Ignorovanie Kisku

Dnes som sa dozvedel, že prezident Kiska pozval k sebe zástupcov siedmych strán, zvolených do parlamentu. Explicitne a zámerne ale nepozval predstaviteľa ĽSNS Mariána Kotlebu.

Teraz sa čoraz viac stretávam po webe s reakciami, že je to od Kisku urážka 200 000 voličov ĽSNS.

Ako volič patriaci do danej skupiny, chcem k tomu dať vyjadrenie:

V žiadnom prípade to nepovažujem za urážku ĽSNS a nás, voličov. Naopak, som tomu rád a úplne vážne žiadam Kotlebu, aby ani pri prípadnom naliehaní do prezidentského sídla nešiel a v žiadnom prípade tej smradlavej nechutnej kiske nepodával ruku, ani sa jej inak nechytal. 

Žiadam, aby vedúci predstavitelia ĽSNS udržiavali od prezidentskej chamrade čo najväčší odstup. Žiadam, aby sa neznižovali na ich úroveň.

Vopred ďakujem.

 

 
Autor: 
region: 
sandro

Presne tak. Ked debatoval na STV v UFE s tou bandou, tak som si hovoril, ze ani jeden z nich nema moralne pravo sediet s nim v tej istej diskusnej relacii. A to si ho naozaj neidealizujem. Lenze ten chlap uz nieco vydrzal, prezil, vytrval a pri tom vsetko nic neukradol. Na to by ani jeden z nich nemal. Uboziaci.

Ľubov

O Mariánovi Kotlebovi môžem povedať ,že ako stredoškolák bol vynikajúci študent ,vynikal v matematike,fyzike,chémiii,ale už vtedy hlava tvrdohlavá,rebelská. Ten typ študenta,akých máme radi,predpokladám.

Ešte pár slov k SNS,pretože samotný Danko zdôtazňuje,že je to strana ,ktorá má štruktúry,činnosť podľa stanov. členská základňa má svojich okresných predsedov a tí dobre vedia,odkial-pokial.Je tu aj inštitúcia mimoriadneho snemu.Danko si nemôže robiť celkom,čo chce.To by bolo veľmi zle.
Tak len tolko som chcela podotknúť,sú tu ešte 4 roky eurofondy a možnosť ich rozkradnúť.Nezabúdajme,že to je s určitosťou tá hlavná motivácia

baloo

nie je v princípe Kotleba, presne: ten chlap už čoto vydržal, keď ho ľudia volili, vedeli presne komu dajú hlas. Nie je veľa takých. Ale problémom ĽSNS bude podľa mňa skôr to, že nemá odborníkov, takže je to trošku "one man show".

Ale je to niekde funny, kde sa pozerám správy na internete, všade Kotleba, Kotleba, Kotleba :-) Riadne im naplul do rybníka.

Norman

nemyslím, že by zas boli potrební "odborníci".
ale je takmer isté, že LSNS nemá dosť overených ľudí.

mimochodom, ku kotlebovi naša predpoveď spred roka
http://nadhlad.com/content/dnes-kotleba-vyhral-volby