinou a následkom.

Príčina je prírodná realita, to, že v zdegenerovanom nahustenom spôsobe života homo sapiensa sa vyskytol a rozšíril nový druh vírusu, človeku do závažnej miery škodiaci, je prvotná príčina.

To, že pri zápolení s ním úrady prišli na chuť totalite a zneužívaniu moci, je vec až druhotná.

Ale je tu.

Dôkaz najbližší je práve zas u nás, na Slovensku. Tu sa dal na jar ten núdzový stav len v zdravotníctve - a stačilo. Teraz na jeseň sa vyhlásil všeobecný núdzový stav, a navyše môže byť donekonečna predlžovaný ( viď aj 23. marca 1933 Ermächtigungsgesetz ). Nie, vírus si nevymyslel trnavský durak, ten priniesla realita - durak sa len rád pripojil.

 

Keď sa ozvala opozícia, že núdzový stav je prehnaný, že môže byť zneužitý, a že podla neho každý prietupok v samoobsluhe môže byť trestaný rokmi basy, bolo im len povedané, že to tak nebude. Neviem sice, ako by sudca mohol rozhodnúť, že nebude súdiť podľa platných ostrých taríf, a tragédie takýchto prípadov sa ešte len začnú sypať - ale stále je to povedzme len oblasť trpkých ale nechcených kolaterálnych škôd. 

Teraz už ale zahodili zábrany a agent anglosionizmu Jaroslav Naď sa rozhodol tvrdo trestať, dávať ľudí na roky a roky do basy. Za čo? Za slovný prejav! Za slovný prejav na sieti.

A minister obrany to myslí vážne. Podal 7 trestných oznámeni a tvrdí, že

"viacerí podozriví teraz vyplakávajú, že oni to tak nemysleli“, ale on očividne bude trvať na najtvrdšom potrestaní.

Ale no dobre, každý chvílu ťahá pílku.

Trvať ani nemusí, veď keď je podanie, tak mašinéria musí konať. A prvé obete "núdzového stavu" sú teda už tu. A prvé vedomé zneužitie núdzového stavu sa vedome a cielene rozhodol urobiť práve Jaroslav Naď. 

A áno, treba pripomenúť, že Naď sa prejavil už keď sa vyjadril o demonštrantoch 17. novembra, "Ja normálnych ľudí nevidím demonštrovať, iba opice, bitkárov, extrémistov a psychopatov.".

Naď je minister obrany, vždy pracoval v militaristickej oblasti, teraz chce zatvárať ľudí za pár slov - ale za nacistov označuje všetkých iných, určite nikdy nie samého seba.

Ťažko odhadnúť, ako dlho potrvá tento režim na Slovensku - ale môže skončiť rýchlo. Podľa mňa Naď už teraz, týmto vyhrážaním sa, týmto podávaním trestných podaní,  ničí a zničil niekoľko životov a po páde tejto garnitúry oľajnistov môže byť naopak on súdený podľa antifašistických zákonov. Za zneužitie svojeho postavenia.

Urobil si aj týmto mnoho nepriateľov.

Samozrejme, jeho ženu a deti do toho nebude nik ťahať, kým bude on v base, oni budú na slobode.

Tak nejako sa to javí v krištáľovej guli.

 

 pravda

slaven1

Za hodinu sa začne nová fáza Falšovania prezidentských volieb USA 2020. Vrámci procesu bude prebiehať "State Electors Cast Their Votes" Ruský prenos je ohlásený nad tomto odkaze amerického Youtube.

Atmosféra v americkej elite je natiahnutá na prasknutie. No nič, kto sme veriaci pomodlime sa a snáď to dobre dopadne :)

 

 

Ľubov

Namiesto modlitby https://www.youtube.com/watch?v=XX0RakvyZ1I&list=RDXX0RakvyZ1I&start_rad...

Waldemar Matuška - Buď pořád se mnou

Buď pořád se mnou, lásko sladká
ten slib ti nevrátím.
Až prach se zvedne po šarvátkách,
mé bude tvým.

Jak dobrý přítel pohleď se mnou
vstříc možná trpkým hodinám
a smiř se s pravdou nepříjemnou,
že i tvůj milý má slabou chvíli,
že dostal
strašný strach být sám.

slaven1

Americká elita vybrala za prezidenta Bideta. Tak aby nie :) Veď je to "najúspešnejší" prezidentský kandidát v dejinách USA. Ešte žiadnemu sa nepodarilo získať mandát za ktorým 80 miliónov hlasovacích lístkov.

Medzi tým vrámci vojenského cvičenia v USA vypli služby Guglu.

A čo za deje na Slovensku? Vláda pokračuje genocídiť Slovákov a ničiť hospodárstvo krajiny výnimočným tempom. Každú chvíľu očakávam od "svorky bojkov" alebo hlavného "koronaprotektora" nariadenie o zákaze života.

PS: Na šéfa Svetovej zdravotnej organizácie, Etiópčana Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa, bolo podané na Medzinárodný trestný tribunál v Hágu oznámenie za genocídu.

Ľubov

Jednak,ako hovoríš,pôjde sa teraz tvrdo po súkromnom vlastníctve,jednak,Trump je prezidentom do Troch Kráľov 2021. Boj nekončí.

Trump ,ako sa hovorí tak americky,ostane navždy v srdciach. Má 5 detí a sedem vnúčat.

slaven1

Cez britskú hovoriacu hlavu, Piersa Morgana. hviezdu z miestnej relácie Teleráno, bola uzkutočnená informačná robota spočívajúca v šírení jeho fotiek ako sedí v taxíku.

To sa teraz nemôže len tak. Treba si zahaliť tvár ako si ju zahalujú banditi v miestnych vládach.

A no a teraz, vrámci drezúry britských poddaných prešli v informačnej operácii na druhú fázu, keď začali šíriť jeho akože pokajanie sa, v ktorom ľutuje, že je "Covidiot". Takže hovoriaca hlava je teraz Ne-Covid-Idiot (už len klasický, starý-dobrý "idiot").

Cieľom informačnej operácie je rozdistribuovať v populácii britských miňonov pojem Covidiot. Pre slovenské pobočky mediálnej chobotnice odporúčam radšej termín "popierač" :D :D

--

Teraz k tvojmu komentu. Na upresnenie nehovorím, že jdú po inštitúte súkromného vlastníctva (Great Reset Švábovi neprejte). Ten musia nechat. Teraz sa ide po majetku (peniazoch) nízkych a stredných vrstiev. Po mojich, tvojich a vašich.

slaven1

Čítam titulky na Pravda.sk, keď mi tu padne do oka "Pandemická komisia navrhne zákaz vychádzania".

Kto to je tá "pandemická" komisia? Zemavek sa podarilo po pol roku podarilo "odhaliť" zloženie tohto telesa. Rozumiete? "Odhaliť".

Odhaliť ako nejakých banditov. Aj keď zase, "prečo ako"? Tvár zakrytú majú, už len kolt do ruky.

A čo prvé padne do oka pri čítaní zloženia? 95% sú úradníci alebo politici!

Čo kvalifikuje politikov z VÚC aby tam sedeli?! Za takú Bystrickú VÚC tam sedí milionárska rodina Lunterovcov. Všimnime si, že píšem "rodina", lebo síce "americký" John, zakladateľ sojovaru, je formálne predseda VÚC, pracuje však za neho jeho syn. Ľudia nevolili jeho syna, volili Johna.

To, že varia z geneticky nemodifikovanej sóje je odbornosť aby táto rodina sedela v "pandemickej" komisii "likvidujúcej" krajinu?

No.. "likvidovanie" ako pre koho. Rozumej: prebieha presun majetku od nízkych a stredných vrstiev smerom k milionárom a miliardárom. Kolty na krádež odvial vietor technologického pokroku. Rúško cez tvár ostalo.

Kde je zápisnica z rokovania "pandemickej" komisie? Kde je zaznamenané ako hlasovali milionári zo sojovaru? Hlasoval milionár John za "likvidáciu" Slovenska alebo proti "likvidácii" Slovenska?

A.. kde je pandémia?

slaven1

Kollárov ParkSnov Donovaly krásne frčí. Vleky sa točia, kartové transakcie frčia. Na nové zimné topánky jeho 11 deťom bude.

Kežby Kollár vlastnil aj sieť reštaurácií alebo posilňovní. O.. počkať.. za chvíľu isto bude. V dôsledku opatrení proti tzv. "pandémii koronavírusu" naprieč Európou prebieha presun bohatstva od nízkych a stredných vrstiev k milionárov a miliardárom. Odhliadnuc od procesov ako je turbo-likvidácia vzdelávacieho systému tzv. dištančným "vzdelávaním", likvidácia kultúry, športu, spoločenského života, atď..

Najskôr ľudia naviazaní na vlády nechajú malých a stredných podnikateľov zkrachovať. Potom skúpia ich aktíva. Kolty odišli do zabudnutia, zahalená tvár ostala.

Banditi 2020: Zahalená tvár, kolty netreba, kradnú v rukavičkách

--
V predchádzajúcom komente mám chýbný odkaz. "Americký" malo odkazovať na túto fotku. Admin bolo by dobré mať možnosť upravovania komentov do 20 minút od odoslania.

Náhodný okoloidúci

Neviem ako iným, ale mne upravovanie komentárov zatiaľ funguje. Aj ho využívam, keď chcem opraviť svoje pravopisné chyby alebo preklepy.

Norman

Len aby si vedel, ty a niektorí ste predsa dlhodobo overení a priateľski naladení seriózni ľudia.

Ale komentáre sú myslené na jednoduchšie texty, nie všetkým je možno dať právo meniť a mazať, ako sa tu už ukázalo. Ani tendencia niektorých dávať sem do komentárov celé svoje texty a potom ich meniť ma moc nenadchýňa.

slaven1

Neoverených ale prihlásených uživateľov navrhujem trestať tak, že im admin vypne možnosť upravovať komentáre po nejakom čase od odoslania a nie že ich vôbec upravovať nemôžu, lebo chyba sa vlúdi vždy.

Pre záznam úvádzam, že by som po sebe tie chiby opravoval, ale admin sa v tomto smere prieči :D

slaven1

Spiaci agent* a milionár Rybníček požaduje od zahraničnej vlády Slovenska, na ktorej cele stojí Igor Matovič, aby prešla na fázu tvrdej likvidácii krajiny (lebo tak sa "dockdown" a podobné "zákazy vychádzania" prekladajú do slovenčiny).

Tento Riško to robí z pozície nejakej Únie miest Slovenska (ÚMS). Ani som nevedel, že niečo také máme. Viem o ZMOS (združenie občín a miest), ale o ÚMS..

ÚMS mi príde ako nejaká stavovská "alternatíva" k ZMOS, kde sa združujú starostovia z kategórie "Ultras USA". Normálny starosta z nejakej kysuckej dediny promarického lokaja akurát tak pošle do zadku. Aby neboli pod týmto tlakom tak založili vlastnú "union" (Union of the cities of Slovakia).

--

* O tom, že Rybníčej je nájomný lokaj dnešného hegemóna (ktorý sa minulý týždeň rozpadol) svedčí hlavne fakt, že bol riaditeľom RTVS. V kolónii je v prvom rade dôležité kontrolovať komunikačné prostriedky vrátané médií. Šéfovať hlavnej televízii krajiny nepošlete kádrovo neprevereného človeka, ktorý nemá podpísanú aspoň spoluprácu. Aj tento Riško drží balónik. Zahraničný. Skorej všetkého americký. Nie slovenský.

slaven1

Zuzana, príslušníčka bratislavskej zlatej mládeže, sa vyjadrila. Vraj je "to" vážne (celé som nečítal).

Naď, človek prerábajúci MOSR na pobočku Pentagonu, spomína zase ďalšiu "špeciálnu komisiu", ktorú vedie Marek Krajči, predajca experimentálnej génovej terapie Pfizeru.

Zloženie komisie je aké? Zase nejaké typu "rodina ("amerických") milionárov zo sojovaru". Dozvieme sa aspoň jej oficiálny názov aspoň? Bude jej zloženie známe aspoň za pol roka? Zápisnica, kto ako hlasoval, bude zverejnená kde?

Budaj sa rozhodol využiť žolíka a radšej hodil pred nocou dlhých nožov na PNku. Vo štvrtok sa bude zavádzať na Slovensku Ermächtigungsgesetz v podobe "zrušenia" Ústavného súdu a nekonečného  predlžovania mimoriadneho stavu. Stará skúsená zmija vie ako sa správne vlniť. Berte si ostatní príklad.

slaven1

Joj, no musím sa zasmiať, nad tým čo sa podarilo vytvoriť v BBSK.

Najskôr správa do SITA z 23. 12. 2020 Bezpečnostná rada Banskobystrického kraja navrhuje hygienikom zatvoriť vleky aj kostoly:

Informovala o tom vedúca oddelenia komunikácie Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Lenka Štepáneková. [...]

Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v kraji v stredu preto bezpečnostná rada [BBSK] odporučila prijať v potrebnom rozsahu dostupné opatrenia za účelom zníženia mobility obyvateľstva, a to aj nad rámec celoštátnych opatrení. Konkrétne im, najmenej s platnosťou do 10. januára 2021, odporučila zakázať prevádzku lanových dráh a vlekov v celom kraji.

Zavrieť by mali aj prevádzky poskytovania hotelových služieb ako aj všetkých ďalších ubytovacích zariadení, zakázať odporúča návštevy v zariadeniach sociálnych služieb, konzumáciu nápojov a potravín na verejnosti a tiež verejné slúženie náboženských obradov za prítomnosti verejnosti.[...]

Aká je odbornosť tejto komisii?

Poďme na to. Je 25.12.2020. Kde je zverejnená zápisnica zo zasadnutia tzv. Bezpečnostnej rady BBSK obsahujúca zloženie tejto rady a kto ako hlasoval? Na stránke BBSK som hľadal asi na 6 miestach a nič. Je to buď veľmi skryté alebo to tam po dvoch dňoch nie je vôbec.

Informácia, ktorá výrazne zasiahne do života obyvateľov BBSK kraja, do cestovné ruchu, do rozpočtov rodín živiacich sa poskytovaním služieb v lyžiarskych strediskách, do štedrovečernej a novoročnej omši atď. bola spustená cez nejakého miňona. Nikto z členov rodiny milionárov riadiacich BBSK, ani Johny ani syn Ondro, nevedia vystúpiť?

Počkať.. ako toto píšem tak ma napadlo: veď je to „John“. Johnovci zverejňujú veci na Facebooku.. a bingo. Ďalej zo správy:

Veľkú časť z nich budú pritom pravdepodobne tvoriť ľudia nad 65 rokov, ktorí sú rizikovou skupinou, a pri ktorých je vysoký predpoklad, že budú potrebovať umelú pľúcnu ventiláciu.

Pokračuje liečba na spôsob „zabijeme bolesť aj pacienta“ respektíve, aby tvoja chorá starká, ktorá svoj život už prežila, získala 2 roky navyše, rozbijeme krajinu, jej hospodárstvo, zničíme životy. "Zachraňovať" sa dá aj inak (viď záver).

Poďme však vecne. Aká je odbornosť tejto komisii? Taká ako jej predsedu Johna Luntera (69) pozostávajúca z toho, že vie dobre organizovať varenie sóje? Kto sú jej členovia?

Zavrime aj neesencionálne fabriky s počtom pracovníkov nad 100 ľudí

Joj, ale toľké pokrytectvo od tejto milionárskej rodiny.. Návrh hygienikom aby bola v kraji zavretá aj neesencionálna výroba závodov 100+ ľudí nedajú (a nech si to majitelia týchto firiem potom riešia s rodinou Lunterovcou).

Príručka vykazovania činnosti (boja proti tzv. „pandémii koronavírusu“) káže vŕšiť sa na niekom slabšom, horšie organizovanom a závyslejšom na systéme.

Za obeť padli „stotisíckari“ a nižší: majitelia vlekov, hotelov, penziónov, stánkari na vianočných trhoch, atď (spoločenský, duchovný, kultúrny život, vzdelávanie nespomínam.. lebo nie je :-).

Svoju spoločenskú triedu (30-rokov to tu slovo nebolo) si milionári predsa rozvracať nebudú. Nebudú zatvárať aj neesenciálne výrobne, akou ich závod na varenie sóje jednoznačne je. Tam pracuje 100+ ľudí z celého kraja, hlavne z okresu Poltár (vysoká mobilita ľudí). Garantujem, že Slovensko to na mesiac bez „čerstvej“ sóje prežije.

Tento Lunterovcami nepodaný návrh krásne zapadá do ducha ich politiky: „zle je, a „otec a syn“ robia tak aby ešte horšie bolo.“ Jednoznačne by toto opatrenie 1-2 svokry s nejakou comorbiditou zachránilo. Nie je však dvojitý meter dvojitým metrom, pokrytectvo pokrytectvom a triedny boj triednym bojom pre nič za nič.

Robme ako Čína!

Tam na jar odstavili vo Wuhane od moci kádre miestneho Konsomolu napojené na americké elity a pandémia v krajine skončila. Hehe: Ak tento príspevok doteraz Lunter a spol ako tak dávali, tak pri predchádzajúcej vete sa im pod županom naježili všetky chlpy.

Tak ako tradičná výhovorka na úrovni dnešnej vlády SR je #lebofico, tak tradičná výhovorka na úrovni BBSK kraja je #lebokotleba. Obidve správne telesá však spája spoločná výhovorka otrockej zviazanosti a neschopnosti #lebopandémia.

Náhodný okoloidúci

Roztrhlo sa vrece s liečebnými protokolmi kovídu (COVID-19), tak ich tu uvediem:

1. hydroxychlorochin (proti zápalu a cytokínovej búrke v pľúcach) + zinok (podpora imunity a brzdenie delenia vírusu) + azitromycin (proti druhotnej bakteriálnej infekcii v poškodených pľúcach)

2. Isoprinosine - antivirotikum - neúčinkuje proti vírusu priamo, ale silnou podporou množenia imunitných buniek typu NK - natural killers, ktoré včas zlikvidujú vlastné bunky napadnuté vírusom, de facto mu zničia "liaheň"

3. Ivermektin - antiparazitikum s prekvapujúcim účinkom aj pri liečbe kovídu
https://www.parlamentnelisty.sk/arena/403864/mesik-covid-19-nie-vakcina-...

4. Chlordioxid, CDS, čiže roztok oxidu chloričitého, ClO2. Pozor, nie je to SAVO! SAVO je chlórnan sodný NaClO.
https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/bolivie-v-cele-se-svym-prezidentem-ofi...

https://andreaskalcker.com/en/coronavirus/covid-treatment.html

Ak tieto protokoly naozaj fungujú tak ako tvrdia ich autori a lekári, ktorí ich vyskúšali, tak ich ignorácia ministerstvom zdravotníctva len kvôli tlaku výrobcov vakcín je na trestné oznámenie a tvrdú basu - za zanedbanie liečby, za smrť zapríčinenú chybnou liečbou aj za korupciu.

Norman

že to niekto zakazoval, zamlčoval, alebo vôbec, že to nebolo používané?
Pochybujem.
Nedá sa pochybovať, že vakcinačné farmako firmy urobia hocaký zločin - ale zas, väčšinu šlamastiky si dokážu urobiť doktori sami z vlastnej vôle. Konieckoncov - oni sú koncovým orgánom farmafiriem, oni sú ich súčasťou.
Ak nepoužívajú nejaké metódy, tak preto, že oni sami nechcú.
Takže doktori sú tí ignoranti, ktorých by si musel žalovať. Nie teda že by som sa zastával nejakých úradníkov na ministerstvách - ale tí liečbu naozaj neurčujú, že - zvlášť nie pri nových chorobách. Takže ak niekto nepoužil to, čo už pozná aj Mesík, tak sú to len doktori. Tí skladali akúsi fucked príssahu, nie?

Náhodný okoloidúci

Dokonca aj s obyčajným vitamínom D3 na prevenciu a zmiernenie príznakov má Krajčí problém. Je toto normálne?
Kompletne všetci v tzv. pandemickej komisii sa správajú ako platení lobisti výrobcov vakcín. Veď možno aj preto bol Matelko po voľbách na oplotenej ambasáde.

https://www.hlavnespravy.sk/poslanec-taraba-vyzval-ministra-zdravotnictv...

Tu je článok o lobbingu proti používaniu hydroxychlorochinu:

https://www.hlavnespravy.sk/komora-lekarov-zaluje-profesora-raoulta-za-s...

Vyberám len túto vetu:
Ako sa dá vôbec obhajovať myšlienka, že liek, ktorý použilo už dve miliardy ľudí sa v roku 2020 stal jedovatým?

Ja k tomu doplním len to, že s vírusom si zdravá imunita hravo poradí, lieky slúžia na podporu imunity a na zabránenie škodám od vírusu alebo od neprimeranej reakcie tela na vírus.

Norman

Krajčí so svojím spoliehanim sa na ducha a hlavne vymienaním riaditelov má svoju karmu. Ale pochybujem, že dokáže zakázať D3. Ale ja som počul aj od ľudí, ktorých si vážim, že je to blbosť, tie tabletky, čo dostať.
Ale o to nejde v prvom rade. Z toho článku o francúzovi:
o niekoľkých správach a dokonca aj po sťažnosti na Regionálnu komoru lekárov (Ordre des médecins des Bouches-du-Rhône) sa bude musieť profesor Raoult do niekoľkých mesiacov dostaviť pred disciplinárnu komoru.
---
Pred kým sa ide spovedať? Pred nejakou lekárskou komorou. Kto ho bude posudzovať? Lekári.
Ja som posledný, čo by sa zastával úradníkov a ministrov, ale kedže toto je problematika už o zdraví a živote, nedá mi znova a znova nepripomenúť, kde je zdroj zla a príčina súčasného kolapsu zdravotníctva - v doktoroch. Ono aj tí ministri sú všetci lekári, že. A na ich aroganciu a tuposť zomierajú nielen teraz ľudia. Ale aj práve teraz, v túto minútu.
Áno, farmakofirmy - ale všetci lekári sa im už dávno predali a aj teraz sa hryzú len medzi sebou, nejde im o vec.

Náhodný okoloidúci

Raoult asi niekomu kazí kšefty, aj medzi lekármi sú konkurenčné skupiny. Z toho predvolania cítim smrad vakcinačnej mafie.
Jedni lekári by len očkovali, ďalší len liekmi kŕmili, a ďalší len kvapkami napotencovanými v pomere 1:10 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 všetko liečili.

nové