Návrh zákona o zákaze stavby mešít na Slovensku

Poslanec Krajniak navrhol zákaz stavby mešít na Slovensku. Usporiadal tlačovku o tom - a naozaj stojí za to pozrieť si ju celú - najmä reakcie tzv. novinárov, ktorí očividne nezostali pri otázkach, ale explicitne sa zapájajú a snažia sa oponovať poslancovi.

O Krajniakovi a strane Sme rodina sme tu písali, o jeho politickom a hodnotvom smerovaní. Ale to, že tento jeho zákon treba podporiť, je jasné.

Rovnako ako je treba oceniť jeho na slovenské politické pomery nadštandardnú diskusnú šikovnosť ( i keď na to, že sa rozprával s arogantnými prestitútmi, bol stále ešte príliš mierny, respektíve pasívny voči ich arogancii ). 

 

 Okrem Kordu sa najaktívnejšie zastávali možnosti moslimov stavať si na Slovensku ideologické centrály hlavne títo dvaja prestitúti:

      

 

Je neuveriteľná až toľká snaha o spokojnosť cudzej totalitnej ideológie, že títo prestitúti sú ochotní arogantným tónom útočiť na slovenského poslanaca, na oficiálnej tlačovke priamo v budove Slovenského parlamentu.

Sú to novinári alebo platení agenti?

 

Autor: 
Jozef Novak

Je to potvrdenie tvojich slov Norman, ktorými si dokonale odhadol činnosť novinárov: oni tu nie sú od toho, aby si plnili svoju povinnosť a zaistili právo svojich spoluobčanov na prístup ku všetkým informáciám. Oni presne ako si sa vyjadril: robia politiku, konkrétne plnia úlohu opozície voči nášmu štátu. Nikdy nezabudnem na to čo povedal otec jedného takého prestitúta: "...no dobre uznávam, všetci novinári klamú, iba môj syn nie...!"

Norman

To, že masmédia a tlač manipulujú verejnú mienku je stará známa vec, to vie a hovorí každý, nielen my.
Ale takéto niečo som ešte nevidel, a aj keď ja som určite ešte mnoho vecí nevidel, ale aby novinár na tlačovke namiesto otázok išiel posudzovať to, čo mu tam politik hovorí, a aby novinár arogantne napádal toho, kto má tlačovku - to sú naozaj "nové časy". To sa už tie prostitútky naozaj zabúdajú, čo sú a kam patria?

Fico má dilemu : buď ešte bude držať spolu so zdochýňajúcim EU a PESom, alebo sa dá na Orbanovu cestu. Ako ateista, aj keď birmovaný, určite nebude mať problém so zákazom mešít.

Ľubov

z toho divného stavu,v ktorom sa od operácie nachádza .Ak nemá dosť odvahy ísť Orbánovou cestou,nech aspoň zabráni prebratiu moci Havlovými pohrobkami,sorosovcom-demešovcom.

Jozef Novak

Či je Fico platený okrem peňazí z daní Slovenských spoluobčanov aj niekým iným, to neviem posúdiť. Ale ako si ho Norman dobre vystihol, snaží sa predstierať nezávislú politiku Slovenska, tak ako len mu to reťaz na ktorej je uviazaný, dovoľuje. Nech je nám krvavý osud "malej" SrbskoČernohorskej Juhoslávie a vôbec Srbského národa , vážnym varovaním a poučením, že ako sa v demokracii politické špičky dokážu mstiť za akýkoľvek vybočenie z nastoleného politického kurzu a snahu o samostatnú nezávislú politiku. Aj Mečiar nech bol akýkoľvek, faktom je a zostáva, že dovtedy zahraničným jeho tútorom jeho vyčínanie neprekážalo, kým nevyhlásil, že: "...ak nás na západe budú odmietať, obrátime sa na východ...!" A tým si podpílil konár na ktorom doposiaľ pohodlne sedel a kadil na tých čo sa usadili nižšie pod ním. To bol v očiach zahraničných mecenášov "zločin" ktorého sa dopustil a prestali mu odvtedy žehnať.

---

zvolal tlacovku a bol rad, ze je tam ucast
ale nerozumiem preco nazor, ze tie stavby maju asi pre nich aj genius loci povedal az o 18:18 a to az ako reakciu na otazku a nie uz niekedy v zaciatku. Co by to vyznelo iba ako povera?

mk: a nas dalsi navrh je zakazat tu stavat dalsie kostoly. Namietate nieco aj teraz?
novinar1: ???
novinar 2: no asi nie, nabozenstvo je spiatocnictvo

Aman Againsttime

Výborná argumentácia zo strany Krajniaka. Takto nejako si to predstavujem (moje výhrady voči nemu však stále platia) A pokiaľ tieto novinárske hyeny naozaj myslia vážne to, čo tam bľabocú, tak sú to regulérni tupci. Títo ľudia očividne nerozumejú alebo nechcú rozumieť štatistike, priemeru, koreláciám, kauzalite a významu slova PREVENCIA. Priam vidieť ako sa trasú za tým, aby tu boli mešity.

Táto islamská úchylka zo strany ľavice jasne ukazuje ich pravý zámer, t.j. genocídu bielej rasy. Oni sa zastávajú tejto anti-židovskej (odmietam písať anti-semitskej), mizogýnnej, homofóbnej, ťažko anti-liberálnej ideológie, pretože vnímajú jej rasový charakter. Samozrejme, že kritici islamu sa bránia voči obvineniam z rasizmu poukazovaním na to, že islam predsa nie je rasa, ale náboženstvo. Áno, technicky to platí, ale v realite väčšina ľudí vedome či nevedome vníma islam ako rasovú ideológiu, ako ideológiu mobilizujúcu"hnedých a čiernych" do útoku na "bielu civilizáciu". Čiže, keď slniečka obviňujú islamofóbov z rasizmu je v tom kúsok pravdy, pretože islamofóbovia kritizujú niečo, čo takmer exluzívne zahŕňa nebielych. Oni tu chcú islam, pretože rozumejú jednoduchej rovnici: viac islamu=viac nebielych.

Norman

Strana Sme rodina len ďalej zaplňa priestor, ide tým smerom, ktorý si definovala. Ale to, ako je Krajniak ukotvený hodnotovo proizraelsky, bolo vidno a na tom sa nič nezmenilo, a k tomu si ešte treba pridať odhad, ako ho určite dokážu zaháknuť, usmerniť v podstatnej chvíli, keď to budú potrebovať. Zvyšok času ho nechávajú jeho vlastnej iniciatíve.

Sú ľudia, ktorí dobre vedia, komu a ako hľboko slúžia (z poslancov napr. Šebej, Osuský, Dostál ..). Iní to tak jednoznačne nevidia. Pre porovnanie, Šebej, ešte nedávno ťažký antiislámsky radikál, teraz mlčí a je zalezený. Krajniak hrá inú rolu, ale je možné, že občas svoju iniciatívu až preženie a zájde až mimo limit - ako napríklad v tomto prípade. Ale pokiaľ je to tak, oni sa mu pripomenú.

Čo sa týka jeho schopností, prejavuje sa na ňom to, že bol mimo parlamentu takže neprešiel typickým procesom blbnutia, ktorý vidno na každom dlhšom parlamenťákovi. Okrem toho to, že je na strane izraelitov ho naplnilo určitým sebavedomím a aroganciou - tak nedostatkovým tovarom u iných bežných slovenských politikov. No ale do tretice - aj u neho je ešte čo zlepšovať :-)

Nemám rád paušálnu kritiku Slovákov, ale jedno je pravda - to, že NEVEDIA rozprávať, nevedia ani zavolať do Infovojny bez toho, aby to nebolo trápne koktanie (včera som to počúval), v tomto sú Slováci doslovne kultúrni analfabeti. To je proste výsledok stáročnej neslobody a zámerne deformovaného (ne)vzdelania. Myslím, že súčasná generácia na tom nie je o moc lepšie - ani v porovnaní s Maďarmi, Čechmi a o iných zmrdoch nehovoriac. Nevedia si usporiadať myšlienky, koncentrovať sa na to, na čo chcú a nebaviť sa o nepodstatnom. A vlastne nemajú ani odvahu povedať to, čo naozaj chcú.

Aman Againsttime

Krajniak je niečo ako slovenská verzia Geerta Wildersa. Istá časť židovstva naozaj neberie islamskú hrozbu na ľahkú váhu, ale zároveň si potrebuje zaistiť, že ich záujmy nebudú ohrozené v prípade prechodu na nacionalistickú politiku. Preto tu máme strany, hnutia či projekty typu Sme Rodina, Konvičkov Blok proti islamu, English Defeance League a pod.
Na druhej strane viem, že táto skutočnosť časť alternatívy mätie a to až do takej miery, že to môže skončiť obhajobou islamu (predovšetkým som s ňou stretol u niektorých zarytých NS typov).

Súhlasím s tebou, že Slováci majú slabší verbálny prejav (ale i písomný, ktorý je na tom ešte horšie). Nemáme tu natoľko rozvinutú "kultúru diskusií a písania esejí" ako na Západe. Povedal by som, že sa na školách málo skúša ústne (teda na základných a stredných. Na vysokých je to už iné). Chápem, že je to časovo náročnejšie a pre učiteľa je jednoduchšie dať žiakom písomný test, ale aj tak... Taktiež by sa v rámci slovenčiny mala cvičiť rétorika, ale tomu sa opäť venuje len veľmi málo pozornosti (napr. za mojich študentských čias sme len 1x dostali za úlohu pripraviť si nejakú tému a urobiť o nej prednášku pred tabuľou).

Náhodný okoloidúci

Mne sa zdá, že veľké množstvo mladých má ústny prejav na úrovni Sheily. Takže zrejme je to celospoločenský jav.

Aman Againsttime

Dúfam, že sa mýliš. Sheila má IQ 85 a nemala by byť reprezentatívnou vzorkou slovenskej mládeže. :-D Snáď sme sa neprepadli až tak hlboko.

Náhodný okoloidúci

Noooo, výsledky našich školákov v porovnávaní s inými štátmi sú čím ďalej tým horšie... Aspoň som také niečo zachytil v správach.
Môžeme len dúfať, že slabá úroveň ústneho aj písomného prejavu našej mládeže neodráža reálny IQ a že je to len nedostatkom cviku.

Norman

ale ťažký nedostatok. To nie je len úroveň prejavu, ale aj schopnosť zároveň premýšľať, brať dialóg naozaj ako konfrontáciu dvoch strán a udržať si chladnú hlavu, nenabrať hneď obranné postoje, nesnažiť sa byť s každým zadobre a aj keď je najefektívnejšie držať sa pravdy - nesnažiť sa starať zároveň "objektívne" aj o záujmy oponenta.
Byť schopný predpokladať, čo oponent povie a nebyť prekvapený, keď sa správa nefér.
Opakujem: nehovorím o dialógu webe, ale o umení sa takto chovať na živo.
A nehovorím, ž eja som azda expert, len to, že je to tu hrozne spustnuté a s tým, ako je obyvatelstvo ďalej ekonomicky zotročované, sa to aj ďalej zhoršuje.

Zo Západu sem prišlo trénovanie v priemyselno-obchodnom vystupovaní, hlavne treba byť neustále "vtipný" - proste len umenie šaškovania.
Tak to vidím ja.

Aman Againsttime

Hej, o tých čoraz slabších výsledkoch v porovnaní s ostatnými európskymi štátmi sa dosť písalo. Otázkou je do akej miery sa na tom podpisuje pokles úrovne výučby na školách a do akej by mohlo ísť o prejav genetickej deteriorácie. Nechce sa mi to teraz všetko gúgliť, ale tuším sa porovnávali i výsledky gymnazistov naprieč rokmi a i u nich badať klesajúci trend. Nebude to teda len o cigánoch.
Možno to budú spojené nádoby: znižuje sa IQ a zároveň sa tomu prispôsobujú i školské osnovy. :-)

Náhodný okoloidúci

Učebné osnovy sa zjavne prispôsobujú tým najslabším z najslabších, "aby nikto neprepadol".

To ako keby Usainovi Boltovi dali počas súťaže na nohy závažia, aby tí najslabší bežci mali šancu aspoň s ním držať tempo, ak už nie predbehnúť ho.

Norman

No, chýbajú hlavne diskusie a vystupovanie pred ľuďmi.
Už za našich čias sa hovorilo, ako sú decká málo zvyknuté na slovný prejav (ten zlý zlý socializmus bol na vine), ale že sa to zmení. Ale zrejme sa naopak ešte viac rozmohlo písmné testové skúšanie.
Rétorika vykapala s úpadkom výučby klasických jazykov. Tu je celkom zaujímavá-čítavá kniha k téme klasického školstva : Stroh: Latina je mrtva, ať žije latina.
http://www.martinus.sk/?uItem=227812

Lenže to je zo sveta - u nás sa to nepestuje hlavne v rodinách, lebo ľudia tu nikdy nebojovali svojím jazykom za svoje záujmy (nie "svoje práva", za svoje záujmy). Na tomto sa naozaj od 19. storočia nič moc nezmenilo.

Náhodný okoloidúci

Máme teraz v robote na prázdninovej brigáde na pár dní dvoch chalanov zo strednej školy. Jeden mi povedal, že ako tému SOČ má čosi o homosexualite v literatúre. Akú úroveň môže mať školstvo, ktoré sa zaoberá takouto debilnou propagandou?

Norman

hej, ale hovorím, na školstvo kašlať, toto sú nedostatky v rodinách, v živej kultúre.
A tieto veci sa učia príkladom - kde ale zobrať dostatok šikovných vzorov? Nič také v rodine nemajú.
Ak nie v rodine, tak potom v kultúrnej sfére. Ale tam sú nasadené harpye, zmrdi, ktorí dôstojnú slovenskú kultúru nepripustia.
Zatiaľ.

Aman Againsttime

No, na druhej strane písomné testovanie je omnoho spravodlivejšie. Všetci sú na rovnakej lodi. Na vysokej som neznášal ústne skúšky, pretože to bolo o tom "akú otázku si vytiahneš a akého profáka schytáš". Najväčší problém s ústnymi odpoveďami je subjektivita zo strany skúšajúceho. Navyše poznám ľudí, ktorým to celkom páli, perfektne zvládajú testy, ale pri ústnych skúškach vedia pohorieť, pretože nemajú taký dobrý verbálny prejav a nevedia rýchlo zareagovať. Ústne odpovede sú naozaj iná liga.

Norman

hej, veď skúšanie je iná téma, nech si skúšajú ako chcú - ale bolo by dobre, ak by aj na škole mali trocha výčby viesť dialóg a čohosi ako rétorika (ale nie v tej obmedzenej modernej forme).

Ale čo sa týka ľudí, čo im to pále ale pohoria, lebo nemajú verbálny prejav - no veď o tom práve hovoríme, že by mali vedieť si zlepšiť si svoj verbálny prejav. Ja neverím príliš na také to delenie talentov - akože technik či matematik nemusí vedieť otvoriť ústa a povedať jasne a jednoducho, čo sa má povedať. O "humanitných" smeroch ani nehovoriac.
Prirodzene, ak sú zanedbaní v detstve, na výške už nik nemá čas ich v tomto vzdelávať, podobne ako ich nik nebude učiť pravopis či násobilku. Dá sa to aj v takom veku - ale na výške to už naozajnik robiť pre nich nebude.

Ja som mal ústne rád. Ktosi povedal, že skúška má 5 zložiek: 1. prejav schopnosti pochopiť problém 2. prejav inteligencie 3. schopnosť sa vyjadri 4. dôkaz naučenia sa látky 5. schopnosť naučené aplikovať
Naučená látka je iba jedna pätina zo skúšky :-)

Sloven
"že by mali vedieť si zlepšiť si svoj verbálny prejav." Čo takto začať od seba a písať akostne aj po slohovej stránke, a nielen po tej obsahovej, aj ty si vzor pre ostatných.  
Norman

nemám čas, tu to úplne stačí

Sloven

To, že máš v komentári nejakú chybu je šumafuk, ale ty píšeš články plné chýb a potom sa pozastavuješ nad druhými ľudmi..

Norman

Veď práve hovoríme o slovnom prejave, o jeho dynamike, nie o prdolenom bazírovaní na drobnostiach a gramatike. Debilít, to do deciek tlačia pedanti kopu, to hej - a tým ich ale tiež ničia.

Ja ti neberiem tvoj štýl, ale ja mám svoje priority - a o nás osobne tu nejde - ide tu o stádo hoviadok, ktoré sa nevedia vykoktať, a keď už niečo vytlačia, je to mimo tému.

Sloven
Poznám dosť veľa ľudí z toho stáda hoviadok ako si ich nepekne označil, ktorí sa vedia vykoktať lepšie ako ty, a pritom ich názory sú oveľa hlúpejšie ako tie tvoje, keby si si zobral niečo z tých poviedok, čo sem Tonnag skopčil, tak by si si môžno všimol, že som ťa pochválil, že píšeš po obsahovej stránke dobre, teraz je jedno či som to tak myslel alebo nie, ale ide o ten tvoj prístup, že či vidíš prekážku ako neprekonateľnú potiaž, ktorú treba obísť, alebo ju naopak využiješ k svojmu prospechu a bude sa ti dariť tým viac, čím viac ti budú hádzať polená pod nohy, viď takého Kotlebu, ktorému sa darí hoci robí veci nešikovne, možno aj hlúpo, ale verí si...a má optimistickú predstavu... To ako vnímaš svet má priamy vplyv na to ako svet vníma teba, a teda aj ovplyvňuje to či sa ti bude dariť alebo nie.. Od hoviadok nikdy nemôžeš čakať, že sa budú správať ako ľudia, keď z nich sám robíš neľudí..Práve o to viac sa budú správať tak ako doposiaľ a ešte horšie, viď teba samého po tom čo som ti vyčítal, že nerobíš to čo žiadaš od druhých..
Ľubov

Mať tak tvoje starosti,Slovan.Alebo vieš čo,urob Nadhľad 2 namiesto Normana.Keď si myslíš,že sme tu len také hoviadka a máš naviac.

Norman

ale vieš že ja na naozaj osobnú kritiku nie som precitlivelý, som citlivý na "ideologický odklon" :-) Nedhlad2 nemusí robiť - bude stačiť, keď sa skúsi vyjadrovať denne a denne a denne ... a potom znova :-) A konieckoncov, môže aj niečo skúsiť napísať, uverejní sa aj jemu, nech sa necíti ukrivdený.

Ľubov

na čo si precitlivený :)). Neznášate s Emou komplimenty,kritika je vítaná.

Pribúdajú zrejme čitatelia a komorný ráz sa vytratí.Čo už.Kolko rokov to už vlastne robíš,denno-denne? Ja som tu vo februári akurát tretí.

Norman

ja to robím celý život, na internete takmer 20 rokov.

To je dosť dialógov :-))

 

A to teraz len driemem.

Sloven
Moje starosti? Ja som sa nepohoršoval nad stavom súčasnej mládeže a nehovoril o tom, že im chýbajú správne vzory čo je pravda, ale popísať skutočnosť v štýle, že oni sú sprosté hoviadka a my by sme to mali nejak zmeniť nič nerieši.. Nevieme síce ako tie hoviadka zmeniť, ale neva lebo niekto tretí to za nás vyrieši. Nie ja to nebudem, pretože niesom žiaden hrdina ani dobrácky samozvaný spasiteľ, ja len tupo nastavujem zrkadlo ľudom... Samozrejme, že som mohol začať ináč, úplne ináč: chválami, poklonkami atď., že čo všetko užitočné ste tu priniesli, že akí ste tu fajn kolektív, ..  že na tu máte riešenie, ktoré vám ja pán dokonalý ponúkam, úplne zadarmo, len tak aby bol svet lepší, lebo svet je jednoduchý a čiernobiely, oni sú sprostí a my sme tí dokonalí múdri ľudia, ktorí sa nemusia nijak zmeniť...To, že im patrí všetko a nám nič s tým predsa vôbec nesúvisí..To, že ich zaostalý jazyk vytláča ten náš, to neva však všetci sme rovnocenní, však čo, že naši predkovia bojovali a zomierali..Však čo, že Slovensko vymiera, však to neva ešte sú tu milióny ďalších Slovanov...Však čo, že sa mládež nevie vyjadrovať, však sú to len tupé hoviadka, ale my dokonalí nemusíme písať správne ani skloňovať, či dodržiavať slovosled, však oni tupci to pochopia, že ako sme to mysleli s tou kultúrou... Čo je to prebudenie? Prebudenie je to keď ti niekto dá na držku a ty povieš au a uvedomíš si skutočnosť, že ležíš ako sračka na zemi a okolo teba ležia ďalšie, ktoré si dovtedy zvysoka prehliadal..Prebudenie je to, keď zistíš, že si sa mýlil..Prebudenie je to, keď zistíš, že skutočnosť a teória sa nie vždy zhodujú..Prebudením získaš nový pohľad a skúsenosť, ktorá sa ti môže v budúcnosti zísť.. Prebudenie nieje konečný cieľ, ale len začiatok cesty...Niektorí ľudia sa nikdy neprebudia, pretože je ľahšie žiť v predstavách ako prijať krutú skutočnosť a poučiť sa z nej..
Norman

Nik sa nepohoršoval "nad stavom mládeže". Bolo len jasne povedané, čo treba zmeniť - a síce to, že sa ľudia vyjadrujú ako blbci, presne tak, ako sa vyjadrovali ich otcovia a ich otcovia otcov.

Lenže to je tak, keď niekto rozmýšla len vo svojich nemenných schémach a nech sa dozvie čokoľvek, zas to len zoseká do svojich starých okyptených myšlienok.

Ale sme radi, že zas niekto poskytol ľudstvu ďalšiu jasnú predstavu, čo je prebudenie. Už len to nám chýbalo a chýba - nový prorok. Založíme si ho do komory na háčik k tej miliarde predošlých, čo tam už visia.

Norman

vedieť sa držať témy patrí tiež k základným predpokladom správneho dialógo. Tu sa hovorilo o ústnom prejave, nie o písomnom, hovorilo sa obsahu, nie o nepodstatných a brzdiacich detailoch, hovorilo sa o spoločnosti celkovo, nie konkrétne napríklad o nás, hovorilo sa fakticky o veci, nie z podnetu viesť súboj.
A ty si všetky tieto vymenované body porušil, Sloven.

No ale chápem, že máš v sebe kopu múdrosti, ktorú chceš popri tom vysvetliť iným, takže v poriadku. Konieckoncov, jedna veta sa mi v tvojom príspevku naozaj páči, respektíve časť vety :-)

Rudo

viete čo má spoločné ISIL, vytvorený izraelom a európske mimovládky, platené izraelom?

jeden scenár, jedna kultúra:

Buheh

ten Krajniak. Až mi je to divnô.

Ale nepovedal to podstatné.

To podstatné nepovedal, lebo nemôže, pretože to je zakázané.

Je zakázané povedať, že nebezpečný je islam ako taký (popritom, že nebezpeční sú tiež jeho nositelia).

Že nie je nebezpečný? Že nie všetci moslimovia sú radikálni a nebezpeční?

Nuž, tým, čo to tvrdia, treba odporučiť, nech si zahrajú ruskú ruletu. Ani tá nie je nebezpečná. Veď nie každé stlačenie kohútika je smrteľné.

sandro

Krajniak robi iba to, na co je urceny. Ma za ulohu odlakat co najviac volicov LSNS.
V tejto debate mu neslo nefandit, to samozrejme.

Buheh

tu išlo o hru pre diváka. Treba si uvedomiť, že teraz je dôležitý čas z hľadiska získavania voličov. Pár mesiacov pred voľbami sú už zväčša rozhodnutí, tak treba rozhodiť siete skôr, v takom nenápadnom medziobdobí, človek by povedal, uhorkovej sezóne.

Krajniak a Kollár sú produktom politickej marketingovej stratégie, práve tak ako ich tichí kumpáni Sulík s Matovičom. Aj tí, hoci sú jeden tím, tvária sa ako dve rôzne strany usilujúce sa o rôznych voličov. Je to tak skrátka efektívnejšie.

Mimochodom, silne by som odporúčal aj Kotlebovcom, aby sa teraz začali zviditeľňovať dve rôzne krídla, a aby sa v krátkom čase rozdelili na dve strany: tvrdých chlapcov a umiernených, no neskorumpovaných, ktorí by boli voliteľní aj pre starých sklamaných snsákov, mečiarovcov a ficovcov. Lenže obávam sa, že oni takéto hry hrať nevedia. Niekedy z nich mám pocit, že ich ambície sa naplnia tým, keď v bratislavskej veľkodedine vôbec trafia do parlamentu.

sandro

myslim, ze taketo hry ani hrat netreba. Ja to nazyvam skor vychcanostou a niecim, cim disponuju uz roky standardne strany. Naopak, priamociarost a neustupnost, to je to, preco je realny % zisk LSNS uz dnes 18%-20%. Potencial je niekde okolo 33%.
Je to vsak uplne jedno, dnes uz je viac menej jasne, ze stranu zakazu tesne pred volbami.

Náhodný okoloidúci

Tiež mám také podozrenie, a hlavne že to bude tesne pred, aby nestíhali podniknúť žiadne právne kroky na svoju obranu. Takže čím skôr a hlasnejšie začnú upozorňovať na túto hrozbu, tým skôr ľudia pochopia, o čo ide. Ale buďme si istí, že strany pri koryte sa ani najmenej nebudú cítiť trápne, lebo tým zákazom sa budú snažiť ochrániť svoje korytá a ako vieme, názor ľudí ich zaujíma len v deň volieb.

Ale ak k zákazu dôjde, bude potrebné podávať žaloby za zmarenie volieb a volebný podvod, hoci aj medzinárodné, a žiadať vyhlásenie nových volieb, pričom náklady by znášali osobne tí, čo sa podieľali na zákaze.

frooyo

http://medzicas.sk/milan-krajniak-som-hrdy-na-priatelstvo-s-izraelom-a-n...

za koho kope tento pan ? vidim ze ma podporu od redaktorov medzicasu ktori maju relaciu aj na SV.

co si myslite zvlast o tomto odseku
"Máme tu na Slovensku ľudí, ktorí na jednej strane broja proti islamskému terorizmu a súčasne broja proti Izraelu, ktorý s islamským terorizmom bojuje. Na jednej strane chcú bojovať proti islamskému ohrozeniu, ale súčasne tlieskajú palestínskym teroristom, ktorí zabíjajú izraelských civilistov. Takíto ľudia ? najmä kotleby, ale nielen oni ? to podľa mňa nemajú v hlave celkom usporiadané. Takíto ľudia sú nespôsobilí riadiť štát, pretože vykazujú veľkú chybovosť v prístupe k realite."

Náhodný okoloidúci

Dobre to Krajniak napísal či povedal. Izrael bojuje s islamským terorizmom. Nie proti nemu. S ním. Poskytuje mu zbrane, logistiku, nemocnice, výzvedné informácie...
To na palestínskych územiach nie je boj proti terorizmu, to je potláčanie palestínskeho ľudového odboja, pričom utláčaní sú moslimovia, preto sa odboj vyhlasuje za islamský terorizmus.

---2

offtop
ale zase dobre sa cita, ze niekto pozna vyznam slova brojit a vie ho pouzit. Lebo su osoby, ktore by tam napisali bojovat

Aman Againsttime

He, he. Vidím, že si ma predbehol s týmto textom. Krajniak je typický neokon. Už som sa k tomu vyjadril nižšie.

Aman Againsttime

Norman, čítal si tento najnovší text od Krajniaka? http://www.poslednykriziak.sk/som-priatelom-izraela-a-som-na-to-hrdy-kry...

Krajniak sa v ňom vyznáva zo svojho obdivu k Izraelu a dáva do kontrastu Netahjahua a Georga Sorosa. Uniká mu však jeden podstatný detail: rozdiel medzi vnútornou politikou Izraela a politikou židovskej diaspóry. Ide o to, že i konzervatívna vetva židovskej diaspóry robí na Západe politiku, ktorá je v rozpore s európskymi záujmami. Dobrým príkladom bolo zatiahnutie Západu do vojenských dobrodružstiev na Blízkom východe, ktoré následne vyvolali prílivy votrelcov do Európy. A za toto fiasko nesie priamu zodpovednosť neokonzervatívna vetva židovstva napojená na Izrael. Štát Izrael má tiež svoj podiel zodpovednosti za moslimskú okupáciu Európy. Kto spôsobil palestínsky exodus? Európa je teraz pod okupáciou Palestínčanov a ďalších moslimských etník, ktoré sú z princípu nepriateľské k našej kultúre a ohrozujú nás demograficky.

Verím, že je možné mať (relatívne) priateľské vzťahy s Izraelčanmi/Židmi a moslimami a že sa naše a ich záujmy môžu občas prekrývať. Avšak nie dnes. Nie v tomto svete. Nemali by tu byť žiadne priateľské vzťahy, sympatie či politické spojenectvá so Židmi alebo moslimami, dokiaľ tieto entity okupujú európske národy a ohrozujú naše bio-kultúrne prežitie.

Norman

je dobré, keď sa tu upozorňujeme na takéto veci.
Hm, spomíname Krajniaka v súvislosti so sionizmom len my, alebo ho kritizujú aj iní?
Na druhej strane - je to asi aj reakcia na dobré posudky ktoré za tento návrh zákona dostal na "alternatívnej" scéne. Musí ukázať, prense ako sme písali, že je stále dobrý sion kamarát. No ... musí, nemusí, ale sa zľakol a myslí si, že musí.

Ja neviem, už sa to bojím znova napísať o ľuďoch, že sú (minimálne) naivní. Veď fenomén sionistickej siete neznamená ani to, že je len jedna, ani to, že sú v nej všetci tzv. židia a že všetci ťahajú rovnako. Netanjahu, Soros, čo ich rozdielne osudy dokazujú (bože, a ten naivný starý známy príbeh s N bratom - ja by som Krajniakovi pripomenul, že je to príbeh ako N spravil politickú kariéru na mrtvole svojho brata - ak by nebolo jeho náhodnej hlúpej a zbytočnej smrti v Entebe, nebol by dnes N ani trocha taký úspešný politik).

Možno sú tieto veci zatiaľ mimo Krajniakove svetonázorové horizonty, ľudia by boli radi, aby v tomto bode neboli žiadne problémy. Veď aj ja by som bol rád, aj geologický zlom San Andreas by bolo lepšie, keby nebol ... Ale on je a hrozí katastrofou.

Ináč, čiste ako čitatel konzument ti poviem, že si to vyjadril dokonale, hlavne je tvoj postoj správne nekompromisný.

Mal by sa tu zriadiť taký balík s najlepšími formuláciami. Aby mali ľudoví politici odkiaľ čerpať.

Aman Againsttime

Nie Norman, ľudia naozaj nerozumejú fenoménu sionistických sietí či tzv. židovskej konšpirácie. Z toho dôvodu tu vzniká množstvo nedorozumení, chybných záverov, ale i hlúpych spojenectiev (kdejaké anti-džihádistické projekty oslavujúce Izrael).
Nechystáš sa náhodou napísať nejaký text práve o tejto problematike? Text, kde by si vysvetlil podstatu tzv. "židovskej konšpirácie" a spôsob ako funguje? Ľudia to potrebujú mať vysvetlené.

Norman

Prekvapuje ma trocha, že aj ľudia čo sa politikou zaoberajú, sú v tomto tak jednoduchí.
Ale v tom som zas ja trocha naivný, zabúdam, že tí ľudia naozaj o mnohých veciach nevedia, nezaujímajú sa, nepoznajú názory opozície, poznajú len vulgarizáciu a výsmech ("celosvetové konšpiračné sprissahanie").

Čo sa týka článkov na danú tému: hej, aj našinec sa tejto otázke radšej vyhýba, ale bolo by treba, to hej.

Aman Againsttime

Áno, mnohí sú naivní, ale viacerí to robia i z taktických dôvodov, pretože majú za to, že spojenectvo so Židmi ich viac legitimizuje a "otvára im dvere". Nacionalisti ako Nick Griffin, Geert Wilders, Guillaume Faye, či náš Krajniak majú kopec dobrých myšlienok, ale ich aliancie so Židmi sú kontraproduktívne a smerujú k tomu, aby sa prestala hovoriť pravda o židovskej otázke, aby sa obchádzala alebo zatemňovala rola Židov v presadení multikulturalizmu a odstavení belochov a ich záujmov na vedľajšiu koľaj.

Základná pointa, ktorú treba pochopiť je, že Židia získali HEGEMÓNIU nad európskymi spoločenstvami skrz infiltráciu a podvracanie, pričom sa im podarilo transformovať celé politické spektrum do obrancov židovských záujmov. Nezáleží potom, či vyhrá ľavica alebo pravica, konzervy alebo libtardi - židovské záujmy budú vždy zabezpečené. O tom je hegemónia.

Norman

Čo sa týka spolupráce či kolaborácie so sionistami, u väčšiny ľudí sa jedná o submisivitu, podriadenie sa sile. A samozrejme výhody z toho prameniace (reálne či len sľúbené, potencionálne).
Tisíckrát sa hovorilo o ovcovitosti a podobne, ale nič z toho dostatočne presne nevystihuje ten druh psychiky, ktorá toto spôsobuje. Je tam niečo zvláštne na tejto úchylke, niečo, čo sa ťažko opíše. Možno sa to dá odstrániť výchovou, možno sa dá aspoň explicitne a presne zistiť, kto má k tomu tendenciu, kto je takto postihnutý. Submission, presne ako názov toho fiktívneho politického románu od Houellebecqa, sa prejavuje nielen voči sionizmu či islamu, ale v podstate voči čomukoľvek silnému, nebezpečnému. Už budem zas dosť kritizovať, ale vo východnej Európe je to naozaj dosť rozšírené postihnutie.

Samozrejme, toto je urážajúce a nik si nechce priznať, že je submisívny. Ale čím viac sú ľudia submisívni pred silou, o to viac si to vynahrádzajú v sprostosti voči slabším. A keď sa človek pozrie okolo seba v našej spoločnosti, vidno útočenie a smiešnu zbytočnú agresivitu všade (a to pritom majú plnú hubu "antihejtovani" a "humanizmu" ... ...). Všetko toto ich zurvačenie okolo maličkostí je prejavom a dôkazom ich zbabelosti pri dôležitých veciach.

Sinuhe

video (už sme ho tu rozoberali) s americkou sionistickou aktivistkou Barbarou Lerner Spectre, ktorá pôsobí (sic!) vo Švédsku už videlo veľa ľudí, ale treba, aby to videlo viac ľudí.
a ešte toto:
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=147992

Norman

Musím sa ospravedlniť za to, že ten Krajniak sa tu spúšťa automaticky a okamžite.
Nič nepomohlo, čiastočne je to zrejme aj fičúra zdrojovej stránky tvNRSR, rovnako automaticky to majú aj na Infovojne.

Buheh

na tom aspoň stiahnuť zvuk, a to nastavenie tam zostane. Takže to nezačne bliakať vždy keď si to človek otvorí. Aspoň ja to tak mám.

Náhodný okoloidúci

Málokto si uvedomuje, že tí "úbohí utečenci", vrátane ekonomických migrantov - špekulantov, v skutočnosti utekajú pred islamom a jeho "civilizáciou", neschopnou poskytnúť im plnohodnotný človečí život. Islam ich však zároveň vnútorne spútal a tak to, pred čím utekajú, si zároveň nesú so sebou, neschopní obrody.

Aman Againsttime

Veľká pravda. A najsmiešnejšie mi potom prídu tie ich drzé, výhražné reči o tom ako sa Európa o pár rokov stane moslimskou vďaka ich materniciach a našej nízkej pôrodnosti. Takže na jednej strane tvrdia, že prišli do Európy, aby unikli pred peklom v ich rodných krajinách a zároveň chcú zmeniť jej kultúru a urobiť z nej rovnakú primitívnu dieru z akej vzišli. Toto je definícia stupidity.

Náhodný okoloidúci

Konkrétne tento môj text, hlavne posledný odstavec :D

http://nadhlad.com/content/o-cervickovi

nové