Milióny Afričanov pripravené na migráciu

Nechcem sa tváriť, že každe ráno ako nejaký lord skenujem svetovú tlač. Až taký blázon nie som, za to mi ten svet nestojí. Ale niečo som tu dnes náhodou našiel. Článok, o ktorý sa chcem podeliť, ktorý sa výborne hodí k rannej káve (keď už teda tie raňajky sú za nami).

Die Welt: V severnej Afrike je prudký vzrast pripravenosti migrovať.

Takže nemecké média pripomínajú občanom, že v Severnej Afrike sú milióny ľudí, ktorí sú pripravení migrovať do Európy. Vraj utekajúci pred vojnou a prenasledovaním, ale už sú to aj tí, čo nemajú prácu. Lebo nezamestnaných v Afrike je 38 miliónov - to číslo tam zaznelo.

"Nemecko možno stojí pred ďalšou vlnou privandrovalcov" je tam čierne na bielom. Pre milióny a milióny dorastajúcich mladých v Afrike a južnej Ázii nebude dostatok pracovných miest.

V článku sa pokračuje, že hlavný dôvod pre nárast ľudí bez perspektívy, bez zamestnania (celosvetovo vraj 200 miliónov, ja to odhadujem na oveľa viac) , teda že nárast týchto nepotrebných más je daný "problémami svetového hospodárstva". Nuž, ja by som to videl tak, že hlavný, ak nie jediný skutočný dôvod je nekontrolované množenie a ignorovanie faktu, že Zem má konečnú plochu a zdroje. Žiadne "svetové hospodárstvo" nedokáže nasýtiť populáciu rastúcu ako rakovinový nádor.

Ale ja som optimista. Považujem tento článok nie za prípravu nemeckého obyvateľstva na akceptovanie novej vlny humanoidov, takí blbí ti ideológovia nemôžu byť, aby to takto skúšali. Článok považujem za prejav tých síl, ktoré hovoria: takto to ďalej nemôže ísť, prijímanie černochov do Európy absolútne ničomu nepmôže, len ju zničí. Preto je tam aj spomenuté, že počet nezamestnaných v Nemecku je už teraz 2,568 milióna, plus to, že v Nemecku je aj pracujúca chudoba, vyčíslená na 28 miliónov. 

Je jasné, čo z toho vyplýva. Namačkať svet do Nemecka je nemožné.

Ale ak tak každý chce, ja mám v ponuke riešenie:

Treba namačkať Nemecko do sveta. Zaviesť celému tomu zúboženému uplakanému prenasledovanému svetu to, po čom tak túži, zaviesť im tú vytúženú nemeckú kvalitu priamo k nim domv: poriadok, disciplínu, presnosť a náročnosť, idealizmus a etickú  nekompromisnosť.

To by ich situáciu vyriešilo. To by pochopili.

A oni aj pochopia. Pri ich množení - už to nebude dlho trvať. Je síce krutá pravda, že pre nich bude už neskoro, ale pochopia teda aspoň to, že niekde urobili fatálnu chybu. No, možno nie oni, možno ich tvorca - ale oni si to odnesú. Pochybujem, že by tento ich tragický osud chcel niekto z nás naozaj dobrovolne prebrať na seba. A ak, tak môže ísť.

No, ale to už som zas v myšlienkach odbehol. Tieto nepochybné pravdy v novinách nenájdete. Zatiaľ nie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Buheh

to je to, čomu sa všetky tie médiá vyhýbajú ako čert krížu. Povedať, že problémom sveta nie sú xenofóbi, odmietači, popierači, predpierači a zapierači, ale nekontrolované množenie a premnoženosť.

Budú nám tvrdiť, že nové metódy, nové odrody, nové technológie, blebleble... že by svet mohol nasýtiť ešte 2,5731 x toľko ľudí, než ich dnes žije na planéte. Ale to je asi také hausnumero ako moja manželka keď povie, že ide do obchodu na 5 minút. Realita je taká, že ľudstvo dávno prekročilo bezpečnú hranicu.

No dobre. Tak sme prekročili, berme to ako fakt. A čo s tým?

Cesty sú dve: zobrať to do vlastných rúk, alebo to nechať na prírodu.

Zobrať to do vlastných rúk, to je tá nemecká cesta, o ktorej hovoril Norman. Biele etniká dokázali že to ide, dokázali prirodzene zastaviť svoje nekontrolované množenie – premnožená Európa už pár desaťročí svoju populáciu nezvyšuje. Disciplína, fungujúce pravidlá, poriadok. Poriadok... tým sa myslia okrem iného aj fungujúce hranice. Sektory vitálne i neživotaschopné. Aby jed nezaplavil všetko naraz.

Druhá cesta je tá pekelná: premnožiť sa až do tej miery, až začne peklo na zemi. A po pár desaťročiach vraždenia a chorôb pár zúbožených zvyškov kedysi slávnych hominidov zase začne niekde v jaskyni nové kolo.

Problém i cesty ako ho riešiť sú také očividné... a je tiež očividné, že niekto sa snaží silou mocou veci zahmliť, aby presne túto očividnú podstatu problému ľudia nesmeli poznať.

Norman

Tento fakt si verejne neuvedomujú nielen popierači a popierači popieračov, ale ani nacionalisti, antismiti a iní ináč pozitívni ľudia, hech.

Čo sa týka budúcnosti, ako si uviedol, dve teoretické možnosti - ale je ti jasné, že je reálna iba jedna. Biele etniká sice dokázali, že to ide - ale tu je práve ten hlavný zádrhel. Zvyšný svet to nedokáže, aj keby mal podmienky.

Je teda jedna cesta - ale tu je priestor na osvetu. Teraz bez zbytočného sarkazmu - ale aj keď to pôjde za hranice zlej fantázie priemerného našeho súčasníka, aj tak použiť slovo "pekelná" je psychohygienicky nesprávne. Treba ľudí na to pripraviť, tým sa im uľaví, to pre nich možno spraviť, hech.
Takisto si fakticky nemyslím, že to skončí pár hominidami v jaskyni. Do toho stavu to nepôjde, i keď prekmit kyvadla môže byť vážny.

Buheh

ale ja okrem evolúcie verím ešte aj na čosi iné, vyššie. Tada aspoň dúfam, že to, čo sa človeku individuálne prejavuje ako, hm, nazvem to tak katolícky, prozreteľnosť, že také čosi stráži aj celú planétu. Nesmejte sa mi, no možno som pod vplyvom filmov, kde dobro víťazí. Ale ja dúfam v silu pozitívneho ducha, aj keď teraz to vyzerá, že mloci bez duše to tu postupne všetko zaplavia a potom sa sami všetci podusia a povraždia.

Verím v to, že svet si možno uchová životaschopné časti a tiež v to, že evolúcia aj s mlokmi urobí svoje zázraky. Tak mi to neberte.

Norman

Možno som sa nejasne vyjadril a možno už príliš používam sarkazmus, takže nie vždy je jasné, ako to myslím, čo samé osobe nie je problém, ale v tomto prípade chcem, aby bolo jasné, ako to myslím.
Stav sveta teda asi neskončí "zopár jedincami v jaskyni" , čiže nebude to až tak zlé. Ja si tiež vážne myslím, že sa zachovajú životaschopné časti a že to tu všetko nezaplavia mloci.
To som hovoril vždy.
No, nie som až taký optimista, aby som si myslel, že túto planétu niekto stráži. Ale ako som tu písal - neverím na démonov, ktorí by planéte chceli zle - pretože by to bolo pre nich veľmi ľahké, ale neverím ani na anjelov, ktorí by sa o planétu starali - lebo by to museli byť veľmi neschopní anjeli aby toto pripustili.
To nie.
Ale plávame v nejakých zákonoch a štruktúrach, dá sa to nazvať Prozretelnosť. A tá, aj keď nas nevypočuje, nepomôže, ale na druhej strane nás ani nepustí do nejakého úplného chaosu.

Konieckoncov, aj v Čapkovom románe mloci skončili zle, aj keď za to nemohli a sami o sebe boli (pôvodne) neškodní dobromyselní tvorovia.

1488

je fakt, že máme pomenované nejaké pudy - rozmnožovania, sebazáchovy atď. Teda dizajn živých tvorov má nastavené mechanizmy pokračovania. Do akej miery vytvorila tento systém evolúcia, prozreteľnosť, alebo niečo iné, je pre prevíziu nasledujúcich rokov len slovná sémantika.
Sapient má podvedomé ističe, len to ich nastavenie sa zdá celkom na hrane. Vzniká potom pochybnosť, či to nebude v našom vnímaní času jednohubka. Tak to vidí moja persóna.
Zo subjektívneho pozorovania si tiež nahováram a teoretizujem, že v tej dualite asi treba väčšine zažiť, abstrakcia nestačí. A tak nateraz funguje vývoj, aby sa to zapísalo hlbšie do kolektívneho vedomia. Tento bordel.

balu

odporovať. Kvôli čomu biela populácia prestala rozmnožovať je vypestovaný EGOIZMUS a čo z toho plynie. Takže pohodlie, odtrhnutosť od tradícií a od klasickej rodinnej "schémy", karierizmus a ospevovanie všetkého nového bez rozmýšlania. Ako ja vidím, motorom toho ubúdania a stárnutia bielej populácie teda vôbec nie je nejaký poriadok, ale ekonomicko-kultúrne, do značnej miery umelo vštepované prúdy, ktoré viedli k atomizácii a rozpadu celej kultúry.

V prírode ináč je u veľa druhov taká vývojový model, že nakladú veľa vajíčok, majú veľa potomkov ale tou početnosťou vzbalansujú úhyn mláďat od predátorov a tak štatisticky vždy zostane dosť aby druh prežil. Iným modelom je málo mláďat o ktoré sa aspoň mamina alebo obaja rodičia vzorne starajú kým nie sú sebestačné a nenaučili sa dostatočne veľa k tomu aby prežili. V takomto prípade stačí menej mláďať ale aj tak je to riskantnejší model. V podstate ide stále o jin-jangovský problém: kvalita vs. kvantita. Afrika vždy patrila k prvému modelu. A Európa... no moja babka tiež mala 4 deti a dve sa dožili dospelosti, takže aj ked to bol skôr ten druhý model, tá početnosť bola tiež dvakrát väčšia. Proste ak zastavíme prirodzený úhyn u druhov, ktoré žijú podľa prvého modelu nastane premnoženie. Ak znížiš početnosť mláďat u druhých, nastane stárnutie a vymieranie.

Ale to sú len báchorky, že európske ženy by nedokázali porodiť viac detí. Vedeli by a rady. Lenže celý systém je nastavený tak, aby biele ženy mali čo najmenej a napríklad africké, cigánske atď. čo najviac detí. Humánne a slniečkársky sa to nedá riešiť. Napriek všetkým pseudohumanistickým keciam NIE SME POVINNÍ krmiť darmožráčov a sebaobrana je elementárne právo od Boha, nie od nejakých tajtrlíkov v parlamente. Dobre by bolo si to uvedomiť.

Buheh

to sa tu už veľakrát riešilo.

Samozrejme, rôzne vplyvy ten celkový obraz deformujú. Ale napríklad v takom Nemecku 70. až 90. rokov došlo k stagnácii výšky populácie aj bez nejakých sociálnoinžinierskych pokusov a zákerných manipulácií. Jednoducho tí ľudia boli kultúrni, žili si dobre a stačilo im mať dve deti. Ja si myslím, že toto je riešenie, toto je cesta pre zmysluplnú budúcnosť.

Viem, sú to silné slová. A nič nie je dokonalé. Ale trvám na mojom presvedčení, že Nemci (a nielen oni) nie že by mali demografickú krízu, ale že naopak, oni ukázali ako sa dái normálne, zdravým spôsobom regulovať populačná dynamika a premnoženie.

Lenže toto je povedané len A. Teraz musíme povedať aj B.

A síce, že takto fungujúca spoločnosť si musí dobre strážiť hranice. Lebo ich zodpovednosť bude mať v celoplanetárnom kontexte zmysel len vtedy, ak si svoj model a svoj svet ustrážia. A tým prinútia aj ostatných zodpovedať si sami za svoje premnoženie – nechajú nezodpovedné regióny s nekontrolovanou populačnou explóziou, nech si svoj problém s premnožencami vyriešia sami.

Mloci sú genocída!

Norman

Niektoré populácie sa množia ako kobylky, niektoré sa množia úmerne. Nik nehovorí celý čas nič iné.
To ja by som si dovolil odporovať vete "biela populácia prestala rozmnožovať". Toto je jedna z jasných propagandistických lží našich nepriateľov - kde sa prestala biela populácia rozmožovať? Čo zašili ženám škatule, alebo čo? Aha, viem, niekto napísal nejaké čísielka, nejaký koeficient 2,1 či 2,4 detí na ženu - ktoré sa ale môžu hneď zajtra zmeniť - ak budú podmienky.
Sám spomínaš babku, ktorá mala 4 deti. Ale teraz sa rodí menej detí nie preto, že by bol niekto egoista, ale preto, ŽE SME NARAZILI NA STROP. V pivnici plnej tiel a ich sračiek proste nemôžeš kotiť decká donekonečna.
Biela populácia si to ako celok uvedomila, zareagovala na to. Naši nepriatelia čokoľvek, čo sa týka bielej populácie, samozrejme nazývajú "úpadok" a podobne. To je lož. Hm, alebo myslíš, že v tomto, práve v tomto nám masméia a ideologické žvásty neklamú? Biela populácia je len zatláčaná hnedou populáciou, ale jej samotná kvalita sa nezmenila, jej princíp sa nezmenil.

balu

dnešné de facto vymieranie bielej populácie spôsobuje nejaký "poriadok".

To číselko 2,1 či koľko je úplne reálne, ešte aj možno podsadené, viď moja babka. Jedno decko jej zomrelo veľmi malé na chorobu a druhé na úraz ako 7 ročný - také veci sa stávajú, preto to číslo musí byť viac ako 2. ja som presvedčný, že dnešná "mémová sada" v mozočkov dnešných - nielen - žien, ktorá preferuje osobný úspech ich hendikepuje voči kobylkám a nakoniec nemusí byť človek génius aby uveril "propagandistickej lži" že kvantita vyhrá. Plus k tomu sociálne podmienky, kde "sociálne slabšie" skupiny (tj kobylky, nie náhodou sú sociálne slabšie) sú dotované aby kotili ďalšie kobylky a kto ich financuje? Okrem iného tie isté biele ženy, ktoré vlastné decko nemajú, lebo kariéra a užívať si a pod. Ja za tým nevidím žiaden "poriadok", lebo tento trend je rovnako proti prírode ako kotenie kobyliek. Iste by dokázali porodiť viac detí ale k tomu by sa muselo kadečo zmeniť - hlavne v hlavičkách.

Náhodný okoloidúci

Ďalšou príčinou znižujúcou pôrodnosť bielych je snaha večne sa zabávať a nezáväzne si užívať, čo je aj masovo podporované médiami. Drahé exotické dovolenky, bary, kaviarne, 40-ročné bezdetné večné puberťáčky na drahých diskotékach a tak podobne. A k tomu príliš ľahko dostupná hormonálna antikoncepcia, ktorá nezasahuje len do ovulácie, ale zároveň výrazne mení nastavenie ženského mozgu voči mužom.
Inými slovami odmietanie mať vlastnú rodinu nielen kvôli peniazom, aby si mali za čo užívať, ale aj odmietanie niesť zodpovednosť za vlastné deti, ktoré preto ani neprídu na svet.

Norman

No veď tak som to ani nemyslel, že súčasné vymieranie bielej populácie je spôsobovaný nejakým "poriadkom", hm.
Veď, opakujem, ja si nemyslím, že by biela populácia nejako "vymierala" v absolútnych číslach, že by toto bol závažný problém. Chápem tie koeficienty, ale pôrodnosť sa dá ľahko zvýšiť. A Slovákov aj Nemcov, aj keď si odmyslíme prírastok farebných, je stále viac, ako v nejakých 60-tych rokoch ... čiže problém je v zmene toho pomeru bieli versusu farební, nie v absolútnych čislach.

Myslím, že to ďalej, čo píšeš, máme rovnaký názor, a v podstate je to jasné. Ak, tak by som trocha viac akcentoval tú "kariéru", ktorá hlavne ženám efektívne bráni mať deti.
Ale tu nepomôže len nejako zmeniť postoje v hlavičkách voči kariere či deťom, tu treba explicitne zmeniť postoje voči množiacej sa hnedej mase.

Ešte k tomu "poriadku" - všimni, ja ani nehovorím, že tie kvality dnes nejak na Západe vládnu. Len si človek uvedomí, že tam ako tak vládli. A ak nejakí exoti chcú pozitíva Západu, majú dostať toto.

Ema

na nadávky, ktoré ma moji magyar kollégák precízne naučili, ale budem radšej k veci.
Ty nevieš, aké pôžitkárske sú Arabky a černošky v porovnaní s ich bielymi rovesníčkami. Inak by si tu také nepísal. Biele baby drú ako kone - škola, práca - a namiesto analýzy skurveného systému, ktorý ich do tejto pozície dostal a urobil z nich vystrašené otrokyne, ktoré sa boja o svoju budúcnosť, sa tu udeje čo? Nadáva sa na biele baby.
Inak neviem, kde ktorá biela rodina z východnej Európy dostala od systému takú podporu a také prachy ako araboidná čvarga zaplavujúca Európsku úniu, ktorej ráčime byť členmi. Ktorá rodina v Maďarsku či na Slovensku dostala takú podporu, aby sa ženy mohli venovať tomu, čo ich najviac teší. Svojim deťom a svojej rodine.

Kristepane, už si tu všetci osvojte jednoduchý fakt, že toto tu je BOJISKO. Bojujeme proti nášmu nepriateľovi nenápadne, ale tak, aby to pocítil.

A čo v diskusii? Je tu téma poriadku a farebného rozkotievania - a nadáva sa na biele baby. Je tu téma negrofílie - a napíše sa, že pche, treťotriedny film, škoda zmienky (len pre zaujímavosť Dreamerovi podhodím čerstvú správu o nepodstatnosti javu negrofílie http://svet.sme.sk/c/20433238/na-100-dolarovej-zlatej-minci-bude-sloboda...), je tu téma nebezpečná beštia Tódová - a napíše sa, aká pjekná babänka. Je tu téma "fínska" miss a napíše sa, a šak neni taká škaradá. Ste vy normálni?

balu

by som tu zacitoval čo som vyššie napásal:

"Ale to sú len báchorky, že európske ženy by nedokázali porodiť viac detí. Vedeli by a rady. Lenže celý systém je nastavený tak, aby biele ženy mali čo najmenej a napríklad africké, cigánske atď. čo najviac detí. "

Súčasťou toho systému je to, čo som nazval "mémová sada". Druhou súčasťou je, že nepriamo akoby "trestali" tých, ktorí spoločnosť budujú a zvýhodňujú chudery menšiny. Ten systém tu bežne rozoberáme z jedného či druhého uhla pohľadu.

Fínska misska je škaredá, hlavne keď porovnáme s konkurenciou ale tam bola aj dohra, totižto veľmo okato týmto nasrali ináč tolerantných fínov. Ešte aj viacerí sponzori odstúpili. No, ale videla to celá krajina a voľba tej černošky bude podľa mňa vysoko kontrapoduktívna lebo upozornila aj tých menej vnímavých fínov že asi niečo nesedí. Niečo ako Conchita Wurst, aj tam podľa mňa drvivá väčšina európanov bola akurát tak zhrozená, šak aj zmizla/-zol. Jav, že vo filmoch tlačia dopredu černochov je starý, tento - ináč určite naozaj treťotriedny, škoda že neuvidím - film je len jeden z milióna.

No a čo sa týka Tódovej... ukameňuj ma, ale podľa mňa je naozaj pjekná babänka :-) Asi nie som ešte ideologicky dostatočne vyzretý. Že je drbnutučká a nebezpečná beštia je druhá vec. Aj muchotrávka je pekná.

Ema

akési preferovanie osobného úspechu u bielych žien. Tak som ti k tomu čosi dodala. Ale beriem ťa s pochopením, veľa pracuješ s buldogmi, či či to máš.

Film nie je treťotriedny. Rovnako ako nie je treťotriedny obdobný film, ktorý aktuálne dostal Zlatý glóbus
http://tv.sme.sk/v/35123/zlate-globusy-su-aj-o-americkych-filmoch-pri-kt...
Hej, belosi sú v Lalalande - tancujúce a vyspevujúce opičky a v pár iných filmoch, všade ako bezkrvé zombies. Tie filmy sú ťažká indoktrinácia, idú k stovkám miliónov divákov. Jak môžeš majngot robiť vedu, keď nevieš identifikovať rozhodujúce javy, keď ich - po upozornení na ne - klasifikuješ ako nepodstatné.

Balu, mne je egál, kto sa ti páči, ale keď sa pri vážnej politickej téme nezdržíš a máš potrebu oznamovať nám z pohľadu témy úplnú osobnú nepodstatnosť, chápeš, ako vyznievaš? Nie, nechápeš.

balu

len nie celkom vem, ako kreatívne v rámci tejto diskusie pristúpiť k téme. To, že černochov tlačia do filmov vieme už desaťročia. Čo s tým? Upozorňujeme všetkých, že nechoďte na to, lebo budete indoktrinovaní? Jasné, že je to ťažká indoktrinácia, rovnako ako správy, reality show, Nový čas, ba tzv. dokumentárna tvorba na rôznych kanáloch, čo ľudia žerú, lebo z nejakého popudu si myslia, že keď tem rozpráva týpek, ktorý vyzerá ako vedec, tak je to aj pravda a zožerú aj s navijákom. Indoktrinácia sa začína už ovľa skôr, minimálne v škole, ale v podstate už v škôlke a doma, kde batoľa si prepína teľku a večer rodinne kukajú disneyovské indoktrinačné materiály, ktoré volajú "rozprávky". Či máme možnosť natočiť "anti-film" založený na našom hodnotovom systéme? OK, napríklad je tam seriál Vikingovia, podľa mňa geniálny - ale už aj tam sa im podarilo vpašovať drogy, aj keď potom stiahli ten motív. Prečo my nenatočíme film o dobývaní Belehradu turkami v 1456, nebolo dosť heroické? Tešme sa, že tú černošku zvolili, pravdepodobne mnohým fínom otvorili oči. Tešme sa, že akoby sa zdravý rozum vracal európanom, keď v každej krajine majú LePenky, Orbánov, Wildersov - ešte aj Kotleba ja v parlamente. Tešme sa, že sa znovu kuje V4 ako Aragornov meč. Ale čo mám povedať na jav dôverne známy, že už na mincu dávajú černocha, že za polárnym kruhom je najkrajšia holka černoška, že amíci tentoraz natočili černošské jadrové fyzičky. Priznám sa, nevidím v tom filme nič také, čo by prevrátilo svet, jav je známy. Dokonca aj to je známy, aké sily a prečo sú za tým. Keby sme vedeli vymyslieť čo konkrétne a efektívne urobiť proti, tak OK, ale čisto nejakú miskku a hollywoodskú debilinu analyzovať...

Ale dobre, od ktorého bodu začneme analyzovať ten systém? Naozaj tam je prakoreň, že sociálny systém neumožňuje mať bielym ženám toľko detí, koľko by chceli? Ktorý je ten rozhodujúci jav? Skrytý sexizmus v disneyovkách, negrofília, banksteri... tie javy sa nedajú od seba oddeliť max. tematicky ich rozoberať po jednom.

:-) ináč boxerov mám, koncom februára budem mať nový vrh (dúfam).

Dusanbe

Balu s tou Tódovou - napríklad muchotrávka ružovkastá je jedna z najchutnejších jedlých húb.
Pomýliš si ju ale len raz s podobne vyzerajúcou ale inou - a už viac húb v živote neokúsiš...

Aj ja som sa postavil do pozoru po Eminom príspevku - ale jednak dobre chápem jej rozhorčenie, pretože, čo sa týka podmienok pre zodpovedné mladé rodiny a rodenie detí, tak sme niečo, ale poriadne, posrali. Je to presne tak.
Resp. nie my - to samozrejme oni !

A taktiež sa osobne počítam ešte len za "bojovníka čakateľa", tak to podcenenie negrofílie neberiem tragicky - aspom mám čo zlepšovať.

Norman

Pri všetkej srande, to mi pripadá, ako keby som ja došiel na hubový portál a povedal : "Načo tieto reči o jedovatosti muchotrávok, ja do piče do lesa na huby nechodím, já to nežerem a mám pokoj, vôbec sa o to nestarám, serte na to aj vy. Já sa vám čudujem, pokoj, klídek. Muchotrávky sú neškodné, kým ich nejete. Podobne ako jedovaté hady. Aj tak to nik nežerie".

 

Ale vážne: Ako viete, ja zásadne neuznávam konšpiračné a paranoické úvahy, ale v poslednom čase ma napadla otázka: je možné, že dávajú niečo do vodovodu čo spôsobuje odbúranie testosterónu a teda bojovnosti u chlapov (a neúčinkuje na ženy?). Podľa tohto portálu to tak vyzerá.

 

Trocha mi to niekedy pripomína túto scénku (Inspector Clouseau the dentist)

Ah, a zas sme pri zábave. Hehe,hehe, asi som si aj ja odpil privela vody. Ale aj tak je tá finská miss krajšia, ako Todova. 

 

 

 

Dusanbe

ak je hlavným účelom tohto portálu preukazne tu prezentovať úroveň svojej bojovnosti a testosterónu, tak - no vieš sám čo to znamená, či nie ?

Norman

je to trening camp.

(Čo to znamená? nedostatok sexu? Vždy som to tušil, že ho mám primálo, ja som to vedel)

balu

Buď do vody alebo do jedla, alebo všadeprítomné elektromg. žiarenie to spôsobuje... No niečo to spôsobuje, keď to tu je, súhlasím. Ale neviem či by bolo najalepšie keby sme si svoj adrenalín vylievali na tomto fóre. Akurát by sme sa hádali. Chýba to niekomu?

Bohužiaľ, aj keď milujem toto fórum tunak, je to stále ibe virtuálny vykecávací priestor, kde sa môžeme intelektuálne a kadeako obohacúvati, ale ku skutkom nedôjdeme. Preto furt cyklicky prichádzam s "nápadom" že sa treba stretnúť osobne. Jednak aj tá diskusia je rádovo efektívnejšia ale dajú sa pomenovať a vymyslieť veci, ktoré tu nepomenujeme a nenapíšeme. A potom môžu byť aj skutky, veľa je tu inteligentných kreatívcov.

Náhodný okoloidúci

Našiel som fotky Tódovej aj fotky Hlávkovej, Monča je nevýrazná, ale podľa môjho vkusu Zuza vyzerá veľmi dobre, teda pokiaľ sa netvári, že to prehnala s jedením kyslej kapusty. Čo sa ukrýva v jej kapustnom mozgu - to neriešim, mám na mysli čisto výzor, keď sa tvári neutrálne.

Norman

Ty nie si reálny, ty si virtuálna realita? Ja som reálny. Alebo nerozumiem, je tento priestor menej reálny?
Hm, ja chápam, že medzi štyrmi očami by sme si povedali, že ten holokaust nebol a že nielen sionisti, ale aj židia ... A ešte by sme dali dohromady peniaze a zbrane a dohodli by sme ...

Dosť, ešte náhodou mňa, alebo teba, zoberie lokálny fízel vážne (veď vieš, fízli sú tupé hovädá, nemožno ich preceňovať) a to sme potom úplne v kiske.

Pripomína mi to toho chlapíka, čo trénoval lietanie v trenažéri a stále padal, ale silou mocou chcel dostať reálne lietadlo - lebo tam to bude "iné". Naozaj, pokiaľ sa neprejaví dosť odhodlania a cielenej vôle v tréningovom tábore, čo sa dá čakať lepšie v realite? Viac odvahy? Viac schopnosti kopnúť reálneho človeka do kolena? Jaj, počkaj, v reáli už ceľkom žiadne násilie. Veď sú to tiež ľudia, takí milí, určite to myslia s nami dobre.

Hm, tento portál nemal nikdy definované finálne ciele, a ani ich mať nebude, lebo ciele sa menia. Ale, pání, niečo ma napadlo, čo by vám takmer všetkým v tejto fáze prospelo ( teda, azda okrem Amana, on to študoval oficiálne, myslím:). Presne povedané: prospelo by vám, keby ste sa vedeli stať židmi - zlomyselnými a bezohľadnými voči svojim nepriateľom.

Kým toto nebudete zvládať, žiadna zábava nebude.

balu

Balu. Som veľký a zložitý algoritmus, vyvinutý na účasť v diskusiach. Som trochu ako Schrödingerova mačka, dovtedy kým neotvoríme krabicu, zostanem len kopa slôv. Tento priestor ináč v skutočnosti nie je ozajstný priestor, nemá tri dimenzie. Resp neviem verbálne prejavy vyžadujú aké dimenzie ak vôbec nejaké, možno sú mimo dimenzií.

Čo sa dá v tréningovom kempe trénovať? Akože užitočné, že aj pomôže keď príde chvíľa CH. Odhodlanie k čomu sa má prejaviť? Ako máme ténovať napríklad násilie? Či by som ho ozak kopol? Trikrát mám napísať a dať výkričník? Nie, proste tam som mieril, že som rád, že existuje tento web ale má svoje limity ako všetko. Ak chceme niečo presadiť z toho, čo tu aj odznelo, tak skôr či neskôr bude treba vystúpiť z toho priestoru-nepriestoru.

Norman

Nuž, vážna otázka. Odpoveď je ale jednoduchá - čokoľvek.

Napríklad sa dá trénovať pochopenie dôležitosti slova. Slová nie sú bubliny, aby ich človek vypúšťal len tak - dá sa naučiť nimi hádzať. Nie, výkričníky nestačia, tým to umenie podceňuješ.

Ja chápem, že sú ľudia, ktorí majú radi azda nejakú akciu. Ale chcel by som naozaj varovať - nie sme malí chlapci, nechodte na akcie zlých ľudí, nehádajte sa s nimi, nehádžte do nich záprdky a vôbec, nebite ich.
A potom sem prídite verejnosti povedať, aké to bolo.

Takisto nezakladajte žiadne spolky, ani neoficiálne. Nemá zmysel, aby ste sa stretávali na pive s ľuďmi, ktorí nemajú ešte celkom jasne, nemá zmysel, aby ste im vysvetľovali v reálnom priestore, ako to je - nie, namiesto toho sa stretávajte s ľuďmi, ktorí si myslia to isté, čo vy - to má určite ten bohovský význam. S bžnými ľudmi sa zásadne nestretávajte a neprezradte im, že sa veci možno už pohnú a že určite nie sú sami, čo vedia svoje. Nie, to nerobte.
A potom sem prídite povedať, ako reagujú.

Ináč ma ani nenapadá, čo by sa ešte nemalo robiť. Sledujte média aby ste vedeli, čo sa robiť nemá.

Hlavne nezabudnite, že aj naši nepriatelia sú ľudia a nezabudnite ich ľutovať. Nikdy sa k nim zle nesprávajte, veď nie sme ako oni.
Uvedomte si, že oni budú porazení aj bez toho, aby sme my niečo urobili (hm, to moc nevyšlo, to posledné je naozaj pravda, našťastie).

Dôležité je ísť do lesa a mať všetkých rád (aj Tódovu starú a hlávkovú kapustu ).

Buheh

Fakt sa Ti tá Tódová páči? Čojaviem... možno som nevidel tie správne fotky, ale z toho, čo som videl, tak teda nič moč.

Ale neber to osobne.

Tiež si myslím, že to s tou fínskou černoškou, podobne ako s Končitom Klobásom, súdruhovia psychoprogramátori silne presolili. Ten ich americký fíling je na európske reálie prosto neadekvátny.

Ale možno je to zámer. Najprv pobúriť, a keď nasratosť opadne, druhýkrát už reakcia bude slabšia a na desiatykrát žiadna. Presne o tomto bola aj tá sprostá provokácia, keď cestovali US vojaci na transportéroch krížom cez Európu. Lepšie tieto veci na obyvateľstve natrénovať v časoch pokoja, než v dobe, keď sa láme chlieb.

balu

a to, že samozrejme situácia sa blíži k bodu výbuchu, tak ten proces chcú držať pod kontolou. Ergo tá fínska misska je ako jemné ladenie nálady. Aby to buchlo vtedy, keď oni chcú. Lebo je jasné, že raz buchne. A je dosť možné, že aj tanky preto sem posúvajú: na uregulovanie neposlušných vlád, minule sme to preberali.

Proste s tou fínskou misskou je to také okaté, že až smrdí, že je provokácia, cca. ako Conchita. Neviem, uvidíme vývoj. No minule tie transportéry posúvali s veľkým cirkusom, pričom sa potichu už dávno išli komplet vlaky naložené tankami a kadečím na Ukrajinu. Hlásilo to plno ľudí z Rakúska, Maďarska aj Rumunska, len čo je viem. Takže keď chcú, vedia oni techniku aj bez povšimnutia preskupiť, minule to bol zámerný cirkus. Celkovo dosť veľa vecí vidím ako nie-až-tak-náhodných, tajné služby si pripravujú terén. A tak chápem aj túto nešťastnú škaredú černošku vo Fínsku. Už dávnejšie som si vyestoval filter, že keď idú správy, tak k tomu nepristupujem akože "to je správa" ale tak, že "toto chcú aby som si myslel". Pozoruhodné súvislosti sa dajú vystopovať len treba mať nervy na tie ich bláboly... čo som časom stratil.

Dusanbe

vojenskou kolónou - takou skúšobnou vzorkou a súčasne oslabovanie reakcie organizmu pomocou postupného zvyšovania dávky.
Sledujú reakciu - načo by mali všetky tie drahé mega-čmuchacie a snoriace systémy, ak by im nevedeli ani povedať aká je nálada a aká bude reakcia domorodého obyvateľstva na takéto kroky.
A podľa toho naplánujú ďaľší postup, mediálnu kampaň, vyhlásenie politika, atď. - samozrejme v rozsahu možností podľa aktuálnych a dlhodobých cieľov.
Nebudú to predsa robiť ako boľševik - drb celá armáda z večera do rána
a potom chytro hľadať niekoho, kto napíše nejaký "pozývací list".
Tak sa to dnes predsa nerobí - teda, pokiaľ to nie je nutné.

Ten filter, resp. nazval by som to skôr "analyzátor a prekladač", by mal byť súčasťou povinnej výuky detí počnúc od záklanej školy. Len neviem či by to spadalo pod občiansku alebo etickú výchovu - "propagandistická výchova" - by znelo blbo...

Buheh

Toto je dnes už štandardný filter, ktorý si zabudovali všetci, ktorí vykukli z matrixu. A síce, pri každej správe sa už nezaujímať o to, čo hovoriaca hlava hovorí, ale prečo to mám vedieť, a prečo práve v takejto verzii, a prečo práve teraz.

A trénovaný jedinec následne dokáže spätnou kolonoskopickou destiláciou väčšinou z podanej mediálnej suroviny získať aj pôvodnú informáciu o skutkovom stave vecí. Inými slovami, zvedieť koľká bije.

balu

a na pokročilom stupni - keď už máš svoje overené zdroje informácií - vieš aj to, čo zamlčujú, resp. prekrúcajú.

Presne ako píšeš, ak nejaký čas pravidelne sleduješ napr správy na Narkóze, už vidíš aj trendy, ktoré každý boží deň musia mať aspoň jednu. Svojho času takým evergreenom bolo ako je všetko na hovno v štátnom zdravotníctve, že lekár pije, že neošetrili decko, nemajú lieky a prístroje... hocičo, ale každý deň bola aspoň jedna kratučká negatívna správa. A ja, akože mimoriadne rozhladený čolovek som sa hneď dovtípil, že asi ide o privatizáciu zdravotníctva... len to nejako nikdy nepovedali nahlas, len že štátne zdravotníctvo je na hovno. Alebo skoro každý deň bolo niečo so zbraňami - to bolo vtedy, keď ten borec v Devínskej začal strieľať do tých cigánov. Mimochodom tiež zaujímavý príbeh, velice rýchlo stáchlo ale legálne držanie zbrane pritvrdili aj tak.

Dusanbe

jednoduché príklady takpovediac " z miestneho trhu". Presne takto to ide.
Aj v celosvetovom meradle, len s neporovnatelne vacsimi moznostami - nieco pustia
cez media, nieco precitaju lokalni politici, atd.

Aj ked vlastne ani neviem, ze preco - ved tento narod by ani necekol, keby zajtra rano zahlasili, ze vsetky statne nemocnice dostala Penta za jedno euro. Este by media podhodili do placu vyjadrenie nejakeho analytnika z "nezavisleho institutu" - ze je to kwrevske stastie, ze ich niekto vobec chcel, lebo su sialene stratove a ze ako to bude pre pacientov fasa, ked budu ziskove.
A bolo by vymalovane - sli by sme do roboty, len par "trolov" by nadavalo v diskusiach, kym by ich nezrusili /napriklad ako dnes celu tuto diskusiu na Pravde, zrejme sa tiez vyvijala nespravnym smerom:
http://debata.pravda.sk/debata/416780-polsky-minister-vital-americkych-v...

slaven1

Hlásim, že ja som "normálny".

- Fínska miska je škaredá ako noc.

- O Tótovej som síce písal, že je to "dievčatko v tele dospelej ženy", ale to bolo myslené, že je to infantilná pizda (ak máme teda na mysli tú "protislovenskú špinavú prostitútku").

- Americké filmy nepozerám, lebo nie som ochotný dať zo svojo času 1.5h tupej propagande. Viem, že takto prídem aj tie dobré kúsky, som však ochotný zniesť túto "stratu", takže na ten film čo tu preberáte kydať nikdy nebudem :)

- Dreamer je nepreverené indivíduum

Kristepane, už si tu všetci osvojte jednoduchý fakt, že toto tu je BOJISKO.

Keď neprispievaš tak nám v rote klesá morálka, takže by bolo treba k tomu boju zodpovednejšie pristupovať - písať viac článkov alebo aspoň komentáre.

Buheh

Som si spomenul na starý vtip.

Že čo vie zoofilný nekrofil, čo nikto iný nevie?
– Kde je zakopaný pes.

A čo vie zoofilný negrofil, čo nikto iný nevie?
– Kde je zakopaný... Ééé... počkajte.

Vidíte, teraz ste ma pomýlili. Stratil som niť.

Norman

kde je zakopaný čierny pes?

Sinuhe

počínanie inžinierov a lekárov, ktorí budú "vymierajúcim" Francúzom zarábať na tučné dôchodky ...
https://www.youtube.com/watch?v=9TB0VaRTpik

Norman

Najlepšia je tam tá šedovlasá pani v oranžovom, čo si kráča medzi banditmi a policajtami v kľude nakúpiť, 2:30. Lepšie povedané, tá postava odráža šialenosť súčasných meštiakov - myslia si, že sú absolútne bezpeční, aj keď vzduchom lietajú kamene a autá horia. To je deformácia, psychologická blokáda pevná ako skala.

Podobnú deformáciu majú aj tí banditi. Z iracionálneho dôvodu si myslia, že proti nim nemôžu byť použité ostré strelné zbrane.

Chce to len rok-dva pracovať na verejnej mienke, že môžu byť.
Upozorňujem, že vo Francúzsku nehrozí sýrska cesta, že by sa k (akýmkoľvek černohubým) povstalcom pridala armáda.
Takisto pripomínam, že to na územi Francúzska zaznelo a bolo nie raz realizované heslo: "Zabite ich všetkých, pánboh si ich preberie".

ps Ach, a zabudol som na Komúnu a čo bolo po nej. Frantíci v podstate nie sú vôbec takí polobuzerantskí dobráci, ako ich vykreslujú ich zdegenerované masmédia.

slaven1

Aj takúto protislovenskú a protieurópsku detskú knižku vydala piata kolóna. Nech si vydávajú čo chcú, ale skoro som odpadol, keď som videl v knihe poznámku, že knihu zaplatil štátny Fond na podporu umenia.

Nejaký anonymný úradník rozhodol, že štát zaplatí za propagandu ideológie, ktorá nás zabije. Kto ten papier podpísal?

Utek

https://www.google.sk/search?q=utek+marek+vadas

Hybridná okupácia v praxi.

slaven1

TASR nastavuje agendu dňa (tému dňa) v prospech moslimskej, neslovenskej kultúry. Dokonca je článok v sekcii odporúčané. Je 15.1.2017.

Šatky nosia moslimské nevesty, modelky, političky a športovkyne

Ale ja som za. Bavme sa o moslimoch v súvislosti s odevom. Pripomeňme si teda udalosť z našich dejín z roku 1543, keď Turci napadli, vypálili a vyplienili obec Sebechleby. Okolo 500 mladých ľudí z obce odviedli v mene "alaha" do večného otroctva. Táto udalosť, o ktorej redakcia Teraz.sk nemá tušenia (ani ja som nemal), vošla do sebechlebského kroja v podobe čiernej stužky okolo krku.

Monika Voleková, čo hovoríš, páči sa ti stužka? A čo na ňu hovorí šéfredaktor redakcie? A vedeniu agentúry ako? Pozdáva sa? Napíšete o nej?

Sebechleby kroj čierna stužka TASR Turci Moslimovia

TASR robí na procesy smerujúce k tomu, aby sa podobné veci stali opäť.

 

--

Norman, daj toto ako článok.

 

slaven1

Ľubov, ako sa volá ten ľudový súbor, čo má cez krk čiernu stužku? Ten, čo si ju dáva na pamiatku obetí po rabovačkách. tureckých moslimov. Aj tú fotku čo si sem dala tak dávnejšie, to bolo z akého webu?

Ľubov

ja to neviem tak rýchlo nájsť.
Ešte Slavenovi,neviem,či majú súbor,ja som sa k tej informácii dostala náhodou,zoznámila som sa s pani Cipcerovou.Má kľúče od múzea v Sebechleboch a na krku čiernu stužku. A aj 75 rokov,ale to nevadí.Tu čas nezvíťazil.Keď budú lepšie cesty,skutočne,ako tip na dobre strávený čas Ti odporúčam navštíviť túto obec.Vôbec,celý Hont má v sebe niečo,čo bohužial neviem presne slovami vystihnúť,nemám najlepšiu formu práve,je to tak autentické,že sa tomu máločo na Slovernsku vyrovná.Originálne Slovensko,aj keď sú aj iné miesta,pani Cipcerová je naozaj len jedna.
http://www.narodopisnemuzeumsebechleby.sk/

Ak sa bavíme ,že toto je len virtuálna realita,iba internet,že by bolo dobre to posunúť do tri D:),začnime si všímať ľudí okolo nás.Objavíte nás všade.Na tv treba kašlať,je to už len zdochlina.
Slaven,ešte by som Ťa poprosila o info,či to ruské scifi,čo si spomínal bude mať premiéru len v Rusku,sleduj to,dík.

slaven1

Do pi...píp..píppííííp som to asi hodinu hľadal, kým som to nakoniec vzdal. Vďaka vám obom. Zaujimavé, ako dokáže byť informácia skytá. Google.sk stojí za hovno - skôr informáciu skrýva ako hľadá.

Na ruské sfici si ešte počkáme. "Ruské" v zmysle film s ruským civilizačným kódom. Ten "scify film po rusky", Príťažlivosť / Притяжение, čo som spomínal, bude mať premiéru tento týždeň (26.1.2017). Potom bude stiahnuteľný aj z netu. Keďže RF je od 1991 americká kolónia, píšem o tom aj tu, toto bude skorej všetkého ruské scifi s americkým kultúrnym kódom (kto platí kapelu vyberá muziku). No uvidíme.

balu

jednej migrantskej rodiny, priamo z Dojčlandu.

Prvé dve mená podľa dátumu narodenia (1980, 1981) sú rodičia, ostatných 5 mien sú deťúrence. Ako z priloženého obrázku vidno, dostávajú per kopf:
rodičia: 684
väčšie decká: 590
+ lezúň: 557
-------------------------
suma: 4285 eúr / mesiac. Samozrejme k tomu patrí byt zadára, zdravotnú starostlivosť, réžiu stravu zabezpečuje štát, a pochopiteľne sa z týchto súm nemožno odrátať antihumánne dane a odvody.

Na Slovensku CEO väčších firiem toľko nezarába... Údajne už všetkých z úradu, odkiaľ info prišlo, povyhadzovali, neviem či je to pravda, ja som si pre istotu obrázok uložil.

Norman

Aby sme boli presní, títo asi nemajú zabezpečenú stravu, na to majú tieto sumy.
Neviem, či niekoho z úradu vyhodili, ale toto je len oficiálny dopis, čo posielajú všetkým prijímatelom "sociálnej pomoci", to poslali priamo rodine Kuhestani, aby vedeli, čo im bolo pridelené, takže to nie je žiadne prezradené tajomstvo.

Nuž, nové Nemecko.
tieto etniká, rasy a kultúry už ukázali, čo dokážu u seba doma a teraz prišli to isté spraviť s nordickou Európou. Ak sa im podarí infikovať Nemecko zo vzdialenosti niekoľko tisíc km, akú šancu majú potom na izoláciu hneď vedľa ležiace Čechy, Slovensko, Maďarsko?

balu

ale tie numerá hovoria za seba. Mne sa zdalo, že nejaký prídel stravy (nie všetko) majú, možno sa mýlim. Ale za 4300 jevrov sa snáď dá vyžiť aj v 3,5-tej ríši, keď všetko ostatné dostaneš.

Len nechápem, potom tá drbna Merkelka o akej "solidarite" kváka? Nejako som nepostretol tú hovadskú solidaritu ani keď napr. rozdeľovali poľnohospodárske dotácie, ani x-násobný príjmový rozdiel v západniaroch nevyvoláva pocit solidarity s východom. Od zamatovej onej robia všetko, aby tá Jevrópa zostala rozdelená na východ a západ - podarilo sa im, ale potom zrazu aká solidarita?!

Samozrejme, že máme šancu sa zachrániť. Jedným smerom je síce Nemecko, ale na druhej strane nie oveľa ďalej Rusko. Širokorozchodná už je v Košicoch, Hodvábna cesta sa buduje, rúry tiež idú ztade a snáď aj trhy tam sú dáke. Proste riadny múr na západnú hranicu, kľudne nech je aj železný a súdržnosť na našej strane múru. Možno sa aj LGBTI agendu a iné hniloby podarí udržať vonku. Nemecko sa im podarilo infikovať kvôli tomu, že tamojší mocipáni to tak chceli a podľa toho konali. Nie nemci tak chceli, ale držitelia úradnej moci. Zatiaľ vo vých. Jevrópe vidím sľubné náznaky istej novej uvedomelosti a vlastnej vôle. Isto vidíme len časť procesov, ale to čo vidno ukazuje celkovo správnym smerom.

Norman

Ani ja som si nie istý, ako to je s nimi, či aj so stravou alebo nie - kto sa vyzná v týchto "utečeneckých" pomeroch? Keďže naozaj úrady asi prenasledujú pracovníkov sociálky, ak moc prezradia. A tiež si myslím, že je to na život so stravou stále viac ako dosť - zvlášť teda v prípadoch týchto rodín, ktoré sú mnohodetné a mater uklohní pre všetkých farfnkov ľahko niečo za pár eur a zvyšok starý môže mínať.
A v každom prípade sú to peniaze hrozné, bez nejakej perspektívy na koniec tohto parazitizmu (v štatisticky významnej väčšine prípadov).

A špeciál je to hrozné v porovnaní s východnou Európou, teda s nami. Presne ako hovoríš. Koľko ľudí od nás tam muselo za zlomok týchto peňazí roky ťazko robiť? Práve preto teraz vo Východnej Európe nik neakceptuje týchto negroidov a podobných negroizovaných bastardov.

Ale aj tu vidíte základnú všeobecnú chybu - nech sa nik nehnevá, ale štát odmeňuje za kotenie hladných krkov? Je plodenie detí plnohodnotná zárobková činnosť?
Toto je pravidlo z konca 19. storočia, keď sa dôsledky zamestnania žien vo fabrikách začalo prejavovať, klesala pôrodnosť, a niekomu pripadalo pre štát prospešné mať dostatok mladých chlapov pre gulometné gulky, ako ten známy kanonenfutter.

Čo sa týka hraníc, tak vidíš, že toto nezastavíš na Šumave. Možno v prípade nejakého talibanského vývoja by sa dal urobiť front. Ale uvedom si, že toto sa pravdepodobne bude vyvíjať inou cestou. Neprídu sem talibani s puškami, aby ich armáda zabila - veď vieš, že oni sú v podstate leniví aj zbabelí. Nie, príde sem madam Kuhestani so svojou maternicou a TÚ ti pritlačí na ksicht. S otázkou - "Dáš mi časť tvojich pozemkov, alebo nedáš - veď pozri, aké mám hladné zholokaustované detičky, veď nebuď nacista, daj, daj, daj!!!".

Možno som moc obrazný, ale tak, ako sa tu dlhí čas zjavovala akási "rumunská žobrácka mafia", takisto, ale desaťnásobne viac a nevytlačiteľne, bude prichádzať semitská mafia. No, to naozaj budú problémy LGBTI zabudnuté, lebo aj budú úplne druhoradé (a samí buzeranti a buzerantskí obhajovači sa budú báť čo aj hubu otvoriť). Len všeliaké ombudsmanky budú nadšené a budú rozťahovať svoje údy v nadšenom prijímaní pod obojím.
Tomu sa nik neubráni - pretože tu nejde už o "Nemecko" - to by bola zas hranice uprostred živej strednej Európy - niečo, čo nás zabíjalo a v tomto prípade by nás to zabilo definitívne.

A čo sa týka Ruska - už sa dohodli s Bielorusmi, Ukrajincami, Kazachmi a Baltikmi? Ešte nie? Och, aj ja verím, že to raz dokážu. Potom môžu pomôcť aj nám. Ale dovtedy by sme tu boli všetci hore bradou. Rusi Európe nerozumejú, podobne, ako jej nerozumejú Američania. Rusi sa na Európu vykašlú - nepotrebujú tu ani nijako robiť propagandu či to tu ovládať, ale ani Európe nebudú pomáhať. Nik nikdy geopoliticky nikomu nepomáha. Musí si pomôcť sám alebo so susedmi, ktorí majú rovnaký problém.

Ľubov

Chcela by som Vás špeciálne poprosiť,najmä Teba Balu,vzhľadom na to,že máš peknú maďarčinu strihnutú jemne detvianskym nárečím, o informácie z Putinovej návštevu u Orbána vo štvrtok.Tak nejako tuším,ako to bude vyzerať v médiách hovoriacich slovensky:
Zábery a komentáre k masívnej protiruskej demonštrácii na Kossutovom námestí,možno budú aj vodné delá ...120 sek,zábery na stretnutie Orban-Putin 15 sekúnd.To je vlastne jedno,informácie od nich sú vždy skreslené.Preto budem čakať,čo sem dáte vy,dík....

Norman

Putin Orbánovi povedal, že v lete Rusi cez internet zvrhnú Makrelu a Francúzsko bude rozdelené na dve časti - na Džamahíriu na juhu a Normangard na severe.
Ale nikomu to nehovor.

Merkelová bude odvezená na odstrov Lesbos a bude tam doživotne poskytovať opatrovanie tisícom mierumilovných sýrskych žien. Bude tam iba jediný chlap - aby sa jeho práva neporušovali , odvezú na lesbos Brejvika, ktorý tam bude slúžiť ako ochranka.
Viac naozaj neviem.

Náhodný okoloidúci

... že Breivika pred odvozom na Lesbos preoperujú..! Ale psssssssssst, nikomu to neprezraďte!

balu

guľu Majstre. Skoro presne si napísal, akurát, že Makrelku na Lesbose omylom dajú do pánskej časti tábora. A bude opatrovať a opatrovať od rána do večera, veď nahradiť 72 panien - len aby bol pokoj a neponáhľali sa toľko do tej ich semitskej valhally - dáva robotu. Severné Francúzsko budú volať len neoficiálne "Normangard", v podstate ide len o suchozemský koridor medzi dvomi džamahirijami k Atlantiku. Širokorozchodná bude po Caen.

----------------

Ľubov, uvidíme čo bude v maďarských médiach, určite viac ako TASR, ale tiež by som radšej nemal ilúzie o prehnanej objektivite. A samozrejme, že tiež zverejnia iba časť.

Norman

Nebude tam mužská časť, na tom Lesbe, nie nad vodou, iba ženská.

Ale hlavne som to presne odhadol s tými madam Kuhestani, ktoré, zopakujem, prídu a nalepia nám ich maternice na hubu.
(i keď Kuhestan je "krajina hôr", perzsky, takže to nie je výstižne meno. Možno je aj falošné )

balu

neeurópske. Musia mať koedukovaný ostrov. Stále vychádzaš zo zastaralej európskej kultúry.

K tej maternici nepotrebuješ křišťálovú kulu, oni sami vyhlásili x-krát. Ak je to rodina z hôr, tak by mali ísť buď do Švédska alebo dakde do Álp. Slovensko je rovina :-)

Norman

Nikdy by som nepovedal, že zrovna ty prídeš s tým, že Dunajská panonská rovina je reálne slovenská.
Ale máš pravdu:)

Čo sa týka "európskych hodnôt" - aj v tom máš pravdu: vychádzam z prastarých hodnôt a nejaké tie ich "európske" kecy sú mi absolutne egál. Ale tieto hodnoty nie sú a nikdy nebudú "zastaralé", podobne, ako nikdy nebude zastaralé ani iné prírodné a duchovné zákony :)

Ľubov

páči sa mi váš jemný,elegantný humor z posl.dní.")
Že je Slovensko rovina,si myslel aj dedkov otec ,roč.1911,keď v roku 1933 narukoval rovno do Banskej Bystrice z juhu a prvý raz vo svojom živote uvidel hory.Zlatý bol,ako mi hovoril,že sa až tak triasol od strachu,keď uvidel horu .A tá hora bol Urpín:).

balu

aké by to bolo praktické mať jednotnú Karpatiu? "Pani Kohnestani, veď naša krajina je štatisticky rovinatá, len na okrajoch čoto vytŕča". A tento rok dokonca ani jadrových fyzikov nepotrebujeme (pre p. Kohnestaniho). Môj postoj je odjakživa taký, že celé Uhorsko patrí "uhrom", kam sa slováci ako domorodý národ vždy automaticky rátali, aj sami sa tak cítili a boli najlojálnejším etnikom v krajine. Takže aj nížina je (aj) vaša - vy ste tu chceli hranicu.

No s tými zastaralými euróopskymi hodnotami som myslel, že to je pekné, že ty pri slove "Lesbos" asociuješ na starú grécku kultúru (prípadne aj iné aspekty, nejdem do detailov) ale flüchtlinga napadne akurát, že nedovarili kuskus a dostali len 1000 eúr. Anno osmani v chráme vo Veszpréme (či v Pécsi?) urobili maštáľ. Vjeci se mjení. Staré európske hodnoty sú v súlade aj s prírodou, vlastne tie isté zákony sa prejavujú v prírode, v spoločnosti aj vo vnútornom svete jednotlvca. Resp tak by malo byť. A preto sú nadčasové. V dnešnom newspeaku skoro nič neznamená to, čo by malo. LGBTI nielenže ne je európska ale vôbec nie je žiadna hodnota. A žeby sebaobrana nebola európskym národom vlastná? To čo dnes nazývajú európske je vlastne umelé s levantskými koreňmi. Akurát Háfiz, Abdullah a spol. zvysoka serú na všetky ozajstné európske hodnoty. Ako vyjadril ten afroeurópan z videa, keď prešiel magickú hranicau EU niekde v Španielsku: "money, money, money!!!". Neviem síce ako si predstavujú dlhodobo kto na nich bude robiť, keď zničia európanov. Asi sú fakt takí primitívni, že si myslia, že bude večne fungovať tento štedrý európsky dotačný systém s príslušnou toleranciou a slniečkárstvom.

Ľubov

Aháá.Chápem,je to citlivé,tieto informácie. Ale najviac sa budem smiať,ak to presne takto bude. V našom bizardnom svete dnes je možné všetko,aj Breivikova hormonálna liečba,aj izolácia Makrely na Lesbose,napokon,aj to rozdelenie Francúzska.
Balú,predsa len zavolaj do tej Pešti.Ale pozor-až v piatok ráno.

Norman

keď ponatriasame fantáziu v site reality, zostane nám pravda.
Z celého bude asi najbližšie pravde fakt dočasných táborov na odlesnených gréckych ostrovoch.

balu

na deviatu som sem zavolal Viktora referovať, čo vlastne kecali a či sa Voloďa potešil z tej butilky domácej hrušky. S Viktorom sa aj tak najlepšie debatí o fotbale.

Buheh

čo budú piť. S Obamom by dali barackovicu. S Voloďom... žeby tokaj, 5-putinový?

Ema

V tom je Orbán majster.
Takže čo bolo dnes s Putinom? Energetika. "Maďarsko sa s potešením pripojí k výstavbe plynovodu Turecký prúd, aby si zabezpečilo ruský zemný plyn." A podporuje aj Nord Stream 2.
Plus kopanec do Chorvátov za cirkusy okolo INA a hlbokovodného prístavu pre tankery Omišaľj, facka Rumunsku za nekooperatívnosť v oblasti energetiky a pľuvanec na celú Európsku úniu za nadradzovanie ideológie nad to, bez čoho je Európa stratená - nad energie. Zosobnením energetického eurodebilizmu je eurokomisárska barania hlava Ševčovič.

Sajtótájékoztató:
https://www.youtube.com/watch?v=d9JxFuuPk08&feature=youtu.be

Ľubov

pozerať sa na fotky.tak som sa dozvedela,že Putin chodí už tradične so Pešti vo februári,pomaly ako na klavír.Možno preto jeho návšteva nevzbudila nejakú väčšiu odozvu,ale prečo držia všetky médiá bobríka mlčania,myslím tým médiá prozápadných susedov Maďarska.
Možno práve preto,že rozsah ekonomických dohôd by si mohli všimnúť občania.Možno by sa mohli začať pýtať,prečo práve atómová elektráreň v Paksi,ktorej dodávateľom je ruský Rosatom(o.i.)má násobne vyšší výkon,ako Mochovce,kroré však tiež majú istú jednu prioritu:je to jednoznačne najdrahšia atómová elektráreň na svete vo svojej triede.Vot tak.

Energetika,no,musím si klásť aj ďalšie otázky.Prečo Orbán nemá svojho Ševčoviča,svojho Lajčáka,Kisku,atď.Alebo má,ja to neviem. Prečo on môže hovoriť s Putinom o obchodoch a spolupráci? V nedeľu v tej relácii na obed na mňa však Fico pôsobil ako človek,ktorý je zahnaný k stene a vzdáva to.Povedal tie slová, "každý je nahraditelný."No,nech si teda oddýchne,keď má syndróm vyhorenia.Ale nech preboha odídu s ním aj tie odporné pásomnice.

Norman

áno, to je ten mefistofelovský problém: Fico si myslel, že si môže pomôcť lajčákmi a ševčovičmi a flašíkmi. Ale za pomoc od pekla sa platí a tak je dnes obklúčený a dusený samými hajzlami, vrátane jeho koaličných partnerov.
1000 klikov a potom bajpas. Ja nerozumiem, prečo tí ľudia cvičia, keď ich aj tak pred 50kou skoro jebne a bez modernej techniky by zdochli.

To isté platí pre neho v politike. Taká dobrá voličská kondícia a teraz je v koncoch.
Teraz vsadil na zlého koňa (podobne ako jeho Blaha), ich marxistický mentálny parazit sa predsa len nezaprel ( ďalší mefistofeles, tentoraz ešte z detstva)
Pritom aj tak je už teraz označovaný za jedného z inšpirácií pre Trumpa - tak či tak ho spália na hranici. Má iba jeden výber - buď sa nechá spáliť osobne, alebo ich zničí skôr a oni spália potom u seba na dvorčeku len jeho figurínu.
Mal by si spomenúť, ako Janukovič dopadol, keď sa s nimi skúšal hrať na dobráka a kooperovať - nakoniec bol rád, že ho nezastrelili.
Jemu pomôže už iba moje oblubené latinské heslo:
Nech nenávidia, len nech sa boja.
Nenávisti sa nikdy nezbaví, ale ak sa ho prestanú báť, je fakticky mrtvy.
Tu sa neberie ohľad na žiadne "syndrómy vyhorenia". To by chcel každý, nabrať si dlhy a potom uprostred hry vystúpiť - ale TO NEJDE.
A pritom má teraz s Trumpom dobrú šancu. Mal by vsadiť všetko na neho. Môže zostať socialistom, to je dobré, ale musí sa zbaviť svojho marxistického červa. Veď už je doboha dospelý, krok pred hrobom. Načo chce čakať?

Ľubov

urobím všetko preto,aby vo volbách bolo Kotlebovo víťazstvo drvivé.On by bol nástrojom mojej nenávisti. Pretože metóda"vyber si svojho oligarchu " je už opotrebovaná,na hlavu pásomnice sa nalepili malé pásomničatá,také Nicholsonové,no veď to je už naozaj trapas,ostuda aj pre oligarchu.
Prichádza metóda nová,"vyber si svojho extrémistu",len sa treba poponáhľať ,Robert,lebo vyšívané oplecká už začínajú ísť na dračku a okolo Kotlebu bude ešte tlačenica.

Norman

veľmi dobre vystihnuté, nová mtóda, "vyber si svojho extrémistu".

Aj keď Fico si ešte stále môže vybrať sám seba.
Vlastne sa to, bohužiaľ zmení na otázku: ktorý oligarcha bude dnes väčší "extrémista"? Keď pánbožko otvorí mocenské okienko a povie "sem vstúpi len nacionalista", tak sa oligarchovia a ich sluhovia udupú, ako sa tam budú tlačiť (a skutočných nacionalistov vytlačia nabok).

pozri len teraz:
Danko - šef SNS, nacionálnej strany, nie?
Sulík - dobre zabodoval vo voľbách len kvôli svojej antiutečeneckej agende
Kolár - to isté

KDH - vždy to bola predsa "konzervatívna" strana, "katolícka" , teraz má síce hlinu na papuli, ale to sa zmyje ľahko
Hungarkamion - to sú predsa nacionalisti z definície, a dnešné Maďarsko je ok, takže nem problema

Olééé - to je tiež predsa ľudová strana, parlamentný blázon je schopný hovoriť zajtra čokoľvek iné ako dnes

Je tam vôbec niekto, kto nie je národný nacionalista?Že by sa Fico po tom, ako túto agendu v umiernenej forme prevzal po HZDS a potom druhýkrat v roku 2015 po manifestáciach ešte raz potiahol na vyššiu úroveň - že by teraz sa musel odhodiť? Že by na neho osobne bruseláci mali niečo až tak závažné, že by musel poslúchnuť? To jediné by ho mohlo zastaviť v tomto nacionálnom posune.

balu

je len jediný extrémista? Akože ozajstný? Vieš, taký, ktorý hajluje, oslavuje Adol... dobre, tak nemusí, ale aj tak je to jediný fašista. Lebo. Až takí hlúpi ľudia nie sú, všetky tie mená už rezonujú nejako. Doteraz nejavili sebemenší záujem o národnú tematiku a zrazu všetci sú národniari, len jeden je nárpdní liberál, druhý demokrat, tretí je iba debil ale národný.

Nakoniec aj tak zostane iba jeden terč, ktorý sa ešte nesk.rvil. A boduje ostošesť, až je im blbo z toho. ĽSNS už nemôžu odstaviť a im ľudia neveria, nech básnia hocičo. S tým náhobkovým zákonom, chujacinami s odznakmi pri totálnej mediálnej blokácii dosiahnu len pravý opak. Si myslím. A vo svojom rajóne ako počujem Kotleba dobre využil čas a vyhol sa mínam, takže dôvera k nemu nielenže neklesla ale aj narástla. Tu už týmto štandardnostraníkom nezostáva nič iné ako fakt ich vylúčiť úplne z diania - ale to bude mať bumerangový efekt.

Norman

aby aj nás nepoplietol ten pojem "extrémizmus".
Existujú určití retronadšenci, aj dnes obdivujúci Stalina, alebo Hitlera, aj Napoleona, bez srandy, aj Mariu Teréziu ... Štefánika, Husa, (hm, mám spomenúť aj Ježiša Krista?) Bez ohľadu na to, akí tí historickí ľudia boli, toto je len taký (nepolitický) folklór. To je viac nostalgické umenie, ako politika.

Potom sú historickí revizionisti, ktorí tvrdia, že nedávna história by sa mala zrevidovať. To je už viac nutné, ale samé osebe to nestačí a nedá sa to. Treba zmeniť moc, potom sa aj história upraví. Títo ľudia sa už len nebavia, robia kus užitočnej roboty, viacej sa namáčaju do tabu tématiky, ale nie sú sami o sebe politcká sila.

Sú tieto dve skupiny "naozajstní fašisti"? Z hľadiska toho, ako sa naozaj najviac hrabú v histórii, sú najviac spojení s minulosťou, tak áno. Ale oni naozaj nie sú tou nevyhnutnosťou, ktorú dnešná doba potrebuje nevyhnutne ako soľ. Nech si to prečítajú trebárs aj naši nepriatelia, aj tí si kľudne môžu uvedomiť, že pozitívna sila nepotrebuje ani hajlovanie, ani revíziu osoby Hitlera, ani hákový kríž, ba ani uniformy či militarizmus. To sú všetko atribúty prvej polovice 20. storočia, sú to atribúty vygenerované Prvou svetovou vojnou. Dnes je iná doba.

Ergo, nebude tu jestvovať žiaden skutočný najväčší "extrémista". Najväčší výkmit na SLovensku bol, keď Pospolitosť nosila uniformy, aj to bolo zrejme zámerne zmanipulované nejakým provokatérom.
Teraz bude doba "bežných" nacionalistov. Časť obyvateľstva, ktoré nedáva pozor, si možno ani neuvedomí zmenu, ktorá nastane.

A čo vlastne zostáva na ten konfikt? V princípe zostáva rozpor s primitívnym konzumným "materializmom", s (chtonickou) plutokraciou, ktorá deformuje a ničí prirodzený život, vývoj. Jej metódy sú kryptokracia a ťažká manipulácia, doslovne psychologické mrzačenie svojich obetí (maskuje sa aj ako náboženstvo a podobne). To celé je spôsobené výraznými genetickými danosťami a rozdieľmi, bez uvedomenia ktorých sa tie motívy a procesy nedajú presne chápať a predvídať.

balu

dalo sa to aj čakať. Plynovody, Paks, atď. Ale isto aj o futbale :-)

Ľubov

https://www.instagram.com/p/BGFaf2csXMg/?taken-by=orbanviktor

to som zase ja,na sekundu sa ešte vráťme k Viktorovi,poprosím Ťa.Vec sa má tak,že chodím podľej novej módy na instagram,Trumpovi,Putinovi, a teraz som sa pozrela aj na Orbána.

Hej,je tam fotka z fotbalu,to je zrejme zo stretnutia s *Tebou :),je tam však aj tá fotka z narodenín a to niečo ako chleba v tvare pyramídy,na tácke s postrúhaným syrom,sú tam pohodené dve tri šišky a kôrky,k tomu je nejaký text od Orbána a ja štont neviem pochopiť,čo to má znamenať.
Nikdy som nič podobné nevidela a tak som podľahla zvedavosti,aj tak,tí kuchári už nevládzu so sebou mám pocit.Mrkni sa na to,dík.

balu

staršia fotka zrejme, narodeninové "párty" pre velikána. Bol asi v Káhire a ztade sa nalogoval (pri mene hore má Cairo, Egypt...) tak mu vyrobili debilinu v tvare pyramíd, sfingy a pod. Neboj, sa neni to žiaden špéci ungarišše recept. V texte akurát ďakuje všetkým, a mne obzvlášť za tú butilku, ktorá je pod stolom. No ja s ním nehrávam fotbal (to je ten, keď behajú a kopú do tej gule alebo keď po ľade takými ohnutými palicami mlátia?), keď si to žiada maximálne ho vyprášim v šachu.

Ema

A ja že mu Zsolt z MOL Group poslal narodeninový mlsík á la firemné logo.

Ema

Hej, Budapest Keleti pályaudvar bola vtedy zašťatá od migrošov jak verejný pisoár a vyjašené domáce obyvateľstvo si možno čosi nevšimlo. Ale ty si snáď postrehol, že Péter Szijjártó podpisoval s ministrom zahraničných vecí Číny strategický dokument - Maďarsko sa pridalo ako prvá (a doteraz jediná) krajina EÚ do mega projektu Hodvábne cesty, inak OBOR (One Belt, One Road).
Tak hlavne o tomto bola reč. Turecký prúd aj Paks s tým súvisia.

Apropo Paks. Pri súčasnej prudkej degenerácii technických znalostí na Západe budú Rusi (a Číňania) čoskoro jediní na svete, kto bude schopný skonštruovať funkčnú a spoľahlivú jadrovú elektráreň.

slaven1

60500 MWe bude kapacita jadrových elektrární v Číne (ostrovná + pevninská spolu) v roku 2020. Momentálne je do sieti zapojených 35500 MWe a do konca roka 2020 plánujú zapojiť 25200 MWe.

 

Pre porovnanie teraz (prírastok do 2020):

India: 6200 MWe (1900 MWe)

Japonsko: 40400 MWe (3000 MWe)

Južná Kórea: 23000 MWe (4200 Mwe)

 

http://www.world-nuclear.org/our-association/publications/online-reports...

Ľubov
Buheh

On to stavia tak, že Fillona chcú odstaviť Rusi. To je ale blbosť (alebo zámerné dezinformovanie?), chýba tomu logika. Rusi by totiž išli sami proti sebe.

Prečo? Treba si uvedomiť, že teraz sú v hre dvaja "proruskí" kandidáti. Jeden menej proruský, druhý viac. To je veľmi nepríjemná situácia pre fchancússkych havloidov, slniečkárov, globálnych mediálnych sionistov a ostatných potkanov, lebo vlastne nemajú komu dať hlas, jedno zlo väčšie ako druhé. Ovšem keby Fillon išiel "do kytek", tak by namiesto neho bol v hre niekto iný (Chirac?), systémovejší a slniečkovejší.

Takže za diskreditáciou Fillona iste nie sú Rusi. Už len preto nie, že sionistické médiá o tom príliš hlasno kričia. A verte, to je veľmi dôveryhodný signál – keby im to nehralo do karát, boli by ticho ako vši pod chrastou, ani by sme sa o tejto Fillonovej záležitosti nedozvedeli.

nové